Νέα

Η τιμή των CityTours πόσες εκσπερματώσεις περιλαμβάνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα costman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Κανονικα πρεπει να το λεει στο σαϊτ:extraball = additional cost
Το κακο με τον Ζουζανα ειναι οτι κανει copy/paste το κειμενο για ολα τα κοριτισια.  Μουχει τυχει και μενα με Sheila τη πρωτη-πρωτη φορα. Η αντιπροταση ηταν: αν θες τοσο πολυ να σου κανω πιπα χωρις επιπλεον κοστος... και συμφωνησα.  Απο κει και περα ειναι παντα 2 φορες (παντα πιστη στις προδιαγραφες...) και χωρις επιπλεον κοστος.

Η μόλις δεύτερη μου συνεύρεση με ct με άφησε με το στόμα ανοιχτό:

κοπέλα του πρακτορείου Zuzana μου είπε το εξής θεικό:
"μόνο 1 φορά την ώρα, δεν κάνω παραπάνω είναι πολιτική του πρακτορείου"
οπότε και τελείωσα 2 φορές μέσα σε ένα 2ωρο!

Δεν ξέρω αν με έπιασε κορόιδο η συγκεκριμένη κοπέλα, και θα ήθελα να
ακούσω τις σχετικές εμπειρίες σας καθώς και προτάσεις για ct που δεν
θέτουν τέτοιου είδους όρια και συνεχίζουν μέχρι να ικανοποιηθεί ο πελάτης...
 

cart

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Αυτό που αναφέρεται εδώ είχε συμβεί και σε εμένα τον Ιανουάριο, όπως είχα γράψει και τότε στην κριτική της κοπέλας. Το όνομα της είναι Elena από EritoGirls. Μου είχε πει χαρακτηριστικά 1 ώρα = 1 φoρά. Δεν έχω πολύ εμπειρία και έτσι την πίστεψα. Και μάλιστα έφυγα και πριν συμπληρωθεί ώρα.
 

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
Μια φορα ???? Τι λες κοριτσι μου επρεπε να της πεις και να ζητησεις πισω τα χρηματα σου. Μπες και στο σχετικο θεμα   Εδω μεχρι και 3-4 φορες την ωρα εχω τελειωσει. Μισες μισες με πιπες συνηθως. :pipa1:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ισχυει το "οσες φορες μπορεις και αντεξεις"
τα υπολοιπα ειναι μαλακιες. :jerking:
 

dekaoxto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, πέρα απο τις κριτικές αν τις κράξετε όλοι εσείς που τις έχετε πάρει στο ίδιο το πρακτορείο, δεν θα διορθωθούν??Η τουλάχιστον αν κάνετε ενα μποικοτάζ δεν θα χαμηλώσουν τις τιμές?Την Angelica Black ή Elena ή οπως αλλιώς θέλει την έιχα δεί στο σαιτ του εριτο αλλά οταν διάβασα τις κριτικές λεω: ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! :2funny: :2funny:
Αν δεν έχουν πελάτες και τις κράξετε και στο πρακτορείο πιστεύω πως κάτι θα κάνει το πρακτορείο και θα μειώσει τις τιμές για να μην χάσει πελατεία!!

Βέβαια δεν ξέρω, μπορεί να λέω και μαλακίες, οι πιο εμπειροι ας μου πούν αν αυτό που λέω στέκει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom