Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Και για σημερα τριτη εχω μια κρος που θελει 40 ευρω απο τις 12 μεχρι το πρωι στις 5 με ελευθερο φωτο και βιντεο οποιος θελει ας στειλει πμ με κινητο για γρηγορη επικοινωνια.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456
Εσείς οι Αθηναίοι περνάτε καλά!!!
 

ormes35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα,λοιπον κανω προταση σε ολους οποιος θελει σαββατο βραδυ παιχνιδι με κρος σε ξενοδοχειο στο παλαιο φαληρο ας στειλει ....κοστος συμμετοχης η αξια του δωματιου ωρα συναντησης μετα τις 11 και ισως τα κοριτσια να ειναι δυο, αλλα το ενα σιγουρα θα παιξει αντε να δω ποσοι γαμανε κανονικα και οχι μονο πανω στο πληχτρολογιο....


Μέσα είμαι!
 

alexxxar

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά είμαι ο Αλεξ,μένω Αθήνα είμαι 25 χρονών ωραιος, αθλητικος με καλα προσοντα και πολύ μα πολυ καβλωμενος! Ψάχνω εσένα το άτριχο κοριτσάκι ή αγοράκι ή αγοροκόριτσο ( γιαμ!! ;-P ) μέχρι 25 ετών για να σε κάνω να τρέμεις από ηδονη σε ότι ενεργητικοπαθητικό παιχνίδι μας καβλωσει! Λατρεύω το σεξ και λατρεύω ακόμη περισσότερο να σε γλυφω και να σε κάνω να χύνεις... Στείλε μου pm για να γνωριστούμε!  (Πάνω από όλα προσφέρω και ζητάω καθαριότητα,  ασφάλεια και εχεμύθεια! Επίσης αν δεν διατιθεσαι να στείλεις φωτος πριν βρεθούμε άστο καλύτερα...)

 
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα,λοιπον κανω προταση σε ολους οποιος θελει σαββατο βραδυ παιχνιδι με κρος σε ξενοδοχειο στο παλαιο φαληρο ας στειλει ....κοστος συμμετοχης η αξια του δωματιου ωρα συναντησης μετα τις 11 και ισως τα κοριτσια να ειναι δυο, αλλα το ενα σιγουρα θα παιξει αντε να δω ποσοι γαμανε κανονικα και οχι μονο πανω στο πληχτρολογιο....
καλημερα λοιπον πηρα καποια μηνυματα για το σαββατο αλλα εχω να πω δημοσια κατι....
1)μερικοι ζητησαν φωτο εστειλα φωτο και μετα εξαφανιζολ οταν τους λες οτι οκ να μιλησουμε σε καποιο κινητο μην φαμε φολα η στησιμο ....δηλαδη να κανονισω φαση και στο τελος να ψαχνομαι ρε πηδηχταραδες ?????
2)αλλο μελος ειδε φωτο και γραφει μετα =φιλε δεν μπορω σαββατο βραδυ περνα το τηλ να την παρω παρασκευη απογευμα μονος μου....βρε λακαμα κανονιζω παρτουζιτσα και εσυ ψαχνεις να γαμησεις μονος ???? εγω δινω εδω εσυ τι θες να παιρνεις μονο και να το παιζεις γαμιας μονος σου φοβασαι μην σου ματιασουν το απιθανο τυρογαριδακι σου?????
3)φιλος λεει ειμαι με κοσμο συνεχεια δεν μπορω να μιλησω αλλα στειλε μου το δικο σου τηλ και θα σε παρω εγω καποια στιγμη....φιλαρακιαν μεσα στην ημερα δεν εχεις χρονο για να μικλησεις δεν γινεται συννενοηση...

συνεχιζω με λιγους και καλλους απο εδω που ξερουν οτι δεν λεει πιπες και οτι κανονιζω παντα σωστα ραντεβου οι υπολιποι αν θελουν για την επομενη εβδομαδα ξερουν πως γινεται το παιχνιδι πια ανοιχτα απο εδω και οταν γραφεις μεσα ειμαι να εισαι μεσα και οχι να εννοεις οτι εισαι μεσα στο σαιτ
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
καλημερα λοιπον πηρα καποια μηνυματα για το σαββατο αλλα εχω να πω δημοσια κατι....
1)μερικοι ζητησαν φωτο εστειλα φωτο και μετα εξαφανιζολ οταν τους λες οτι οκ να μιλησουμε σε καποιο κινητο μην φαμε φολα η στησιμο ....δηλαδη να κανονισω φαση και στο τελος να ψαχνομαι ρε πηδηχταραδες ?????
2)αλλο μελος ειδε φωτο και γραφει μετα =φιλε δεν μπορω σαββατο βραδυ περνα το τηλ να την παρω παρασκευη απογευμα μονος μου....βρε λακαμα κανονιζω παρτουζιτσα και εσυ ψαχνεις να γαμησεις μονος ???? εγω δινω εδω εσυ τι θες να παιρνεις μονο και να το παιζεις γαμιας μονος σου φοβασαι μην σου ματιασουν το απιθανο τυρογαριδακι σου?????
3)φιλος λεει ειμαι με κοσμο συνεχεια δεν μπορω να μιλησω αλλα στειλε μου το δικο σου τηλ και θα σε παρω εγω καποια στιγμη....φιλαρακιαν μεσα στην ημερα δεν εχεις χρονο για να μικλησεις δεν γινεται συννενοηση...

συνεχιζω με λιγους και καλλους απο εδω που ξερουν οτι δεν λεει πιπες και οτι κανονιζω παντα σωστα ραντεβου οι υπολιποι αν θελουν για την επομενη εβδομαδα ξερουν πως γινεται το παιχνιδι πια ανοιχτα απο εδω και οταν γραφεις μεσα ειμαι να εισαι μεσα και οχι να εννοεις οτι εισαι μεσα στο σαιτ
 

vanaxoanacd

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
opiosthelei kolaraki stimeno super perimeno .....monous i me parea......gia gamisi prostixo kai xoris  suzitisi klp ....kateutheian.......skype roufaokavli
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Χωρο εχει κοντα στο τελος της αγιου μελετιου και 3 σεπτεμβριου και ειχω να παω αρκετο καιρο ελπιζω να ειναι οπως παλια και να ειναι τοσο εκφυλη οπως παλια,θα κανω καποιο τσεκ και θα ενημερωσω τα λεμε
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Πηγε κανεις κλαθμονος στο γκει παρειντ ; Μια γνωστή μου που πηγε μου είπε οτι " ειχε πολλούς που είχαν ντυθεί γυναικες"  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

LeonAth

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
για μια Νίνα cd απο Γκαζι ξέρει κανεις τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom