Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (7 μέλη και 211 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Την καταγάμησα Κυριακάτικα...

Θετικά: Ευγενεστάτη, δεκτικοτάτη, ευπροσήγορη, προσηνής, μειλίχια, καλοπροαίρετη.
Αρνητικό: Αιδοίο - Κόλπος ως το φρέαρ του Ιακώβ.
ενδιαφερον...
 

Επισκέπτης
οχι εμενα μου αρεσουν μερικες γεματουλες....αλλα πως να το κανουμε το κανονικο ειναι κανονοκο και το χοντρο ειναι χοντρο δεν ειναι θεμα γουστου.....
Το θέμα είναι πάντα ποιο είναι αυτό το όριο αδερφέ ;)

Εμείς οι δυο πάντως, πρέπει να διαφωνούμε εκτός από το βάρος, ακόμα και στο ύψος :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τροφωνιου 13 αριστερα  το ξανθο γυφτακι που δινει και κωλο που απεκτησε πλεον και ονομα...ελβιρα
στο μπουρδελακι αυτο ειχαν στολισει δεντρο!!
party-096.gif
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Γεια σε όλους. Είχα προβλήματα με το ίντερνετ εδώ και αρκετές μέρες. Τεσπά. Χτες πήγα Μεταξουργείο (πρωί και απόγευμα) και διαπύστωσα πώς τα περισσότερα σπίτια το έχουν πλέον "γυρίσει" στα 10 ευρώ. Μάλιστα μερικά που μου έλεγαν 15 όταν με έβλεπαν να φεύγω έλεγαν "άντε δέκα για να γίνεις πελάτης"! (αυτό χωρίς εγώ να μιλήσω καν). Η αλήθεια είναι πώς είχα καιρό να πάω Μεταξουργείο. Καλά τι γίνεται; Μισή τιμή από Φυλής; Είναι δυνατόν;
 

Επισκέπτης
λοιπον εχτες το βραδυ κατα τις 2 με εβγαλε ο δρομος μου απο την ιασωνος και εκανα το ΛΑΘΟΣ και ειπα να δοκιμασω την καρλα την καβλα...
και λεω το λαθος γιατι κατι τετοιες σαπιες δεν πρεπει να απολαμβανουν τα ωραια μας λεφτα κια εξηγώ.
δινω τα 15€ και μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και περιμενω αλλα για κακη (καλη?) μου τυχη χτυπαει το τηλεφωνο και επρεπε να γυρισω σπιτι (γιατι δεν ειχα αυτοκινητο και πηρα ενως φιλου που ηθελε να του το γυρισω).. οποτε ντυνομαι βγαινω εξω και παω στην τσατσα και της λεω οτι πρεπει να φυγω και να μου δωσει τα λεφτα (η καρλα ηταν ακομα στο δωματιο με αλλον) η τσατσα μου λεει οτι αφου κλεισει η πορτα δεν μπορω να παρω φραγκο (!!!) κατι το οποιο ειναι μαλακια γιατι το εχω κανει 3-4 φορες για διαφορους λογους...

και ξαφνικα βγαινει η καρλα, η οποια δεν ηξερε οτι ειχα περασει στο δωματιο και μου λεει:
-ελα θα περασεις??

της λεω το σκηνικο και ξαφνικα μου λεει οτι την πηρα ματι απο την τρυπα (την οποια εχω παρατηρησει αλλα σπανια κοιταω ποσο μαλλον τωρα που καλα-καλα δεν προλαβα να γδυθω) και οτι με ειδε οτι τελειωσα με μαλακια...

1)πως με ειδε απο την τρυπα ενω γαμιοτανε?
2)αφου δεν ηξερε οτι περασα (ειχε μπει στο δωματιο οταν εδωσα τα λεφτα) πως με αναγνωρισε
3)και να το εκανα (που ειληκρινα δεν το εκανα) με ποιο δικαιωμα δεν μου επιστρεφει τα λεφτα μου εφοσον δεν μπηκε καν στο δωματιο????
4)και να το εκανα εφοσον η τσατσα απο την αρχη δεν τα εδινε γιατι μου λετε μαλακιες και δεν μου λετε οτι μου ΚΛΕΨΑΤΕ 15€ να τελειωνουμε???

αποτελεσμα: επειδη ο φιλος περιμενε στο δρομο και ηθελε το αμαξι για την δουλεια του αυριο (πραγμα το οποιο ξεχασα και ειναι μαλακια μου) αφου τσακωθηκα κανα 5λεπτο αναγκαστικα να φυγω και να της αφησω τα λεφτα (!!!!)

και φευγοντας μου λεει η καρ(ιο)λα οτι πληρωσες μπηκες αφου φευγεις ειναι σαν να το καναμε. (ακου θρασσος!!)
και ρωταω τους μοντ μπορω να ανεβασω κριτηκη με αυτο που εγινε, γιατι εφοσον ειναι σαν να την γαμησα θελω να κριτικαρω αυτο το υποτιθεμενο γαμησι.. (σοβαρα θελω να ανεβασω κριτικη και παρακαλω οποιο δει το ποστ αυτο να μου δωσει μια απαντηση)...


πριν ειχα παει και φυλης αλλα ηταν ολες οι ιδιες με τις προηγουμενες μερες.. το μονο που θελω να ρωτησω ενα μελαχρινο κουκλακι στο φωκαιας27πανω που ειναι καινουριο και φαινεται πολυ πιτσιρικι το εχει παρει κανεις λεει τιποτα???
 

Επισκέπτης
και ρωταω τους μοντ μπορω να ανεβασω κριτηκη με αυτο που εγινε, γιατι εφοσον ειναι σαν να την γαμησα θελω να κριτικαρω αυτο το υποτιθεμενο γαμησι.. (σοβαρα θελω να ανεβασω κριτικη και παρακαλω οποιο δει το ποστ αυτο να μου δωσει μια απαντηση)...
υπαρχουν και αλλες κριτικες ειδικα σε cg που το ραντεβου για χ,ψ λογους δεν εγινε αλλα ανεβηκαν.γραψε και εσυ (αν και νομιζω με λιγο μεγαλυτερη επιμονη θα τα επαιρνες τα λεφτα σου πισω)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
φιλε μην το σκεφτεσαι καν...ανεβασε κριτικη και μαυρισε τη την ψωλα...
 

Επισκέπτης
Μαλακία! Μεγάλη μαλακία! Τσακωνόσουν 5 λεπτά και δεν πήρες πίσω τα λεφτά σου; Δεν κάνουμε διάλογο σ' αυτές τις περιπτώσεις. Απαιτούμε! Το χειρίστηκες πολύ άσχημα!

Γεια σε όλους. Είχα προβλήματα με το ίντερνετ εδώ και αρκετές μέρες. Τεσπά. Χτες πήγα Μεταξουργείο (πρωί και απόγευμα) και διαπύστωσα πώς τα περισσότερα σπίτια το έχουν πλέον "γυρίσει" στα 10 ευρώ. Μάλιστα μερικά που μου έλεγαν 15 όταν με έβλεπαν να φεύγω έλεγαν "άντε δέκα για να γίνεις πελάτης"! (αυτό χωρίς εγώ να μιλήσω καν). Η αλήθεια είναι πώς είχα καιρό να πάω Μεταξουργείο. Καλά τι γίνεται; Μισή τιμή από Φυλής; Είναι δυνατόν;
Πως αλλάζουν οι καιροί φίλε Άκη ε; 10 ευρώ αλλά 9 στα 10 κάνουν απλό πρόγραμμα. Πιστεύω ότι είναι θέμα χρόνου να πέσει στα 15 ευρώ στη Φυλής. Εδώ υπάρχουν στούντιο που πήγανε 30 το απλό.
 

Επισκέπτης
υπαρχουν και αλλες κριτικες ειδικα σε cg που το ραντεβου για χ,ψ λογους δεν εγινε αλλα ανεβηκαν.γραψε και εσυ (αν και νομιζω με λιγο μεγαλυτερη επιμονη θα τα επαιρνες τα λεφτα σου πισω)
φιλε με πιεζε ο χρονος πραγματικα.. τσακωνομουν και βαραγαν τα τηλεφωνα και δεν μπορουσα να το σηκωσω γιατι ημουν στο μπουρδελο γαμησε τα σου λεω....
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
φιλε με πιεζε ο χρονος πραγματικα.. τσακωνομουν και βαραγαν τα τηλεφωνα και δεν μπορουσα να το σηκωσω γιατι ημουν στο μπουρδελο γαμησε τα σου λεω....

την εχω παθει μεταξουργειο και εγω διπλοπληρωσαμε με παρεα και δεν μας εδωσε τα λεφτα πισω βαραγαμε την πορτα αλλα που να ανοιξει η τσατσα ειχε χεστει πανω της (φιρφιρικος αντρας καραφλος ηταν γυρω στα 50 με φουλαρι)
 

Επισκέπτης

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ευνειδών 5
Ιωαννίνων3/3Α
Λέλας Καραγιάννη 35

και το Κωνσταντινουπόλεως 94 το πήγε 40.

Επίσης το Δροσοπούλου 97 το πήγε στα 25 αλλά τώρα δεν αυτοαποκαλείται στούντιο.
και το αχαρων 80 ,ελεγε μια ανακοινωση στο περγαμου 1 οτι πηγε στα 20(?)...κατι τετοιο :think:

εγω βασικα δεν το ξερω το αχαρνων 80...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Γεια σε όλους. Είχα προβλήματα με το ίντερνετ εδώ και αρκετές μέρες. Τεσπά. Χτες πήγα Μεταξουργείο (πρωί και απόγευμα) και διαπύστωσα πώς τα περισσότερα σπίτια το έχουν πλέον "γυρίσει" στα 10 ευρώ. Μάλιστα μερικά που μου έλεγαν 15 όταν με έβλεπαν να φεύγω έλεγαν "άντε δέκα για να γίνεις πελάτης"! (αυτό χωρίς εγώ να μιλήσω καν). Η αλήθεια είναι πώς είχα καιρό να πάω Μεταξουργείο. Καλά τι γίνεται; Μισή τιμή από Φυλής; Είναι δυνατόν;
Ναι ακη,και μερικα με 10ευρω εχουν φουλ προγραμμα,βεβαια γουστα ειναι αυτα,αλλα ετσι ειναι.Φυσικα πρεπη να πεση και η Φυλης στις τιμες,αφου πεφτουν τα στουντιο!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
λοιπον εχτες το βραδυ κατα τις 2 με εβγαλε ο δρομος μου απο την ιασωνος και εκανα το ΛΑΘΟΣ και ειπα να δοκιμασω την καρλα την καβλα...
και λεω το λαθος γιατι κατι τετοιες σαπιες δεν πρεπει να απολαμβανουν τα ωραια μας λεφτα κια εξηγώ.
δινω τα 15€ και μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και περιμενω αλλα για κακη (καλη?) μου τυχη χτυπαει το τηλεφωνο και επρεπε να γυρισω σπιτι (γιατι δεν ειχα αυτοκινητο και πηρα ενως φιλου που ηθελε να του το γυρισω).. οποτε ντυνομαι βγαινω εξω και παω στην τσατσα και της λεω οτι πρεπει να φυγω και να μου δωσει τα λεφτα (η καρλα ηταν ακομα στο δωματιο με αλλον) η τσατσα μου λεει οτι αφου κλεισει η πορτα δεν μπορω να παρω φραγκο (!!!) κατι το οποιο ειναι μαλακια γιατι το εχω κανει 3-4 φορες για διαφορους λογους...

και ξαφνικα βγαινει η καρλα, η οποια δεν ηξερε οτι ειχα περασει στο δωματιο και μου λεει:
-ελα θα περασεις??

της λεω το σκηνικο και ξαφνικα μου λεει οτι την πηρα ματι απο την τρυπα (την οποια εχω παρατηρησει αλλα σπανια κοιταω ποσο μαλλον τωρα που καλα-καλα δεν προλαβα να γδυθω) και οτι με ειδε οτι τελειωσα με μαλακια...

1)πως με ειδε απο την τρυπα ενω γαμιοτανε?
2)αφου δεν ηξερε οτι περασα (ειχε μπει στο δωματιο οταν εδωσα τα λεφτα) πως με αναγνωρισε
3)και να το εκανα (που ειληκρινα δεν το εκανα) με ποιο δικαιωμα δεν μου επιστρεφει τα λεφτα μου εφοσον δεν μπηκε καν στο δωματιο????
4)και να το εκανα εφοσον η τσατσα απο την αρχη δεν τα εδινε γιατι μου λετε μαλακιες και δεν μου λετε οτι μου ΚΛΕΨΑΤΕ 15€ να τελειωνουμε???

αποτελεσμα: επειδη ο φιλος περιμενε στο δρομο και ηθελε το αμαξι για την δουλεια του αυριο (πραγμα το οποιο ξεχασα και ειναι μαλακια μου) αφου τσακωθηκα κανα 5λεπτο αναγκαστικα να φυγω και να της αφησω τα λεφτα (!!!!)

και φευγοντας μου λεει η καρ(ιο)λα οτι πληρωσες μπηκες αφου φευγεις ειναι σαν να το καναμε. (ακου θρασσος!!)
και ρωταω τους μοντ μπορω να ανεβασω κριτηκη με αυτο που εγινε, γιατι εφοσον ειναι σαν να την γαμησα θελω να κριτικαρω αυτο το υποτιθεμενο γαμησι.. (σοβαρα θελω να ανεβασω κριτικη και παρακαλω οποιο δει το ποστ αυτο να μου δωσει μια απαντηση)...


πριν ειχα παει και φυλης αλλα ηταν ολες οι ιδιες με τις προηγουμενες μερες.. το μονο που θελω να ρωτησω ενα μελαχρινο κουκλακι στο φωκαιας27πανω που ειναι καινουριο και φαινεται πολυ πιτσιρικι το εχει παρει κανεις λεει τιποτα???
Την πήρα εγώ προχθές φίλε.Μέτρια σε απόδοση αλλά πολύ δεκτική σε ότι ζητήσεις.Αν θες να πας με μια που να την καθοδηγείς γενικα λόγω της απειρίας της,πάρτην...

έχω ανεβάσει κριτική παρεπιπτόντως...
 

Επισκέπτης
1) Φιλε Florian απιστευτη ιστορια! Επεσες κι εσυ στην περιπτωση ρε κακομοιρη να υπαρχει τρυπα στον τοιχο! Χαχαχα! Αντε μετα να της αποδειξεις οτι δεν το εκανες μονος σου στο δωματιο παιρνοντας ματι απο την τρυπα!   :grin: :grin: :grin:

2) Το Μεταξουργειο οντως τεινει να κατεβει ολο στα 10 ευρω. Υπαρχει συνεννοηση στη Φυλης να μην κατεβει ουτε ενα μπουρδελο απο τα 20 ευρω γιατι μετα θα αρχισουν να κατεβαινουν ολα! Μεχρι ποτε ομως θα αντεξουν?   :huh: :huh: :huh:

3) Πολλα στουντιο εχουν πεσει πλεον στα 30 ευρω. Πριν απο 2 Σαββατα καναμε τσαρκα με φιλο στη Σπυρου Πατση. Στην αρχη μας ελεγαν 50 ευρω αλλα μολις καναμε να φυγουμε μας ελεγαν: "Aντε, δωστε 30 ευρω και μπειτε!"   ;) ;) ;)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
στο αδανων παντως χθες ηταν 15 η ταριφα!οποτε λιοσιων μπορει να αρχισουν να πεφτουν στα 15 σιγα σιγα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom