Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (2 μέλη και 82 επισκέπτες)

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Μαγκες εκτονωθειται οσο μπορειτε  :jerking:  γιατι θα αργησει να φανει φως στην υποθεση.Πανε και τα στεκια πανε και ολα γαμησε τα εχουμε γινει....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μολις γυρισα φωκαιας ολα ανοιχτα φυλης λιγα 71ακαιβ 84 κατω 66ακαιδ 67 και 69
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.298
Πόντοι
1.936
Μολις γυρισα φωκαιας ολα ανοιχτα φυλης λιγα 71ακαιβ 84 κατω 66ακαιδ 67 και 69


ναι πράγματι.....!!λίγα πράγματα σήμερα δυστυχώς!!!φυλής λιγα μαγαζιά ανοικτα,αλκιβιάδου τα  μαγαζιά ανοικτα,αγκύρας τα δύο δωδεκάρια ανοικτα (κατάθεση στη βερόνικα...),τα τσιμπουκάδικα της διδύμου ανοικτα!!!Όποιος προλάβει πρώτη βάρδια γιατί το απογευματινό είναι αβέβαιο!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ

φυλής ανοιχτή , λιοσίων ανοιχτή

και το αγαπημένο μετάξι ορθάνοιχτο , το οποίο με "αφυδάτωσε" με 3 καταθέσεις σερί

ουυυυυυφ  :2funny: :2funny:  ;)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ

φυλής ανοιχτή , λιοσίων ανοιχτή

και το αγαπημένο μετάξι ορθάνοιχτο , το οποίο με "αφυδάτωσε" με 3 καταθέσεις σερί

ουυυυυυφ  :2funny: :2funny:  ;)
Χαρας το κουραγιο σου με αυτην την ζεστη  :grin:.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
φίλε δεν έιχε τόση ζέστη σήμερα αφενός
και αφετέρου είχα μια βδομάδα να εκτονωθώ  :2funny:

εσύ όλα καλά φίλε μου ?
Καθαριζουν την περιοχη οταν θα ερθω να ειναι ολα οκ. :grin:
Ολα καλα.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πρωτη επισημη ενημερωση απο μελος Gastrenteriasi.Γιουπι!
Βρισκομαι χτες το βραδυ περιοχη Λιοσιων κατα τις 1 και κατι.Γενικως οπου εμπαινα οπως θα σας περιγραψω επικρατουσε
κοσμοσυρροη,μαλλον ειχε πεσει σε αδιεξοδο παλι ο λαος στις αλλες συνοικιες και κατεβηκε στην Λιοσιων
μπας και βρει τιποτα.Λες και εδω ειναι παραδεισος.Ξεκιναω,θελω ενθαρρυνση.
Πρωτο σταθμος το Κωνσ/ως 206 οπου η μουτρωμενη τσατσα με καλησπερισε με βλεμμα
ελαφρου νυσταγματος και οξεια αναδουλειας.
Η κοπελα βγηκε πολυ γρηγορα,ηταν μετρια στο προσωπο μελαχρινη με μαλλι οχι πολυ μακρυ
και στηθος μικρο και στητο.Κοιτωντας αμιλητος μου ειπε η τσατσα οτι ειναι στα 20 ευρω
με κλασσικο προγραμμα,ολες τις στασεις και στοματικο.Αρκετα αδυνατο το κορμι της,οχι ξερακιανο,με πολυ μικρο
κωλαρακι ομως ψιλοεπιπεδο.Στην συνεχεια παω στο Ξανθιππης 2 οπου ηταν κλειστο.
Τραβαω μια ευθεια και βρισκομαι στην διασταυρωση Περγαμου και Λιοσιων.
Εκει αφου συνεχισα βρηκα το Κνιδου 18 κλειστο,καθως και το Αδανων 2 κλειστο εννοειται τετοια ωρα.
Πορευομαι στην ευθεια και φτανω στα Λιοσιων 76α και 76β οπου ηταν κλειστα και τα δυο.
Ωραια λεω,κατσε να τον πιω και στην Χωματιανου τωρα οποτε με ενα αλλο βηματακι τον πινω και εκει.
Κλειστα και τα δυο της οδου αυτης.Γυριζω 180 μοιρες το σαπιο κορμι μου και κατευθυνομαι απεναντι
οπου αρχισω να παιρνω σβαρνα τα εναπομειναντα.Λιοσιων 91 κλειστο.
Εξηκιου 18β που ειναι απο τα αγαπημενα μου λογω καθαριοτητας,τελευταια ολο κλειστο το εβρισκα.
Ειχα συναντησει ωραιες υπαρξεις παλαιοτερα.
Ειχε δυο κοπελες,η μια ηταν ξανθια,σγουρο μπολικο μαλλι,ψιλομετρια φατσα,με καλο κορμι ομως.
Ψιλογκρινιαζε με την τσατσα στην κουζινα,ειχε κι αλλους παικτες μεσα στο σαλονι και οντως περναγαν
και για αυτην αλλα και για την αλλη οπως διαπιστωθηκε.Στα 20 ευρω κλασσικο προγραμμα,στοματικο και ολες οι στασεις.
Αρκετα ευχαριστη και χαμογελαστη στο σαλονι εν αντιθεση με την κουζινα.
Η δευτερη κοπελα ηταν ειδικη κατηγορια καθως ενω ηταν αρκετα ομορφη,μελαχρινη με ωραιο μαλλι κοτσο αναλαφρο
φορωντας ενα σεξουαλικο ζευγαρι γυαλια και ενω ειχε και ωραιο στηθος,απο την μεση και κατω
ηταν εξαιρετικα και απιστευτα παχια,για αυτο και την κατατασσω σε ειδικη κατηγορια καθως αυτο κερδιζε το ολο θεαμα.
Μιλαμε για εξαιρετικα μεγαλο κωλο αλλα οχι κρεμαστο.Στα 20 ευρω επισης οπως και η προηγουμενη στις υπηρεσιες της.
Στο Εξηκιου 18α-καφε πορτα-μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα καθως η κοπελα ηταν φοβερα ομορφη,ξανθοκαστανη
με υπεροχα γαλαζια ματια και ωραιο στηθος και κορμι.Ανακοινωσε μονη της το κλασσικο προγραμμα που κανει.
Τονισε οτι θα περασουμε υπεροχα με μια αθωοτητα που με εβαλε σε σκεψεις οτι ειναι καινουργια.
Μιλουσε πολυ σιγα και μουδιασμενα.Οταν την αποχαιρετησα δεν εκανε καμια απολυτως προσπαθεια
να μου κλεισει τον δρομο(πραγμα που συνηθιζεται)ενω επιτηδες κοντοσταθηκα στην ακρη της σκαλας δινοντας της
τον ελαχιστο χρονο που χρειαζεται για come back.
Αυτο εκανε την σκεψη μου οτι ειναι καινουργια πιο εντονη.Παρακαλω αν γνωριζει καποιος πιο παλιος
να πει μια γνωμη,νομιζω οτι πετυχα κατι πολυ καλο,κακως που δεν περασα
αμεσως,αυτο κανει η κριση,σε κανει να σκεφτεσαι δυο φορες ακομα και το γαμησι.
Εξηκιου 20,εδω εχουμε το τελειως κοντρα,αναποδο τιμονι που λεμε,η γυναικα μεσα ειναι απαραδεκτη απο παντου.
Καταρχην βαριεται και βγαινει στο σαλονι λες και κανει χαρη,ωπα ρε κυρα.
Ηλικια απροσδιοριστη,μελαχρινη,απεριποιητη,παχος μπολικο και ανισα κατανεμημενο,ενα φουστανι μαυρο,γεματη νευρα η τυπισσα
και τουπε αλλα μηδεν προσοντα.
Ενα γεια ειπε κι αυτο μισο,την τιμη υπολογιστικα την λεω στα 20 ευρω εγω λογω περιοχης,ουτε το προγραμμα δεν ακουσα.
Φυγαμε 3 ατομα μαζι λες και ημασταν ενα.3 κωλοι πεταχτηκαν ταυτοχρονα απο το σαλονι σαν σουστες.
Στο Βεργας 2α(το μονο ανοικτο στην Βεργας) ημασταν παλι μπολικοι στο σαλονι.
Στα 20 ευρω ειπε η υπηρεσια κλασσικο,στοματικο,ολες οι στασεις και εφυγε.Ομολογω οτι καθυστερησε αρκετα να βγει
απο το δωματιο η κοπελα και η τσατσα ηταν πολυ διακριτικη καθως δεν καθοταν σαν τον χαρο να μας λεει ιστοριες.
Στα συν αυτο.Συμπαθητικη φυσιογνωμια,καστανη με μακρυ μαλλι,ωριμη φατσα,προτυπο μιλφ,καλο σωμα με εμφανιση ραγαδων.
Παρουσιαση αυτονομη και οχι απο τσατσα.
Αρκετα διασκεδαστικη,μιλησε σχεδον 30 δευτερολεπτα,να ρωτησω και για αυτη λοιπον αν ξερει κανεις.
Πιαωνιου 47,τυπικα μπηκα,αυτο το σπιτι δεν μου αρεσει και ποτε δεν μου αρεσε σαν παρουσιες.
Η κοπελα εμφανιστηκε αγριεμενη καπως,παντα βγαινει ετσι ακομα και οταν δουλευε στο Εξηκιου 18α οπου την ειχα πετυχει.
Ειναι ψηλη,με μακρυ ισιο μαλλι μαυρο κοτσο,ενα γεια ειπε αν το ειπε και εφυγε για κουζινα.
Πριν μπει στην κουζινα ομως ειχε αδειασει ολο το σαλονι.Δυνατος κωλος και μπουτια αλλα κατι ξινο εως θεοξινο στην παρουσια.
Κριμα το μποι και το κορμι.
Στα 20 ευρω και αυτη και ο τσατσος δεν ειπε τιποτα αλλο.Α,την ειπε και αστερι.
Τροφωνιου 11α το κατω κοπελα με μεγαλη τροφαντη κωλαρα,η τσατσα δηλωνει στα 20 ευρω κωλο
και κλασσικο προγραμμα μαζι με στοματικο.Γνωστη σταθερη παρουσια εκει η συγκεκριμενη κοπελα εδω και πολυ καιρο
και εχει τους θαμωνες της.Στηθος μιντιουμ,μαλλι ισιο καστανο ανοικτο.
Τροφωνιου 11β το πανω υποψια οτι τον ελευθερο χρονος της παιζει μπασκετ η μελαχρινη πανυψηλη μελαχρινη μετρια
σε προσωπο κοπελα.20 ευρω με κλασσικο και στοματικο,οχι πολυ ομορφη και ενω σηκωθηκαν 5 ατομα απο το σαλονι μαζι με εμενα
για εξω η τσατσα σε μια τελευταια προσπαθεια να σωσει το ματς δηλωνει οτι δεχεται και γλυφομουνι,καποιοι εμειναν πισω νομιζω.
Βγαινοντας ερχομαι σε τετ α τετ με ενα τσουρμο που βγαινει απο το Τροφωνιου 13 το κατω,μιλαμε για 9 ατομα τουλαχιστον
αν υπολογισα καλα(που στο διαολο χωρεσαν)οποτε θα εχουμε συντριβη μεσα μαλλον.
Παω λοιπον και συναντω μια κοπελα που την ειχα δοκιμασει στο Εξηκιου18β παλια(κριμα για εκει)και αποτελει
ναυαγιο για'μενα,οποιος την δοκιμασει πιστευω θα πει το ιδιο,δεν ειναι κακια σε συμπεριφορα αλλα απλα δεν το κατεχει.
Ειναι καστανοξανθη,χαρακτηριστικα μικρα ματια,με ισιο μαλλι,μετρο βυζι,μιλαει πολυ στο δωματιο,τοσο που σε κουραζει.
Εχει μεγαλο κωλο και εχει ατσουμπαλο στυλ.Οταν βγηκε ειπε "ποιος θα με γαμησει" και εκανε μια στροφη.
Αυτο τι προγραμμα ειναι;καινουργιο;
Αυτα ειχα να πω,αν καποιος εχει γνωση για την κοπελα στο Εξηκιου 18α και το Βεργας 2α ας πει κατι.
Εγραψα πολλα το ξερω αλλα ηταν λιγα τα σπιτια και το γυρισα στην αναλυση,την αλλη φορα θα ειμαι κοφτος.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Πρωτη επισημη ενημερωση απο μελος Gastrenteriasi.Γιουπι!
Βρισκομαι χτες το βραδυ περιοχη Λιοσιων κατα τις 1 και κατι.Γενικως οπου εμπαινα οπως θα σας περιγραψω επικρατουσε
κοσμοσυρροη,μαλλον ειχε πεσει σε αδιεξοδο παλι ο λαος στις αλλες συνοικιες και κατεβηκε στην Λιοσιων
μπας και βρει τιποτα.Λες και εδω ειναι παραδεισος.Ξεκιναω,θελω ενθαρρυνση.
Πρωτο σταθμος το Κωνσ/ως 206 οπου η μουτρωμενη τσατσα με καλησπερισε με βλεμμα
ελαφρου νυσταγματος και οξεια αναδουλειας.
Η κοπελα βγηκε πολυ γρηγορα,ηταν μετρια στο προσωπο μελαχρινη με μαλλι οχι πολυ μακρυ
και στηθος μικρο και στητο.Κοιτωντας αμιλητος μου ειπε η τσατσα οτι ειναι στα 20 ευρω
με κλασσικο προγραμμα,ολες τις στασεις και στοματικο.Αρκετα αδυνατο το κορμι της,οχι ξερακιανο,με πολυ μικρο
κωλαρακι ομως ψιλοεπιπεδο.Στην συνεχεια παω στο Ξανθιππης 2 οπου ηταν κλειστο.
Τραβαω μια ευθεια και βρισκομαι στην διασταυρωση Περγαμου και Λιοσιων.
Εκει αφου συνεχισα βρηκα το Κνιδου 18 κλειστο,καθως και το Αδανων 2 κλειστο εννοειται τετοια ωρα.
Πορευομαι στην ευθεια και φτανω στα Λιοσιων 76α και 76β οπου ηταν κλειστα και τα δυο.
Ωραια λεω,κατσε να τον πιω και στην Χωματιανου τωρα οποτε με ενα αλλο βηματακι τον πινω και εκει.
Κλειστα και τα δυο της οδου αυτης.Γυριζω 180 μοιρες το σαπιο κορμι μου και κατευθυνομαι απεναντι
οπου αρχισω να παιρνω σβαρνα τα εναπομειναντα.Λιοσιων 91 κλειστο.
Εξηκιου 18β που ειναι απο τα αγαπημενα μου λογω καθαριοτητας,τελευταια ολο κλειστο το εβρισκα.
Ειχα συναντησει ωραιες υπαρξεις παλαιοτερα.
Ειχε δυο κοπελες,η μια ηταν ξανθια,σγουρο μπολικο μαλλι,ψιλομετρια φατσα,με καλο κορμι ομως.
Ψιλογκρινιαζε με την τσατσα στην κουζινα,ειχε κι αλλους παικτες μεσα στο σαλονι και οντως περναγαν
και για αυτην αλλα και για την αλλη οπως διαπιστωθηκε.Στα 20 ευρω κλασσικο προγραμμα,στοματικο και ολες οι στασεις.
Αρκετα ευχαριστη και χαμογελαστη στο σαλονι εν αντιθεση με την κουζινα.
Η δευτερη κοπελα ηταν ειδικη κατηγορια καθως ενω ηταν αρκετα ομορφη,μελαχρινη με ωραιο μαλλι κοτσο αναλαφρο
φορωντας ενα σεξουαλικο ζευγαρι γυαλια και ενω ειχε και ωραιο στηθος,απο την μεση και κατω
ηταν εξαιρετικα και απιστευτα παχια,για αυτο και την κατατασσω σε ειδικη κατηγορια καθως αυτο κερδιζε το ολο θεαμα.
Μιλαμε για εξαιρετικα μεγαλο κωλο αλλα οχι κρεμαστο.Στα 20 ευρω επισης οπως και η προηγουμενη στις υπηρεσιες της.
Στο Εξηκιου 18α-καφε πορτα-μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα καθως η κοπελα ηταν φοβερα ομορφη,ξανθοκαστανη
με υπεροχα γαλαζια ματια και ωραιο στηθος και κορμι.Ανακοινωσε μονη της το κλασσικο προγραμμα που κανει.
Τονισε οτι θα περασουμε υπεροχα με μια αθωοτητα που με εβαλε σε σκεψεις οτι ειναι καινουργια.
Μιλουσε πολυ σιγα και μουδιασμενα.Οταν την αποχαιρετησα δεν εκανε καμια απολυτως προσπαθεια
να μου κλεισει τον δρομο(πραγμα που συνηθιζεται)ενω επιτηδες κοντοσταθηκα στην ακρη της σκαλας δινοντας της
τον ελαχιστο χρονο που χρειαζεται για come back.
Αυτο εκανε την σκεψη μου οτι ειναι καινουργια πιο εντονη.Παρακαλω αν γνωριζει καποιος πιο παλιος
να πει μια γνωμη,νομιζω οτι πετυχα κατι πολυ καλο,κακως που δεν περασα
αμεσως,αυτο κανει η κριση,σε κανει να σκεφτεσαι δυο φορες ακομα και το γαμησι.
Εξηκιου 20,εδω εχουμε το τελειως κοντρα,αναποδο τιμονι που λεμε,η γυναικα μεσα ειναι απαραδεκτη απο παντου.
Καταρχην βαριεται και βγαινει στο σαλονι λες και κανει χαρη,ωπα ρε κυρα.
Ηλικια απροσδιοριστη,μελαχρινη,απεριποιητη,παχος μπολικο και ανισα κατανεμημενο,ενα φουστανι μαυρο,γεματη νευρα η τυπισσα
και τουπε αλλα μηδεν προσοντα.
Ενα γεια ειπε κι αυτο μισο,την τιμη υπολογιστικα την λεω στα 20 ευρω εγω λογω περιοχης,ουτε το προγραμμα δεν ακουσα.
Φυγαμε 3 ατομα μαζι λες και ημασταν ενα.3 κωλοι πεταχτηκαν ταυτοχρονα απο το σαλονι σαν σουστες.
Στο Βεργας 2α(το μονο ανοικτο στην Βεργας) ημασταν παλι μπολικοι στο σαλονι.
Στα 20 ευρω ειπε η υπηρεσια κλασσικο,στοματικο,ολες οι στασεις και εφυγε.Ομολογω οτι καθυστερησε αρκετα να βγει
απο το δωματιο η κοπελα και η τσατσα ηταν πολυ διακριτικη καθως δεν καθοταν σαν τον χαρο να μας λεει ιστοριες.
Στα συν αυτο.Συμπαθητικη φυσιογνωμια,καστανη με μακρυ μαλλι,ωριμη φατσα,προτυπο μιλφ,καλο σωμα με εμφανιση ραγαδων.
Παρουσιαση αυτονομη και οχι απο τσατσα.
Αρκετα διασκεδαστικη,μιλησε σχεδον 30 δευτερολεπτα,να ρωτησω και για αυτη λοιπον αν ξερει κανεις.
Πιαωνιου 47,τυπικα μπηκα,αυτο το σπιτι δεν μου αρεσει και ποτε δεν μου αρεσε σαν παρουσιες.
Η κοπελα εμφανιστηκε αγριεμενη καπως,παντα βγαινει ετσι ακομα και οταν δουλευε στο Εξηκιου 18α οπου την ειχα πετυχει.
Ειναι ψηλη,με μακρυ ισιο μαλλι μαυρο κοτσο,ενα γεια ειπε αν το ειπε και εφυγε για κουζινα.
Πριν μπει στην κουζινα ομως ειχε αδειασει ολο το σαλονι.Δυνατος κωλος και μπουτια αλλα κατι ξινο εως θεοξινο στην παρουσια.
Κριμα το μποι και το κορμι.
Στα 20 ευρω και αυτη και ο τσατσος δεν ειπε τιποτα αλλο.Α,την ειπε και αστερι.
Τροφωνιου 11α το κατω κοπελα με μεγαλη τροφαντη κωλαρα,η τσατσα δηλωνει στα 20 ευρω κωλο
και κλασσικο προγραμμα μαζι με στοματικο.Γνωστη σταθερη παρουσια εκει η συγκεκριμενη κοπελα εδω και πολυ καιρο
και εχει τους θαμωνες της.Στηθος μιντιουμ,μαλλι ισιο καστανο ανοικτο.
Τροφωνιου 11β το πανω υποψια οτι τον ελευθερο χρονος της παιζει μπασκετ η μελαχρινη πανυψηλη μελαχρινη μετρια
σε προσωπο κοπελα.20 ευρω με κλασσικο και στοματικο,οχι πολυ ομορφη και ενω σηκωθηκαν 5 ατομα απο το σαλονι μαζι με εμενα
για εξω η τσατσα σε μια τελευταια προσπαθεια να σωσει το ματς δηλωνει οτι δεχεται και γλυφομουνι,καποιοι εμειναν πισω νομιζω.
Βγαινοντας ερχομαι σε τετ α τετ με ενα τσουρμο που βγαινει απο το Τροφωνιου 13 το κατω,μιλαμε για 9 ατομα τουλαχιστον
αν υπολογισα καλα(που στο διαολο χωρεσαν)οποτε θα εχουμε συντριβη μεσα μαλλον.
Παω λοιπον και συναντω μια κοπελα που την ειχα δοκιμασει στο Εξηκιου18β παλια(κριμα για εκει)και αποτελει
ναυαγιο για'μενα,οποιος την δοκιμασει πιστευω θα πει το ιδιο,δεν ειναι κακια σε συμπεριφορα αλλα απλα δεν το κατεχει.
Ειναι καστανοξανθη,χαρακτηριστικα μικρα ματια,με ισιο μαλλι,μετρο βυζι,μιλαει πολυ στο δωματιο,τοσο που σε κουραζει.
Εχει μεγαλο κωλο και εχει ατσουμπαλο στυλ.Οταν βγηκε ειπε "ποιος θα με γαμησει" και εκανε μια στροφη.
Αυτο τι προγραμμα ειναι;καινουργιο;
Αυτα ειχα να πω,αν καποιος εχει γνωση για την κοπελα στο Εξηκιου 18α και το Βεργας 2α ας πει κατι.
Εγραψα πολλα το ξερω αλλα ηταν λιγα τα σπιτια και το γυρισα στην αναλυση,την αλλη φορα θα ειμαι κοφτος.
εχεις μεγαλη φαντασια ευγε!
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1



Δεν γραφεις κι εσυ τι ειδες γιατι δεν εχω δει να γραφεις και τιποτα τωρα που σε επισκεπτικα.
Ολο γυριζεις σαν τον δικαστακο και με το υφος του ψευτομαγκα.
Ασε που οι κριτικες σου ειναι οι πιο πολλες 1μιση γραμμη και τελειως εκτος θεματος.
Μην μπερδευεσαι και πινεις την κολλα,εχει τοξινες,πιες καμια σοδα και πηγαινε για υπνο.

Κοιτα εχω και εγω ιμοτικον........... :2on1:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δεν γραφεις κι εσυ τι ειδες γιατι δεν εχω δει να γραφεις και τιποτα τωρα που σε επισκεπτικα.
Ολο γυριζεις σαν τον δικαστακο και με το υφος του ψευτομαγκα.
Ασε που οι κριτικες σου ειναι οι πιο πολλες 1μιση γραμμη και τελειως εκτος θεματος.
Μην μπερδευεσαι και πινεις την κολλα,εχει τοξινες,πιες καμια σοδα και πηγαινε για υπνο.

Κοιτα εχω και εγω ιμοτικον........... :2on1:
Σαν να θύμησε κάτι το στυλάκι σου.. Ότι θέλω θα κάνω και για να ξέρεις τις κριτικές μου τις εμπιστεύονται τα παιδιά..... Άντε να μη σου πω τίποτε "χονδρό"!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.700
Πόντοι
45.465
:priest: ειρήνη....
ρε μην τσακώνεστε.............
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σαν να θύμησε κάτι το στυλάκι σου.. Ότι θέλω θα κάνω και για να ξέρεις τις κριτικές μου τις εμπιστεύονται τα παιδιά..... Άντε να μη σου πω τίποτε "χονδρό"!!!

Οτι θες θα κανεις εκει που τα δεχονται!
Ποιες κριτικες ρε φιλε;τις χωρις λεπτομερειες λες;αραξε στην πολυθρονα σου και κανε παιχνιδι!
Γραφει ο αλλος ενα κατεβατο και αντι να πεις τιποτα λες μαλακιες σε πριμο σεκοντο.
Κανε το παντου αυτο,οχι επιλεκτικα.
Κι εγω μπορω να γραψω,τι θες να μας πεις;αν γραψω εγω οπως γραφεις εσυ θα κανεις και τσιγαρο στον καναπε.
Αυτο και ετσι!
Πες οτι χονδρο θες,δεν τρεχει τιποτα!Μπηκαμε μεσα και μας πηρες μονοκονδυλια.
Αραξε και πες και τιποτα σωστο.
ΕΧΘΡΙΚΑ! :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.700
Πόντοι
45.465
η ερώτηση πια ήταν???
αλλαγμένο τι εννοείς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom