Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
317
Κριτικές
1
Like
524
Πόντοι
21
H Μιχαέλα απο φωκαίας τι ώρες δουλεύει ? αν κατέβω κατα της 3 - 4 το απογευμα θα την βρώ ? .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.020
Κριτικές
1.245
Like
190.664
Πόντοι
45.465

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
465
Κριτικές
12
Like
4.392
Πόντοι
731
Εγώ πέρασα το πρωί για Ιρίνα και 11:05 το φώς ήταν κλειστό.
Έξω είδα λίγο κόσμο, αλλά επειδή ήταν στον δρόμο, θεωρούσα ότι δεν θα είναι για Ιρίνα.

Μπαίνω στο φωκ 25 να δω τι παίζει και να περάσει η ώρα, καί λέει η τσατσά ότι η κοπέλα είναι δωμάτιο.
Βγαίνω και βλέπω ότι άνοιξε το φωτακι της Ιρίνας .
Προσπερναω τους τύπους και μπαίνω μέσα σε ένα άδειο σαλόνι..
Σε μισώ λεπτό μπήκαν πέντε άτομα που περίμεναν έξω..
Μουρμοραγαν, πώς έγινε και δεν το πήραν χαμπάρι...
Πέρασα πρώτος εννοείται και πήρα 20 λεπτό.
Απίστευτη όπως πάντα... αλλά είχα φάει κολλημα με την εγκυμοσύνη που έγραψε και ο Δημήτρης και κοιτούσα την κοιλιά της...... που όντως ήταν λίγο φουσκωμένη..
Ε δεν έχυσα.... μήν κάνω δυνατά και κάνω κακό;..
Αυτή δεν την νοιάζει;
Και αν έχω κάτι και κολλήσει;
Και βγει το παιδί με ελάττωμα;

Εντάξει σορυ μαλακίες σας λέω. Αλλά έφαγα κόλλημα.
Πέρασα μπας και την πάρω επιτέλους και εγώ ~12:00 όλα κλεισμένα και 3 αναμονές σαλόνι, εντάξει, το αποφάσισα πώς αυτή και την Σαμπίνα δεν θα τις πάρω ποτέ, δεν μπορώ να περιμένω 1 ώρα με το πουλί στο χέρι.
Καταθεση πριν καμια ωρα περιπου στο Μεγ.Αλεξ 21 ισογειο στην ανανεωμενη και αρκετα αδυνατισμενη μελαχρινη Ουκρανεζα Μιλανα που ηταν Περδικας 3 βραδυ και Ιασωνος 44 καποιες φορες....ηταν εξαφανισμενη κανα διμηνο και μου πηρε 3-4 δευτερολεπτα να την αναγνωρισω καθως πρεπει να εχει χασει περιπου 10 κιλα...επισης εχει αρχισει και μαθαινει πολυ γρηγορα Ελληνικα..εντυπωσιαστηκα ενω τον Ιανουαριο δεν καταλαβαινε λεξη Ελληνικα τωρα μπορεις να συννενοηθεις σχετικα ευκολα μαζι της...οσοι λοιπον την ειχαν στανταρακι να ξερουν οτι ειναι πλεον ΜΑ21 ισογειο....
Οκ, Λατίνες το πρωί Ουκρανές το βράδυ, η μαλακία είναι πως δεν αλλάζουν σεντόνια στο ισόγειο, όλες οι βάρδιες με τα ίδια μένουν και γενικά στα Μ.Α. 21 έχει φούλ κίνηση αλλοδαπή καθώς οι Λατίνες εκεί κάνουν ελεύθερο σε πάκιδες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.127
Κριτικές
493
Like
61.174
Πόντοι
39.662
Η Ιρινα στο ποστο της μεχρι της 8 το βράδι, μετα φεύγει για ρωσσια και επιστρέφει σε ενα μηνα.
Το σαλόνι αδειο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.020
Κριτικές
1.245
Like
190.664
Πόντοι
45.465
Οκ, Λατίνες το πρωί Ουκρανές το βράδυ, η μαλακία είναι πως δεν αλλάζουν σεντόνια στο ισόγειο, όλες οι βάρδιες με τα ίδια μένουν και γενικά στα Μ.Α. 21 έχει φούλ κίνηση αλλοδαπή καθώς οι Λατίνες εκεί κάνουν ελεύθερο σε πάκιδες.
Στο 21 ισόγειο στη πρώτη βάρδια μαζί με τη Λουνα δουλεύει και μια Ουκρανή η Αλινα,με απλό πρόγραμμα βέβαια
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
165
Like
656
Πόντοι
81
Μιας που αναφέρθηκε το Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ,ποια λατινα σε ισόγειο,οροφο αξιζει πιο πολύ,? Εγώ έτυχε και γαμησω εκεί μια Αγάπη Κολομβιανόη με κωλαρα και μια Μανττυ και μια Σάρα ,από αυτές τις 3 καλύτερη ίσως να ήταν η Μαντυ αλλά γενικά ψιλοξεπετες και οι 3 μου φάνηκαν.Δοκιμασε κανένας άλλος τις άλλες να μας πει τι παίζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom