Νέα

Ηχογραφήσεις/τηλεφωνικό σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα denn1s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Επαναφερω αυτο το τιτανοτεραστιο θεμα γιατι μεχρι χτες νομιζα οτι ειμαι ματακιας, αλλα τελικα ειμαι αυτακιας!Τρομερη καβλα τα αληθινα και δυνατα βογγητα! Προτιμω να τα ακουω απο το να κανω ο ιδιος σεξ.
Πότε έκανες τελευταία φορά σεξ ;
 

Επισκέπτης
Επαναφερω αυτο το τιτανοτεραστιο θεμα γιατι μεχρι χτες νομιζα οτι ειμαι ματακιας, αλλα τελικα ειμαι αυτακιας!Τρομερη καβλα τα αληθινα και δυνατα βογγητα! Προτιμω να τα ακουω απο το να κανω ο ιδιος σεξ.

ρισπέκτ τύπε καλό θαμμένο θέμα,εν μέρει συμφωνώ κ μαζί σου,εντάξει όχι ότι καλύτερα νακούω η΄να βλέπω απτο να γαμάω αλλά όσες φορές έχει τύχει νακούω γειτόνισα να γαμιέται κ να σκούζει καυλώνω απίστευτα,μουχει τύχει να έχει πάρει ο ύπνος τη δικιά μου εγώ μεταξύ ύπνου κ ξύπνιου νακούω από απέναντι βογγητά αλλά και το κρεβάτι να τρίζει κ να ξυπνάω τη δικιά μου για να γαμήσω γιατί αλλιώς δε γινόταν καλά η καύλα που είχα
σωραίος ντιουκ νούκεμ
:heavymetalbig:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ακουσα κατι δυνατα χτες και μου αλλαξε τελειως η διαθεση! Ετρωγε δυνατες μπατσες στα κωλομερια και γουσταρε το πουτανι! Αμεσως τον εβγαλα εξω και αρχισα να τον παιζω αλλα δε συνεχιστηκαν τα βογγητα. Ισως με πηραν χαμπαρι.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Επαναφερω αυτο το τιτανοτεραστιο θεμα γιατι μεχρι χτες νομιζα οτι ειμαι ματακιας, αλλα τελικα ειμαι αυτακιας!Τρομερη καβλα τα αληθινα και δυνατα βογγητα! Προτιμω να τα ακουω απο το να κανω ο ιδιος σεξ.
Και εγώ όταν γαμάω την άλλη και φωνάζει, την γράφω στα παπάρια μου. Δεν μπορώ να πω ότι καβλωνω.

Όταν όμως ακούω την άλλη να φωνάζει από δίπλα, καβλωνω άσχημα.

Η αληθεια είναι ότι έχουμε βαρεθεί τα ψεύτικα αχ από τις πουτανες και από τις τσόντες. Το διπλανό πορνιδιο όταν κάνει αχ το αισθάνεται όντως βαθειά, δεν προσποιείται. Χύνει σα γαμιαρα που είναι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εγω αν ειχα γκομενα θα την ηχογραφουσα και μετα θα το εβγαζα στο ιντερνετ
 

O Mitsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
6
Like
2.445
Πόντοι
726

Για όσους γουστάρουν τώρα ηχογραφημένες ιστορίες και σε ελληνικά.
Η τύπισσα βέβαια ζητάει συνδρομή άλλα έχει και free κάποιες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Τηλεφωνικό σεξ είναι μια ωραία καύλα και προσωπικά και εμένα με ευχαριστεί. Σου κάνει την μαλακία καλύτερη συγκριτικά με το να το κάνεις μόνος... ε έχεις μια παρέα πως να το κάνουμε και επικοινωνία. Είναι καύλα να ακούς μια καυλωμένη γυναίκα που είναι σπίτι μόνη της και μαλακίζεται.

Κατά καιρούς είχα πολλές καβάτζες για τέτοια. Με τον καιρό όμως χάνεις επαφές εύκολα.

Πάντως πολλές αρέσκονται στο τηλεφωνικό σεξ και όχι σε συνάντηση. Καθώς παίρνουν την δόση τους χωρίς να κερατώνουν..

Η μέγιστη διαδικτιακή καύλα και για εμένα ειναι το τηλεφωνικό σεξ. Εγω τις βάζω να χαστουκίζουν το μουνί τους και να το ακούω. Ηδονίζομαι κι απο την γυναικεία ανασα. Για κακή μου τύχη το τηλεφωνικό σεξ περνάει ημέρες παρακμής.
 

O Mitsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
6
Like
2.445
Πόντοι
726

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom