Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (18 μέλη και 210 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
στεκεται συνηθως στην εξωπορτα ρε παιδες και φοραει μια κοντη καπαρντινα,χα χα...
 

Επισκέπτης
Πέρασα από Αγαθουπόλεως 54 και ήταν ένα ρώσικο μιλφ που έκανε ακάποτο και είχε ύφος θα σου σκίσω ότι έχεις και δεν έχεις
Εκεί εργαζόταν μία ξανθιά αδιάφορη παχουλή με ελεύθερο στοματικό.Αυτή ήταν;
Επίσης ήταν ανοιχτό και το αριστερό Αγαθουπόλεως αλλά δεν αποτόλμησα να εισέλθω.
Πάντα είναι κλειδωμένο με αναμμένο φως όταν δουλεύει το διπλανό.Τα σωρευμένα χάρτινα σκουπίδια στα σκαλοπάτια του δηλώνουν οτι είναι κλειστό.

Φυλής 200-Ισχνή αλλοδαπή τσατσά:
Την παρασκευη που περασα το φως ηταν αναμενο δεν χτυπησα το κοθδουνι ομως λογο της αγενους ξανθιας ουκρανεζας τσατσας
Η βαμμένη καστανόξανθη η ξανθιά γηραιά αδύνατη Ουκρανή τσατσά δυναμώνει την μουσική στα 8-10 λεπτά![size=16pt]Μακρυά![/size]

Τώρα όσον αφορά το χρώμα μαλλιών η Αλεξάνδρα έχει σίγουρα μαύρα μαλλιά και η Άννα που όπως σωστα είπατε είναι μέτρια κοπέλα είναι καστανή.Αρχίζετε και με ανησηχείτε για τον τρόπο που αντιλαμβάνομαι τα χρώματα και θέλω να πιστεύω οτι δεν έχω δυσχρωματοψία.ΧΕ!ΧΕ!
Μην ανησυχείς καθόλου! :woldman:  :2funny:
Καστανή η καινούργια Άννα-Φώκαιας 22 και μαυρομαλλούσα η επανακάμψασα Αλεξάνδρα στο Φώκαιας 17 κάτω.

 

Επισκέπτης
το κατερινακι απο φ.134 δινει τελικα κωλο?χτες που την ρωτησα στο δωματιο  μου ειπε οχι αλλα αλλοι συναγωνιστες στις κριτικες λενε οτι τον δινει.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
3
Πόντοι
16
μαλλον θα της εδωσαν κανα 20ρακι παραπανω ομως ;)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
για αγαθουπολεως,απογευματινη βαρδυα...
εγω με το μπακαλη τις προαλλες ειδαμε ενα ρωσικο μιλφ με κατι
ασπρα δαντελωτα προστυχα,καλο σωμα ειχε,και γενικα καλο για την ηλικια του...προφανως αυτη ειδε και ο heel...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.413
Πόντοι
4.587
Να ενημερώσω για ιάσωνος 31 ότι στη νυχτερινή βάρδια  δουλεύει αραπίνα κάτω των 20 ετών με πολύ ωραίο κορμί, σφιχτό πέτρα και τσιμπουκόχειλα που χωράνε 2-3 παλαμάρια. Χουφτώνει χοντρά μέσα στο σαλόνι και τα πέρνει στο στόμα. Η τιμή 10 γιούργια. Εγώ δε πέρασα μέσα γιατί αλλού πήγαινα. Πάντως αρκετά ενδιαφέρον τεμάχιο. Το όνομα της είναι Σάρα 
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πριν απο 10 με 15 μερες ενας φιλος μου πηρε στο 71 ισογειο βραδυνη βαρδια καποια Ρενατα. Γνωριζει κανενας συναγωνιστης εαν προκειτε για το γνωστο καυλακι που περυσι δουλευε στο 134 υπογειο, εκανε ενα γρηγορο περασμα απο το 200 και μετα χαθηκε καπου στην Λιοσιων; Ευχαριστω πολυ
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πριν απο 10 με 15 μερες ενας φιλος μου πηρε στο 71 ισογειο βραδυνη βαρδια καποια Ρενατα. Γνωριζει κανενας συναγωνιστης εαν προκειτε για το γνωστο καυλακι που περυσι δουλευε στο 134 υπογειο, εκανε ενα γρηγορο περασμα απο το 200 και μετα χαθηκε καπου στην Λιοσιων; Ευχαριστω πολυ

ναι η ιδια ειναι...δουλευε χωματιανου πανω...πριν λιγο καιρο...!!!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ναι η ιδια ειναι...δουλευε χωματιανου πανω...πριν λιγο καιρο...!!!
Ευχαριστω αδελφε. Ειναι ακομα περιποιητικη και δραστηρια οπως περυσι η ξεψαρωσε και αλλαξε συμπεριφορα.Περυσι ειχα μεινει πολυ ευχαριστιμενος
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ευχαριστω αδελφε. Ειναι ακομα περιποιητικη και δραστηρια οπως περυσι η ξεψαρωσε και αλλαξε συμπεριφορα.Περυσι ειχα μεινει πολυ ευχαριστιμενος

κυκλοθιμικη..2 φορες εχω παει μαζι της στη χωματιανου,,,τη 1η φορα ηταν αρκετα καλη,,τη δευτερη δυσανασχετουσε,τραβιονταν κλπ...ωραια κοπελα με σφιχτο σωμα...στενο μουνακι,κανονικο προγραμμα...αν ειναι στη μερα της η καλυτερα στη βραδια της ξεπερναει σε βαθμολογια τη βαση.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Βρε παιδιά με το συμπαθειο αλλά μην κάνετε (νομίζω) πολύ κουβέντα για την Ρενάτα.
Σιγά την γκόμενα !!!
Το ίδιο θα έλεγα και για την Κάρμεν που σηκώνει μεγάλη παντιέρα αλλά δεν μας τον σηκώνει ...  ;)
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Βρε παιδιά με το συμπαθειο αλλά μην κάνετε (νομίζω) πολύ κουβέντα για την Ρενάτα.
Σιγά την γκόμενα !!!
Το ίδιο θα έλεγα και για την Κάρμεν που σηκώνει μεγάλη παντιέρα αλλά δεν μας τον σηκώνει ...  ;)
Αδελφε αυτα ειναι γουστα ομως η γνωμη σου ειναι σεβαστη.Εχεις καμια καλη προταση σε πρωινη η απογευματινη βαρδια που να υπαρχει καλη συμετοχη;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βρε παιδιά με το συμπαθειο αλλά μην κάνετε (νομίζω) πολύ κουβέντα για την Ρενάτα.
Σιγά την γκόμενα !!!
Το ίδιο θα έλεγα και για την Κάρμεν που σηκώνει μεγάλη παντιέρα αλλά δεν μας τον σηκώνει ...  ;)

Στρατηγέ Φαρκ, έχεις απόλυτο δίκιο.

ΣΤΡ(ΜΠ) Στρητ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τότε, ας μείνω εγώ και το δίκιο μου ...  ;)
 

Επισκέπτης
για αγαθουπολεως,απογευματινη βαρδυα...εγω με το μπακαλη τις προαλλες ειδαμε ενα ρωσικο μιλφ με κατι ασπρα δαντελωτα προστυχα,καλο σωμα ειχε,και γενικα καλο για την ηλικια του...προφανως αυτη ειδε και ο heel...
Ποια τσατσά ήταν;
Η Μαντάμ Σουσού-Άννα Παναγιωτοπούλου με την (ρ)έουσα γαλλιστί προφορά από Φυλής 59 παλαιά και τώρα Φυλής 71άνω;
Έχει σημασία...

Το ίδιο θα έλεγα και για την Κάρμεν που σηκώνει μεγάλη παντιέρα αλλά δεν μας τον σηκώνει ...  ;)
Την Κάρμεν του Φυλής 65άνω η του Διδύμου 8άνω;
Μάλλον αναφέρεσαι στην Κάρμεν του Φ65...

Χθες το πρωί είχαμε:
Δροσοπούλου 97 κλειστό
Μ.Προδρόμου 16υπ καστανή νταρντάνα με ψωμωμένη περιφέρεια από Φ67.
Φυλής 86 κάτω-Σαμπρίνα η ΦΟΛΑ από Φυλής 59.
Φυλής 86 άνω-Όμορφη λεπτή αθιγγανοειδής
Φυλής 84 1ος-Αλίνα η Αννίτα η ΑΠΑΤΗ:

Φυλής 65 άνω-Κάρμεν και μία καινούργια ξανθιά κανονικού πάχους με βασικό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω-Ναταλί.Καινούργιο καστανό χαριτωμένο "αθώο" ισχνό κοριτσάκι με λευκή επιδερμίδα.Τι κάνεις κοριτσάκι μου εσύ εκεί;;;...στα μαθήματά σου γρήγορα!!! :woldman:

Φώκαιας 17 κάτω-Η παλαιά "teeny" Αλεξάνδρα με παρεό έτοιμη για θάλασσα.Βασικό πρόγραμμα.Μαζί της ήταν η αγαπητή σε όλους μας  :2funny: γηραιά απογευματινή κυρία της υπηρεσίας.Καθώς έφευγα, άκουσα  τα δέοντα...Να είστε καλά κυρία μου!
 
Φώκαιας 19-Αντριάννα ψυχάκιας-UNISEF και η αθίγγανη Ρωξάνη.Προς αποφυγή και οι δύο.
Φώκαιας 22 κάτω-Άννα η καινούργια με πρωκτικό.Αρχίζει να παίρνει αέρα στο σαλόνι...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σας!

Για το κοινό που ενδιαφέρεται η γνωστή Μαρία Τρελοκοτσιδού έχει επιστρέψει στην Ελλάδα και πιθανόν σύντομα θα επανεμφανιστεί στις επάλξεις.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.225
Κριτικές
255
Like
10.925
Πόντοι
19.505
Εκεί εργαζόταν μία ξανθιά αδιάφορη παχουλή με ελεύθερο στοματικό.Αυτή ήταν;Πάντα είναι κλειδωμένο με αναμμένο φως όταν δουλεύει το διπλανό.Τα σωρευμένα χάρτινα σκουπίδια στα σκαλοπάτια του δηλώνουν οτι είναι κλειστό.

όχι δεν είναι παχουλή ξανθιά αυτή που είδα
στο δίπλα ήταν ανοιχτή η πόρτα όχι μόνο το φωτάκι και τα σκουπίδια τα μάζεψε ο Καμίνης

Είδα και την Πολωνέζα Κάρμεν στο Διδύμου 8α, τι μωρό είναι αυτό, σκέτη καύλα.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
@jockerx
η τσατσα του αγαθουπολεως πρεπει να ηταν αλλη,οχι αυτη που λες...

και μιας και η αννα (φω22) ειναι καινουργια λοιπον ας πουμε δυο λογια παραπανω...
τα προκαταρκτικα ηταν τυπου χαμουρεματος (μαλακια,αλλα...)με γκομενα για αρκετη ωρα,και γενικα με την εισοδο
της στο δωματιο μου φανηκε ξεψαρωμενη και να ξερει τι παιζει γενικως...αφου λοιπον τελειωσε το χαμουρεμα μου περασε
σωστα το προφυλακτικο και μου εβαλε το χερι στο κεφαλι της να της να κρατω τα μαλλια της (σωστη κινηση) ωστε να βλεπω τι γινεται,η πιπα της ηταν καλη,αρχιδια δεν εγλυψε...την σταματησα σε καποια φαση και την ανεβασα επανω μου,κουνιοταν καλα και δυνατα, η αισθηση ηταν ωραια και για να μην τελειωσω την σταματησα και τη γυρισα πισωκολλητο...
πηγα για κουλουρι απευθειας και χωρις κρεμα,η αληθεια ειναι οτι καθησε αλλα μου ειπε "easy"...ειδε οτι δυσκολευετε ομως και ετσι μου εβαλε λιγη κρεμα,την σφυροκοπησα λιγο ετσι στα 4ερα (εχει ωραιο κολο...) ωσπου ηρθε το τελος...δεν δυσανασχετησε πουθενα,δεν βιαστηκε...ακομα και στο τελος εμεινε στο δωματιο για λιγο και ξαναχαμουρευτηκαμε πριν φυγει,μονο το τηλεφωνο της δεν της πηρα,χα χα...
συνοπτικα,δεν ειναι τοσο δυναμικη οσο η καρμεν του φ65 αλλα ειναι πιο ωραια και αυτο αντισταθμιζει τους παραγοντες αφου το προγραμμα τους ειναι το ιδιο πανω κατω...
αυτα λοιπον,καλες τσαρκες σε ολους...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom