Νέα

Η Ταιλάνδη σε εικόνες !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ευχαριστούμε πολύ φίλε LYST για την άψογη ενημέρωση !! :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάντως παιδιά από τις φωτό που έχετε ανεβάσει οι περισσότερες αν όχι όλες οι ταυλανδένζες είναι ένα μάτσο χάλι.... Ωραίο μουνί που να το γαμούσα εγώ δεν είδα....

Καθένας με τα γούστα τα φίλε !!!

Αυτή η κοπέλα δηλαδή δεν θα σου άρεσε ???
 

Συνημμένα

  • IMG-20140722-WA0005.jpg
    IMG-20140722-WA0005.jpg
    86,1 KB · Εμφανίσεις: 66
  • Like
Αντιδράσεις: 968

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καθένας με τα γούστα τα φίλε !!!

Αυτή η κοπέλα δηλαδή δεν θα σου άρεσε ???
Μind τετοιο επιπεδο γκομενας ζητουσε περυσι που ημουν pattaya τον Νοεμβριο 3500bht long time ακατεβατα!Το καλο πληρωνεται!3500bht=92€.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μind τετοιο επιπεδο γκομενας ζητουσε περυσι που ημουν pattaya τον Νοεμβριο 3500bht long time ακατεβατα!Το καλο πληρωνεται!3500bht=92€.

Σωστός εισαι φίλε !!  :hi: :hi:

Εχω γράψει και παλιά ότι η φεράρι και η μερσεντές όσο κοστίζουν στην Ελβετία κοατίζουν και στη Μαδαγασκάρη !!

Λίγο πολύ ο ίδιος κανόνας ισχύει παντού όπου έχω ταξιδέψει !!

Θέλει ομως και προσοχή γιατί συνήθως τις φόλες απο πλευράς υπηρεσιών τις τρώς απο τις ακριβές που παίρνουν ψηλά τον αμανέ.

Προσωπικά ακούω το ένστικτό μου και παίρνω ανάλογα που και που κάποιο ρίσκο πληρώνοντας παραπάνω  αν κάποια μου αρέσει πολύ.

Βέβαια πάντα πρέπει να το παίζεις χαλαρός και ψύχραιμος. Αν πάρει χαμπάρι η επαγγελματίας ότι ξερογλύφεσαι για παρτη της θα σε ξεπουπουλιάσει. Είναι επαγγελματίας και αυτη είναι η δουλειά της, δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό.

Η τιμή έχει να κάνει με τπλούς παράγοντες. Με το τρόπο που εσύ διαπραγματεύεσαι, με το αν έχει μείνει η άλλη μια δυο μέρες αφόρτωτη, με το αν η ώρα έχει περάσει και είναι ορατό το ενδεχόμενο   να μην βγάλει νυχτοκάματο κλπ

Επίσης οσο και αν ακούγεται περίεργο αν σε συμπαθήσει και σε θεωρήσει αυτό που οι αμερικάνοι λένε ''cool'' θα πληρώσεις λιγότερο. Δεν το πίστευα αυτό αρχικά όταν μου το έλεγαν πιο έμπειροι απο εμένα πολύ παλιοί παίκτες. Αλλά αργότερα διαπίστωσα ότι είχαν δίκιο.



 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως παιδιά από τις φωτό που έχετε ανεβάσει οι περισσότερες αν όχι όλες οι ταυλανδένζες είναι ένα μάτσο χάλι.... Ωραίο μουνί που να το γαμούσα εγώ δεν είδα....

ώπα ρε γαμιά κατούρα και λίγο μη μας πάρουν τα φλόκια..

μάγκες με το συμπάθειο οι περισσότεροι γίνεστε εμετικοί με το γλείψιμο στον Mindreader..όσο εμετικοί γίνοντε και κάποιοι που δήθεν του επιτίθοντε για να περάσουν την ώρα τους...

του το έχω πει σε pm ποιος είναι ο λόγος που τον σέβομαι και σίγουρα όχι τα ταξίδια του ούτε η επαγγελματική του θέση..αν θέλει ας το πει ο ίδιος...

σε ότι αφορά θέμα γκόμενας του βγάζω το καπέλο..έχει ποσταρει 3-4 Ταυλανδέζες οι οποίες είναι μουνάρες...ειδικά αυτήν η τελευταία κοπέλα είναι από τις ωραιότερες γυναίκες που έχω δει ποτέ μου και πολλές Ανατολικές νεροφιδες πουτανίτσες της βότκας και της τεκίλας θα της έβγαζαν τα μάτια από την ζήλεια τους...κορμάρα και απίστευτη γραμμή...

συγκρίνετε μήλα με πορτοκάλια σε ότι αφορά ανατολικές με Ασιάτισσες...η Ταυλανδέζα μπορεί και να σε σεβαστεί...η άλλη φυλή είναι αδάμαστη...δε δαμάζεται...

η Ταυλανδέζα μπορεί και να μη σου κρυψει με πόσους έχει πάει ή δεν μπορεί και να κρυφτεί...μπορεί και να σε σεβαστεί να  έχεις και μια μέρα free σε έξοδα ή τα παζάρια που κάνει για σένα...την Ανατολική βιζιτού όσο και να την πιέσεις θα σου πει ένα "εγώ΄δεν είμαι για σένα" και από δω πάνε και άλλοι...αν δε κάνεις το λάθος και την κεράσεις σκέτο καφέ το πρωί θα σου πει ¨"πόση ζάχαρη έβαλες"  :2funny: :2funny: από τα πολλά ξύδια χτες το βράδυ..άσε που θεωρεί δεδομένο αυτό το τόξο Πολωνία Ρουμανία Ουκρανία Μολδαβία Ρωσία "με κυκλοφορείς μαλάκα πληρωνέ με"....στις χώρες τους το παίζουνε κυρίες οι Ανατολικές χαμένες μέσα στο πλήθος των πολυπληθών πόλεων τους ή χωριών που δεν τα έχει ούτε ο χάρτης ενώ η Ταυλανδέζα τα κάνει μέσα στο σπίτι της...και όταν τα κάνουνε εκεί κυνηγανε τον μεγάλο στόχο...και στόκο στο μυαλό...

ίσως μοιάζουν στο ότι άμα παντρευτείς καμιά παντρεύεσαι και όλη την οικογενειά τους...μέχρι εκεί...

κατά τα άλλα σε θέμα σεξ τα μεγαλύτερα κομοδίνα είναι Ανατολικής φύσεως την έχουν δει πολύ μουνάρες τα κοριτσάκια και τώρα που χώθηκαν και οι πολυεθνικές στη Ρωσία με παμφθηνη βενζίνη άμα πάρουν και καμιά Mercedes ποιος τις πιάνει...σου τη λένε κιόλας "μπατίρη" Έλληνα..που κάποτε τις πήδαγες για ένα καλσόν...ανατολικού τύπου ε γιατί άμα ήταν μοντέρνο δυτικού τύπου είχε φυλάκιση από τα συντρόφια...

γελάω με τις Ανατολικές γελάω και με τις Ταυλανδέζες όσες την έχουνε δει μουνάρες τέλος πάντων για αυτό Μακάο και σαουνα στα Κινεζάκια αγέλαστα ακούνητα...

 

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Memosex είσαι πανίβλακας! Το τι έχω καταφέρει να γαμίσω εγώ, ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ!! Έχω γαμίσει καζακστανή που βάζει κάτω όλα τα σούργελα τριτοκοσμικά βρωμιάρικα ταυλανδεζάκια που είδαμε σε αυτό το νήμα....



ώπα ρε γαμιά κατούρα και λίγο μη μας πάρουν τα φλόκια..

μάγκες με το συμπάθειο οι περισσότεροι γίνεστε εμετικοί με το γλείψιμο στον Mindreader..όσο εμετικοί γίνοντε και κάποιοι που δήθεν του επιτίθοντε για να περάσουν την ώρα τους...

του το έχω πει σε pm ποιος είναι ο λόγος που τον σέβομαι και σίγουρα όχι τα ταξίδια του ούτε η επαγγελματική του θέση..αν θέλει ας το πει ο ίδιος...

σε ότι αφορά θέμα γκόμενας του βγάζω το καπέλο..έχει ποσταρει 3-4 Ταυλανδέζες οι οποίες είναι μουνάρες...ειδικά αυτήν η τελευταία κοπέλα είναι από τις ωραιότερες γυναίκες που έχω δει ποτέ μου και πολλές Ανατολικές νεροφιδες πουτανίτσες της βότκας και της τεκίλας θα της έβγαζαν τα μάτια από την ζήλεια τους...κορμάρα και απίστευτη γραμμή...

συγκρίνετε μήλα με πορτοκάλια σε ότι αφορά ανατολικές με Ασιάτισσες...η Ταυλανδέζα μπορεί και να σε σεβαστεί...η άλλη φυλή είναι αδάμαστη...δε δαμάζεται...

η Ταυλανδέζα μπορεί και να μη σου κρυψει με πόσους έχει πάει ή δεν μπορεί και να κρυφτεί...μπορεί και να σε σεβαστεί να  έχεις και μια μέρα free σε έξοδα ή τα παζάρια που κάνει για σένα...την Ανατολική βιζιτού όσο και να την πιέσεις θα σου πει ένα "εγώ΄δεν είμαι για σένα" και από δω πάνε και άλλοι...αν δε κάνεις το λάθος και την κεράσεις σκέτο καφέ το πρωί θα σου πει ¨"πόση ζάχαρη έβαλες"  :2funny: :2funny: από τα πολλά ξύδια χτες το βράδυ..άσε που θεωρεί δεδομένο αυτό το τόξο Πολωνία Ρουμανία Ουκρανία Μολδαβία Ρωσία "με κυκλοφορείς μαλάκα πληρωνέ με"....στις χώρες τους το παίζουνε κυρίες οι Ανατολικές χαμένες μέσα στο πλήθος των πολυπληθών πόλεων τους ή χωριών που δεν τα έχει ούτε ο χάρτης ενώ η Ταυλανδέζα τα κάνει μέσα στο σπίτι της...και όταν τα κάνουνε εκεί κυνηγανε τον μεγάλο στόχο...και στόκο στο μυαλό...

ίσως μοιάζουν στο ότι άμα παντρευτείς καμιά παντρεύεσαι και όλη την οικογενειά τους...μέχρι εκεί...

κατά τα άλλα σε θέμα σεξ τα μεγαλύτερα κομοδίνα είναι Ανατολικής φύσεως την έχουν δει πολύ μουνάρες τα κοριτσάκια και τώρα που χώθηκαν και οι πολυεθνικές στη Ρωσία με παμφθηνη βενζίνη άμα πάρουν και καμιά Mercedes ποιος τις πιάνει...σου τη λένε κιόλας "μπατίρη" Έλληνα..που κάποτε τις πήδαγες για ένα καλσόν...ανατολικού τύπου ε γιατί άμα ήταν μοντέρνο δυτικού τύπου είχε φυλάκιση από τα συντρόφια...

γελάω με τις Ανατολικές γελάω και με τις Ταυλανδέζες όσες την έχουνε δει μουνάρες τέλος πάντων για αυτό Μακάο και σαουνα στα Κινεζάκια αγέλαστα ακούνητα...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Memosex είσαι πανίβλακας! Το τι έχω καταφέρει να γαμίσω εγώ, ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ!! Έχω γαμίσει καζακστανή που βάζει κάτω όλα τα σούργελα τριτοκοσμικά βρωμιάρικα ταυλανδεζάκια που είδαμε σε αυτό το νήμα....
Ρε φιλαρακο, γιατι μας βριζεις, ολους εμας; :tickedoff: :s&m_1:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Memosex είσαι πανίβλακας! Το τι έχω καταφέρει να γαμίσω εγώ, ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ!! Έχω γαμίσει καζακστανή που βάζει κάτω όλα τα σούργελα τριτοκοσμικά βρωμιάρικα ταυλανδεζάκια που είδαμε σε αυτό το νήμα....
Επειδη κανω ερωτα με γυναικες που τις αποκαλεις σουργελα, τριτοκοσμικα, βρωμιαρικα, και επειδη εχω μαθει να σεβομαι αυτες που μου χαριζουν (ειδικα στην ηλικια που ειμαι) αυτη την υψιστη χαρα του σεξ, θεωρω οτι ειναι σαν να βριζεις εμενα.

Φιλικα, χωρις να θελω να αντιπαρατεθω μαζι σου, μια και δεν σε ξερω προσωπικα.
 

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Επειδη κανω ερωτα με γυναικες που τις αποκαλεις σουργελα, τριτοκοσμικα, βρωμιαρικα, και επειδη εχω μαθει να σεβομαι αυτες που μου χαριζουν (ειδικα στην ηλικια που ειμαι) αυτη την υψιστη χαρα του σεξ, θεωρω οτι ειναι σαν να βριζεις εμενα.

Φιλικα, χωρις να θελω να αντιπαρατεθω μαζι σου, μια και δεν σε ξερω προσωπικα.

Φίλε μου, εγώ απλά είπα ότι από τις περισσότερες φωτό αυτού του νήματος δεν είδα για τα γούστα μου πάντα και καμία που πραγματικά να αξίζει. Για εμένα είναι αρκετά άσχημες γκόμενες. Ε και ο memosex παρεξηγήθηκε!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Φίλε μου, εγώ απλά είπα ότι από τις περισσότερες φωτό αυτού του νήματος δεν είδα για τα γούστα μου πάντα και καμία που πραγματικά να αξίζει. Για εμένα είναι αρκετά άσχημες γκόμενες. Ε και ο memosex παρεξηγήθηκε!
Εχεις παει Ταυλανδη;
 

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Εχεις παει Ταυλανδη;

Όχι και δεν θα πάω ποτέ. Ξέρω ότι εκεί έχει κάποια όμορφα κομμάτια, απλά επαναλαμβάνω ότι εξέφρασα τη γνώμη μου για τα κορίτσια που είδα στις φωτό αυτού του νήματος και μόνο.
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Memosex είσαι πανίβλακας! Το τι έχω καταφέρει να γαμίσω εγώ, ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ!! Έχω γαμίσει καζακστανή που βάζει κάτω όλα τα σούργελα τριτοκοσμικά βρωμιάρικα ταυλανδεζάκια που είδαμε σε αυτό το νήμα...


να σου πω φιλαράκο οτι από Νέα Ζηλανδία μέχρι πάνω Νορβηγία έχουν περάσει από τα σκέλια μου οι περισσότερες εθνικότητες του πλανήτη...οποτε ρίξε λίγο τα κυβικά σου δεν είσαι κάτι το ιδιαίτερο...ποια Καζακστανή ρε καραγκιόζη που θα σου δείξω Κουβετιανή με το ωραιότερο πρόσωπο στον πλανήτη και θα σου φύγει ο τάκος...μην πάμε σε Ιταλίδες Ισπανίδες κτλ που δεν θα γύριζαν καν να σε κοιτάξουν γιατί πρέπει να μιλάς και τη γλώσσα...γκρικ λοβερ με τριχα και πουλοβερ...όντως pull over....
 

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
να σου πω φιλαράκο οτι από Νέα Ζηλανδία μέχρι πάνω Νορβηγία έχουν περάσει από τα σκέλια μου οι περισσότερες εθνικότητες του πλανήτη...οποτε ρίξε λίγο τα κυβικά σου δεν είσαι κάτι το ιδιαίτερο...ποια Καζακστανή ρε καραγκιόζη που θα σου δείξω Κουβετιανή με το ωραιότερο πρόσωπο στον πλανήτη και θα σου φύγει ο τάκος...μην πάμε σε Ιταλίδες Ισπανίδες κτλ που δεν θα γύριζαν καν να σε κοιτάξουν γιατί πρέπει να μιλάς και τη γλώσσα...γκρικ λοβερ με τριχα και πουλοβερ...όντως pull over....

Καραγκιόζη να πεις ό,τι αγαπάς μινάρα. Άντε ρε έκτρωμα που θα μας το παίξεις και γαμιάς! Όταν εμείς γαμούσαμε εσείς δεν είχες μάθει πως κατουράνε ακόμη!
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Καραγκιόζη να πεις ό,τι αγαπάς μινάρα. Άντε ρε έκτρωμα που θα μας το παίξεις και γαμιάς! Όταν εμείς γαμούσαμε εσείς δεν είχες μάθει πως κατουράνε ακόμη!

1.μάθε Ελληνικά 2.απ ότι βλεπω δεν έχεις αφήσει βιζιτού για βιζιτού  από εδώ μέσα..όλες τις ξέρεις...μεγάλε γαμιά της τσέπης... :2funny: :2funny:
δεν πανηγυρίζω κερδίζοντας με σημαδεμένη τράπουλα ψευτο-νησιώτη...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
O αγαπητός συνάδελφος Mind έβαλε όλη την καλή του διάθεση , που πολλοί  φίλοι έχουν, και την εξαιρετική ικανότητα και γνώση του που ελάχιστοι διαθέτουν και εφτιαξε ένα θρεντ σαλόνι  με τις εμπειρίες από ένα τόπο που λίγοι έχουν καταφέρει να επισκεφτούν και πολλοί λιγότεροι έχουν καταλάβει τι παίζει. Κάποιοι όμως ακολουθώντας ένα από τα  αξεπέραστα χαρακτηριστικά της φυλής μας, την κουραδομαγκιά, εκμεταλλευόμενοι την ελευθεριότητα  και την ανωνυμία του internet , έχουν την εντύπωση ότι μπορούν  χάρην της ελευθερίας της γνώμης τους να μπαίνουν και να χέζουν στο σαλόνι που με τόση ψυχική ευγένεια τους άνοιξε ο Mind. Οι ώρες που σπατάλισε για να κατεβάσει τις φωτογραφίες, να τις κάνει resize,και να γραψει και τις αντίστοιχες ιστορίες υπερβαίνουν τις δέκα. Αντιθέτως τα γεμάτα βλακεία σχόλια -κουράδες δεν ξεπερνούν τα δύο τρία λεπτά.......
Αν έχουν τουλάχιστον την απλή λογική των φίλων που συμμετέχουν στο site ας ανοιξουν ένα θρεντάκι να περιγράψουν τα κατορθώματα τους με τις σεξουαλικές τους επιτυχίες διεθνώς, να ποστάρουν και τις αφεντομουτσουνάρες τους με τα αντιστοιχα μοντέλα τρόπαια και ας δεχθούν εκεί τα απειρα συγχαρητήρια που νομίζουν ότι αξίζουν.
Για όλα τα παραπάνω θα παραπάνω θα παρακαλούσα τους admin να σβήσουν όλα τα άχρηστα σχόλια για να μπορεί κάποιος να διαβάσει ένα θρεντ που ξεφεύγει  από τα τετρημένα του site.

ΥΓ. Μερικοί έχουν την εντύπωση ότι είναι εντεταλμένοι από κάποιον  αόρατο εντολοδόχο που έχουν στο κεφάλι τους να πηδήξουν όλες τις φυλές του πλανήτη και να μας κάνουν την χάρη να μας εξηγήσουν, σε μας τα στραβάδια που θα πρέπει να τον χώνουμε  και που όχι για να μην μας επιπλήξουν. Το μικρό τους μυαλό δεν χωράει την διαφορετικότητα της επιλογής του διπλανού τους.
Γιατί τελιικά αυτοί που γουστάρουμε Ταιλανδες θα πηδάμε Ταιλανδές, αυτοί που γουστάρουν  Σλαβες θα πηδάνε Σλάβες, αυτοί που γουστάρουν Λατίνες θα πηδάνε λατίνες και ούτω καθεξής. Και δυσυχώς δεν ζηλεύουμε για το τι πηδάει  ο διπλανός. Για όλους τους κακεντρεχείς που μπαίνουν και χέζουν στα διάφορα θρεντ θα ήθελα να τους ενημερώσω ότι η γνώμη τους είναι γραμμένη στα .................
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Το site είναι ένας χώρος με ενημερωτικό και ψυχαγωγικό χαρακτήρα !!!

Δεν είναι ο χώρος όπου κάποιος θα αποδείξει η πολύ περισσότερο θα επιδείξει τις ικανότητες η τις επιτυχίες του. Για αυτό και άλλωστε υπάρχει η ανωνυμία. Αν κάποιος θέλει να αυτοεπιβεβαιωθεί  ο στίβος της πραγματικής ζωής ειναι ο φυσικός για αυτή τη δραστηριότητα, χώρος και όχι κάποιο thread στη βάση της ανωνυμίας.

To έχω ξαναγράψει !! Η μαγκιά στο Internet εχει τόση αξία όση τα λεφτά στο επιτρεπέζιο monopoly. O νοών νοείτω !!

Κάθε άποψη και γνώμη είναι σεβαστή. Αρκεί βέβαια να μην ενπεριέχει την προσβολή και την ύβρι !!!

Πολύ περισσότερο βέβαια είναι σεβαστά τα γούστα του καθενός. Είναι δυνατόν να προσπαθήσουμε να πείσουμε κάποιον ότι η σφυρίδα είναι πιο νόστιμη απο το ψαρονέφρι ??

Για τους παραπάνω λόγους θα παρακαλούσα να σταματήσει η άσκοπη αντιπαράθεση που ουσιαστικά τίποτα δεν προσφέρει !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
@ SexyNhsioths

Πρώτος εγώ φίλε στην αρχή του thread έγραψα δυο πράγματα που μάλλον δεν πρόσεξες.
Ας τα υπενθυμίσουμε λοιπον.

Εγραψα ότι όποιος ταξιδεύει στην άλλη άκρη του κόσμου μόνο για να γαμήσει φτηνές πουτάνες είναι άτομο περιορισμένης διανοητικής ικανότητας και μάλλον σεξουαλικά στερημένος.

Επίσης έγραψα ότι τόσο εγώ όσο και πολλοί ( σίγουρα όχι όλοι ) φίλοι του thread ταξιδεύουν στη Ταιλάνδη για το συνολικό ποιοτικό πακέτο διακοπών που προσφέρει και όχι για σεξοτουρισμό, η τουλάχιστον όχι μόνο για σεξοτουρισμό.

Επίσης έγραψα ότι σε στατιστικά πλαίσια, και με όση αντικειμενικότητα χωράει αυτό το θέμα,  οι ταιλανδέζες όπως και οι περισσότερες ασιατισες υστερούν σε επίπεδο φυσικών προσόντων εμφάνισης σε σχέση με τις δυτικές και ιδίως με τις σλαβικές γυναικείες φυλές της δύσης.

Ομως τον καθένα απο εμάς δεν τον ενδιαφέρει η στατιστική !!! Τον ενδιαφέρει η γυναίκα που έχει δίπλα του και στο κρεβάτι του. Τι να τους κάνω εγώ τους μέσους όρους ??? Η γυναίκα που ξαπλώνω μαζί της με ενδιαφέρει.

Και σε διαβεβαιώ ότι όμορφες γυναίκες έχει παντού. Το τονίζω παντού !!! Επι 25 χρόνια λόγω του ιδιόμορφου επαγγέλματός μου γυρίζω όλο το κόσμο και λίγο πολύ έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα. Σε διαβεβαιώ λοιπον ότι όμορφες γυναίκες έχει παντου !!! Αλλά πρέπει να ψάξεις να τις βρείς. Και αυτό δεν είναι εύκολο. Εχει τη τέχνη του !!

Για να το ρίξουμε λοιπον και λίγο στη πλάκα, μιλώντας λίγο καθ' ''υπερβολην αντρικά''. Ας δούμε τις διαφορετικές γυναικείες φυλες του πλανήτη  σαν ''αντρικά εδέσματα'' !! :grin: :grin: .

Τότε το να επιμένεις απο αυτό το τεράστιο τραπέζι που σερβίρεται μπροστά σου να δοκιμάζεις μόνο το κρέας ( για παράδειγμα ) εγώ προσωπικά το βλεπω σαν επαρχιωτισμό. Προσωπικά προτιμώ να προσπαθήσω να δοκιμάσω όλα τα εδέσματα και αφού κατασταλάξω στο ποια μου αρέσουν να εναλλάσω τη ''γεύση '' μου μεταξύ τους.

Η αλλαγή στο θέμα του σέξ είναι θεμελιώδης ενστικτώδους βάσης ανάγκη στον άντρα. Για αυτό το λόγο βλέπουμε άλωστε επώνυμους όμορφους επιτυχημενους άντρες που ειναι παντρεμένοι με διαστημικές μουναρες να της απατούν. Καί μάλιστα να τις απατούν πολλές φορές με γυναίκες υποδεεστερες απο πλευράς εμφάνισης απο τις γυναίκες τους. Αυτό νομίζω δείχνει κάτι !!

Για να μην παρεξηγηθώ !! ΔΕν φιλοδοξώ να υποδείξω ούτε σε εσένα ούτε σε κανένα άλλο φίλο το πως θα ζεί, και ιδίως το τι θα γαμάει. Ο κάθε άνθρωπος είναι αρχιτέκτονας της ζωής του. Απλά συζήτηση κάνουμε, και σε αυτή τη βάση δίνω λίγη τροφή για σκέψη !!

Φιλικά πάντα και παρακαλώ χωρίς άσκοπες κενές αντιπαραθέσεις απο εδώ και πέρα !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
@ Memosex

Καλημέρα Φίλε.  :hi: :hi:

Το να με ευχαριστούν κάποιοι φίλοι για τη προσπάθεια ενημέρωσης που εγώ ξεκίνησα και άλλοι φίλοι συνέχισαν σε αυτό το thread τους κάνει απλά ευγενικούς. Σε καμμιά περίπτωση δεν με γλύφουν. Αλλωστε δεν ζήτησαν κάτι οι άνθρωποι.  Δεν καταλαβαίνω πως εννοείς εμετικό κάποιον που αναγνωρίζει επικροτει και ευχαριστει κάποιον άλλον για τη προσπάθειά του ?? Θα σε παρακαλούσα λοιπον να ανακαλέσεις !!

Οσο για το φίλο που μου την έπεσε με χαρακτηρισμούς χωρίς να με ξέρει, πρόβλημά του !! Τι αξία μπορεί να έχει μια γνώμη αν περιέχει απλά υβρεις !!!

Σε ευχαριστώ για τα υπόλοιπα θετικά σχόλια σου για μένα !! :hi: :hi:

Να είσαι πάντα καλά !!  :hi: :hi:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
Καραγκιόζη να πεις ό,τι αγαπάς μινάρα. Άντε ρε έκτρωμα που θα μας το παίξεις και γαμιάς! Όταν εμείς γαμούσαμε εσείς δεν είχες μάθει πως κατουράνε ακόμη!

:coffee:

πως τα καταφερνετε μερικοι ένα ακακο ταξιδιωτικο θρεντ να το καταληγετε σε βρισιδι είναι αποριας αξιον  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom