Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MariaKellyCD-TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Βασικά είμαι καινούρια εδώ και μου πρότεινε το forum ένα παιδί που γνώρισα στο facebook, μη με ρωτάτε το γιατί.

Ο λόγος που γράφω εδώ είναι επειδή θέλω να ενημερώσω ότι έχω λάβει ένα προσωπικό μήνυμα στο οποίο δεν μπορώ να απαντήσω.

xoxoxo
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
τοτε μην απαντας :grin:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
τι να σου απαντήσει, αφού είναι αποσυνδεδεμένη από πριν θέσεις το ερώτημα  :cheesy:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
πολύ θεμα σημερα Συγγρου αλλα δεν ασχοληθηκα δυο βολτες κ για σας!!


γελασα μην την Ελεανα που ειχαι κλεισει το δρομο και κουβεντιαζε ποιο κατω από κει που βγενει με κατι άλλες σε ένα ασπρο τζιπ κανα τεταρτο η ουρα από πισω περιμενε ....καβαλησα πεζοδρομίο βγηκα μπροστα κ για σας ....αυτές στο μουνι τους εκει για κανα 5λεπτο ακομα ....περημεναν οι μαλακες καμια 10αρια από πισω...
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
πολύ θεμα σημερα Συγγρου αλλα δεν ασχοληθηκα δυο βολτες κ για σας!!


γελασα μην την Ελεανα που ειχαι κλεισει το δρομο και κουβεντιαζε ποιο κατω από κει που βγενει με κατι άλλες σε ένα ασπρο τζιπ κανα τεταρτο η ουρα από πισω περιμενε ....καβαλησα πεζοδρομίο βγηκα μπροστα κ για σας ....αυτές στο μουνι τους εκει για κανα 5λεπτο ακομα ....περημεναν οι μαλακες καμια 10αρια από πισω...
ποια ελεάνα λες;;; τι αμάξι είχε; :think:
 

MariaKellyCD-TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να απαντήσω σε προσωπικά μηνύματα και οι δημοσιεύσεις μου είναι παγωμένες και "περιμένουν έγκριση".

Κάνω κάτι λάθος;;;
 

MariaKellyCD-TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Βασικά είμαι καινούρια εδώ και μου πρότεινε το forum ένα παιδί που γνώρισα στο facebook, μη με ρωτάτε το γιατί.

Ο λόγος που γράφω εδώ είναι επειδή θέλω να ενημερώσω ότι έχω λάβει ένα προσωπικό μήνυμα στο οποίο δεν μπορώ να απαντήσω.

xoxoxo
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom