Νέα

Ιερόδουλες νταρντάνες με μεγάλο κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfpan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0
Λέμε μόνο για μπουρδέλα;;
Γιατί αν δεν, έτσι πληθωρική είναι και η Μαντόνα από Κωνσταντινουπόλεως 132.
Πράγματι πληθωρική αλλά με πολύ πλαστικό, τόσο σε βυζια όσο και σε κωλο.
 

Korax22

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2021
Μηνύματα
54
Like
178
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε η Αθηνά στο μασατζιδικο της Εθναρχου Μακαριου. Χωρίς να είναι κάτι extreme από άποψης απόδοσης, συστήνεται για τους λάτρεις του είδους. Bbw (χωρίς κάτι ιδιαίτερα αντιαισθητικο) αλλά με κωλαρα και βυζαρες. Προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Το σημαντικό είναι ότι δεν έκλαψα τα λεφτά μου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Μπαρμπορα απο Βεργας (δε θυμαμαι αριθμο,αλλα οπως μπαινεις απο λιοσιων στο δεξι χερι τελευταιο/προτελευταιο φωτακι)
Μπιουτυ απο φυλης 65
Θωρηκτα! :headbang2:
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
312
Πόντοι
21
Δοκιμάστηκε η Αθηνά στο μασατζιδικο της Εθναρχου Μακαριου. Χωρίς να είναι κάτι extreme από άποψης απόδοσης, συστήνεται για τους λάτρεις του είδους. Bbw (χωρίς κάτι ιδιαίτερα αντιαισθητικο) αλλά με κωλαρα και βυζαρες. Προσπαθεί να σε ικανοποιήσει. Το σημαντικό είναι ότι δεν έκλαψα τα λεφτά μου.
Καλημέρα. Δώσε λίγες πληροφορίες φίλε μου αν μπορείς. Πού και τι να ψάξω; Δεν το βρήκα εδώ στο forum αυτό.
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
364
Like
553
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς που πήγε η αλινα από διδύμου 16;
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
Η Φωτεινή (ρουμανα μου ειπε) στο Βιργινίας Μπενάκη 31, 2η βαρδια, 20 ευρο, gilf, 60+, 1.63m, νταρντανα με πλατάρα, χερούκλες, κωλάρα, μπουτάρες, γαμπάρες, μετρια προς μεγαλα βυζια, ειναι καλο και ωραιο κοριτσι και τρυφερή !!! (γαμάτο gilf ) !!! (Υπάρχει και κριτική απο τον rigormortis δειτε τη !)!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.235
Πόντοι
7.636
  • Like
Αντιδράσεις: tremor

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
31
Like
26.030
Πόντοι
7.046
Μπαρμπορα απο Βεργας (δε θυμαμαι αριθμο,αλλα οπως μπαινεις απο λιοσιων στο δεξι χερι τελευταιο/προτελευταιο φωτακι)
Μπιουτυ απο φυλης 65
Θωρηκτα! :headbang2:
Οχι και θωρηκτό η Μπάρμπορα ρε αδερφέ! Μια χαρά είναι.
Η Μπιουτι είναι κουραδα όντως.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Οχι και θωρηκτό η Μπάρμπορα ρε αδερφέ! Μια χαρά είναι.
Η Μπιουτι είναι κουραδα όντως.
Καλά αυτό το ''μια χαρά'' φίλε μου είναι πολύ υποκειμενικό
Έχει μια χαρά παραπανίσια κιλά για το ύψος της...αντικειμενικά δε τη λες κανονική με τίποτα(όπου κανονικό=ένα νορμαλ χωρίς υπερβολές ωραίο γυναικείο σώμα)

Είναι νταρντάνα,έχει λίπος σε μπούτια κώλο κοιλιά και στήθος.

Αρέσει σε φίλο μου μου εκτιμά τις τσουπωτές.

Σε μένα που γουστάρω κορμιά ε δε θα κοιτάξω τη μπαρμπόρα,θα κοιτάξω τη Σοφία από Βέργας 3(αν και είναι λίγο skinny) και για κάτι πιο ''με καμπύλες'' θα κοιτάξω τη Νάνσυ από Φυλής 71 όροφος(που δυστυχώς δεν την ξανάδαμε μετά το τελευταίο Lockdown)
Αμέσως αμέσως λοιπόν καταλαβαίνεις που βρίσκομαι σε γούστα...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
31
Like
26.030
Πόντοι
7.046
Καλά αυτό το ''μια χαρά'' φίλε μου είναι πολύ υποκειμενικό
Έχει μια χαρά παραπανίσια κιλά για το ύψος της...αντικειμενικά δε τη λες κανονική με τίποτα(όπου κανονικό=ένα νορμαλ χωρίς υπερβολές ωραίο γυναικείο σώμα)

Είναι νταρντάνα,έχει λίπος σε μπούτια κώλο κοιλιά και στήθος.

Αρέσει σε φίλο μου μου εκτιμά τις τσουπωτές.

Σε μένα που γουστάρω κορμιά ε δε θα κοιτάξω τη μπαρμπόρα,θα κοιτάξω τη Σοφία από Βέργας 3(αν και είναι λίγο skinny) και για κάτι πιο ''με καμπύλες'' θα κοιτάξω τη Νάνσυ από Φυλής 71 όροφος(που δυστυχώς δεν την ξανάδαμε μετά το τελευταίο Lockdown)
Αμέσως αμέσως λοιπόν καταλαβαίνεις που βρίσκομαι σε γούστα...
Η Μπάρμπορα είναι στο +10 αλλά με ομορφα κατανεμημένα τα κιλα. Η Μπιουτι είναι στο +25 κι εχει πατσαδιασει. Η Νάνσυ όντως είναι το ιδανικό +6 με καμπυλες τόσο όσο. Πάντως η σημερινή Μπάρμπορα με την Μπάρμπορα πριν 3 μηνών (που ήτανε +18 περιπου) δεν έχει καμία σχέση.
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
Λέμε μόνο για μπουρδέλα;;
Γιατί αν δεν, έτσι πληθωρική είναι και η Μαντόνα από Κωνσταντινουπόλεως 132.
μπορει ! μου είπε οτι δουλευε σε στουντιο παλια ! Δεν τι ρωτησα σε ποια όμος !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom