Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

noris(1)

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
επανερχομαι παιδια στο θέμα δεν με ενδιαφερει τι ειναι cd και τι travesti η συγκεκριμενη στο adult.gr  ntinacd εχει φωτο με φοβερη κωλαρα δεν ειναι αυτη που μου απάντησες Αννούλα ,αυτη που λεω εγω παιζει Θεσ-κη και Αθηνα,λοιπον Γεια σας ,ξερει καποιος κατι για την ntinacd στο adult.gr της εστειλα μηνυμα αλλα δεν εχω απαντηση , μπορει καποιος να μου πει αν αξιζει και αν υπαρχει καποιο τηλεφωνο. Εχω ακουσει οτι εχει φοβερο κωλαρακι και τις αρεσει η παρτουζα και ερχεται θεσ-κη.
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους ποιος με ψάνει.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ερε ο καθε πουστης , εδω μεσα μπαινει , φορωντας μια περουκα  και ενα ψευδονυμο, σας πλασαρετε σαν γυναικα , ψαρωνεται και πατε και τον γαματε......
Ολοι αυτοι δεν εχουν καμια σχεση με εμας


Ναι ναι,  αλλα πρόκειται για τον φτηνό κώλο, δλδη για τον κώλο του φτωχού!!! Τον κώλο της λαϊκής που πάει με το κιλό όχι με το κομμάτι :zfuck:

:think:
Π.χ. γαμάς τον περουκομήτσο και εκεινη τη στιγμή ονειρεύεσαι την σέξυ Βαλεντίνα ας πούμε!!!  :cheesy:
Κάτι σαν τις φθηνές τσιπούρες ιχθυοτροφείου και τις ακριβές άγριες πχ. το σουρίμι με το original καβούρι ας πούμε κλπ :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπον για να μην μπερδευεστε....


1. CD ειναι τα αγορια που ντυνοντε γυναικεια γιατι τους αρεση να νοιωθουν γυναικες χωρις να εχουν στηθος η να εχουν παρη Ορμονες για γυναικεια εμφανιση... Πολλα απο αυτα μαλιστα εργαζοντε την ημερα σαν αγορια σε διαφορες δουλειες...
Ντυνοντε μονο στο χωρο τους γυναικεια και κυκλοφορουν συνηθως το βραδυ εξω με γυναικεια ρουχα... Την ημερα δεν το κανουν συνηθως... ητε γιατι εχουν οικογενεια ητε γιατι εχουν γνωστους... κλπ.... Αποτριχωση εχουν κανη αν και καποια απο αυτα εκτος και αν μενουν μακρυα απο οικογενεια.... κανουν χαλαουα... αλλα καθοτη ξερουμε αν δεν περνης Ορμονες οι τριχες θα ειναι μονιμες....
Το φετιχ τους ειναι να ντυνοντε να βαφοντε και να φορανε ψηλα τακουνια και εσωρουχα να νοιωθουν θηλυκα... Και φυσικα αρκετα απο αυτα φορανε περουκες αν οχι ολα... διοτι απ οτι ξερουμε συνηθως βγαινουν εξω αγορια...
Και συνηθως ειναι ατομα τα οποια δεν το εχουν παρη και τοσο ζεστα να ειναι μονιμα κοριτσακια μερα και νυχτα η ισως δεν εχουν βρει καποια να τους πει μερικα πραγματα για να ξεθαρεψουν και να το παρουν και πιο ζεστα....
Αν και να σας πω την αληθεια μου καποιες απο αυτες ειναι πραγματικα ωραια αγορια και σαν CD βγαινουν ασχημα...
Αλλα αφου το γουσταρουν???  Καλα κανουν τα παιδια ο καθε ενας κανη οτι θελει εξαλου...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Λοιπον για να μην μπερδευεστε....


1. CD ειναι τα αγορια που ντυνοντε γυναικεια γιατι τους αρεση να νοιωθουν γυναικες χωρις να εχουν στηθος η να εχουν παρη Ορμονες για γυναικεια εμφανιση... Πολλα απο αυτα μαλιστα εργαζοντε την ημερα σαν αγορια σε διαφορες δουλειες...
Ντυνοντε μονο στο χωρο τους γυναικεια και κυκλοφορουν συνηθως το βραδυ εξω με γυναικεια ρουχα... Την ημερα δεν το κανουν συνηθως... ητε γιατι εχουν οικογενεια ητε γιατι εχουν γνωστους... κλπ.... Αποτριχωση εχουν κανη αν και καποια απο αυτα εκτος και αν μενουν μακρυα απο οικογενεια.... κανουν χαλαουα... αλλα καθοτη ξερουμε αν δεν περνης Ορμονες οι τριχες θα ειναι μονιμες....
Το φετιχ τους ειναι να ντυνοντε να βαφοντε και να φορανε ψηλα τακουνια και εσωρουχα να νοιωθουν θηλυκα... Και φυσικα αρκετα απο αυτα φορανε περουκες αν οχι ολα... διοτι απ οτι ξερουμε συνηθως βγαινουν εξω αγορια...
Και συνηθως ειναι ατομα τα οποια δεν το εχουν παρη και τοσο ζεστα να ειναι μονιμα κοριτσακια μερα και νυχτα η ισως δεν εχουν βρει καποια να τους πει μερικα πραγματα για να ξεθαρεψουν και να το παρουν και πιο ζεστα....
Αν και να σας πω την αληθεια μου καποιες απο αυτες ειναι πραγματικα ωραια αγορια και σαν CD βγαινουν ασχημα...
Αλλα αφου το γουσταρουν???  Καλα κανουν τα παιδια ο καθε ενας κανη οτι θελει εξαλου...

Ακριβώς Δανάη!!

Συγγνώμη που ποστάρω εδώ αλλά θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι, που στο ελλάντα δεν είναι αρκετά ξεκάθαρο...

Λεπόν, crossdresser και τραβεστί είναι το ίδιο πράγμα και είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις.
Δεν είναι απαραίτητο ότι θέλουν να γίνουν σωματικά γυναίκες, πολλοί ικανοποιούνται μόνο με το να νιώθουν γυναίκες κάποιες στιγμές.

Τώρα όσο για τα τρανσέξουαλ, κανονικά ο δόκιμος όρος είναι pre-operative transsexual και post-operative transsexual, αντίστοιχα μη εγχειρισμένη (ή προ-εγχείρισης) τρανς και εγχειρισμένη τρανς. Οπότε όσες έχουν στήθος αλλά δεν έχουν κάνει εγχείρηση είναι και λέγονται τρανς με τον προσδιορισμό μη εγχειρισμένη, και αυτό δε σημαίνει απαραίτητα ότι θέλουν να κάνουν την εγχείρηση.

Και διαφωνώ με τα στάδια, δεν είναι απαραίτητο ότι καποιος γκέι νιώθει και θέλει να γίνει γυναίκα, ούτε είναι η εγχείρηση το τελικό στάδιο για όλους-ες. Κάποιοι νιώθουν καλά ως άντρες, κάποιοι νιώθουν καλά όταν ντύνονται ΜΟΝΟ γυναικεία, κάποιοι-ες νιώθουν καλά με στήθος και "εργαλείο", κάποιοι-ες θέλουν να εγχειριστούν (συγνώμη αν δεν βάζω καλά τα φύλα)

Αυτά, και πάλι συγνώμη που πετάχτηκα  :cheesy:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Πολυ σωστα τα λες φιλεναδα....
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
ετσι ακριβως ειναι DANAH,πχ. εμενα μου αρεσει να ντυνομαι γυναικια μονο σε κλειστο χωρο και δεν λειτουργω ως επαγγελματιας.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Λοιπον για να μην μπερδευεστε....
1. CD ειναι τα αγορια που ντυνοντε γυναικεια γιατι τους αρεση να νοιωθουν γυναικες χωρις να εχουν στηθος η να εχουν παρη Ορμονες για γυναικεια εμφανιση... Πολλα απο αυτα μαλιστα εργαζοντε την ημερα σαν αγορια σε διαφορες δουλειες...
Ντυνοντε μονο στο χωρο τους γυναικεια και κυκλοφορουν συνηθως το βραδυ εξω με γυναικεια ρουχα... Την ημερα δεν το κανουν συνηθως... ητε γιατι εχουν οικογενεια ητε γιατι εχουν γνωστους... κλπ.... Αποτριχωση εχουν κανη αν και καποια απο αυτα εκτος και αν μενουν μακρυα απο οικογενεια.... κανουν χαλαουα... αλλα καθοτη ξερουμε αν δεν περνης Ορμονες οι τριχες θα ειναι μονιμες....
Το φετιχ τους ειναι να ντυνοντε να βαφοντε και να φορανε ψηλα τακουνια και εσωρουχα να νοιωθουν θηλυκα... Και φυσικα αρκετα απο αυτα φορανε περουκες αν οχι ολα... διοτι απ οτι ξερουμε συνηθως βγαινουν εξω αγορια...
Και συνηθως ειναι ατομα τα οποια δεν το εχουν παρη και τοσο ζεστα να ειναι μονιμα κοριτσακια μερα και νυχτα η ισως δεν εχουν βρει καποια να τους πει μερικα πραγματα για να ξεθαρεψουν και να το παρουν και πιο ζεστα....
Αν και να σας πω την αληθεια μου καποιες απο αυτες ειναι πραγματικα ωραια αγορια και σαν CD βγαινουν ασχημα...
Αλλα αφου το γουσταρουν???  Καλα κανουν τα παιδια ο καθε ενας κανη οτι θελει εξαλου...

Ακριβώς Δανάη!!

Συγγνώμη που ποστάρω εδώ αλλά θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι, που στο ελλάντα δεν είναι αρκετά ξεκάθαρο...

Λεπόν, crossdresser και τραβεστί είναι το ίδιο πράγμα και είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις.
Δεν είναι απαραίτητο ότι θέλουν να γίνουν σωματικά γυναίκες, πολλοί ικανοποιούνται μόνο με το να νιώθουν γυναίκες κάποιες στιγμές.

Τώρα όσο για τα τρανσέξουαλ, κανονικά ο δόκιμος όρος είναι pre-operative transsexual και post-operative transsexual, αντίστοιχα μη εγχειρισμένη (ή προ-εγχείρισης) τρανς και εγχειρισμένη τρανς. Οπότε όσες έχουν στήθος αλλά δεν έχουν κάνει εγχείρηση είναι και λέγονται τρανς με τον προσδιορισμό μη εγχειρισμένη, και αυτό δε σημαίνει απαραίτητα ότι θέλουν να κάνουν την εγχείρηση.

Και διαφωνώ με τα στάδια, δεν είναι απαραίτητο ότι καποιος γκέι νιώθει και θέλει να γίνει γυναίκα, ούτε είναι η εγχείρηση το τελικό στάδιο για όλους-ες. Κάποιοι νιώθουν καλά ως άντρες, κάποιοι νιώθουν καλά όταν ντύνονται ΜΟΝΟ γυναικεία, κάποιοι-ες νιώθουν καλά με στήθος και "εργαλείο", κάποιοι-ες θέλουν να εγχειριστούν (συγνώμη αν δεν βάζω καλά τα φύλα)

Αυτά, και πάλι συγνώμη που πετάχτηκα  :cheesy:
Εσείς τα λέτε πολύ θεωρητικά κα πανεπιστημιακά. Τα ντοκτορά σου βλέπεις δανάη....

Ο μεγάλος και αλάνθαστος pitsi τα εξήγησε λαϊκά και πρακτικά
ασ κανουμε μια περιγραφι απο πορνοσταδιο σε πορνοσταδιο....

καταρχιν το προτο σταδιο ειναι το δροσερο αγορι...διλαδι ο gay!

δευτερο σταδιο εξελιξισ ειναι τα cd!τα γνοστα σε ολουσ μασ croossdreser!
τα κροσντρεσερ ειναι δροσερα αγορια που νιοθουν γινεκεσ και γουσταρουν να ντινονται με γινεκια ρουχαλακια και να πιτσιλιουνται σα γινεκεσ....ι μονοι διαφορα ειναι τα ρουχα τα οποια ειναι γινεκια!τιποτα παραπανο.....

δευτερο σταδιο μετεξελιξισ ειναι τα τραβεστι!νιοθουν και αυτεσ γινεκεσ!ισοσ περισοτερο απο οτι νιοθουν τα cd!
τα τραβεστι ειναι ι ιμι-μεταλαξι !διλαδι ενα σταδιο πριν το γινεκιο φιλο!
τα τραβεστι εχουν μπαλονια διλαδι βιζακια αλλα εχουν ιδραυλικα!διλαδι κιντερ εκπλιξι αναμεσα στα μπουτακια τισ!τσουτσουνι διλαδι!

το τελευτεο σταδιο μεταλαξισ ειναι τα τρασεξουαλ!
διλαδι γινεκεσ!
εχουν κανι ενχιρισι και εχουν αφερεσι το πριαπικο θαλασιο λεοντα τουσ και επιπλεον εχουν φιτεψει κανονια!διλαδι βιζακια!

Εμένα όμως μου παραμένει η απορία . Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας μου εξηγήσει γιατι πα να σκάσω. :headbang:

Δηλαδή στο 3ο στάδιο φύλο ας πουμε , αφού γουσταρουν να γίνουν γκόμενες και πριν κόψουν το μοριό τους στο τσάκ να γίνουν επιτέλους κορίτσια , γιατί τα θυληκά και με βυζιά  τραβέλια γαμάν πολλές φορές καθε μερα τα καϋμένα  δροσερά αγόρια? 

Γιατίιιιιί?

Μήπως είναι κάτι σαν το αποχαιρετιστήριο κύκνειο άσμα? Μήπως είναι μοντάζ σε κάποια βιντεάκια που έχω δεί?

Τι παίζει εδώ?   :think:
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
φυσικα και εχει κωλαρακι. Αν ειχε μουνακι θα ερχοσουν εσυ αθηνα, γιατι οπως ξερεις, το μουνι σερνει καραβι. Ο κωλος (ο αντρικος) παει οπου του πεις μπας και παρει καμμια βολη.                χαχα πολυ καλο μπραβο.... :rockon:
 

mythos83

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Να προσφέρω και εγώ στην ενημέρωση για τις ωραιες μας cd

alina_tv απο Αθήνα, θα την βρείτε μέσω του adult, στειλτε της μηνυματάκι με φώτο σας και θα σας απαντήσει αμέσως. Ηλικία γύρω στα 30+, δεν έχει δικό της χώρο αλλά έρχεται και σε ξενοδοχείο.
Σωματάκι καλό, ελαφώς γεματούλα με πιασιματάκια ωραία, ατρίχο κορμί και με ποικιλία από σέξι εσώρουχα.
Στο κρεβάτι είναι φωτιά, κάνει ότι της ζητήσεις πριν της το ζητήσεις

Σημείωση ότι εγώ είχα βρεθεί με το μωρό πέρσι τέτοια εποχή, από τότε δεν έχω επαφή αλλά νομί΄ζω ότι όλα τα παραπάνω ισχύουν.
 

Επισκέπτης
Ο μεγάλος και αλάνθαστος pitsi τα εξήγησε λαϊκά και πρακτικά
Εμένα όμως μου παραμένει η απορία . Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας μου εξηγήσει γιατι πα να σκάσω. :headbang:

Δηλαδή στο 3ο στάδιο φύλο ας πουμε , αφού γουσταρουν να γίνουν γκόμενες και πριν κόψουν το μοριό τους στο τσάκ να γίνουν επιτέλους κορίτσια , γιατί τα θυληκά και με βυζιά  τραβέλια γαμάν πολλές φορές καθε μερα τα καϋμένα  δροσερά αγόρια? 

Γιατίιιιιί?

Μήπως είναι κάτι σαν το αποχαιρετιστήριο κύκνειο άσμα? Μήπως είναι μοντάζ σε κάποια βιντεάκια που έχω δεί?

Τι παίζει εδώ?   :think:
ξερεισ γιατι δεν γινονται γινεκεσ και κρατανε το μαγικο τουσ ραβδι αυτεσ οι πενταμορφεσ μαγισεσ τισ γκαυλασ?
διοτι απο το ραβδι τουσ βγαζουν λεφτα!με αυτο ζουν!
πλεον οι περισοτεροι πελατεσ τον μεταλαγμενον ιεροδουλον ειναι παθιτικι!
διλαδι θελουν να παρουν τιν προκτικι ιδονι απο αυτεσ τισ ιεριεσ οι οπιεσ τιν δινουν εναντι καπιου ποσου!και ετσι ζουν!απο το εργαλιο τουσ ζουν!γι αυτο λοιπον το κρατανε οι περισοτερεσ!

ι πορνοπεριλιψι λιπον στιν απαντισι ειναι ι εξισ.
δεν αφερουν το εργαλιο διοτι ι ππερισοτερι πλεον πελατια τουσ εινια δροσερα αγορια που θελουν να δεκτουν τιν γεοτρισι στα τριφερα τουσ σπλαχνα!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ξερεισ γιατι δεν γινονται γινεκεσ και κρατανε το μαγικο τουσ ραβδι αυτεσ οι πενταμορφεσ μαγισεσ τισ γκαυλασ?
διοτι απο το ραβδι τουσ βγαζουν λεφτα!με αυτο ζουν!
πλεον οι περισοτεροι πελατεσ τον μεταλαγμενον ιεροδουλον ειναι παθιτικι!
διλαδι θελουν να παρουν τιν προκτικι ιδονι απο αυτεσ τισ ιεριεσ οι οπιεσ τιν δινουν εναντι καπιου ποσου!και ετσι ζουν!απο το εργαλιο τουσ ζουν!γι αυτο λοιπον το κρατανε οι περισοτερεσ!

ι πορνοπεριλιψι λιπον στιν απαντισι ειναι ι εξισ.
δεν αφερουν το εργαλιο διοτι ι ππερισοτερι πλεον πελατια τουσ εινια δροσερα αγορια που θελουν να δεκτουσ τιν φεοτρισι στα τριφερα τουσ σπλαχνα!
ωραιος ο πιτσι!!!! :rockon: :rockon: :rockon:αλλα ξεχασες να πεις οτι ισως ειναι και η καβλα του να πιτσιλαμε δροσερα αγορακια :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ξερεισ γιατι δεν γινονται γινεκεσ και κρατανε το μαγικο τουσ ραβδι αυτεσ οι πενταμορφεσ μαγισεσ τισ γκαυλασ?
διοτι απο το ραβδι τουσ βγαζουν λεφτα!με αυτο ζουν!
πλεον οι περισοτεροι πελατεσ τον μεταλαγμενον ιεροδουλον ειναι παθιτικι!
διλαδι θελουν να παρουν τιν προκτικι ιδονι απο αυτεσ τισ ιεριεσ οι οπιεσ τιν δινουν εναντι καπιου ποσου!και ετσι ζουν!απο το εργαλιο τουσ ζουν!γι αυτο λοιπον το κρατανε οι περισοτερεσ!

ι πορνοπεριλιψι λιπον στιν απαντισι ειναι ι εξισ.
δεν αφερουν το εργαλιο διοτι ι ππερισοτερι πλεον πελατια τουσ εινια δροσερα αγορια που θελουν να δεκτουν τιν γεοτρισι στα τριφερα τουσ σπλαχνα!
Ευχαριστώ τα μάλλα μεγάλε μας Αρχηγέ πορνοπαντογνώστη.
Έτσι εξηγείται λοιπόν ο γρίφος και πολύ λογικό!!! Πως και δεν το είχα σκεφτεί  :headbang: ότι είναι θέμα επιβίωσης.
Θα μπαίνουν όμως λιγουλάκι στα χωράφια των κολομπαράδων και μάλλον θα τους κλέβουν λίγο τη δουλειά , τι να γίνει όμως και αυτές πρέπει να ζήσουν δεν θα γίνουν και κλέφτρες ? Εξ άλλου πελατεία απ ότι φαίνεται υπάρχει μπόλικη.... :dancing:
 

Επισκέπτης
τελικα το θέμα για μένα ειναι πως αισθάνεται κανείς και πως εκφράζει τον εαυτό του, το αν αρέσει αυτή η έκφραση είναι αλλο θέμα... :booty:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τελικα το θέμα για μένα ειναι πως αισθάνεται κανείς και πως εκφράζει τον εαυτό του, το αν αρέσει αυτή η έκφραση είναι αλλο θέμα... :booty:
Για τι  :think:ακριβώς λές?


Παρεπιμπτόντως έχεις ωραία οπίσθια όψη... :zfuck:
 

Επισκέπτης
στο κρεβατι δεν ιπαρχουν ταμπελεσ!
αλοστε ι ιδονι ειναι μια!
απλα χοριζετε σε διαφορα φασματα!!!!!!!
ι ιδονι ειναι ομοσ μια!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
στο κρεβατι δεν ιπαρχουν ταμπελεσ!
αλοστε ι ιδονι ειναι μια!
απλα χοριζετε σε διαφορα φασματα!!!!!!!
ι ιδονι ειναι ομοσ μια!!!!!!!!!!!!!!!
ακριβως συμφωνω απολυτα μαζί σου, το θέμα είναι το αντικείμενο του σεξ να σου δίνει ηδονή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom