Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (11 μέλη και 144 επισκέπτες)

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Λιοσίων 3/12/2011 στις 10.00’


ΒΕΡΓΑΣ 6 ΗΜΙΥΠΟΓΕΙΟ
Όλγα (νομίζω) ίδια σχεδόν χαρακτηριστικά με την Σοφία με μαζεμένα μαλλιά
η ολγα που αναφερεις μοιαζει με την σοφια αυτη που γραφεις απο επανω (στις περιγραφες σου ?
τα μαλλια ηταν μακρια, θυμασε ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Κοντά μαλλιά. Μάλλον μέχρι τους ώμους.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
...και λίγα λες................... :s&m_2:
ειχα να την δω 5-6 μηνες...πργματικα τρομαξα!δεν ξερω μηπως παιρνει τιποτα κορτιζονες για καποιον λογο.δεν εχει μονο παχυνει, αλλα ειναι και πολυ πρησμενη!!στανταρ δεν ειναι απο σουβλακια, αλλα απο καποια φαρμακευτικη αγωγη.κριμα...και ηταν καλο μουνακι παλια...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Πρίν απο μια ωρα περασα  απο Μαγνησιας 11(το παλιο με τα δυο σκαλια) και ητανε μια Καρλα,μελαχροινη,ψηλη,καλη εμφανιση,αλλά πολυ ψυχρό υφος.Μετα μπηκα στο ισογειο Καλυμνου 48 και ητανε μια νταρντανα,μελαχροινη ψηλη,σαρανταδυαρα,Μαργαριτα,καυλωσα  οταν την ειδα αλλα δεν ειχα σκοπο να περάσω.Απο πανω η τσατσα με  ειπε ειναι καποια Αννα.Δεν  εκατσα να τη δω,ειχα δουλει α .Ενημερωνω απλα΄οσους  ενδιαφερονται.Αν καποιος πετυχει την Πάολα τη μουναρα  απο Βενεζουέλα,να ενημερωσει ,αν μπορέσει
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Αυτή τη στιγμή εκδίδεται στο 67 η Νατάσα μιςς Πίγκυ για όποιον θέλει.
 

Επισκέπτης
Προσωπικά, πριν χοντρύνει τη θεωρούσα την απόλυτη εμφάνιση για 'μενα :fuck2:
Κορμάρα με τρομερούς βύζους και σκυλέ πρόσωπο!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Προσωπικά, πριν χοντρύνει τη θεωρούσα την απόλυτη εμφάνιση για 'μενα :fuck2:
Κορμάρα με τρομερούς βύζους και σκυλέ πρόσωπο!
Δυστηχως ολα τα καλα τελειωνουν καποτε :grin:,εμπρος για νεες εξορμισεις :grin: :grin: :grin:.
 

Επισκέπτης
Ξανά στους δρόμους προς αναζήτηση του ιδανικού κώλου λοιπόν :'(
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Αδερφια μου, αλήτες, καυλιά!  :rockon:
Καλησπέρα
Πρωινές δουλειές στην Αθήνα και λόγο κούρασης τσάρκα αστραπή στην φωκαίας
17 κάτω Μελαχρινό σαπίδι γιομάτο (παραπονιόταν σε πάκι που είχε μόνο μεγάλα νούμερα.. αναρωτιέμαι τι να ήθελε τα μικρά  :think: )
19 οι δύο οι κλασικές, οι τσίτσιδες (μάλλον τις πληρώνουν με το μήνα  :2funny: )
27 υπογα. Παιδιά είδα ένα σκυλί του πολέμου! Αντριάννα, μελανούρι προμιλφ, βυζάρες, κολάρες και όλα τα άρες! +καυλόφατσα. Εχει δοκιμαστεί? Μαζί και μια ρωσιδοφατσούλα κάλη αλλά με το τρίκαυλο μαζί θα ζοριστεί και για τον σεφτέ.
22 υπόγα Γαβριέλα το γνωστό πιπινοκαυλοραπανάκι. Κατάθεση και όλα καλά για λεπτομέρεις έχω ξαναγράψει κριτική παλιότερα από όταν δούλευε αετοφωλιά
ΥΓΑν μπορείτε ενημερώστε για Αντριάννα γιατί την τρίτη θα κατέβω πάλι Αθήνα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καταδρομική στην πρωινή βάρδια σε Φυλής, Μεταξουργείο και πέριξ και είδα τα εξής:

Στη Βέργας 6 στο ισόγειο είδα την μιλφ Ρωσίδα Αλίνα (δεν την έχω ξαναδεί) ψηλή με λευκό δέρμα και πιασμένα ξανθά μαλλιά όπως οι μπαλαρίνες.Κανονικών κιλών με κανονικό πρόγραμμα.Συμπαθητική σαν εμφάνιση και ηλικία γύρω στα 45.Στο υπόγειο σας ανακάλυψα την θεία Όλγα την Ρωσίδα gilf για όσους την ψάχνουν.Την έπαιρνα παλιότερα που ήταν progilf και είχε μεγαλύτερα βυζιά αλλά πλέον θεωρώ οτι την έχουν πάρει πλέον τα χρόνια και έκανε τον κύκλο της!! Ας είναι καλά η γυναίκα!
Για την ιστορία να αναφέρω μαγαζιά που έχει δουλέψει.Ξεκίνησε απο Μεγ Αλεξάνδρου 22 όροφος με 15 ευρώ όπου έφυγε γιατί δεν μπορούσε τους Πακιστανούς.Συνέχισε στο Ρεμούνδου 21 όροφος έπειτα κατέβηκε πάλι Μετάξι στο Ακομινάτου 2 ισόγειο μετά Καλύμνου 48 όροφος και τώρα την πέτυχα εδώ.

η ολγα που αναφερεις μοιαζει με την σοφια αυτη που γραφεις απο επανω (στις περιγραφες σου ?
τα μαλλια ηταν μακρια, θυμασε ?
Είναι η θεία Όλγα αν αυτήν ψάχνεις να βρεις φίλε.Παραπάνω σου παραθέτω και την πηγή.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Συμπληρωνω  στηνπρωινη μου  ανταποκριση οτι στο Μαγνησιας εχουνε αποσυρει το κιγκλιδωμα και μπαινεις πλεον ελευθερα στο μπουρδελο  αυτό.Οι λογοι ισως να ειναι φορολογικοι,ισως και να το επεβαλε η Τροικα,για να γινεται πιο ευκολα τζιρος και να  ανεβει  η οικονομια ...Θεμα του Ανωτατου Διοικητη της χωρας ειναι παντως,  Ραιχενμπαχ  εσυ ξερεις καλυτερα,εμας λογος δε μας πεφτει!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τωρα...

λιοσιων 91  2 αννες βουλγαρες...η μια γυφτακι,καυλιαρα...κι η αλλη ισως γυφτακι κι αυτη αλλα πανεμορφο μωρο(!)...μιλαμε για τρελη περιπτωση απο εμφανιση!(την ειχα ξαναδει πριν λιγες μερες και ηρθα να τη βρω)γυρω στο 1.64,καμια 47αρα κιλα...18-19 χρονων...τελειο νεανικο σωματακι με ελαστικη σαρκα...και 3,5αρες θεικες βυζαρες!!! :tits:πανεμορφο γλυκο προσωπακι...δε μιλαγε λεξη ελληνικα...η αλλη εκανε την τσατσα και τα κανονιζε...της οτι θελω το τουμπανο και μου λεγε γιατι δεν τις παιρνω και τις 2 οταν της εδωσα το εικοσαρι...τελικα της ειπα με 30 ευρω αμα ηθελε να μπει κι αυτη και δεχτηκε...
ψιλοξεπετες στο δωματιο...8' ακριβως εκατσαν...αλλα ψιλοκαλη φαση γενικα...θα ανεβασω κριτικη...το τουμπανο ειναι καινουργιο στη δουλεια και ειναι αγαρμπο γενικα...αλλα οταν καβαλησε την πουτσα ειχε καυλωσει πολυ και γαμιοταν δυνατα!απλα παιρνει οδηγιες απ τη μαλακω την κοντη μαλλον που ειναι ξεπετα...

μετα την καταθεση ειπα να ριξω αλλον ενα κι ελεγα να παω στην αλικη στο προυσσης,αλλα εκανα μια βολτα πρωτα να περασει και κανα τεταρτακι και ειδα τα εξης...

ξανθιππης 2  χριστινα...βαραγε μυγες το μαγαζι...

περγαμου 27α  ναταλι...δεν εκατσα να τη δω...υπεθεσα η γνωστη αρκουδα,που ειναι η πρωτη γυναικα που εχει καταφερει να ιδρωσει πριν απο μενα στο  :fuck1: :fuck2: :S

περγαμου 27β  ευα ξανθια απο διδυμου 16 κτλ...

αλκαμενους 117  ελενα ξανθια με ωραιο σωμα...

αλκαμενους 113  ηταν παλι η βαλερια...μου κανε παλι το κλικ...θυμηθηκα και τα καλα λογια που ειπε ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ στο νημα πριν λιγες μερες και μπηκα...
...ΠΑΡΑ πολυ καλη!ακολουθει και κριτικη...αλλα το τιμαει και αξιζει το εικοσαευρο οπως ελαχιστες!

γυρνωντας σπιτι παντως εχω ακομη καυλες για το μωρο στο 91 :tits: :kissass2:παιδια μιλαμε για ερωτας το κοριτσι :smitten:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...αλκαμενους 113[/b][/color]  ηταν παλι η βαλερια...μου κανε παλι το κλικ...θυμηθηκα και τα καλα λογια που ειπε ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ στο νημα πριν λιγες μερες και μπηκα...
...

Αυτό θα πει προαγωγός, με όλη τη σημασία της λέξης...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.983
Κριτικές
31
Like
12.657
Πόντοι
5.097
μολις επεστρεψα απο μεταξυ εχω να αναφερω οτι πρωτον οντως η σαμπρινα ειναι στο ιασωνος 44 οπως αναφερθηκε παλιοτερα και η ανακαλυψη της ημερας ιασωνος 20 πανω με 15 ευρω η σοφια απο φωκαιας 25ανω και φυλης 84 που εκανε τα παντα εκει,αν και ειναι ενδιαφερουσα περιπτωση απο αποψης εμφανησης και κωλου εγω για να τη γαμησω αυτη πρεπει να βαλω 5καποτες και να τυλιχτω με μαυρη σακουλα :grin:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Απογευματινή μίνι εξόρμηση.

Διδ. 8 άνω: η Αντίνα με ξανθό καρέ πλέον κουπ. Πολύ ωραίο σωματάκι, στήθος μικρότατο. Από συναγωνιστές οι αναφορές είναι αποθαρρυντικές.

Βρε Ροκαβλον, δεν πας και εκεί μια βόλτα μιας και δίνει κώλο, να μας πείς να έστρωσε ? / ?

Φυλ. 54 κάτω: 2 κοπέλες. Η Σούζη η γνωστή και μια Λάουρα με μαύρα μαλλιά, ωραίο νεανικό σωματάκι.
Φυλ. 66δ: μια νέα κοπέλα με φουλ πρόγραμμα, αδύνατη αλλά με κυτταρίτιδα στα κωλομέρια, μαύρα μαλλιά, αρκετή ώρα στο δωμάτιο. . .
Φυλ. 65 άνω: ένα κοντό καυλάκι, το θυμάμαι πολύ παλιότερα εκεί. Νομίζω η Κάρμεν, με κάθε επιφύλαξη.
Φυλ. 65 κάτω: η Μπιάνκα η μικρούλα που έπαιζε Φ.69 και Φωκ. 17
Φυλ. 67: η Μις Πίγκυ Νατάσσα
Φυλ. 80: η Μαρία η χαμηλοκώλα Βουλγάρα και η Άννα-Μαρία
Φυλ. 74: Αρ.: η Νατάσσα προ-ΜΙΛΦ ξανθιά Ρωσσίδα και η Γαβριέλα από Φωκ.22
        Δεξ.: η Βανέσσα του Φωκ. 22 και Φ.61
Φωκ. 22 αρ.: η Σακίρα ξανθιά έκφυλη αχλαδοκώλα ΜΙΛΦ. Καλή φαίνεται, στον κώλο μου τα χαλάει. Προσωπικά γούστα.
Φωκ. 27 κάτω: η Αλίνα
Φωκ. 27 Ισ: η Γιάννα
Φωκ. 27 1ος: η Έλενα η καμπυλόγραμμη.

Αυτά
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Παράθεση από: CHEYENNE στις χθες στις 00:56
...
Ευνειδών 5 [/b]: Η μελαχρινή Μπέλλα και η ξανθιά Έλλη. Και οι δυο νεαρές αδύνατες, μέτριες σχετικά παρουσίες. Προγράμματα από 20 ευρώ, με «ταβάνι» τα 50 που περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό μόνο από την πλευρά της Έλλης όμως....
...

Εάν το κριτήριο για την κατηγοριοποίηση ενός Οίκου ταχυσυνουσίας, είναι το τίμημα παροχής υπηρεσιών, τότε ο εν λόγω Οίκος πρέπει να ενταχθεί στην κατηγορία των μπουρδέλων, καθότι το τίμημα για την παροχή αφροδίσιων υπηρεσιών ανέρχεται στα €20.

Όσον αφορά τα ως άνω θήλεα, απολαύσαμε τις υπηρεσίες της δνίδος Μπέλας (και όχι μπελάς).
Ευειδής, βραχύσωμη, νεαρότατη.

Κατά τη διάρκεια της συνουσίας, στη μεγαφωνική εγκατάσταση του Οίκου ακούγονταν το megahit "loca people", με το οποίο η νεαρά διασκέδαζε ενώ τον έπαιρνε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom