Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (20 μέλη και 235 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Τσάρκα στο ειδυλιακό Μετάξι στην απογευματινή βάρδια. Τα πορνίδια κολάγανε σαν βδέλες πάνω μου και δεν ξεκόλαγαν με τίποτα.


Μεγάλου Αλεξάνδρου:

22 κάτω: Μελαχρινή αδιάφορη.
22 πάνω: Καστανή χοντρούλα με πρωκτικό και γλωσσόφιλα στο σαλόνι.
17: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα σε ένα από τα ποιο βρώμικα μπουρδέλα της Αττικής.
15: Ζάνα με το βασιλικό της τσιμπούκι. Ξανθιά μεγαλοκοπέλα από Ιουλιανού.


Κολωνού:

53: Ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα.
32Α: Κλειστό.
32 υπόγειο: Ξανθιά με γλυκό πρόσωπο και λίγα κιλά παραπάνω.
32 όροφος: Καστανή μου τριβόταν με ελάχιστα κιλά παραπάνω. Η τσατσά μου φώναξε με μίσος '' ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΡΕ ΨΗΛΕ;;;; ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙ!!!!!!!!!!''  :2funny: :2funny: :2funny:
30 πάνω: Ο πολύ συμπαθητικός καραφλός τσάτσος μου παρουσίασε μία μελαχρινή πολύ όμορφη κοπέλα.
30 κάτω: Μελαχρινή ψηλή με κοντά μαλλιά.
27 ισόγειο: Μελαχρινή πολύ αδύνατη, με άρχισε στα γλωσσόφιλα στο σαλόνι.
27 όροφος: Μελαχρινή με φοβερό σώμα και πρόσωπο, ότι καλύτερο έχει να παρουσιάσει το Μετάξι τις τελευταίες μέρες.
27 υπόγειο: Κοντή στρουμπουλή που μοιάζει με σαμπρέλα.
11 υπόγειο: Μία χοτρούλα με πολύ κυτταρίτιδα.
11 ισόγειο: Μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο και λίγο πεσμένο στήθος.
11 όροφος: Ξανθό πιπινάκι πανέμορφο.


Ιάσωνος:

20 όροφος: Μελαχρινό κοντοπούτανο, εμφανήσιμο.
19 κάτω: Μελαχρινή κοντή με μεγάλο στήθος από Κεραμεικού.
27: Μελαχρινή ψηλή με ωραίο στήθος και άθλιο κώλο.
30 πάνω: Γυφτάκι με μεγάλα βυζιά.
30 κάτω: Μελαχρινή με ωραίο σώμα και γυαλάκια. Την προηγούμενη φορά ο τσάτσος έδιωξε τους πακιστανούς, αλλά σήμερα η τσατσά δεν είπε τίποτα.
31: Μαυρούλα.
36: Μαυρούλα.
37 κάτω: Ξανθιά με ωραίο σώμα και πρόσωπο.
44: Αλεξάνδρα, μελαχρινό κοντοπούτανο.
46 δεξιά πάνω: 2 κοπέλες, η μία ξανθιά με μεγάλα βυζιά και μέτριο πρόσωπο και η μελαχρινή ψιλοτρελή, που μου πήρε το κινητό και το είχε βάλει στο σουτιέν της και δεν μου το έδινε. Με άρχισε στα γλωσσόφιλα και τα τριψίματα για να μπω, αλλά εγώ ακάθεκτος. Της έβγαλα το στρινγκ και της έτριβα το μουνάκι και άλλα πολλά και μετά από κανά 15λεπτό μου έδωσε το κινητό και έφυγα.
46 μεσαίο: Χοντρή.
46 αριστερά. Μελαχρινή με κάποια κιλά παραπάνω και μεγάλα βυζιά.
43: Η γνωστή τσατσά με την φωνή του νταλικιέρη παρουσίασε μία αδύνατη αδιάφορη.

Είναι η παρακάτω...




Λεωνίδου 28 κάτω: Ξανθιά πολύ όμορφη ,ωραίο σώμα και πρόσωπο.
Λεωνίδου 28 πάνω: Γύφτισα αδύνατη.


Κολοκυνθούς:

63 κάτω: Κλειστό.
63 πάνω: Μελαχρινή μεγαλοκοπέλα.
38 κάτω: Χοντρή.
38 πάνω: Χοντρή μεγαλοκοπέλα με 20ε.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Όταν λες απογευματινή βάρδια, τι ώρα εννοείς; το γυφτάκι στο Ιάσονος 30 ήταν η Τζένη με τα μεγάλα μαστάρια;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Στην πρωινή βάρδια στο Φωκαίας 22 το κάτω ήταν ένα εντυπωσιακό ψηλό με μεγάλο στήθος και ωραίο κορμί το οποίο έβλεπα για πρώτη φορά. Αν έδινε και το κωλί του θα το έπαιρνα. Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;
στο πάνω σταθερά το κοντοπούτανο η Κατερίνα.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Όταν λες απογευματινή βάρδια, τι ώρα εννοείς; το γυφτάκι στο Ιάσονος 30 ήταν η Τζένη με τα μεγάλα μαστάρια;

Από τις 8 το απόγευμα μέχρι τις 10:30-11.
Παίζει να ήταν η Τζένη, αλλά δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν την είδα καλά.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πραγματι στο 22 κατω σημερα το απογευμα μια καινουρια κορμαρα με μαυρο μαλλι και τατου στη μεση...!!!

Κολωνου 32 υπογειο...με αρκετα κιλα παραπανω η Ελενα ελληνιδα.ξανθια με πλουσια χαρακτηριστικα,αρκετα συμπαθητικη και φιλικη.
Κολωνου 32 πανω...Δυο κοπελες,η Μαρια η ιταλοαλβανιδα,στρογγυλο προσωπο,ζουμπουρλιδικο κορμι,κοντουλα με καστανοξανθο μαλλι.υποσχονταν γλυψιμο σε ολο το σωμα και πατρατεταμενα προκαταρκτικα,υπηρχε και 2η κοπελα κοντουλα με μαυρο μαλι δε προλαβα να τη δω καλα.
Κολωνου 11 κατω:...2κοπελες η μια πιο μπαζο απο την αλλη...χοντρες ΒΛΚΠ...η τσα2 απορουσε πως ειναι δυνατον να μη μου αρεσει καμια.
Κεραμεικου υπογειο μεταξυ 13 και 15....Αννετα...ρωσσιδα κατα δηλωση της τσα2...με διαφορα οτι καλυτερο στο μεταξι...ψιλη,μελαχροινη,με γαλανα ματια,ωραιο σωμα,στηθος γυρω στο 2 αν μπορεσα να διακρινω μεσα απο το σουτιεν.
Ιασωνος 37 πανω...μελαχροινη με μακρυ μαλλι,καμπυλοτη και βραχυσωμη..10 ευρο το απλο προγραμμα..15 το 69 για τους μερακληδες.
Ιασωνος 19 κατω,,,αδιαφορη ΒΛΚΠ.
Κων 166...η εντυποσιακοτερη παρουσια αυτη τη στιγμη στα ντελα..η ουκρανη ΣΑΜΠΡΙΝΑ...με νεα υποδηματα μεχρι το γονατο ασορτι στα χρωματα των εσορουχων της...Πηγαινα για ΕΥΑ και δε περασα...
Κολωνου 27 ισογειο...ακουσα τη τσιριχτη φωνη της ΛΙΛΗΣ και εφυγα....

ΟΙ ΝΤΙΣΚΟΜΠΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΦΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ...ΠΑΤΡΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΟΙ ΑΝΑΨΤΕ ΤΑ....ΔΕ ΣΕΒΕΣΤΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΚΛΑΤΕΣ ΣΤΑ ΒΡΩΜΟΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ....ΕΧΕΤΑΙ ΛΕΦΤΑ...

Λιγο πριν το μεταξι περασμα απο ΦΥΛΗΣ...

Φωκαιας 27 υπογειο...Απογοητευση..η αγαπημενη μου πολωνη Αννα ειναι σε διακοπες και επιστρεφει μετα απο 2 βδομαδες..στη θεση της η μιλφ ΒΙΚΑ...ξανθια βραχυσωμη,αδιαφορη.
Φωκαιας 27 ισογειο...Αλπινα η ξυνοφατσα....τετοια φατσα ουτε οι ελεεινιδες δεν εχουν.
Φωκιας 27 οροφος....Χριστινα απο αγ 54 και μαζι της η γκιλφομιλφ που δουλευε πριν βδομαδες στο 27 υπογειο...η χριστινα κανονικο προγραμμα,,η αλλη ανει και ακα.
Φωκαιας 22 οροφος το κατερινακι...σταθερη,φαντασιωση μου να τη παρω παρτουζα με το ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ απο 69.
Φυλής 67...ΣΟΝΙΑ...ετσι ειπε ο τσατσος...Θυμιζει γερμανιδα που εχει ερθει στην ελλαδα για διακοπες και εχει μαυρισει...εντυπωσιακη ξανθια με μεγαλα βυζια,,ισως σιλικονη...ακα και τελειωτικο στο στηθος...κουλουρι δε θυμαμαι να ακουσα.
Φυλης 65 κατω αδιαφορη μαυρομαλλα ΒΛΚΠ κανονικο προγραμμα.
Φυλης 84 κατω...2 μελαχροινες η μια βουλγαρα η αλλη δε ξερω...φουλ προγραμμα.
Φυλης 84 πανω...ΙΡΕΝΑ.αθιγγανη μελαχροινη.
Φυλης 109 κατω...ΑΝΚΑ...απο σημερα μπαινει στις τοπ επιλογες μου...μακροχρονια προκαταρκτικα,αξιολογη συμμετοχη...τελειωμα στο σωμα και στο κρεβατι...καθαρος χωρος και ψυξη στο δωματιο.

ΦΩΚΑΙΑΣ 25..Η ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΜΟΝΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΝΗΘΗΑ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...

Φωκαιας 25 πανω,,,η βρωμοτσατσα απο το κατω πηγε επανω...μαζι της 2 ΒΛΚΠ..ΜΕ ΦΟΥΛ,,,το ξανθο με το καρε μου αρεσε..το μελαχροινο η Αλεξανδρα ειναι σταθερα εκει στην απογευματινη βαρδια...εξαιτιας της βρωμογριας δε περασα...το καρμα μου ηταν η ΑΝΚΑ σημερα και δε το μετανιωσα καθολου.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
30 πανω η μελαχροινη με τα μεγαλα βυζια και 10 ευρο...δεν ηταν τοσο σκουροχρωμη ισως αυτη που λετε...
30 κατω η ρουμανα Τζουλιαννα με τα γιαλακια,,κανονικο προγραμμα,,ειχε τιμηθει πριν 2 βδομαδες,,ηταν καλη αλλα οχι για 2η φορα.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Μονης προδρομου υπογειο.

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ ΕΤΡΩΓΕ ΣΠΟΡΙΑ,,,,αν ο τζοκερ περασει μαζι της ειμαι σιγουρος οτι θα ξεχασει τη τσα2 ευα....πιο επιθετικη και μπλαζε τανα δεν εχω ξαναδει...μαλλον εχει μπερδεψει τις πουτσες με τις βουρτσες και τα ντελα με τις ταβερνες...να λεει το προγραμμα και να φτυνει τα τσοφλια απο  τους ηλιοσπορους....

Απολυτε αρσενικε....Αν διαβαζεις μη βαλεις το γνωστο κομματι... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

Επισκέπτης
Φυλης 109 κατω...ΑΝΚΑ...απο σημερα μπαινει στις τοπ επιλογες μου...μακροχρονια προκαταρκτικα,αξιολογη συμμετοχη...τελειωμα στο σωμα και στο κρεβατι...καθαρος χωρος και ψυξη στο δωματιο.
Τέτοια έκανε και σε μένα στην αρχή της καριέρας της στην Φυλής και έγραφα καλά λόγια.Μετά άρχισε τα "είναι για 10 λεπτά" και έβαζε την τσατσά να κτυπά την πόρτα.
[size=14pt]Να την έχεις στην τσίτα....[/size]
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
παιδια εχει δει κανεισ τωρα τελευταια την αννα την μολδαβεζα πουθενα ? κατι γραφτηκε για στουντιο αλλα μαλλον ηταν παλια .......μηπωσ αποφασισε να αλλαξει ζωη ? καθε πληροφορια δεκτη .......και καλο μπορντελινγκ .....................
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
Συναγωνιστές αναζητώ εναγωνίως 2 μιλφάκια,τη πασίγνωστη Ζάνα και τη Φωτεινή.
Ξέρει κανείς που βγαίνουν?
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
KALIMERAAAA!!!!.....2 nea videakia apo to agapimeno mas metaxi...to allo metaxi....




 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
το μεταξι εχει παρα πολυ ωραια σημεια spider,μερικα πολυ καλα στενακια και γωνιες με νεοκλασσικα,απο τις καλυτερες περιοχες για να μεινεις υπο αλλες συνθηκες,θυμιζουν κατι απο την παλια ωραια αθηνα,ειναι πολυ πιθανο στο μελλον να γινει μια περιοχη ελιτ αν κρινω απο καποια νεα κτιρια που φτιαχνονται εκει
Πολυ ωραια τα βιντεο που εβαλες :thumbsup:,καλημερα και απο μενα
για τη φωτεινη conan σου εγραψα,φιλιπιδου 11 τη προηγουμενη βδομαδα,δοκιμασε  και περγαμου 27
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Συναγωνιστές αναζητώ εναγωνίως 2 μιλφάκια,τη πασίγνωστη Ζάνα και τη Φωτεινή.
Ξέρει κανείς που βγαίνουν?
Ψαξε διδυμου στην Αχαρνων για Φωτεινη και Αγκυρας 12 για τη Βασιλισσα της Πιπας Ζανα...
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
KALIMERAAA....XLINK..λιγο οφ τοπικ αλλα νομιζω ενδιαφερον για ολους...ανεβαζω τη ταινια που εγινε για το μεταξι...πρωταγωνιστει ο φιλος μου ο μιχαλης απο τη νιγηρια που εχει γεννηθει και σπουδασει στην αθηνα,εχει σχολη κρουστων στο μεταξουργειο...αδελφος του ο mc ynka urbanix...που συνεργαζεται με πολλους γνωστους καλλιτεχνες και εναλακτικες μπαντες της αθηνας.



 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Συναγωνιστές αναζητώ εναγωνίως 2 μιλφάκια,τη πασίγνωστη Ζάνα και τη Φωτεινή.
Ξέρει κανείς που βγαίνουν?

Η Ζάνα είναι τις απογευματινές βάρδιες στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 στο Μετάξι.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Στην πρωινή βάρδια στο Φωκαίας 22 το κάτω ήταν ένα εντυπωσιακό ψηλό με μεγάλο στήθος και ωραίο κορμί το οποίο έβλεπα για πρώτη φορά. Αν έδινε και το κωλί του θα το έπαιρνα. Ξέρει κανείς κάτι για αυτό;
στο πάνω σταθερά το κοντοπούτανο η Κατερίνα.

Μάλλον θα εννοείτε την Βαλεντίνα που πέτυχα προ ημερών.
Καλή κοπέλα, γλυκιά με άνεση χρόνου. Πεσμένο όμως στήθος.
Πίπα ακά δεν δοκίμασα.
Νομίζω πάιζει διπλοβάρδιες λόγω απουσίας της Μις Καπαρτίνας.
 

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
185
Like
221
Πόντοι
21
Η ευα τον δεκεμβριο ειχε μια ξανθια κοπελα που μου αρεσε αρκετα, αρκετα καλο τυπακι. Υπαρχει πουθενα?

Επισης, καπου διαβασα για μια χριστινα, λεμε την χριστινα απο το καζακσταν που ηταν στο ιδιο μαγαζι εδω και χρονια?
 

Souter

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες έχει δει κανείς την Άννα τη Μολδαβέζα ή την Βικτώρια από Φυλής 136 πρόσφατα?

Thank you!!!
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ρε παληκαρια εθεαθη πουθενα η τζωρτζινα απο Αχιλλεως 40? εχειεξαφανιστει απο το εν λογω οικημα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom