Νέα

Ιερόδουλες και Αμφίεση...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιματε τις ιεροδουλες με τα κιλοτακια??? Η με ενα ελαφρο ντυσιματακι στο σαλονακι???

  • Με τα κιλοτακια (οπως ειναι τωρα δηλαδη)

    Ψήφοι: 10 16,1%
  • Τελειως γυμνες..

    Ψήφοι: 12 19,4%
  • Να εχουν ενα ελαφρο - προκλητικο ντυσιματακι

    Ψήφοι: 26 41,9%
  • Μαλακια θρεντ , τραβα να γαμησεις και ασε τις θεωριες

    Ψήφοι: 14 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
123
Like
8
Πόντοι
1
εμενα λοιπον θα μου αρεσε να σκανε μυτη με κυριλε ταγιερακι ,γοβα κ.λ.π
αντι για  μαγιο Η και καλα καυλωτικο εσωρουχο.

Κάτι τέτοιο ίσως...??

https://[URL unfurl="true"]www.adultsfancydress.co.uk/ProdImages/SMI/61967_b.jpg[/img[/URL]]



:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
9
Πόντοι
10
εμένα μου αρέσουν οι ελαφρώς ντυμένες αλλά πολύ πρόστυχα ντυμένες, δηλ. με μπότες, ζαρντιέρες , δαντελωτά εσώρουχα κλπ Επίσης μου αρέσουν εκείνους που βάφονται πολύ έντονα.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ειναι πολυ καλο η Τανα, η η τουριστρια να σε καυλωσει με το ντυσιμο με το που θα την δεις.
λιγες το κανουν ομως.
γνωμη μου ειναι οτι εαν η τανα στο ντυσιμο της εχει αφησει επιτηδευμενα να φαινεται λιγο το βυζι της η το κωλαρακι της ειναι ολα τα λεφτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
εμένα μου αρέσουν οι ελαφρώς ντυμένες αλλά πολύ πρόστυχα ντυμένες, δηλ. με μπότες, ζαρντιέρες , δαντελωτά εσώρουχα κλπ Επίσης μου αρέσουν εκείνους που βάφονται πολύ έντονα.
+1000000000
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Ειναι πολυ καλο η Τανα, η η τουριστρια να σε καυλωσει με το ντυσιμο με το που θα την δεις.
λιγες το κανουν ομως.
γνωμη μου ειναι οτι εαν η τανα στο ντυσιμο της εχει αφησει επιτηδευμενα να φαινεται λιγο το βυζι της η το κωλαρακι της ειναι ολα τα λεφτα
Αποψη μου ειναι οτι ΟΛΗ η καυλα (ελξη) προερχεται απο το ΥΦΟΣ και οχι απο τα ρουχα πλεον.
Εχουμε δει τα παντα η σχεδον τα παντα πια οπως κυκλοφορανε εξω....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
ειμαι και εγω υποχρεος απο σεβασμο εστω και μια φορα να συμμετασχω σε θρεντακι του φιναλιστ βολτερμορτ

λοιπον παντα ειχα ακι εγω αυτην την απορια φιλε μου αλλα πιστευω πως μια πραγματικα ομορφη νταν θα ηταν πιο καλα και καυλιαρικα να εμφανιζοταν με ρουχα απλα απο οτι με εσωρουχα και μεσα στο δωματιο να την ξεντυνουμε με περισσοτερα ρουχα σα να ειναι το κοριτσι μας :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ασε που θα παραμεναμε και περισσοτερο χρονο!!1
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
μεχρι να τα βγάλει θα σου χτυπά την πόρτα η υπηρεσία και η  κορασίδα θα σου λεει τέλος, θα ντύνεται και θα φεύγει = 10 λέπτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ θα ήθελα τα μπουρδέλα να είχαν κανονικό φως.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
1.322
Πόντοι
216
Εγω θα ηθελα να ειχε bell boy να μου ανοιγει την πορτα....


Τι λμε τωρα ρε παιδια?
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
να πηγαινεις δεκα παρα το  πρωι ή εφτα παρα το απογευμα ,να στηνεσαι απεξω και να τις βλεπεις πως πανε στην δουλεια ντυμενες να αναβεις...... :grin: :grin:
μου εχει τυχει να παω και η κοπελα να εχει τελειωσει την βαρδια και αν ειναι ετοιμη να φυγει αλλα αφου την παρακαλεσε γιατι δεν ειχα αλλες επιλογες με πειρε και μπηκε στο δωαματιο με τα ρουχα που ηταν να φυγει.τζιν παντελονακι σκισμενο,κοντομανικο μπλουζακι με μεγαλο ντεκολτε και ψιλοτακουνο πεδιλακι.καλη φαση
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Κι εγώ είχα πετύχει μία με τα ρούχα. Μόλις ξεκίναγε βάρδια. Η τσατσά μου είπε ότι θα ξεντυθεί μαζί μου στο δωμάτιο. Αλλά με είχε και περίμενα μισή ώρα. Ο πούτσος μου άρχισε να στάζει προσπερματικό υγρό και όταν μπήκε η πουτάνα τον κοίταζε με μια έκφραση αηδίας. Το σεξ μαζί της ήταν απάτη, ενώ έχω διαβάσει ότι με άλλους ξεκωλιάζεται. >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom