Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Ξέρουμε που βρίσκεται η Κατερίνα Σερβα απο αλκιβιαδου (αφού λείπει η Ντενιζα απο ρεμουνδου είμαι για Κατερίνα),μην μου πείτε ότι λείπει κ αυτή
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές  σας ευχαριστώ πολύ για της ενημερώσεις που βάζετε και χαλάτε από το πολύτιμο χρόνο  σας μακάρι να μπορούσα και εγώ να το έκανα δυστυχώς δεν έχω το χρόνο αυτό  συνεχίστε είναι πολύ που σας διαβάζουν αλά δεν απαντούν
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
δεύτερη  βάρδια Φυλής και πέριξ ......

στα μεγάλα της Φυλής δεν πήγα γιατί άρχισε να ψιχαλίζει...  
 

Θα τα πώ εγώ, μιας και μόνο εκεί πήγα σήμερα.

Πιπ. 65: Ένα κοντό, στρουμπουλό, μαυρο-τσούκαλο
Φυλ. 136: Μια μαυρο-μακρο-μαλούσα με πιασηματάκια και φουλ πρόγραμμα
Φυλ. 134γ: κλειστό
Φυλ. 134β: η Τζάσσικα
Φυλ. 134α: η Άννα η Βουλγάρα
Φυλ. 109β: η Ελενίτσα (που παίζει και στο Πιπ.65 & Φυλ. 134γ υπ.
Φυλ. 109α: η Κάτια, ένα αδύνατο πιπινάκι. Εδοκιμάσθη με γλυκανάλατα αισθήματα.  Απο την μια έχει ένα απίστευτο αδύνατο κορμάκι με ωραίο μεγαλούτσικο στητό βυζάκι. Από φάτσα, δεν λέει και πολλά. Όσο χαμογέλαγε στο σαλόνι, στο δωμάτιο ξέχασε να το φέρει μαζί της. Την ξάπλωσα αμέσως και την άρχισα στο μπαλαμούτι, μιας και τέτοιο στεγνό κορμάκι, με τρελαίνει. Στην αρχή στραβο-μούτριασε. Αλλά μετά χαλάρωσε. Παρατήρησα ότι κοίταγε συχνά το ευμεγέθης ρολόι της, αλλά δεν έκανε καμιά νύξη. Δεν δέχεται φιλιά στο λαιμό και πάνω. Στο ιεροποστολικό, με κράταγε σε απόσταση με τα χέρια της. Στα 4 ήταν πολύ καλύτερα. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω. Ίδωμεν.  
Φυλ. 69 ις.: η Μάγια. Μια κουκλίτσα. Το σωματάκι της μια χαρά γυναικείο και οικείο. Ούτε μπράτσα, ούτε μπούτια, ούτε γυμναστήρια. Μαι χαρά κοπελίτσα. Στο δωμάτιο έκατσε τουλάχιστον 10 λεπτά, χωρίς ενόχληση από Μάγια και τσα2. Ήταν η 2η συνεύρεση μαζί της και δεν με χάλασε τίποτα.

Αυτά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Θα τα πώ εγώ, μιας και μόνο εκεί πήγα σήμερα.

Πιπ. 65: Ένα κοντό, στρουμπουλό, μαυρο-τσούκαλο
Φυλ. 136: Μια μαυρο-μακρο-μαλούσα με πιασηματάκια και φουλ πρόγραμμα
Φυλ. 134γ: κλειστό
Φυλ. 134β: η Τζάσσικα
Φυλ. 134α: η Άννα η Βουλγάρα
Φυλ. 109β: η Ελενίτσα (που παίζει και στο Πιπ.65 & Φυλ. 134γ υπ.
Φυλ. 109α: η Κάτια, ένα αδύνατο πιπινάκι. Εδοκιμάσθη με γλυκανάλατα αισθήματα.  Απο την μια έχει ένα απίστευτο αδύνατο κορμάκι με ωραίο μεγαλούτσικο στητό βυζάκι. Από φάτσα, δεν λέει και πολλά. Όσο χαμογέλαγε στο σαλόνι, στο δωμάτιο ξέχασε να το φέρει μαζί της. Την ξάπλωσα αμέσως και την άρχισα στο μπαλαμούτι, μιας και τέτοιο στεγνό κορμάκι, με τρελαίνει. Στην αρχή στραβο-μούτριασε. Αλλά μετά χαλάρωσε. Παρατήρησα ότι κοίταγε συχνά το ευμεγέθης ρολόι της, αλλά δεν έκανε καμιά νύξη. Δεν δέχεται φιλιά στο λαιμό και πάνω. Στο ιεροποστολικό, με κράταγε σε απόσταση με τα χέρια της. Στα 4 ήταν πολύ καλύτερα. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω. Ίδωμεν.  
Φυλ. 69 ις.: η Μάγια. Μια κουκλίτσα. Το σωματάκι της μια χαρά γυναικείο και οικείο. Ούτε μπράτσα, ούτε μπούτια, ούτε γυμναστήρια. Μαι χαρά κοπελίτσα. Στο δωμάτιο έκατσε τουλάχιστον 10 λεπτά, χωρίς ενόχληση από Μάγια και τσα2. Ήταν η 2η συνεύρεση μαζί της και δεν με χάλασε τίποτα.

Αυτά
ωραίος.................ναι για την Κάτια έχω και εγώ κριτική.....
μπράβο για την Μάγια είναι κρίμα να γράφονται μαλακίες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυλ. 69 ις.: η Μάγια. Μια κουκλίτσα. Το σωματάκι της μια χαρά γυναικείο και οικείο. Ούτε μπράτσα, ούτε μπούτια, ούτε γυμναστήρια. Μαι χαρά κοπελίτσα. Στο δωμάτιο έκατσε τουλάχιστον 10 λεπτά, χωρίς ενόχληση από Μάγια και τσα2. Ήταν η 2η συνεύρεση μαζί της και δεν με χάλασε τίποτα.

Αυτά
Ίδια άποψη έχουμε............. :fuck2:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ωραίος.................ναι για την Κάτια έχω και εγώ κριτική.....
μπράβο για την Μάγια είναι κρίμα να γράφονται μαλακίες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Aπο την στιγμη που οι αποψεις των αλλων ειναι μαλακιες μου μπαινουν υποψιες......
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
το σαββατο που μας πέρασε με βρηκε λίγο πριν τα μεσανυχτα στον αγιο περιμενοντας τα δελα να ανοιξουν και να αρχισει το πανιγυρι.... πλέον η φυλής ιδίως εκεινη τη μερα και ωρα εχει γινει σημειο συναντησης πιθανως απο καθε πλευρα της πόλης και καθε αλλο παρα νεκρή δεν μπορει να πει κανεις την παναρχαια μπουρδελογειτονια....
ετσι αρχισαν ενα ενα τα φωτακια να ανάβουν (κλειστα ολο ταπογιωμα) και η ριγη της καβλας ειχε πλεον κυριεύσει το ταλαιπωρημενο μου κορμι...
ετσι τα μονα που πρόλαβα ελπιζοντας να σβησω τις καβλες ηταν στο 71 ενα νταρντανομουνο ξανθο και γυαλισμενο για τσεχα μου ελεγε αλλα το αυστηρο της υφος με απέτρεψε ... πριν ειχα περασει στα πρωτα που άνοιξαν με τον αλβανικης καταγωγης ξηγημενο τσατσο στο φωκαιας 27 υπογα όπου ηταν η σαρα η οποια ειναι αξιαγαμητη αλλα οχι και κελεπουρι.... εφυγα απογοητευμενος και καβλωμενος για υπνο αφου αμα συνεχιζα θα με βρησκαν το πρωι σε κανα μπουρδελο αφου θα με ειχαν κανει silver alert...(ηλικιωμενος χαθηκε στην περιοχη φυλης ...πασχει από τρελες καβλες) :2on1:

το άλλο πρωι (κυριακης ) μετα απο ενα εφιαλτικο βραδυ ασβεστης καβλας παω μετην ελπιδα να βρώ καπου το τον χώσω... παω στο 134 (αριστερο όπως το κοιταμε απο απένατι ) και βγαινει μια βυζομανα βουλγαρικης καταγωγης μιλφακι ονοματι τζενη ... και ενω ειχε σταμπαριστει παω και στα διπλα όπου ενω ειχαν μικροτερες σε ηλικια δεν μου καναν αισθηση να ζμπρωξω καμια ... και στο 109 το κατω ειχε γνωστη αδυνατη αλλα δεν επηθε και πανω ενα ορεξατο μιλφακι ξανθο που ομως ηταν για αποσυρση.
ετσι προχωρησα προς τα μικροτερα νουμερα και παω στο 86 και 84 οπου στο πρωτο βλεπω ενα τσεχακι ζουμερο και ορεξατο την λαουρα... προχωρησα στο 84 (στο τελευταιο ισογειο του τετραγωνου) οπου ηταν η τζουλια μελαχρινη και βυζατη. τελος παω και φωκαιας 27 υπογα και βλεπω μαρια ουκρανια ενα γλυφιτζουρατο πιπινι διψασμενο για σπερμα ...
α μην ξεχασω πως στο 67 αν δεν απατομαι ηταν η αλεξανδρα σχετικα καλη στην εμφανιση αλλα φαινοταν διεκπαιρεωτικη ...
ειχαν γραψει και τονοματης στους τοιχους του μαγαζιου (ελπιζω οχι καβλωμενοι συναδελφοι)
και ο κλήρος επεσε στην λαουρα που ξεσκιστηκε στο βωμο της καβλας.... καθεται για προκαταρτικα και δεν λεει οχι ακομα και κολαρακι δινει στην ιδια τιμη το οποιο καταλαβα οταν ειχα ηδη εκσπερματωσει....
τελος οφειλω συγνωμη παλι για τη αργοποριμενη ενημερωση (οσο μπορει να ειναι) δειξτε κατανοηση...
δυστυχως δεν προλαβα να περασω από καλυμνου αλλα φιλος μου ειπε ότι η μαρινα ρωσο μιλφ ειναι 2 φορες τη βδομαδα στο πανω δελο...  :fuck1:

 






 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Aπο την στιγμη που οι αποψεις των αλλων ειναι μαλακιες μου μπαινουν υποψιες......
                                                                                      Την ιδια αποψη εχουμε τυπε μου..αλλα μην εχεις υποψιες,απλα πιστευω οτι ο κα8ενας  εχει διαφορετικα γουστα,τι να πω,τωρα αν σε ορισμενους αρεσουν οι ξεπετες και μαλιστα οι κουραστικες ξεπετες δικαιωμα τους,να πηγαινουν με δαυτες,και να χαλανε τα ευρο τους,.. ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
μίνι απογευματινή ενημέρωση: :s&m_2:

Αλκιβιάδου 16Α: Η ψιλή ρωσομιλφ Πωλινα. Γυναικάρα για τα γούστα μου, τώρα που έκοψε και λίγο το μαλλί το προσωπο και τα μάτια της δείχνουν ακόμα πιο ωραία. Εχει τιμηθεί πλειστάκης με άριστα αποτελέσματα.
Αλκιβιάδου 16Β: Η ρωσιδα προμίλφ Ναταλί. Γνωστή απο Τροφωνίου και Βέργας. Αδύνατη με ωραιο κώλο και πόδια. Ξανθιά , στρογγυλοπρόσωπη, οταν βγάινει στο σαλόνι κουναει το κωλαράκι της σαν σουσουράδα. Εχει δοκιμαστει και είναι τίμια επιλογη. Πάντα χαμογελαστή και δεκτική.
Αλκιβιάδου 16Γ: Η ανατολικιά Αντίτα. ξανθια , ηλικίας περιπου 25 ετών, μακρύ μαλλι ξανθο, με καμπύλες και φυσικό 3αρι βυζάκι όμορφο. Ωραια και "αθώο" προσωπάκι. Η τσατσά απο τις καλύτερες της πιάτσας. Πάντα χαμογελαστή και ευγενική.
ιουλιανου 71: Η ρωσιδα νταρντανα Μαργαρίτα με τα 4αρια βυζια της (φυσικά). Κοιλούμπα και αρκετά κοιλά παραπάνω απο το κανονικό. Για τους βυζολάτρες όμως οτι πρέπει. Ειχε δοκιμαστει προ 2ετιας στο Αλκιβιαδου 16β με μέτρια αποτελέσματα...
Βέργας 6Β ισόγειο: Η Ρωσιδα΄γκιλφ Αλίνα.Ξανθια πλατινέ με μαλλί αλά κλεοπάτρα, ωραια πόδια, μπυροκοιλια που την κρύβει έξυπνα με το ολοσωμο εσώρουχο, φυσικά πεσεμένα βυζια 2 αρια με πεταχτη ρώγα. Σκουλαρίκι στην μύτη. Ειχε τιμηθει παλαιοτερα σε μασαζερι με καλά αποτελέσματα...
Βέργας 2: Η γνωστη τσέχα μιλφ Αλεξάνδρα. Στουντιοκόριτσο πρωην Σερβιών, Θαρυπου 10 κτλ, κτλ. Ξανθια με λιγα πιασιματα, 3 αρι φυσικο στηθος, κωλάρα, ομορφο πρόσωπο, βελουδινη επιδερμιδα.  Καλή στο δωμάτιο. Πεντακάθαρο μπουρδελο με ντουζιερα στα δωμάτια.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
το άλλο πρωι (κυριακης ) μετα απο ενα εφιαλτικο βραδυ ασβεστης καβλας παω μετην ελπιδα να βρώ καπου το τον χώσω... παω στο 134 (αριστερο όπως το κοιταμε απο απένατι ) και βγαινει μια βυζομανα βουλγαρικης καταγωγης μιλφακι ονοματι τζενη ... και ενω ειχε σταμπαριστει παω και στα διπλα όπου ενω ειχαν μικροτερες σε ηλικια δεν μου καναν αισθηση να ζμπρωξω καμια ...
Εχασες που δεν πέρασες...Είναι η πρώην Νταϊάνα από Αλκιβιάδου 16Α.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
κατάθεση σε Μίκυ Διδύμου 8Β σήμερα. Ακολουθεί κριτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Aπο την στιγμη που οι αποψεις των αλλων ειναι μαλακιες μου μπαινουν υποψιες......
ρε φιλε μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις κ μην παραφραζεις δεν εγραψα οτι οι ακλες αποψεις ειναι μσλακιες εγραψα οτι μαλακιες ειναι αυτα που γραφονται περι μπρατσα κλπ αλλα ετσι ειναι δεν παρακολουθεις τι γραφω και τις αποψεις μου για τις κριτικες καλο βραδυ και να προσεχεις τι γραφεις
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
κατάθεση σε Μίκυ Διδύμου 8Β σήμερα. Ακολουθεί κριτική.
Ευγε!!!Αυτο το Ρουμανοπιπινι ειναι πραγματικη βομβα!!!ΑΞΙΟΣ!!! 
URL]]
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

θα σε γελάσω δεν ξερω. Εγραψα κριτική αλλα δεν ανεβηκε ακόμα. Οταν ανεβεί διάβασε μιας και την περιγράφω αναλυτικά. Καλή ήταν θα ξαναπροτιμήσω. Με είπε οτι είναι πρωί-απόγευμα εκεί εναλλάξ με την άλλη κοπέλα την Καρίνα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
για δές αυτή είναι σου λέει τίποτα το τατού

image.jpg
image.jpg
image.jpg


image.jpg
 
image.jpg
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Το τακούνι το φοράει και στην λαϊκή ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Απογευματινη βολτα στο μεταξουργειο υπο βροχης,
binqsg.jpg

με την ελπιδα να ανοιξει ο καιρος και να δω το ουρανιο τοξο...
34sm729.jpg

aλλa..
Και ετσι στα στενα της Ιασωνος
19 ισ..Κλεοπατρα κοντο πιπινι κανονικου σωματος και 2αρι στηθος,απλο.
20 δεξ.Ντενισσα απο Περδικας 3 πιασιματακι και 2,5 στηθος!
20 ορ.Αννα με τα βαμενα χειλη απο φωκ.22 απλο 10.
20αρ.ανοιξε καθυστερημεναμκοντο αδυνατο αβυζο,βουκολικου βλεμματος,γνωστη γυρολογος της περιοχης!
27 Μαρια,μουνι τσιμπουκι 10,κωλαρακι 15,με τα δυαρια να ανεμιζουν ελευθερα!
30 ορ.ξανθο μακρυμαλικο ωραιου προσωπου κωλου με 2αρι και λιγα κιλακια παραπανω,με ζεστο χαμογελο και ωραιο προσωπο,με τατου στην μεση!
44 παλιο,Σονια,πρωην αννα με την περουκα απο το ιασ.37,10 απλο,κωλος 15!
46 ορ.Ευτραφης φορωντας κομπινεζον προσφερε και κωλο στο μενου στα 15!
46 Μεσαιο η Αλεξια απο το ιασ.27,ουρλιαζε μεσα στο δωματιο,για να ακουστει στον διαδρομο,ο συναγωνιστης βγηκε απο το δωματιο και ενω αυτη σαλοναριζε,τις ειπε,ολο ουα και ουα εισαι αλλα δεν κανεις τιποτα!
46 αρ.αλλο ενα κοντο με κομπινεζον και μπολικο μακιγιαζ!
43 χριστινα,κοντο τσιγγανοειδες με κωλο στα 10,κανονικου σωματος και μικρου στηθους!!
Και ενω η βροχη επεφτε βγηκα στην Αχιλλεως αλλα δεν ειδα κατι ανναμενο και συνεχισα γιια Κολωνου..
27 οροφος,Χριστινα κοντο ρουμανακι,με ομορφο κωλαρακι και 1+ στητο στηθος,απο φωκαιας 19 παλαιοτερα στα 10!!
27 ισ.Μιρελλα η μαυρομαλουσα.
Η βροχη συνεχιζε και ετσι σκεφτηκα να κανω ανεφοδιασμο δυναμεων,το βημα μου με εφερε στην ερημη πλατεια Γερανιου,στνεχισα προς Βαθης αλλα και εκει απο τις υπαρξεις που υπηρχαν, δεν μπορω να πω οτι υπηρχε κατι καλο!!
2dkdbop.jpg

Σνεχιζω προς Αχαρνων οπου παιρνω ενα φαλαφελ για τις δυναμεις μου..
2v34ub5.jpg

Exει νυχτωσει πια και δυο πουλμαν στο Λιλιαν στην Αχαρνων φορτωνουν για ρουμανια,αστυνομικοι με πολιτικα κανουν ελενχους σε διαφορους ενχρωμους!
Στριβω απο Διδυμου για φυλης,με το γνωστο σκηνικο του αδειου δρομου..
Φυλης
65 ορ.Εμμανουελα.
65 ισ.Τζουλια 1,70 κανονικου σωματος 1,5 και γεματα καπουλια!!
71 ισ.Τζουλια η ευτερπη με την Ευα να μην βαζει μεσα γλωσσα.
84 ισ.Αννα με κοντο μαλλι με ανταυγειες,πεταχτου κωλου,1,5 στηθος αλλα αδιαφορου προσωπου.
84 Τζουλια η κοντη απο Φωκ.25 πρωι.
86 ορ,Μπαρπαρα η ιχα που μολις μας ειδε αρχισε να κουναει τον κωλο της και ξαναμπηκε μεσα,με τιγρε μποτες!
86ισ.Αντρεα η Αντριαννα,κοντο με 1,5 ζουμπουρλουδικο με πεταχτο κωλο,απο φυλ.84 ορ.
Η βροχη σταματησε αλλα δεν καταφερε να καλυψει την ρομαντικη μυρωδια της κατουριλας,συνεχισα για να παρω το μετρο να φυγω,φυσικα οπως παντα επαιζε..
Και ετσι ειχα λιγο χρονο να βαλω σε ταξη το πορνομυαλο μου!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
κατάθεση σε Μίκυ Διδύμου 8Β σήμερα. Ακολουθεί κριτική.
είδα την κριτική........
αν ήταν σήμερα το απόγευμα , τότε είναι η γνωστή Ελένη/Σοφία/Ρομπέρτα που άλλαξε πάλι όνομα σε Μίκη...το απόγευμα που πέρασε αυτή ήταν και φόραγε διχτυωτό.......
0462.jpg
0462_001.jpg


0463.jpg
0464.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom