Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (21 μέλη και 217 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
στις έβρεξε καθόλου  :grin: :grin: :grin:
Όχι....αλλά πριν αρχίσουμε,είχε ξαπλώσει δίπλα μου κανά 5λεπτο γυμνή....και με κοιτούσε χωρίς να κάνουμε τίποτα....ενώ εγώ της έπιανα το κωλάκι....πολύ καύλα σου λέω!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.000
Πόντοι
45.465
είχε ξαπλώσει δίπλα μου κανά 5λεπτο γυμνή....και με κοιτούσε χωρίς να κάνουμε τίποτα....
πω ρε φίλε σαν μικρό απόσπασμά απο ταινία του  μακαρίτη του Αγγελόπουλου.... :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πω ρε φίλε σαν μικρό απόσπασμά απο ταινία του  μακαρίτη του Αγγελόπουλου.... :grin: :grin: :grin:
Με τρέλανε εχθές η μικρή,ήταν πολύ καυλωμένη...........μου έδωσε και κάτι φιλάκια πεταχτά...... :fuck2:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
μαγκες τι εγινε κλειστα σημερα + μεταξι???
 

azziani

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
πω ρε φίλε σαν μικρό απόσπασμά απο ταινία του  μακαρίτη του Αγγελόπουλου.... :grin: :grin: :grin:
[/quote  Όντως! Στατικό, ατελείωτο πλάνο.Έχουν την χάρη τους και αυτά όμως. Μήπως έχεις καθόλου νέα για απόψε από Μετάξι?
 

euphor

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ολα ειναι ακομα κλειστα - και τα στρουμφ μαζευουν πακης τελος Φυλης
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ολα ειναι ακομα κλειστα - και τα στρουμφ μαζευουν πακης τελος Φυλης


Χτε πριν φτασω Φυλης κατα το τελειωμα απο Λιοσιων επι της Ιουλιανου αλλα δεν εχει σημασια το υψος
ειχε παρα πολυ αστυνομια και μαζεψαν απο μια πολυκατοικια ενα ευσωμο(χονδρο) αλλοδαπο.
Πολυ ανετο τον ειδα με τσιγαρο στο στομα τον βγαλανε με τις χειροπεδες αλλα αυτος ηταν στα τετοια του.
Εμεις μαλλον θα ειμασταν κατουρημενοι στην θεση του.
Ειναι αλλη κλαση αυτα τα ατομα τελικα. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Χτε πριν φτασω Φυλης κατα το τελειωμα απο Λιοσιων επι της Ιουλιανου αλλα δεν εχει σημασια το υψος
ειχε παρα πολυ αστυνομια και μαζεψαν απο μια πολυκατοικια ενα ευσωμο(χονδρο) αλλοδαπο.
Πολυ ανετο τον ειδα με τσιγαρο στο στομα τον βγαλανε με τις χειροπεδες αλλα αυτος ηταν στα τετοια του.
Εμεις μαλλον θα ειμασταν κατουρημενοι στην θεση του.
Ειναι αλλη κλαση αυτα τα ατομα τελικα. :grin:
γιατι να μην ειναι τυπε?
δεν θα τον πειραξει κανεις
τσαμπα φαι
στεγη
και σε λιγες μερες παλι εξω θα ειναι
ζαχαρη λεμε
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
γιατι να μην ειναι τυπε?
δεν θα τον πειραξει κανεις
τσαμπα φαι
στεγη
και σε λιγες μερες παλι εξω θα ειναι
ζαχαρη λεμε


Εγω παντως οταν πηγαινω για οτιδηποτε σε τμημα αναφερω το αιτημα μου ΟΞΩ απο την πορτα και ΑΝ ο αξιωματικος υπηρεσιας
ειναι διαθεσιμος τοτε και μονο τοτε περναω,οι ξενοι τυποι μπαινουν με αερα μεσα.
Μηπως χαθηκε η μπαλα;  :offtopic:
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Ευτυχώς στην επαρχία δεν έχουμε τέτοια προβλήματα. Βολτούλα στην Τρίπολη όπου είδα και 2 από Φυλής. Την Σακίρα ξανθιά με κοντό μαλλί και σιλικονούχα βυζιά από το 67 και την Κατερίνα την Βουλγάρα, μαυριδερή με πολύ στενό μουνί από 136,109, Πιπίνου 65 και άλλα όπου και κατάθεσα...    :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ευτυχώς στην επαρχία δεν έχουμε τέτοια προβλήματα. Βολτούλα στην Τρίπολη όπου είδα και 2 από Φυλής. Την Σακίρα ξανθιά με κοντό μαλλί και σιλικονούχα βυζιά από το 67 και την Κατερίνα την Βουλγάρα, μαυριδερή με πολύ στενό μουνί από 136,109, Πιπίνου 65 και άλλα όπου και κατάθεσα...    :pipa3: :pipa3: :pipa3:
φίλε Τρίπολη / Άργος παίζουν καλά κομμάτια ή ξεραϊλα?

(το λέω γιατί ενδέχεται σε κάποια φάση να βρεθώ εκεί για κάποιο διάστημα)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom