Νέα

Ιεροδουλες που κανουν σεξ ass to pussy ass to mouth

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfsdf3432
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Μόλις θα βάλεις τη πουτσα από τον κωλο της στο μουνι και πιπα μετά φιλα την κιόλας να μεταδοθεί η βρωμια και τα μικρόβια παντού! Αντε με τον κάθε μαλακά εδώ μέσα.  Είπαμε καλή η καυλα αλλά στον κωλο με κάποτα και μετα πλύσιμο χέρια πουτσα να μην τρέχουμε μετά!

Ρε πανιβλακα ειπα το αντιθετο;
Βλακα ειπα κατι που καποιες δεν κανουν ηλιθιε.
Εδω πηγαινανε οι αλλοι κ χυνανε μεσα, εγω σε ενοχλησα...
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Σεβομαι τους παντες και τα παντα.
Ενα θεμα ανοιξα.
Καποιοι ειναι ασεβεις κ δηθεν.
Δεν εβρισα.
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Ανώριμε, άσε τις ηλικίες και μάθε τι σημαίνει σεβασμός, σέβομαι τους πάντες και τα πάντα, χουφτογαμιά. Αίντε, είδες πουθενά να προσβάλω ή να θίγω, έγραψα κάτι που δεν γίνεται; Δες τι γράφω, δες τι έχω προσθέσιε και δες και σχόλια άλλων, ματαιόδοξε. Δεν έβρισα, ούτε απολογούμαι σε κάποιον ένα θέμα άνοιξα, γιατί με πετροβολείς;
Είπα εγώ για λεφτά;;; Τα γράφεις με σκέψη αυτά ή με παραλογισμό;
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Πόσο χρονών είσαι γαμιά μου, και δεν σου φτάνουν τα απλά και νομίζεις ότι για 20 ή 150 ευρο θα σου κάτσει ή άλλη να την γαμίσεις έτσι? Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει! Είπαμε πουτάνες αλλά όχι και έτσι!!!

Θα μπορούσες να κάνεις διάλογο αν νόμιζες πως πρόσβαλα κάποιον-α, όχι να πετάξεις ένα σχόλιο απλά και καλά να πεις κάτι.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Για να επανέλθουμε στο θέμα,ass to pussy έκανε παλιότερα η Πωλίνα-Καλύμνου 48 και η Ιζαμπέλα-Αλκιβιάδου 16α που τώρα είναι call-girl.
Και για τις δυο,το έμαθα τυχαία όταν κατά τη συνεύρεση ζήτησα να αλλάξω προφυλακτικό την ώρα της αλλαγής από κώλο σε μουνί αλλά και οι δυο μου είχαν πει : "Μπες όπως είσαι, είμαι καθαρή".Πάντα μιλάω για 1-2 χρόνια πριν.Μη βγει κανείς και μου πει διάφορα πως τώρα δεν το κάνουν κλπ. Για ass to mouth ,δε γνωρίζω.  :hi:
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
γιατι μια γκομενα να παρει στο στομα τον πουτσο που ειχε πριν στη σουφρα της; Για να αποδειξει πως την εχει καθαρη; Εσεις δλδ ειστε τοσο σιγουροι για την δικια σας;

KΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ τι ειναι αυτα που λες;;;;
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Αυτό το έκανε η Τζένη η αλβανίδα call-girl. Μάλιστα το ζητούσε και η ίδια.
Σκυλί του πολέμου. Πολύ καλή κοπέλα. Δεν ξέρω αν συνεχίζει πλέον...έχω καιρό να ακούσω νέα της.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Ρε πανιβλακα ειπα το αντιθετο;
Βλακα ειπα κατι που καποιες δεν κανουν ηλιθιε.
Εδω πηγαινανε οι αλλοι κ χυνανε μεσα, εγω σε ενοχλησα...
όταν το ρωτάς αυτό σημαίνει ότι το επικροτεις και ότι το ψάχνεις.  Αυτές οι υπηρεσίες προσφέρονται όταν υπάρχει ζήτηση. Αν τωρα εσύ δεν ανησυχείς κάποιοι άλλοι θέλουν να γυρίσουν υγιοις σπίτι τους.. 
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
όταν το ρωτάς αυτό σημαίνει ότι το επικροτεις και ότι το ψάχνεις.  Αυτές οι υπηρεσίες προσφέρονται όταν υπάρχει ζήτηση. Αν τωρα εσύ δεν ανησυχείς κάποιοι άλλοι θέλουν να γυρίσουν υγιοις σπίτι τους.. 

Τι επικροτώ ρε μεγάλεεεε τι μου λες, ουτε εβρισα ουτε τιποτα, αλλες το κανουν αλλες οχι
με προφυλακτικο παντα λεω, σοβαρα μιλας;;
Παντα με προφυλαξη παντα.
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Τι επικροτώ ρε μεγάλεεεε τι μου λες, ουτε εβρισα ουτε τιποτα, αλλες το κανουν αλλες οχι
με προφυλακτικο παντα λεω, σοβαρα μιλας;;
Παντα με προφυλαξη παντα.

Νουθεσια δεν κανω ουτε δεχομαι.
Ανοιξα ενα θεμα αν δεις αλλοι τι γραφουν εμενα μου επιτιθεσαι;;;
Γιατι;;;;
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Επικροτω το ασφαλές και υγειές σεξ.
Αυτό, σχετικά με το site.
Επίσης το να μην κάνουμε επίθεση μεταξύ μας.
Δεν είπα εγώ για μη θεμιτό τρόπο ουτε για έλειψη σεβασμού. Εχαριστω πολύ.
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Πόσο χρονών είσαι γαμιά μου, και δεν σου φτάνουν τα απλά και νομίζεις ότι για 20 ή 150 ευρο θα σου κάτσει ή άλλη να την γαμίσεις έτσι? Λίγος σεβασμός δεν βλάπτει! Είπαμε πουτάνες αλλά όχι και έτσι!!!
Σου απάντησα πιο κάτω.
Μάθε εσυ τι σημαίνει σεβασμός πρώτα που είσαι και ματαιόδοξος ταυτόχρονα κι άσε τις ηλικίες να τις ρωτάνε όσοι είναι σωστοί.
Δεν σε εβρισα. Σε΄βομαι τα πάντα και τους πάντες, μάθε να σέβεσαι αυτά που λες και τον εαυτό σου και τους άλλους.
Που θα με ειρωνευετείς εσύ εμένα "γαμιά" ε "γαμια".
Είπα εγώ για λεφτά, ή έβρισα καμιά κοπέλα;;;;; Άνοιξα θέμα με κάτι που γίνεται, γιατί μου επιτέθηκες;;;
Δες και άλλα θέματα, πχ ουρολαγνεία κλπ κλπ.
Εγώ τι κακό σου είπα...;;;;;
 
OP
OP
D

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Μόλις θα βάλεις τη πουτσα από τον κωλο της στο μουνι και πιπα μετά φιλα την κιόλας να μεταδοθεί η βρωμια και τα μικρόβια παντού! Αντε με τον κάθε μαλακά εδώ μέσα.  Είπαμε καλή η καυλα αλλά στον κωλο με κάποτα και μετα πλύσιμο χέρια πουτσα να μην τρέχουμε μετά!

Κοίταξε ούτε σε έβρισα ούτε και κανέναν.
Ευγενικός είμαι. Δεν προκαλώ. Δεν έιπα τι να κάνεις ένα θέμα άνοιξα.
Δεν δέσομαι νουθεσία, ούτε κάνω. Καλή η ανοχή αλλά άντε με τον κάθε κομπλεξικό μάλκα εδώ μέσα. Είπα κάτι που άλλες κάνουν άλλες όχι, πάντα όμως με καθαριότητα και προφυλακτικό.
Πάντα. Τι κακό είπα και μου επιτιθεσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom