Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλησπερα ενα καλο και νεο κροσακι μου ειπε για φαση σαββατο βραδυ στο ανταλτ ...τρελενεται για πιπες και ξεκωλιασμα μαλιστα στην καυλα επανω θα στα παρει και στο στομα μεσα τα χυσια...θα ενημερωσω ξανα το σαββατο αν ειναι οποιοι θελουν ας στειλουν με πμ αν ερθουν γιατι σκεπτομαι και για παρτυ σε αλλο χωρο...αντε γιατι σκουριασαμε...
ειμαι μεσα και για αλλο χωρο.αλλα για ενημερωσε πηγατε adult?
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
οχι οπως εγραψα θα ενημερωσω για αν πηγαιναμε αρα δεν πηγαμε,,
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα απλα αυριο βραδυ καποια απο επαρχια ντυμενη θα παει στο αντατλ...χωρις μασκες και τετοια...οποιος θελει ερχεται βλεπει και αν θελει την δροσιζει...
 

The_Legendary_Cross

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλα τα αγόρια και όλες τις φίλες αυτού του site! Ομολογώ πως δεν γνώριζα για την ύπαρξή του μέχρι πρότινος και χάρηκα ιδιαίτερα που είδα πως υπάρχει και ένα site που δίνει την δυνατότητα να ενημερώνεται και ο δικός μας κόσμος για τα καλώς ή κακώς κείμενα του χώρου! Ελπίζω να με καλοδεχτείτε στην παρέα σας...

Πολλά γλυκά και ναζιάρικα φιλάκια σε όλους!!!
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
εχουμε τιποτα νεοτερο σημερα για το adult? :pipa2:
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλα τα αγόρια και όλες τις φίλες αυτού του site! Ομολογώ πως δεν γνώριζα για την ύπαρξή του μέχρι πρότινος και χάρηκα ιδιαίτερα που είδα πως υπάρχει και ένα site που δίνει την δυνατότητα να ενημερώνεται και ο δικός μας κόσμος για τα καλώς ή κακώς κείμενα του χώρου! Ελπίζω να με καλοδεχτείτε στην παρέα σας...

Πολλά γλυκά και ναζιάρικα φιλάκια σε όλους!!!
Καλώς την καυλιτσα :erection:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Καλημέρα σε όλα τα αγόρια και όλες τις φίλες αυτού του site! Ομολογώ πως δεν γνώριζα για την ύπαρξή του μέχρι πρότινος και χάρηκα ιδιαίτερα που είδα πως υπάρχει και ένα site που δίνει την δυνατότητα να ενημερώνεται και ο δικός μας κόσμος για τα καλώς ή κακώς κείμενα του χώρου! Ελπίζω να με καλοδεχτείτε στην παρέα σας...

Πολλά γλυκά και ναζιάρικα φιλάκια σε όλους!!!
αμα ανευασεισ κ καμια φωτο
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
πριν πολλά χρόνια.. είχε τότε διαμέρισμα κάπου σε ενα στενο κατω απ τη Πατησιων κοντα στη Κολιατσου.. μέτρια πράγματα.. δεν βαζει και φωτιες στο κρεβατι.. ξεπετα παντως δεν ειναι..
 

alexxxar

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θενκ γιου γλυκομούτσουνε!!  :)
 

The_Legendary_Cross

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλώς σας βρήκα! Γλυκέ μου βατραχούλη, δεν το βρίσκω και πολύ ευγενικό εκ μέρους σου να απαντάς στο πρώτο μου μήνυμα με μια ξερή φράση και μάλιστα ζητώντας μου να ανεβάσω φωτογραφίες, για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι γιατί ένιωσα πως είμαι καλοδεχούμενη μόνο αν ανεβάσω φωτογραφία (που έχω ανεβάσει, καθώς η φωτογραφία του προφίλ μου είναι δική μου) και ο δεύτερος γιατί μου το ζητάει ένας άνθρωπος ο οποίος δεν δίνει το καλό παράδειγμα, αφού ο ίδιος δεν έχει ανεβάσει. Ωστόσο συγχωρείσαι, τουλάχιστον για το πρώτο σκέλος, διότι -μέσα από την μικρή έρευνα που έκανα- είσαι ένας από τους πιο παλιούς χρήστες εδώ μέσα και έχεις μάθει να είσαι άμεσος. Πάντως, για όσους θέλουν να μάθουν περισσότερα για μένα, παραθέτω τα δύο μου προφίλ στο facebook.



Γλυκά & Ναζιάρικα Φιλάκια
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Καλώς σας βρήκα! Γλυκέ μου βατραχούλη, δεν το βρίσκω και πολύ ευγενικό εκ μέρους σου να απαντάς στο πρώτο μου μήνυμα με μια ξερή φράση και μάλιστα ζητώντας μου να ανεβάσω φωτογραφίες, για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι γιατί ένιωσα πως είμαι καλοδεχούμενη μόνο αν ανεβάσω φωτογραφία (που έχω ανεβάσει, καθώς η φωτογραφία του προφίλ μου είναι δική μου) και ο δεύτερος γιατί μου το ζητάει ένας άνθρωπος ο οποίος δεν δίνει το καλό παράδειγμα, αφού ο ίδιος δεν έχει ανεβάσει. Ωστόσο συγχωρείσαι, τουλάχιστον για το πρώτο σκέλος, διότι -μέσα από την μικρή έρευνα που έκανα- είσαι ένας από τους πιο παλιούς χρήστες εδώ μέσα και έχεις μάθει να είσαι άμεσος. Πάντως, για όσους θέλουν να μάθουν περισσότερα για μένα, παραθέτω τα δύο μου προφίλ στο facebook.



Αννουλα μ αφου εισαι μια θεα κανε αυτο που πρεπει για ν χεις κ μια σωστη ανταποκριση .....αλλιος δεν υπαρχει λογος ν  εισαι εδώ οπιος θελει σ βρισκει στ φβ



Γλυκά & Ναζιάρικα Φιλάκια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
βάτραχε αφ ενός δεν έχεις μάθει ακόμα πως απαντούν στα ποστ... γράφεις ανάμεσα στο ποστ του άλλου... αφ ετέρου η Αννουλα.. αν τη λενε ετσι, έχει τους ίδιους λόγους με σένα και μένα κι όλους τους υπόλοιπους να ειναι εδώ μέσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom