Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (29 μέλη και 271 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πριν λίγο επέστρεψα απο Φυλής.Τραγικά.Πατσόλες,όλες!Εκτός απο μία στο υπόγειο που είναι στο στενό απέναντι απο το Φυλής 71.Έφυγα άπρακτος...Άντε να τελειώσει το καλοκαίρι να επανέλθουν τα μωρά.
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα κι απ μένα. Μόλις γύρισα από Βριλησσού 57. Ήταν μια Αλεξάνδρα. Κοντούλα καλό κορμί μικρό βυζί και γενικά έδειχνε συμπαθητική. Είπα να περάσω. Δεν είχε κόσμο.
Μπαίνει στο δωμάτιο και πιάνει συζήτηση για τη ζέστη, τις διακοπές που θα πάει κλπ.
Για την αρχή λοιπόν, ανεβαίνει από πάνω και τρίβεται, για αρκετή ώρα, αφήνει ελευθέρα πιασίματα παντού. Στη πίπα είναι καλή αλλά όχι κορυφαία.
Με ρωτάει, στη συνέχεια, ποια στάση θέλω. Ανεβαίνει πρώτα από πάνω. Κάνει πολύ καλές κινήσεις και σε φτιάχνει αυτό.
Τη γυρίζω στο πλάι και μας βλέπω στο καθρέφτη. Έφτανε η ώρα να τελειώσω και τη πιάνω με δύναμη και τη στήνω στα 4. Λοιπόν ήταν απίστευτο. Τη μαμουσα με όση δύναμη είχα και έδειχνε να της αρέσει. Έριξα και χαστουκάκια στα κωλομάγουλα και τέλειωσα ευχαριστημένος.
Τη κοπέλα τη κάνεις ότι θες στο κρεβάτι, της αρέσει και δε διαμαρτύρεται καθόλου.
Τώρα δε ξέρω αν όλα έγιναν επειδή δεν είχε κόσμο.
Θα ξαναπαω και θα δω.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Η Βρυλησσου που βρισκεται?

ξερεις καθολου απο τουρκοβουνια?λοιπον αν ερχεσαι απο δικαστηρια ευελπιδων ανεβαινεις...περνας τα δικαστηρια και το αττικο αλσος και στο φαναρι θα δεις μια μεγαλη διασταυρωση(εχει και μια αντιπροσωπεια peugeot νομιζω).Στριβεις αριστερα και πας ολο ευθεια οπως σε παει ο δρομος(ο οποιος λεγεται παναγη τσαλδαρη).Στη συνεχεια ο δρομος παει λοξως αριστερα και μετα δεξια και αλλαζει ονομασια,μετατρεπεται σε βριλλησου!εχεις παρει τα βουνα τωρα με λιγα λογια,στα αριστερα σου βλεπεις τα τουρκοβουνια και δεξια σου βλεπεις ολη την αθηνα,ε,καπου εκει θα δεις και τις πουτανες!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φίλε DAWN ποιά Μαρια εννοείς οταν λες οτι επεστρεψε στο Φυλης 71? Γιατι σ'αυτο το σπιτι δουλευε και η Μαρια η ψηλη αδυνατη ,το γνωστο "Μαράκι". Γιάυτην λες οτι επεστρεψε? Εγινε "χοντρουλα"?

Μια χοντρούλα που δούλευε το πρωί. Είναι εκεί πολύ καιρό, άμα πάς πρώινες ώρες στάνταρ θα την πετύχεις.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ολα τα λεφτά σε αυτο το μπουρδέλο ειναι ο trendy τσάτσος του. Οποτε έχω πάει όλο τσακώνεται ,μια με αλβανούς που τους βγάζει έξω, μία με άτομα που σκάνε για 2η φορά να δουν τη πουτάνα και δεν μπαίνουν μέσα στο δωμάτιο. Πόλύ γέλιο.
ο συγκεκριμενος πουστο τσατσος,εκτος απο το βυζι που του εχει γινει τουμπανο απο τις ορμονες,επαιζε παλιοτερα και στο στουντιο της παιωνιου..........
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
εκανα μια βολτα στο studio στην Ελ.Βενιζελου 35.

Πετυχα την dorine, την ειχα ξαναπαρει παλια με καλες εντυπωσεις.
Φιλοτιμη κοπελα, φιλικη..ομορφη.το ισπανικο της πολυ καλο..θεα στα 4 τελεια αλλα δεν , δεν αρκει μονο αυτο...πολυ ψυχρα κ σε ξενερωνει..Πολυ κρεμααααααααααααααααααααααααααααααααα....

Την ειχα κανα 20λεπτο δεν τελειωνα ,επειδη δεν τελειωσα στο 10λεπτο,αρχιζει κ μ βαραει μαλακια με την καποτα...ε εκει ξενερωσα

τσπα για τους fans της
Πεμπτη Παρασκευη θα ειναι στο studiaki.Θα λειπει 10 μερες για διακοπες απο αυριο.
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Καλησπέρα κι απ μένα. Μόλις γύρισα από Βριλησσού 57. Ήταν μια Αλεξάνδρα. Κοντούλα καλό κορμί μικρό βυζί και γενικά έδειχνε συμπαθητική. Είπα να περάσω. Δεν είχε κόσμο.
Μπαίνει στο δωμάτιο και πιάνει συζήτηση για τη ζέστη, τις διακοπές που θα πάει κλπ.
Για την αρχή λοιπόν, ανεβαίνει από πάνω και τρίβεται, για αρκετή ώρα, αφήνει ελευθέρα πιασίματα παντού. Στη πίπα είναι καλή αλλά όχι κορυφαία.
Με ρωτάει, στη συνέχεια, ποια στάση θέλω. Ανεβαίνει πρώτα από πάνω. Κάνει πολύ καλές κινήσεις και σε φτιάχνει αυτό.
Τη γυρίζω στο πλάι και μας βλέπω στο καθρέφτη. Έφτανε η ώρα να τελειώσω και τη πιάνω με δύναμη και τη στήνω στα 4. Λοιπόν ήταν απίστευτο. Τη μαμουσα με όση δύναμη είχα και έδειχνε να της αρέσει. Έριξα και χαστουκάκια στα κωλομάγουλα και τέλειωσα ευχαριστημένος.
Τη κοπέλα τη κάνεις ότι θες στο κρεβάτι, της αρέσει και δε διαμαρτύρεται καθόλου.
Τώρα δε ξέρω αν όλα έγιναν επειδή δεν είχε κόσμο.
Θα ξαναπαω και θα δω.

Ειναι φοβερη αυτη  ..το κακο ειναι οτι δεν εχει σταθερο ωραριο....Μηπως ξερει κανεις ?
 

Επισκέπτης
Αν και λίγο καθυστερημένα,να πω κι εγώ τις εντυπώσεις μου απο μια τσάρκα σήμερα το απόγευμα.

Φυλής 134
Α Μια κοντή Ρωσσίδα με τατουάζ στο βυζί.Δε λέει μία
Επάνω Μια ψυλή με μακρύ μαύρο μαλί και πολλά τατουάζ.Ωραία κοπέλα αλλά πριν γίνει πρεζόνι.Ο τσάτσος μια πουστάρα του κερατά που θέλει πολύ ξύλο.
Β (υπόγειο) Μια νταρτάνα.Δεν μου λέει κάτι...

Φυλής 71Στο επάνω η Ιταλίδα η Ιζαμπέλα.
Β Στο κάτω μια νταρντάνα.Απαράδεκτη

Προδρόμου Στο υπόγειο που είναι στο στενό που βγαίνει στο 71.Ήταν μια πανέμορφη Πωλονέζα.Πολύ γλυκιά.Αλλά δεν είχα παρκάρει σε καλό σημείο τη μηχανή κι έφυγα.

Φυλής 67 Μια φώκια.

Φυλής 65 Στο κάτω μια πολύ όμορφη μάλλον Ελληνίδα με μαύρο μακρύ μαλι,αλλά είπε ένα γειά τρέχωντας...
Επάνω ένα ζώο...

Φυλής 86 επάνω ένα πολύ όμορφο πιπίνι με ξανθές κοτσίδες και όμορφο βυζί.Θα την επισκευτώ...

Φυλής 86 κάτω Μια μαύρη.Ουστ

Φυλής 84 κάτω Μια Ελληνίδα,για γύφτισα την έκοψα...
επάνω μπάζο

Φυλής 82   μπουρούχα.

Φυλής 54 κάτω Μια χοντρούλα Ελληνίδα.Αν ηταν κλειστά όλα θα την έπερνα!!!
Επάνω Μια ψυλή μελαχρινή.Ωραίο παιδί,αλλά αν κερδίσω το τζοκερ.

Διδύμου 8 κάτω Λοιπόν.Εδώ βγαίνει μια ξανθιά κοπελίτσα,περίπου στο 1,60 με βυζι "Α" και αυτοπαρουσιάζεται.Πολύ γλυκιά,κι ευγενική.Μόλις της είπα "θα κάνω μια βόλτα" μού έκανε υπόκλιση!Λες και είμουν Βασιλιάς!!!Ειλικρινά η κοπελίτσα με "κέρδισε".Αν πάω αύριο και δε βρω άλλη είναι υποψήφια.Τελικά η ευγένεια και το χαμόγελο είναι το μυστικό και στις πόρνες.Γι'αυτό μου αρέσει η Sandy!Που όμως δεν ηταν.

Διδύμου 8 επάνω Μια ψηλή με άσπρες μπότες και μάσημα τσίχλας σαν κατσίκα...

Αυτά!


 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Πως καταλαβες οτι ειναι πρεζακι το 134? Ξενερωσα, ηταν καλη.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Φυλής 134Α. Εννοείς εκεί με την μπλέ πόρτα? Πως την έλεγαν την κοπέλα? Είναι γερμανίδα?
 

Επισκέπτης
Πως καταλαβες οτι ειναι πρεζακι το 134? Ξενερωσα, ηταν καλη.

Φίλε μου δεν της έκανα εξετάσεις.Αλλά όπως είναι η εμφάνησή της σε πρεζόνι παραπέμπει.Επειδή τρελένομαι γι'αδύνατες,κι έχω πάρει πάρα πολλές,σε πληροφορώ ότι οι "original" έχουν εντελώς διαφορετική εικόνα.Αυτή αν δεν είναι πρεζόνι,πέρνει αναβολικά για να κατέβει σε αγώνες body building και ιδίως διουριτικά για να "κόψει".Πράγματι όμορφη κοπέλα.Αλλά...
 

Επισκέπτης
Επειδή ξέχασα να κάνω αναφορά και στο "σπίτι" Φυλής 200,την κάνω τώρα.

Ανέβηκα μετά απο πολύ καιρό.Είδα ένα κουκλάκι αδύνατο,με μαύρα καρέ μαλιά.Μάγκες πανέμορφο.Ψηλό 1,70 περίπου.Με απίθανο περπάτημα.Αλλά γμτ την γκαντεμιά μου είχα κατέβει με τη μηχανή,κι εκεί έξω είδα περίεργες φάτσες,και φοβήθηκα μη γίνει στραβή και μου κοστίσει το γαμίσι 15000?...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Τελικά μόνο με μηχανή πάει κάποιος στο 200. Εγώ όλο λέω να πάω αλλα βαριέμαι το περπάτημα...

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παντως και μια ενημερωση...το 200 τον τελευταιο καιρο φερνει κατι καλα κομματια...παλιοτερα εφερνε μονο φαλαινες....
 

Επισκέπτης
Σήμερα ξανακατέβηκα.
Στο 134 ισόγειο μια συμπαθητική απο τη Νότιο Αφρική.Λευκή όχι μαύρη.
Στο 71 επανω η Sandy.Εδώ κατέθεσα!Απ'οτι είδα στο παλιό forum είναι και άλλος συνάδελφος οπαδός της!Κάποιος με το nick dstp.Αν διαβάζεις,εύγε για την προτίμησή σου!Και δύο φίλοι μου έχουν ερωτευτεί αυτον τον κορίτσαρο.Προσωπική άποψη.Μη μού την πέσετε  :grin: :cheesy:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μάγκες μόλις γύρισα απο Ιάσωνος και ήταν η απόλυτη απογοήτευση! Πάω μετά στο 'κλασσικό' στην Κολοκυνθούς 17 που ανεβαίνεις την κασκαντέρ σκάλα και έπαιζε η 'Αλεξάνδρα'. Ξανθιά με μετριοκαλό προς μεγάλο στήθος (ακούς συνάδελφε Kinky?) και με αρχίζει στο γλύψιμο απο το στήθος μέχρι τ'αρχίδια. Τσιμπούκι μετά κοιτώντας με στα μάτια και την πλακώνω στο πισσοκολλητό με σφαλιαρίτσες. Στο τέλος τελειώνω στα βυζιά της με Ισπανική. Η ταρίφα της παίζει 20 Ευρώ και η βάρδια της είναι 18:00 με 23:00.
οπα και εδ ωειμαι...τι ακουουν τα αυτια μου...?βρεθηκε καμια καλη σε 'μεγεθος' να κανω βολτιτσα.....?για να δω τι παιζει....απο προγραμμα νομιζω κατι κανει....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Έχω δοκιμάσει και την Όλγα της πρωϊνής βάρδιας συνάδελφε (πρέπει να λες την γλυκούλα Ρωσίδα με το μαύρο μαλλί και τα γαλάζια μάτια) και μιλάμε όντως για το απίστευτο γλύψιμο. ;)

Η Όλγα (Ρωσίδα, μαύρο μαλλί, αδύνατη, κατηγορία «Πλάκας Καρύστου» όσον αφορά το στήθος) κάνει κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ό γλείψιμο (αυτί, λαιμός, ρόγα, ομφαλός, αρχ@@δια), όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, G.F.E. συμμετέχει κατά την διάρκεια της πράξης με χάδια στα μαλλιά, γρατσούνισμα στο στήθος και ηχητικά εφέ, Δουλεύει πρωινά στην Κολοκυνθούς 36 (εκεί που δούλευε η κώλο-Κατερίνα)...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom