Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 189K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.266
Like
21.209
Πόντοι
5.506
Δεν πειράζει τύπε, καλή καρδιά. Στον επόμενο γύρο να μη μας ξεχάσεις.  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

SexRevGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
71
Like
38
Πόντοι
0
Μόλις τα έβγαλα, 3 φορές καζανάκι και δεν κατέβαιναν με τίποτα μέχρι που χρησιμοποίησα το βουρτσάκι το οποίο έγινε τίνγκα στα σκατά και το πέταξα κατευθείαν. Έλεος σήμερα
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
tumblr_otiy0nMh4J1vsicaqo1_540.jpg


καμία τέτοια, καλλιτεχνική ανεβάστε!  :grin:
αν θέλετε σας τραβάω εγώ μία. (φωτογραφία εννοώ, όσο κάνετε την ανάγκη σας)
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
θα το πω και ας παρεξηγηθω.... το συγκεκριμενο θρεντ μας ειχε χαρισει απειρες στιγμες γελιου με τις γλαφυρες περιγραφες ολων μας και την αγωνια που ειχαμε για να μεταφερουμε σε ολους τα αποτελεσματα της επιπονης πολλες φορες προσπαθειας που καταβαλαμε στην τουαλετα......
Απο την στιγμη που αρχισαν να μπαινουν φωτο και ειδικοτερα απο συγκεκριμενα μελη τα οποια αντι να προσφερουν στην ολη εμπειρια του θρεντ , πρωσπαθουν να ικανοποιησουν τις οποιες ορεξεις εχουν (και το κανουν σε ΚΑΘΕ θρεντ που γραφουν ) το θρεντ πηγε περιπατο και χαθηκε καθε ενδιαφερον για αυτο...
.Δεν εχω κανενα θεμα με το παλικαρι podolagno και σεβομαι απολυτα τις προτιμησεις του . Ομως δεν γινετε ο λογος συμμετοχης του  σε καθε θρεντ να ειναι μονο για να πεταξει μια ατακα μετα απο 2-3αναρτησεις σχετικα με τις επιθυμιες και τα γουστα του.....
υπαρχουν συγκεκριμενα θρεντ για την δουλεια αυτη...
δεν θελω να παρεξηγηθω αλλα νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να το αναφερω......
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
θα το πω και ας παρεξηγηθω.... το συγκεκριμενο θρεντ μας ειχε χαρισει απειρες στιγμες γελιου με τις γλαφυρες περιγραφες ολων μας και την αγωνια που ειχαμε για να μεταφερουμε σε ολους τα αποτελεσματα της επιπονης πολλες φορες προσπαθειας που καταβαλαμε στην τουαλετα......
Απο την στιγμη που αρχισαν να μπαινουν φωτο και ειδικοτερα απο συγκεκριμενα μελη τα οποια αντι να προσφερουν στην ολη εμπειρια του θρεντ , πρωσπαθουν να ικανοποιησουν τις οποιες ορεξεις εχουν (και το κανουν σε ΚΑΘΕ θρεντ που γραφουν ) το θρεντ πηγε περιπατο και χαθηκε καθε ενδιαφερον για αυτο...
.Δεν εχω κανενα θεμα με το παλικαρι podolagno και σεβομαι απολυτα τις προτιμησεις του . Ομως δεν γινετε ο λογος συμμετοχης του  σε καθε θρεντ να ειναι μονο για να πεταξει μια ατακα μετα απο 2-3αναρτησεις σχετικα με τις επιθυμιες και τα γουστα του.....
υπαρχουν συγκεκριμενα θρεντ για την δουλεια αυτη...
δεν θελω να παρεξηγηθω αλλα νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να το αναφερω......
Πες τα ρε τύπε!Σε όλα τα θρεντ η ίδια μαλακία!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
θα το πω και ας παρεξηγηθω....

μα αφού δεν ανεβάζετε τίποτε εσείς για μήνες...
το θρέντ θα ήταν ούτως η άλλως ξεχασμένο αφού δεν ανεβάζει κανείς τίποτα, γι αυτό ανεβάζω που και που καμία μαλακία και εδώ, σχετική πάντα φώτο...
αν ανεβάζατε εσείς φώτος ή οτιδήποτε σχετικό θα μου αρκούσε να σας διαβάζω απλά...

τεσπα... δεν ξανα ανεβάζω...αφού το θεωρείτε "δικό σας" θρεντ και αυτό.
χέστηκα...  >:(
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
το προβλημα δεν ειναι οτι γραφεις... καλα κανεις και γραφεις . το θεμα ειναι οτι σε καθε θρεντ μπαινεις και γραφεις οτι ψαχνεις να γλυψεις ποδια , κωλους, πουτσες, χυσια ....ξανα και ξανα και ξανα..... νομιζεις οτι θα βρεις οτι ρωτας οταν γαμας καθε θρεντ ετσι????? εχεις φτιαξει ενα θρεντ (πουστριλικια)οπου ανεβαζεις αυτα που γουσταρεις , και προφανως οποιος θελει μπορει απο εκει να σε βρει.....
Σε καθε θρεντ ομως κανεις ακριβως το ιδιο.... και φυσικα εχει καταντησει καθε θρεντ να ειναι το ιδιο.......
ελπιζω να με καταλαβες.....χωρις να εχω καμια διαθεση να προσβαλω τα γουστα σου....
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
το προβλημα δεν ειναι οτι γραφεις... καλα κανεις και γραφεις . το θεμα ειναι οτι σε καθε θρεντ μπαινεις και γραφεις οτι ψαχνεις να γλυψεις ποδια , κωλους, πουτσες, χυσια ....ξανα και ξανα και ξανα..... νομιζεις οτι θα βρεις οτι ρωτας οταν γαμας καθε θρεντ ετσι????? εχεις φτιαξει ενα θρεντ (πουστριλικια)οπου ανεβαζεις αυτα που γουσταρεις , και προφανως οποιος θελει μπορει απο εκει να σε βρει.....
Σε καθε θρεντ ομως κανεις ακριβως το ιδιο.... και φυσικα εχει καταντησει καθε θρεντ να ειναι το ιδιο.......
ελπιζω να με καταλαβες.....χωρις να εχω καμια διαθεση να προσβαλω τα γουστα σου....
:hi: :hi:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ οπότε βιώνω άγχος και στεναχώρια, χεζω κάθε πρωί στις 5-6 πμ...μαλακά κοπρανα, τέλειο άδειασμα.

Όποτε είμαι χαρουμενος η ουδετερος, συνήθως είμαι δυσκοιλιος.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Τυπε και εγώ χεζω κάθε μέρα το πρωί για μία ώρα. Ακατάπαυστα λέμε. Που στον κόρακα βρίσκω τόσο σκατο δεν ξέρω.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
τυποι οταν χεζετε να σκουπιζεστε καλα με το ειδικο απορροφητικο χαρτι  ΛΙΛΑΣ που δεν εφηνει σκατο για σκατο που να μην το σκουπισει    :grin: :grin: :grin:
προκειται για τον μυρμιγκοφαγο του κωλου   :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Λιλας για χεσιμο.jpg
    Λιλας για χεσιμο.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Λιλας κωλοχαρτο.jpg
    Λιλας κωλοχαρτο.jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 19

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
επειδη τυποι εδω ειναι το φυσικο θρεντ για τον κουραδα τον λιλα εδω θα ποσταρουμε τις φωτογραφιες απο την κουραδοφατσα του   :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Λιλας κουραδοφατσα.jpg
    Λιλας κουραδοφατσα.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 20

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
και τυποι οποτε θελουμε να πουμε οτι χεσαμε,δεν θα λεμε οτι εχεσα,αλλα θα ειμαστε ευγενικοι και διακριτικοι χυστες και θα λεμε οτι εκανα ενα λιλα  :grin: :grin: :grin:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Εδω τυποι βλεπετε ενα λιλα που εκανε ενας χυστης μετα απο 15 πιτογυρα,10 μπυρες και μια ενισχυμενη φασολαδα για να καθαρισει το πεπτικο συστημα    :grin: :grin: :grin:
προκειται για εναν λιλα στο μεγεθος οβιδας του β παγκοσμιου πολεμου    :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας κουραδας.jpg
    Λιλας κουραδας.jpg
    620,2 KB · Εμφανίσεις: 70

ermis68

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
83
Πόντοι
10
:2funny:  Μάγκες με τη ζυγαριά της κουζίνας πάτε για χέσιμο ?  :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom