Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

agoraki1990btm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
0
Εχουν οσο να 'ναι μια παραπανω αισθητικη και ομορφια οι παραπανω "κοπελες".  :2funny:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096

το ίδιο πόσταρε και ο Ιάκυνθος :
20 ευρώ στην Καλιθέα με άνεση χρόνου και κάνει μόνον πίπες. Εξαιρετικό σώμα, καθαριότητα, πολύ καλή συμπεριφορά, ευγένεια στο φουλ ! Το μόνο αρνητικό : δεν δίνει πίσω πόρτα !

Πέρασα πάρα πολύ καλά, πλην όμως για να πω την αλήθεια, πήγα χθες στην Τζένη κι έγινε το έλα να δεις ! Με έκανε διαστημόπλοιο η παλιοπουτάνα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.396
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Ρέ σεις μην κράζετε!
ούτε εμένα μου αρέσει αλλά αφήστε τον τύπο να εκφραστεί. .
είμαι σίγουρος ότι θα βρει για πλακα να ψωνίστει.
εδώ υπάρχουν αντίστοιχες που ζητάνε κ λεφτά. 
Άποψη μου πάντα..


Αυτό ακριβώς! Μιλάμε για τέτοιο θράσος.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.396
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
το ίδιο πόσταρε και ο Ιάκυνθος :
20 ευρώ στην Καλλιθέα με άνεση χρόνου και κάνει μόνον πίπες. Εξαιρετικό σώμα, καθαριότητα, πολύ καλή συμπεριφορά, ευγένεια στο φουλ ! Το μόνο αρνητικό : δεν δίνει πίσω πόρτα !


Για πίπες 20 ευρώ είναι πολλά. Φυσικά με προφυλακτικό θα γίνονται (και έτσι πρέπει).
Νομίζω 10 ευρώ πρέπει να πηγαίνει η πίπα. Σιγά τώρα.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
το ίδιο πόσταρε και ο Ιάκυνθος :
20 ευρώ στην Καλιθέα με άνεση χρόνου και κάνει μόνον πίπες. Εξαιρετικό σώμα, καθαριότητα, πολύ καλή συμπεριφορά, ευγένεια στο φουλ ! Το μόνο αρνητικό : δεν δίνει πίσω πόρτα !

Πέρασα πάρα πολύ καλά, πλην όμως για να πω την αλήθεια, πήγα χθες στην Τζένη κι έγινε το έλα να δεις ! Με έκανε διαστημόπλοιο η παλιοπουτάνα.
μιλησα μολις τωρα με την κοπελα!μπορει να παω για καμια πιπα πιο μετα!κρος ειναι ?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Παιδιά, συγγνώμη που διακόπτω την κουβέντα σας αλλά υπάρχει cd απίστευτο με το οποίο πήγε ο μύστης Σπουγκένας οπότε πρέπει να ενημερώσει τον κόσμο.  :effemine:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Παιδιά, συγγνώμη που διακόπτω την κουβέντα σας αλλά υπάρχει cd απίστευτο με το οποίο πήγε ο μύστης Σπουγκένας οπότε πρέπει να ενημερώσει τον κόσμο.  :effemine:
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Παιδιά, συγγνώμη που διακόπτω την κουβέντα σας αλλά υπάρχει cd απίστευτο με το οποίο πήγε ο μύστης Σπουγκένας οπότε πρέπει να ενημερώσει τον κόσμο.  :effemine:
αυτο στο adult λες ;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Όχι, δεν έχει σχέση.Είναι άλλη περίπτωση την οποία όμως κάποιοι προσπαθούν  να την κρατήσουν κρυφή.

Γιατί άραγε;  :huh:

Αλλά θα μού πεις οι παρτάκηδες μόλις βρουν κάτι το πολύ καλό δεν το μοιράζονται με τους άλλους.  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom