Νέα

Ιερόδουλες Κόρινθο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kwstakis_hellas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις αν κανουν τπτ οι γκομενες που δουλευουν στο μπρ ¨"ψιψινες"?
 

pierre44

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα . Έχουμε κάνα νέο από την περιοχή μας.ψαχνω κάτι για αυτό το Σουκού.Ευχαριστω.

.

 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
452
Κριτικές
1
Like
761
Πόντοι
81
Από Κόρινθο είσαι? Τι να παίξει? Το στούντιο που έρχονται κάτι σαβούρες. Σίγουρα παίζουν και βιζιτάκια αλλά αυτά μόνο με γνωριμίες. Κλειστός ο κύκλος γαρ...
 

pierre44

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Για αυτά τα βίζιτακια  ψάχνω φίλε .
Αλλά....
 

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις αν κανουν τπτ οι γκομενες που δουλευουν στο μπρ ¨"ψιψινες"?
[/quoteσιγουρα κάνουν αλλά πρέπει να τα σκάσεις χοντρά.
Καλησπέρα φιλε, το εχεις κανει ή απλα το έχεις ακούσει?
Αν ναι για τι τιμές μιλας?
 

pierre44

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Μια κοπέλα με το όνομα Νατάσα από κορινθια. Ξέρουμε κάτι?
Κάνει βίζιτες. Την έχει δοκιμάσει κάποιος από την περιοχή?
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
1.029
Πόντοι
81
Guys παίζει Τπτ ξέρει κανείς για Κόρινθο κτλ ;;
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
378
Πόντοι
290
Λουτράκι για καφέ σήμερα. Στον γυρισμό έκανα μια στροφή για να επισκεφτώ το ίδρυμα δίπλα στα jumbo. Η τσατσά παρουσίασε την Μαριάνα, μια μεγαλοκοπέλα που είχα πάρει πέρσι στο Πειραιώς 193 με μέτριες εντυπώσεις οπότε την έκανα με ελαφρά... Γενικά καλοκαίρια κατεβαίνω αρκετά Λουτράκι οπότε αν παίζει τίποτα, όποιος θέλει στέλνει κάνα πμ και διαφωτίζει...
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
1.029
Πόντοι
81
Λουτράκι για καφέ σήμερα. Στον γυρισμό έκανα μια στροφή για να επισκεφτώ το ίδρυμα δίπλα στα jumbo. Η τσατσά παρουσίασε την Μαριάνα, μια μεγαλοκοπέλα που είχα πάρει πέρσι στο Πειραιώς 193 με μέτριες εντυπώσεις οπότε την έκανα με ελαφρά... Γενικά καλοκαίρια κατεβαίνω αρκετά Λουτράκι οπότε αν παίζει τίποτα, όποιος θέλει στέλνει κάνα πμ και διαφωτίζει...
Ότι χειρότερο έχω γαμησει η Μαρίαννα !!!
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
Καλημερα παιδιά νομίζω στο στριπτιτζαδικό απέναντι από το Καζίνο Λουτρακίου μπορείς να κάνεις κάποια κονέ. Οι τιμές όμως πάνε στα 150 η ωρα
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
1.029
Πόντοι
81
Καλημερα παιδιά νομίζω στο στριπτιτζαδικό απέναντι από το Καζίνο Λουτρακίου μπορείς να κάνεις κάποια κονέ. Οι τιμές όμως πάνε στα 150 η ωρα
Καλά βρες εσυ το κονε … και αν αξίζει Γτ όχι και 150
 

AlexisPho

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες και συναγωνιστές.

λόγω ανωτέρας βίας κατέληξα στο Λουτράκι και θα μείνω εδώ ένα Χ διάστημα.
Οπότε θα χρειαστώ τα φώτα σας, αν γνωρίζεται κατι να παίζει εδώ γύρω, ένα τηλέφωνο πχ, κατιτίς βρε αδέρφια να την παλέψουμε :fuck1:.

Η Αθήνα δεν είναι και τόσο κοντά λόγω περιορισμένου χρόνου, και για να κάνω εισαγωγή από την πρωτεύουσα εδώ, το νούμερο ανεβαίνει δραματικά.

Όποιος Άνθρωπος (με Α κεφαλαίο) κατανοεί την κατάσταση και βοηθήσει θα του είμαι υπόχρεος.
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
509
Like
1.904
Πόντοι
206
Καλησπέρα μύστες και συναγωνιστές.

λόγω ανωτέρας βίας κατέληξα στο Λουτράκι και θα μείνω εδώ ένα Χ διάστημα.
Οπότε θα χρειαστώ τα φώτα σας, αν γνωρίζεται κατι να παίζει εδώ γύρω, ένα τηλέφωνο πχ, κατιτίς βρε αδέρφια να την παλέψουμε :fuck1:.

Η Αθήνα δεν είναι και τόσο κοντά λόγω περιορισμένου χρόνου, και για να κάνω εισαγωγή από την πρωτεύουσα εδώ, το νούμερο ανεβαίνει δραματικά.

Όποιος Άνθρωπος (με Α κεφαλαίο) κατανοεί την κατάσταση και βοηθήσει θα του είμαι υπόχρεος.
Μένω τακτικά Κόρινθο. Δύσκολα να βρεθεί άνθρωπος να βοηθήσει, απλά κατά καιρούς έρχονται κάτι βίζιτες στο Λουτράκι.
Βάζουν αγγελία στο κανεσεξ. Αυτά από εμένα
 

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
119
Like
481
Πόντοι
21
Μένω τακτικά Κόρινθο. Δύσκολα να βρεθεί άνθρωπος να βοηθήσει, απλά κατά καιρούς έρχονται κάτι βίζιτες στο Λουτράκι.
Βάζουν αγγελία στο κανεσεξ. Αυτά από εμένα
Μαν κ εγώ πηγαίνω λουτράκι κάποιες φορες, κ δεν έχω δει κάτι γενικά! κ ούτε στο κάνε σεξ, γιατί απλά σαν τοποθεσία δεν το έχει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom