Νέα

Ιδέες για πορνό διήμερο με μωρό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.424
Πόντοι
1.056
@ΤΙΜΩΡΟΣ(1) στον πούτσο σου το "κράξιμο" που θα φας από τους γαμιάδες του Μεταξουργείου και της Φυλής.
Ένα διήμερο με μια γκόμενα που σου φέρεται σαν σε βασιλιά, δεν ισούται ούτε με 1.000 γαμησια σε μπουρδέλο.
Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι: το γκομενάκι είναι φρέσκο;
Επίσης, είναι "παράνομη" σχέση ή κανονική;
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Φυτείες ξηρομέρου
:grin::grin::grin::grin:
Τρίκαλα Κορινθίας

:grin::grin::grin::grin:
Θεσσαλονίκη
Βόλος

Εκεί θα πήγαινα. Να πιάσουν τόπο και τα χρήματα σε ωραία μαγαζιά σε νέους ή δρόμους που λίγες φορές έχω περπατήσει.
 

p.tsontos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
3
Like
17
Πόντοι
0
Στην κακιά σκάλα έχει ένα ωραίο ξενοδοχείο με θέα θάλασσα. Cokkinis λέγεται.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
Χαιρετώ όλους τους συναδελφους-συχύστες του μπου

Θελω μεσα ή μετά τις γιορτές να πάω ένα ερωτικό διήμερο με το μωρό και να του δώσω στο χέρι μουνι-κώλο....έχετε να προτείνεται ένα ήσυχο, ρομαντικό και κατάλληλο μέρος για ξεσκίσματα, χαλαρά ποτάκια και ταβερνούλες σχετικά κοντά στην Αθήνα? Μπάτζετ 5-6 κατοστάρικα
Καρπενήσι, Τρίκαλα Κορινθίας , Δημητσάνα
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.121
Κριτικές
3
Like
1.393
Πόντοι
496
Πραμαντα κ μελλισουργους στα τζουμερκα για χειμερινες καταστασεις
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Αυτό βλέπω, και δεν ξέρω αμα πρέπει να γελάσω ή να κλάψω…με 2κ πήγα Μαλδίβες 6 μέρες με όλα πλήρωμενα φαγητά απεριόριστο αλκοόλ καφέδες κλπ…και εδώ για ένα διήμερο στο Ελλαδιστάν θες ένα χιλιάρικο
ρε παίκτη υπάρχουν φτηνοί και ακριβοί προορισμοι. Εσύ μου θες και εκτός Αττικής και διανυκτέρευση ,μπορείς να πας και στην Κόρινθο και σε airbnb στην Θήβα ,να βράζετε μακαρόνια, να μη βγαίνετε το βράδυ και να σας βγει φτηνά. Θες χαϊλίκι να εντυπωσιάσεις τη γκόμενα; Κάνε κάτι πιο large μέχρι εκεί που σε παίρνει τότε. Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας.

Όσο για κάτι Μαλβίδες, Ταϋλάνδες κτλ, και φτηνό να είναι το κόστος ζωής θα τα σκάσεις στα αεροπορικά.

Συμβουλή: Αν δε σε παίρνει οικονομικά, μην ανοίγεσαι γιατί θα συνηθίσει η γκόμενα και θα σου έχει συνέχεια απαιτήσεις.
 

Member20

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Πολύ σωστός ο @Nubic από πάνω. Επίσης παίζει ρόλο αν η γκόμενα είναι παράνομη ή νόμιμη. Αν είναι παράνομη τότε σίγουρα θέλεις περιοχές που δεν μαζεύουν πολύ κόσμο. Εγώ όσες φορές έχει χρειαστεί να πάω διήμερο με παράνομη είχα καταλήξει μετά από έρευνα σε ποιες περιοχές δεν μαζεύει κόσμο και έλεγα στο μωράκι 2 ή 3 προορισμούς και την άφηνα να διαλέξει. Μία τύπισσα πήγε να με καταλάβει μία φορά και να επιμένει για Αράχωβα χειμώνα και το έπαιξα στεναχωρημένος επειδή δεν βρήκα να κλείσω δωμάτιο αφού ήταν και τελευταία στιγμή
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
καλά γιατί τόσος χαμός με αράχωβα?μόνο κ μόνο επειδή έχει χιονοδρομικό"τόσο καλός προορισμός είναι"είμαι απο βορεια ελλάδα κ δεν έχω ιδέα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.628
Πόντοι
206
καλά γιατί τόσος χαμός με αράχωβα?μόνο κ μόνο επειδή έχει χιονοδρομικό"τόσο καλός προορισμός είναι"είμαι απο βορεια ελλάδα κ δεν έχω ιδέα
Κ γω απο θεσσαλονίκη. Είναι όντως η βασίλισσα του χειμώνα. Όχι μόνο για το χιονοδρομικό, αλλά γιατί έχει πολλά μαγαζιά, πολλές επιλογές κ ευκαιρίες κ δυνατότητα εκδρομών, όπως δελφούς, γαλαξίδι, αγόριανη κλπ
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Η Αραχωβα εχει γινει η βασιλισσα του δηθεν και του ταχα μου.
πριν εικοσι και χρονια θα συμφωνησω οτι ηταν καλος προορισμος, τωρα θα πληρωσεις ενα σκασμο για μετριες υπηρεσιες και θα πρεπει να ανεχτεις και την πολυκοσμια.
Αντιθετα Μαιναλο και ορεινη Αρκαδια δινει πολυ περισσοτερες επιλογες, εχει επισης χιονοδρομικο αν θελεις να κυλιστειτε με το κοριτσι στα χιονια και ειναι ευκολο να «ιδιωτευσετε» διοτι δεν εχει το κοσμοπολιτικο της Αραχωβας.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.965
Πόντοι
6.815
Ξέχασες και την κίνηση στο δρόμο σα να είσαι στο κέντρο με πορεία.....
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.965
Πόντοι
6.815
Κ γω απο θεσσαλονίκη. Είναι όντως η βασίλισσα του χειμώνα. Όχι μόνο για το χιονοδρομικό, αλλά γιατί έχει πολλά μαγαζιά, πολλές επιλογές κ ευκαιρίες κ δυνατότητα εκδρομών, όπως δελφούς, γαλαξίδι, αγόριανη κλπ
Ξέχασες και την κίνηση στο δρόμο σα να είσαι στο κέντρο με πορεία.....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Με τόσα λεφτά που θες να πας στο κολοχωρι της αραχωβας πάνε Βουλγαρία η βόρεια Μακεδονία καλύτερα.. Και ωραια θα περάσεις και θα γαμας.. Αραχωβα το πιθανότερο είναι να μεινεις με το πουλί στο χέρι..
Άσε που δεν το θεωρώ καν winter destination. Η θάλασσα από κάτω από το βουνό είναι στα 2χιλιομετρα..τι διάολο το θεωρούν σαν χειμερινό προορισμό τα ναυάγια?
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.310
Πόντοι
19.306
Χαιρετώ όλους τους συναδελφους-συχύστες του μπου

Θελω μεσα ή μετά τις γιορτές να πάω ένα ερωτικό διήμερο με το μωρό και να του δώσω στο χέρι μουνι-κώλο....έχετε να προτείνεται ένα ήσυχο, ρομαντικό και κατάλληλο μέρος για ξεσκίσματα, χαλαρά ποτάκια και ταβερνούλες σχετικά κοντά στην Αθήνα? Μπάτζετ 5-6 κατοστάρικα
Καλάβρυτα ή Ναύπλιο. Εχουν οτι ζητήσεις.
Αλλά να ξέρεις ότι με 6 κατοστάρικα την πας εξωτερικό και πουλάς και μούρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom