Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (34 μέλη και 258 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Για την μαγια δεν υπαρχουν καλες κριτικες...και απο προσωπικη συνευρεση...η κοπελα δεν κανει...!
ναι το έχουμε ξαναπεί ο καθένας έχει τα γούστα του , άχνει διαφορετικά πράγματα και οι κοπέλες δεν είναι με όλους το ίδιο....
δοκιμάζουμε και αν δεν μας αρέσει υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις.............
εν μέρη συμφωνώ , για να το κάνω πιο συγκεκριμένο η Αννα/Τζούλια/Τζουλίανα και Μάγια είναι σούπερ...........
η Αλεξάνδρα και η Τζούλια με τις μέρες της.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ξερω να διαβαζο..στην ορθογραφια μονο εχω θεμα..αλλα μονο την αννα δεν εχω δοκιμασι..ολες οι αλλες για μενα οχι σουπερ αλλα τελειος ακυρες..απλα απορισα με το οτι τις λες σουπερ  :S Αν εναι αυτες σουπερ η νικολετα τι ειναι ;;  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Για την μαγια δεν υπαρχουν καλες κριτικες...και απο προσωπικη συνευρεση...η κοπελα δεν κανει...!

αν λές για αυτήν στο Φ69, τότε θα διαφωνήσω. Θα έλεγα οτι έχει προοπτικές αλλα θέλει δουλεία. Αμα μάθει την γλώσσα και συννενοείται πιστεύω οτι θα φτιάξει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Ξερω να διαβαζο..στην ορθογραφια μονο εχω θεμα..αλλα μονο την αννα δεν εχω δοκιμασι..ολες οι αλλες για μενα οχι σουπερ αλλα τελειος ακυρες..απλα απορισα με το οτι τις λες σουπερ  :S Αν εναι αυτες σουπερ η νικολετα τι ειναι ;;  :grin:
και η Νικολέτα σούπερ είναι , το ένα δεν αναιρεί το άλλο.....
είπα όλα έιναι θέμα γούστου....
εγώ με την Μάγια πέρασα πολύ καλά πάντως....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
αν λές για αυτήν στο Φ69, τότε θα διαφωνήσω. Θα έλεγα οτι έχει προοπτικές αλλα θέλει δουλεία. Αμα μάθει την γλώσσα και συννενοείται πιστεύω οτι θα φτιάξει.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δηλαδη για να καταλαβω οπως περνας με νικολετα το ιδιο καλα περνας και με αυτες που προανεφερες ;; ΑΝ ναι τοτε απλα οι αλλες πλιν της αννας που δεν την εχω δοκιμασι ακομα,απλα δεν με γουσταρουν σαν πελατη τι να πω  :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ο APOS  εχει δικιο η μαγια δεν κανει για την δουλεια,αν μπορητε να διαβασετε την κριτηκη μου 8α καταλαβαιτε οτι κοντεψα να παθο συγκοπη απο την ενταση και δεν φτανη αυτο δεν με αφηνε να της το κανω ηρεμα ενο εβλεπε οτι δεν ειμαι καλα στην ολη φαση..οκ δεν ξερει ελληνικα δεν καταλαβαινει οταν ο αλλος κοκκινιζι κια δεν ειναι καλα ;; ματακια εχει κια βλεπει ...και μαλιστα πολυ ομορφα ματακια αλλα τι να το κανω αυτο ;;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
                                                                                      τι να πω ρε μπιλακο ισως εσενα η μαγια σε παει σαν πελατη,και εμενα ηθελε να με στηλη στον αλλο κοσμο... :2funny: :2funny:
Δεν θέλω κουβέντα μαζί σου,για κανένα λόγο
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές  μήπως είδε κάποιος την Μπάρπορα που δούλεψε Φώκαιας και Αχαρνών στο πρώτο όροφο  ευχαριστώ εκ το πρότερο  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Δηλαδη για να καταλαβω οπως περνας με νικολετα το ιδιο καλα περνας και με αυτες που προανεφερες ;; ΑΝ ναι τοτε απλα οι αλλες πλιν της αννας που δεν την εχω δοκιμασι ακομα,απλα δεν με γουσταρουν σαν πελατη τι να πω  :think:
θα το ξαναγράψω μιά φορά ,
διαβάστε κριτικές να πάρετε μια ιδέα , η κάθε κριτική είναι σαν το καρδιογράφημα , αποτυπώνει την συγκεκριμένη κατάσταση της καρδιάς την στιγμή που το έκανες ,
έτσι είναι και η κριτική , το ότι πέρασα καλά με μιά ή όχι δεν σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο και για σένα , οι κοπέλες δεν κάνουν τα ίδια με όλους τους πελάτες ,
είναι και αυτά ανθρώπινα όντα και επηρεάζονται από διάφορες καταστάσεις πχ καθαριότητα συμπεριφορά κλπ
για αυτό δοκιμάστε , θα φάμε φόλες θα περάσουμε και καλά , δεν μπορεί να περνάμε συνέχεια καλά....και μην τρελαίνεσαι υπάρχουν τόσες να επιλέξετε  ,
αν μια δεν σας κάνει μην ξαναπάτε τόσο απλό είναι.....
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Καλησπέρα συναγωνιστές  μήπως είδε κάποιος την Μπάρπορα που δούλεψε Φώκαιας και Αχαρνών στο πρώτο όροφο  ευχαριστώ εκ το πρότερο 
εχει φυγει?? δεν ειναι εκει τα πρωινα??
νομιζω ειναι εκει τα πρωινα και αδανων μετα τις 17.00...
απο ποτε εχεις να πας? :think: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
έχει σχεδόν 10  μέρες που δεν είναι εκεί....εσύ απο πότε έχεις να πας?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
θα το ξαναγράψω μιά φορά ,
διαβάστε κριτικές να πάρετε μια ιδέα , η κάθε κριτική είναι σαν το καρδιογράφημα , αποτυπώνει την συγκεκριμένη κατάσταση της καρδιάς την στιγμή που το έκανες ,
έτσι είναι και η κριτική , το ότι πέρασα καλά με μιά ή όχι δεν σημαίνει ότι θα είναι το ίδιο και για σένα , οι κοπέλες δεν κάνουν τα ίδια με όλους τους πελάτες ,
είναι και αυτά ανθρώπινα όντα και επηρεάζονται από διάφορες καταστάσεις πχ καθαριότητα συμπεριφορά κλπ
για αυτό δοκιμάστε , θα φάμε φόλες θα περάσουμε και καλά , δεν μπορεί να περνάμε συνέχεια καλά....και μην τρελαίνεσαι υπάρχουν τόσες να επιλέξετε   ,
αν μια δεν σας κάνει μην ξαναπάτε τόσο απλό είναι.....                     
                                                                                      Εχεις απολυτο δικιο τυπε μου αν δεν μας κανει δεν ξαναπαμε..οσο αναφορα καθαριότητα συμπεριφορά κλπ παντα ειμαι ευγενικος και μπανιαρισμενος αλλα δεν ειναι ολες καλες μαζι μου...ειναι και η χημεια  ;)
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
εχει φυγει?? δεν ειναι εκει τα πρωινα??
νομιζω ειναι εκει τα πρωινα και αδανων μετα τις 17.00...
απο ποτε εχεις να πας? :think: :think:
                                          Δεν δουλεύει ούτε Αδανών το απόγευμα  αλά ούτε και φωκαιας  το πρωί συναγωνιστή
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
tote θα ειναι στη πατριδα της...
συνιθιζει αν φευγει για κανα μηνα και επιστρεφει.... ανανεωμενη!  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
ή στην Πάτρα...........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom