Νέα

Ημερήσια Ενημέρωση για Μιλφο-Γκιλφ Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kallitexnis777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 28K
  • Ετικέτες
    milf
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Όπως και εγώ είναι μερικοί που γουστάρουν τις μιλφογκιλφ και καλές υπηρεσίες από αυτές γι'αυτό και ακριβός τον λόγο ανοίγω αυτό το θρεντ δε ξέρω εάν υπάρχει άλλο τέτοιο
Το οποίο ο καθένας μας θα αναλύει προγράμματα εμπειρίες και βάρδιες από τις μιλφογκιλφουδες
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Όπως και εγώ είναι μερικοί που γουστάρουν τις μιλφογκιλφ και καλές υπηρεσίες από αυτές γι'αυτό και ακριβός τον λόγο ανοίγω αυτό το θρεντ δε ξέρω εάν υπάρχει άλλο τέτοιο
Το οποίο ο καθένας μας θα αναλύει προγράμματα εμπειρίες και βάρδιες από τις μιλφογκιλφουδες
Αυστηρά για τους λάτρεις τον μιλφογκιλφ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Emenos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
Αλλο μιλφ και αλλο γκιλφ... Οταν λες υπηρεσιες εννοεις να παω σε μαγαζι που δουλευουν τετοιες? Δεν θα το εκανα...θα προτιμησω τα νιατα, αν ομως μου ελεγες οτι ειναι μια καφετερια που συχναζουν θειες που το δινουν τσαμπα θα πηγαινα χαλαρα για καφεδακι η ποτο να τις γνωρισω!
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Αλλο μιλφ και αλλο γκιλφ... Οταν λες υπηρεσιες εννοεις να παω σε μαγαζι που δουλευουν τετοιες? Δεν θα το εκανα...θα προτιμησω τα νιατα, αν ομως μου ελεγες οτι ειναι μια καφετερια που συχναζουν θειες που το δινουν τσαμπα θα πηγαινα χαλαρα για καφεδακι η ποτο να τις γνωρισω!
Όπως τόνισα πριν μόνο για αυτούς που γουστάρουμε τέτοιες καταστάσεις
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Ο αγιος παντελεημονας στην αχαρνων ειναι τιγκα στα γκιλφ
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Σοφια Ιασωνος 44. Εχω πολυ καιρο να την συναντησω αλλα απο υπηρεσιες και τσιμπουκι πολυ καλη ενω και στα τεσσερα ειναι εξαιρετικη και αυτη και η θεα της κωλαρας και κωλοτρυπιδας της. Θελω να της τα ριξω μια μερα στην μαπα ετσι οπως τελειωνω ορθιος στο στομα της αλλα δεν νομιζω να τα παίρνει. :undecided-old:

Αλιονα Διδυμου 18 & 27 δυο μεγαλογυναικες που ψοφανε για καβλί. Αυτη στο 18 εχω να την παρω πολυ καιρο προ κορωνοιου καθως εκτος οτι σου πρηζει τις μπαλες ειχε παρει αρκετα κιλα αλλά το τσιμπουκι της και η φατσα της ειναι βαλσαμο μερικες φορες. Η αλλη στο Διδυμου 27 τον παιρνει στομα και κωλο σε δευτερολεπτα, πολυ ναζιαρα και ψοφαει για σεξ.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Μη φύγω γαμημένος αν δεν ενδώσω ή να μου πάρουν κι αυτά που απέμειναν εννοώ. :cry:
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Μη φύγω γαμημένος αν δεν ενδώσω ή να μου πάρουν κι αυτά που απέμειναν εννοώ. :cry:
τραβα πωλινα καλυμνου τυπε να σου αρμεξει την ψωλη σαν να μην υπαρχει αυριο... θα περασεις καλα ...εγγυηση..
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Χυστες έχετε να το προτείνεται κανένα καλό για μιλφογκιλφ Μεταξουργείο ;;;
Στον γνωστό πεζόδρομο όπως τον ανεβαίνεις (νοητά πίσω σου κ καλά η πλατεία Καραϊσκάκη δηλ) από τα 3 προτελευταία σπιτάκια, αριστερό σου χέρι, το μεσαίο έχει ένα σίγουρα. Με 2-3 σκαλάκια για να μπεις μέσα. Κ αν είσαι τυχερός σε 1-2 από τα τελευταία είχα πετύχει επίσης αξιόλογο μιλφογκιλφόνι που γούσταρε αλλά βιαζόταν ο ... που είχα μαζί. Συγγνώμη αλλά από ονομασίες οδών εκεί τπτ κ στο γκούγκλ δεν μπορούσα να κατατοπιστώ γιατί δε τα γράφει όλα εκεί...
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Θυμήθηκα. Πρεπει να είναι η Ιάσωνος. Πάντως βρίσκεις φούλ στο μετάξι να ξέρεις.... επίσης στο σταυροδρόμι που έχει ένα καλό ξενοδοχείο, έχει ένα φανάρι πριν φύγεις για τις κεντρικές οδούς. Εε σε αυτό το φανάρι ακριβώς έχει "πόρτα", ανα διαστήματα φέρνει γκιλφ. Και απέναντι του σε κάτι μαύρα κάγκελα έχει μίλφ. Αν είσαι του μεταξιού πιστεύω θα έχεις καταλάβει τα σημεία
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom