Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (13 μέλη και 154 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
πρόσφατα πέρασα απο Αγίου Πέτρου 7 όπου πέτυχα την Ελένα με το τατουάζ/κάυλα στην πλάτη. Δεν την πήρα γιατι δεν είχα ενημέρωση για το άτομο της αλλα βλέπω καλές κριτικές οπότε θα είναι στα υπόψιν. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανεις εάν δουλεύει και το απόγευμα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Χθες στο 66Α μου βγηκε μια σκουροχρωμη αλλα μπραζιλ με κορακί φουντωτο μαλλι και ενα τριγωνακι αυτοκολλητο στο επιμαχο σημειο ... και κατι αλλα αυτοκολλητα στον κωλο. εντυπωσιακό αλλά δεν περνω σε μαυριζουσες κοπελες λογω κακων υπηρεσιων. γνωριζετε κατί ?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Χθες στο 66Α μου βγηκε μια σκουροχρωμη αλλα μπραζιλ με κορακί φουντωτο μαλλι και ενα τριγωνακι αυτοκολλητο στο επιμαχο σημειο ... και κατι αλλα αυτοκολλητα στον κωλο. εντυπωσιακό αλλά δεν περνω σε μαυριζουσες κοπελες λογω κακων υπηρεσιων. γνωριζετε κατί ?
Σούζη...μακρυά............... :sperm:
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Παιδιά αυτή η Φλώρη από Ιάσωνος όπως είπε ο συναγωνιστής xlexlekias που τώρα θα βρίσκεται στο Φυλής 84α, ξέρουμε σε ποια βάρδια θα είναι; Νομίζω πως πέτυχα μια κοπελίτσα χθες στο 84α το πρωί στην θέση της Μόνικας (νιαου) αλλά δεν ανακοινώθηκε όνομα από την τσατσά. Ήταν με μαύρα ίσα μαλλιά μέχρι τους ώμους, τόπλες στο σαλόνι, φυσικό σχετικά καλοσχηματισμένο 2αρι βυζάκι, συμπαθητικό προσωπάκι, αλλά δεν είχε πολύ καλό για τα δικά μου γούστα πίσω σύστημα και έφυγα χωρίς να δώσω πολύ σημασία... Γνωρίζει κανείς επιδόσεις ή σε ποιο Ιάσωνος δούλευε για να διαβάσω κριτικές αν υπάρχουν; Ευχαριστώ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
και εγώ ρώτησα προχτές για την συγκεκριμένη, και έμαθα πως το μόνο που αξίζει είναι το τσιμπούκι της  :S
Ναι,έχει ένα καυλωτικό σκουλαρίκι στο χείλος.....μόνο αυτό! :pipa1:
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Μόλις ήλθα από συνάντηση με τη Τζούλια από Φ40. Καστανοκόκκινη, 20-25, 1.65 χωρίς τα παπούτσια. Σώμα φυσικό και λίγο χαλαρό και φυσικά και στητά 2.5αρια βυζιά. Έχει ωραία μάτια και είναι πολύ φιλική και χαμογελαστή. Για προκαταρκτικά δίνει φιλάκια στο στήθος και τον λαιμό. Κάνει ακάποτο- δεν πήρα αποφάσισα να το κόψω.

Στο κολπικό σεξ συμμετέχει πολύ καλά με κουνήματα, αληθοφανείς φωνές και εκφράσεις προσώπου. Αλλάζει στάσεις και δεν βιάζεται.Στο πρωκτικό πήρε το εργαλείο μου με άνεση την στιγμή που άλλες πιτσιρίκες αλλά και μιλφ δυσκολεύονται. Και πάλι δεν βιάζεται και την σφυροκοπούσα αρκετή ώρα.

Υ.Γ. Αυτή η Αλίσια από Φ67είναι όντως έπιπλο ? Γιατί είναι πολύ κάβλα.   
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μοναχικη τσαρκα στο Μεταξουργειο σημερα ξημερωματα κατα τις 1μιση η ωρα εναρξη.
Πολυ δουλεια παντου και τα σπιτια αρκετα ανοικτα,δεν το περιμενα να πω,παλι καλα που ειχε μια σχετικη δροσια.
Αρκετη δυσοσμια αλλα οχι πολυ κατρουλιλα καθως οι πιο πολλοι κατουρουσαν σε σοκακια και οχι σε τοιχους φατσα καρτα.
Πρεζακηδες ελαχιστοι μπορω να πω,ενω το περιπολικο στην Μ.Αλεξανδρου δεσποζε στην περιοχη.
Ξεκινησα απο το Κολωνου 47,ενα κλασσικο μπουρδελο περασμενης εκατονταετιας με δυο σπιτακια μεσα.
Στο κατω μια νεγρα αρκετων κιλων με σγουρο μαυρο μαλλι και πλουσιο βυζι,κωλος ομως οχι ωραιος νεγρικος.
Κλασσικο στα 10 ευρω.
Στο πανω μπουρδελο με τα σαπια σκαλια πρεπει να τονισω οτι καποια στιγμη πρεπει να βγει ο φωτεινος σωληνας
περιξ του τοιχου με τα χριστουγεννιατικα λαμπακια απο την εποχη που ο μπαμπαΣτρουμφ ηταν μωρο.
Δεν ταιριαζει με τον λοιπο σαπιο χωρο,προτεινω απλα λιγο φωτισμο παραπανω,οχι ομως ανακαινιση εκει
γιατι θα ειναι εγκλημα.
Δυο κοπελες(ας πουμε)η μια ξανθια ωριμη αρκετα με καρε μαλλι και βυζι δυομισαρι με σεξυ εσωρουχα λαικης αγορας
ενω η αλλη μελαχρινη τζιλφ καραμπινατο με κρεμαστο στηθος,εντονη περιφερεια και σωμα βασανισμενο απο κουραση.
Τα ποδια της ηταν ζωγραφισμενα με κιρσους και εντονο φλεβιτη.
Στα 10 το κλασικο με φιλακια και παιχνιδακια.
Στο κουτουκι της Ζανας(Μ.Αλεξανδρου 15)ηταν η Τανια,την ξερω αυτη,την εχω παρει αλλου,συμμετεχει και κανει κλασσικο
στα 10 ευρω μαζι με 69,αρκετα ομορφη παρουσια,μελαχρινη με σωμα νορμαλ καλο,βυζι μετριο αλλα λιγο πεσμενο ομως.
Με χαλασε το γεγονος οτι βγηκε με πολλα ρουχα,εγω θελω να το βλεπω το κορμι καθαρα καθοτι μυστηριος γιατι εχω να την δω και καιρο.
Στο μαγειρειο της Μ.Αλεξανδρου(το 17)μου ηρθε να μπω στην κουζινα να εβλεπα τι μαλακια εκαναν στο λαδερο που μου εσπασε την μυτη.
Φασολακια η μπαμιες σιγουρα ηταν αλλα πολυ εντονη μυρωδια κρεμμυδιου.
Ουτε αυτο το μπουρδελο πρεπει να ανακαινιστει καθως εχει μοναδικο εσωτερικο στυλ.
Η ωριμη προτζιλφ εκει εχει καλο ιστορικο αλλα εχει σπασει πια,εχει υπηρετησει πολλα χρονια.
Κλασσικο στα 10 ευρω,μελαχρινη και στρουμπουλη με μαλλι μαυρο λιγο κατω απο τους ωμους και καλο βυζι.
Στο Μ.Αλεξανδρου 22β ηταν μια κοπελα που εχω δει πολυ λιγες φορες στις τσαρκες μου.Σπαστο σκουρο καστανο μαλλι μεχρι τους ωμους.
Πολυ μεγαλη περιφερεια και βυζι κρεμαστο αρκετο σε ποσοτητα,μπουτια βαρια και δερμα στο χρωμα του χαλκου.
Κλασσικο στα 10 ευρω με 69,κωλος οχι και αυτο ρητα.
Μπαινοντας στο διπλα μπουρδελο στο 22α δηλαδη ειδα μια ξανθια ψηλη κοπελα με μαλλι καρε,πιασιματα αρκετα,βυζι μετριο
κωλο καλο και προγραμμα στα 10 ευρω κλασσικο.
Οταν εφτασα στο Κολωνου 53 περιμενα τι θα δω και ετσι εγινε,μιλφ ξανθο,οχι ομορφη με μικρο στηθος.
Κρυβει τις ατελειες με καποια ρουχα,εχει ομως πολυ φαρδυ μπουτι που της δινει δυναμη στον αχλαδατο κωλο που δεν τον δινει.
Στα 10 ευρω το κλασσικο.
Στο Περδικα 3β μια ξανθια μονιμη σχεδον εκει πια τις νυχτες.
Αρκετα ομορφη με πολυ ωραια γαλαζια ματια,ωραιο σωμα,στηθος στητο ωραιο,ωραιο ποδι αλλα καπως χαμηλοκωλα αν και ο κωλος της
ειναι ωραιος,την εχω παρει,ειναι καπως ξινη εξω αλλα μεσα εχει αρκετη συμμετοχη,ειναι με τις μερες της ομως,στα 10 ευρω κλασσικο προγραμμα.
Με μικρο αλμα εφτασα στο Ιασωνος 43 οπου μια κοντη κοπελα με πολυ στεγνο σωμα,μικρο βυζι και μελαχρινο μαλλι εμφανιστηκε
στο σαλονι,κωλο δεν δινει αλλα με 10 ευρω περναει οποιος θελει για κλασσικο.
Λοξοδρομησα για οδος Κωλοκυνθους αλλα ηταν μονο το 38 πανω ανοικτο οπου μπηκα να ρωτησω.
Μελαχρινη κοπελα με μαλλι λιγο πιο κατω απο τους ωμους,μιλφ με σωμα νορμαλ αλλα καπως βασανισμενο
και νορμαλ βυζι σε μεγεθος με υποδεχτηκε,οπου με 10 ευρω κανει ακαποτη πιπα,69 και φουλ προγραμμα με κωλο.
Αν και υπερ της καθαριοτητας πιστευω οτι ουτε αυτο το μπουρδελο πρεπει να ανακαινιστει.
Ειναι καποια μπουρδελα που εχουν περασει ετσι στο dna μας και πρεπει να παραμεινουν ετσι.
Εξαλλου αλλο η καθαριοτητα και αλλο η ανακαινιση.
Στο Ιασωνος 37α αντικρυσα ενα αρκετα λεπτο και ψηλο κοριτσι οπου με 10 ευρω κανει 69 και φουλ προγραμμα.
Μελαχρινη με μακρυ μαλλι και μικρο βυζι.
Ιασωνος 33 μια μελαχρινη μιλφ με κλασσικο προγραμμα και κωλο στα 10 ευρω μονο σε επιλεκτους χυστες.
Σεξυ προσωπο,μαλλι μυτες και κορμι ωριμο με μετριο βυζι.
Εκει κοντα ηξερα οτι θα δω και καποιες νεγρες μουνες οπως και εγινε.
Στο Ιασωνος 31 υπογειο ειδα μια αρκετα καλη νεγρα με σπουδαια ρωγα χορταστικη,μελαχρινη βεβαια με μαλλι κοτσο.
Ωραιο κωλο,ωραιο σφιχτο σωμα,ωραιο βυζι και με 10 ευρω κανει κλασσικο προγραμμα.
Μπαινοντας στο 31 διπλα με την μεταλλικη μεγαλη πορτα αναφερομενο ως "χοστελ" στις κριτικες
ειδα μια νεγρα οπου παντα δειχνει τον κωλο της με το στρινγκ βεβαια περιξ της μπαρας αλλα δεν εχει κλασσικο νεγρικο κορμι.
Μακρυ μαλλι,καλο βυζι παντως και το κλασσικο της προγραμμα εχει 10 ευρω.
Χωρις να γινομαι κουραστικος ουτε αυτα τα δυο 31αρια πρεπει να ανακαινισθουν,απλα να καθαριζονται καλυτερα.
Ιασωνος 30 στο κατω ο επομενος σταθμος και η γνωστη πολυλογου μελαχρινη με μακρυ μαλλι δινει κωλο με 15 ευρω
ενω στα 10 ευρω ειναι το κλασσικο προγραμμα.
Υποδοχη με δικτυωτο λευκο ενδυμα σαν ψαρι σε διχτυ,αρκετα τσιγγανικο χρωμα δερματος και σφιχτο σωμα με ωραιο ποδι κι μετριο βυζι.
Στο Ιασωνος 30 πανω σχεδον μου εγινε ατσαλι η πουτσα μου ακαριαια καθως αντικρυσα μια πολυ γλυκια νεγρα
με κατι απιστευτες χειλαρες,και να μην ξερει να κανει πιπα με τετοια χειλια δεν εχει κανενα προβλημα.
Ομως ξερει και πολυ καλα επιβεβαιωνω,με 10 ευρω το κλασσικο προγραμμα της,τον κωλο τον ξεχναμε εδω.
Κλασσικο νεγρικο σωμα απο τα πολυ καλοφτιαγμενα με ωραιο βυζι.
Στο Λεωνιδου 28 βρηκα μονο το δεξι ανοικτο οπου η ξανθια σγουρομαλλα κοπελιτσα τακτικη εκει στις νυχτερινες βαρδιες της
παρεχει με 10 ευρω κλασσικο προγραμμα με φιλακια και παιχνιδακια.
Κοντη,ομορφη,σεξυ φωνουλα με μικρο βυζι αλλα λαχταριστο κωλαρακι που δεν δινει,ενα ωραιο μπισκοτακι βουτυρου.
Στην συνεχεια μπηκα στο Ιασωνος 20α στην πορτα το νουμερο και ειδα μια πολυ αδυνατη κοπελα,οχι στυλιαρι,μελαχρινη με μακρυ μαλλι
και μικρο βυζι,σφιχτο σωμα και με 10 ευρω παρεχει κλασσικο προγραμμα.
19α το επομενο μπουρδελο στο πανω καθως το κατω ηταν κλειστο και μια ξανθια κοπελα με ισιο μαλλι
και πολυ ωραιο προσωπο κατεφτασε απο την κουζινα.
Κοντουλα,γλυκια και με ωραιο στεγνο σωμα με μικρο βυζακι,το κωλαρακι της αρκετα ομορφο και γλυκο αλλα δεν το δινει.
Στα 10 ευρω το κλασσικο της προγραμμα.
Ειδα φωτα απο μακρια στα αρχικα νουμερα της Ιασωνος οπου και πηγα συναντωντας ανοικτο μονο το νουμερο 1 της οδου.
Εκει με υποδεχτηκε μια μελαχρινη κοπελα με μαλλι μεχρι τους ωμους,καλο βυζι,καλο κωλαρακι και με αρκετη μπακα-παχακια.
Το προγραμμα της ειναι μονο κλασσικο συν 69 στα 10 ευρω.
Φευγοντας απο εκει γυρισα Κολωνου οπου η μαζεμενη πενταδα των κολλητων μπουρδελων ηταν ολη ανοικτη εκτος του 32γ.
Τυχαια μιας που εχει γινει εκτενης αναφορα για εκεινη την παροικια και καπου εφαγαν διαφημιση μπολικη
μπηκα στα μισα,δηλαδη σε δυο μονο,στο Κολωνου 30 αριστερα οπου ηταν μια κοπελα μελαχρινη.
Μακρυ μαλλι,με καλο σωμα,στητο βυζι και ομορφο κωλο,δεν τον δινει ομως.
Με 10 ευρω κλασσικο προγραμμα.
Ακριβως το ιδιο στυλ κοπελας με ιδιο μαλλι σε χρωμα και μηκος αλλα κοτσο,λιγο πιο αδυνατη στο 32β Κολωνου
οπου με 10 ευρω παιρνει καποιος το κλασσικο προγραμμα.Κωλος οχι ρητα κι εδω,ενω παρεχονται παιχνιδακια και 69.
Στο Κολωνου 11 δεξι πανω στην συνεχεια της τσαρκας ειχε μια πολυ παχια κοπελα που με 10 ευρω κανει φουλ προγραμμα με κωλο και 69.
Μαλλι καστανο σκουρο σγουρο με δυσδιακριτες λεπτομερειες σωματος λογω φαρδιου ενδυματος.
Στο ακριβως διπλα υπογειο 11 μια κοπελα μελαχρινη με πλουσιο στηθος,μελαχρινη με κοτσο το μαλλι.
Αφρατο σωμα με καμπυλες και το κλασσικο παρεχεται στα 15 ευρω.
Τελειωνοντας την τσαρκα εφτασα στα της Κεραμεικου πορνεια οπου ηταν δυο μονο ανοικτα.
Στο Κεραμικου 13α συναντησα την μελαχρινη μονιμη πια εκει σε αυτες τις βαρδιες οπου με 10 ευρω κανει κλασσικο προγραμμα.
Σγουρο μαλλι αλλοτε κοτσο,αλλοτε χυμα και με λεπτη φωνουλα ψθυριζει "φιλακια εδω,εδω και εδω" δειχνοντας στομα,βυζι και μουνι.
Αρα περιλαμβανεται και γλυφομουνι,νορμαλ σωμα,καλο βυζι.
Τελος στο Κεραμικου 13 μια μελαχρινη ψηλη κοπελα εμφανιστηκε οπου το κλασσικο της προγραμμα κοστιζει 10 ευρω.
Σπαστο μαλλι και καλο σωμα με στητο βυζι αλλα καπως ξινη.
Ακομινατου δεν πηγα,δεν νομιζω να εχει αλλαξει τιποτα απο την προηγουμενη φορα που ειχα παει καθως μονο το ενα
ηταν ανοικτο(το 2β) και τελος τα της Δελληγιωργη που με ειχε ρωτησει καποιος ηταν και τα δυο κλειστα.
Αυτα ειδα και αυτα εγραψα,ωραια νυχτα ηταν γεματη συγκινησεις,εκανα αλλη μια γρηγορη βολτα πλην των καταθεσεων και μετα
κατεβηκα απο Καλλεργη οπου στα τελευταια μετρα προς την κεντρικη πλατεια ενας ρακεντητος ζητιανος κοιμοταν σε ενα χαρτονι.
Του εβαλα 3 ευρω στην χουφτα του και εφυγα,δεν καταλαβε τιποτα παντως.
Στην συνεχεια ηπια μια αμστελ και χαθηκα καπνιζοντας προς Λιοσιων οπου οταν εφτασα κατα τις 4 και κατι,ολα ηταν κλειστα... :dancing:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
σκατομερα και σημερα >:(

πρωινη βαρδια...

αλκαμενους 113 ,η βαλερια ειχε ρεπο και ηταν μια ρωσομιλφ με βυζαρες,λωρα(νομιζω :rolleyes:)
          117 ,η ελενα κλασσσικα

ρεμουνδου 21 αριστερα,μονικα

στο προυσσης ηταν η ναταλι απο αλκιβιαδου,αλκαμενους 117 κτλ...(οχι αυτη με τα μαγουλα)

τροφωνιου 11 αριστερο,αλεξανδρα μις πιγκυ(καποιος την εψαχνε)
            δεξι,αγαπη
         13 αριστερο,ενα αισχος
            δεξι,μπετυ

βεργας 2,ενα ρωσομιλφ γεματουλι
      6 δεξι,νομιζω η αντζελα απο περγαμου 1 ηταν.γνωστη σιγουρα απο αλλου παντως...
      6 αριστερο,θεια ολγα

εξηκιου στο πανω,η ντιανα η γυφτοπουλα

μεταξουργειο

χαλια μαυρα γενικα...
μπηκα στο ιασωνος 31 υπογειο(διπλα απ το χοστελ) και παρουσιαζεται ενα κοριτσακι που εμοιαζε για 15 χρονων με φορμιτσα γκρι χαμηλοκαβαλη,σταρακια χαμηλα κι ενα κοκκινο τιραντακι και παθαινω πλακα :helpplea:
σα να βλεπα μαθητριουλα γυμνασιου ηταν...
ειχε μολις ερθει για δουλεια...
δινω το δεκαευρο και μου λεει η τσα2 νόρμαλ σεξ κανει,αλλα προσεχε οχι πολυ δυνατα γιατι ειναι καινουργια
εμενα μου χε γινει καγκελο και ειχα ενθουσιαστει που θα πηδαγα αυτο το μωρακι,αλλα καπου εκει εξετασα τα σεντονια και εζεχναν,οποτε φωναξα την τσατσα να τ αλλαξει...
τοτε λοιπον δεν ξερω τι επαθε η κωλογρια(ευγενικα τη ρωτησα αν γινεται να τ αλλαξει γτ βρωμανε) και αρχισε να με βριζει και να θελει να με διωξει :idiot: . επειδη δε μπορουσα να διανοηθω οτι θα χανα το μωρακι,της ελεγα οτι δεν πειραζει θα κατσω με τα βρωμικα,αλλα δεν ακουγε τιποτα η κωλογρια και μ εδιωξε :headbang:


στο ιασωνος 20 το πανω ηταν η κορινα η τρελουτσικη,που εχει δουλεψει και στ αλλα μαγαζια της αλυσιδας
ιασωνος 19,πολυ χαρηκα(χνιε χνιε χνιε >:cheesy: ) που ειδα τη ντανα απ το φ71 ισογειο,που την ειχα διωξει απ το δωματιο κι ειχα παρει το 20αρι πισω πριν καμποσο καιρο

μεγ. αλεξανδρου 28 ηταν η σωσιας της βερονικας με μικρα βυζια ομως :2funny: η τσα2 μου πε ειναι ξαδερφη της

ιασωνος 46 αριστερο,λουμιντσινα
          μεσαιο,αλεξια απο ιασωνος 27 παλιοτερα

απογευματινη βαρδια φυλης

φ71 ισογειο,η μαρια απο ξανθιππης,τροφωνιου,φ80 κτλ
φ67,μια τζουλια,ωραιο μουνακι,δεν την ειχα ξαναδει
φ86α,μονικα
φ84β,αν καταλαβα καλα καρολινα
φ84α,μια ιωαννα καινουργια με φουλ,μετρια

φωκαιας 27 υπογειο,σαρα και γκαμπριελα
φωκαιας 17,μπαρμπαρακι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465
πρόσφατα πέρασα απο Αγίου Πέτρου 7 όπου πέτυχα την Ελένα με το τατουάζ/κάυλα στην πλάτη. Δεν την πήρα γιατι δεν είχα ενημέρωση για το άτομο της αλλα βλέπω καλές κριτικές οπότε θα είναι στα υπόψιν. Θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανεις εάν δουλεύει και το απόγευμα.
όχι μόνο πρωινά την έχω πετύχει....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465
Χθες στο 66Α μου βγηκε μια σκουροχρωμη αλλα μπραζιλ με κορακί φουντωτο μαλλι και ενα τριγωνακι αυτοκολλητο στο επιμαχο σημειο ... και κατι αλλα αυτοκολλητα στον κωλο. εντυπωσιακό αλλά δεν περνω σε μαυριζουσες κοπελες λογω κακων υπηρεσιων. γνωριζετε κατί ?
έλα ρε η Σούζι  η πορνοστάρ....εντυπωσιακή φόλα............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465
Μοναχικη τσαρκα στο Μεταξουργειο σημερα ξημερωματα κατα τις 1μιση η ωρα εναρξη.

Αυτα ειδα και αυτα εγραψα,ωραια νυχτα ηταν γεματη συγκινησεις,εκανα αλλη μια γρηγορη βολτα πλην των καταθεσεων και μετα
κατεβηκα απο Καλλεργη οπου στα τελευταια μετρα προς την κεντρικη πλατεια ενας ρακεντητος ζητιανος κοιμοταν σε ενα χαρτονι.
Του εβαλα 3 ευρω στην χουφτα του και εφυγα,δεν καταλαβε τιποτα παντως.
Στην συνεχεια ηπια μια αμστελ και χαθηκα καπνιζοντας προς Λιοσιων οπου οταν εφτασα κατα τις 4 και κατι,ολα ηταν κλειστα... :dancing:
ωραίος , μοναχικός , με ευαισθησίες και κακές συνήθειες...
ρέ κόψε τις μπίρες  :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom