Νέα

Η στρατηγική του μπουρδελιάρη που «ξέμεινε» μετά τα 50

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Αν δεν γίνομαι αδιάκριτος, η δουλειά σου έχει να κάνει με tatto ?
Όχι φίλε μου, συγκεκριμένα δουλεύω σε αποθήκη με βαριά πράγματα,όταν εννοώ λιοντάρι εννοώ ότι ακόμα έχω πολύ καλές αντοχές γενικά.Ισως να με έσωσε ότι γυμναζομουν για 30 χρονια
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ρε φίλε με δουλεύεις;
Όσο υπάρχουν γυναίκες θα βρίσκεις,δεν είπα μόνο στο σεξ,αλλά γενικα
Η ηλικία παίζει τεράστιο ρόλο στις γυναίκες. Μετά τα 35 ήδη είσαι μεγάλος. Στα 50 είσαι στα μάτια της παππούς. Ακόμα και οι συνομήλικές σου (που 50άρες λίγες βλέπονται) προτιμούν πιο μικρούς. Αλλά τι συζητάμε, στην Τυνησία ζεις;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.561
Like
16.280
Πόντοι
3.656
Επειδή τα τελευταία χρόνια,σχεδόν πάντα είχα παράλληλα νεαρές χωρισμένες μαμάδες

-H αποδοκιμασία, μπορεί να είναι και σε καθημερινό επίπεδο,ακόμη και από αγνώστους.
Π.χ.Μία όμορφη που κατάφερε να μείνει έγκυος σε ένα ταξίδι ΠΣΚ Ιταλία,
από έναν βραζιλιάνο χορευτή,την συναντούσα πάντα σπίτι της,καμία φορά ερχόταν και σε εμένα.
ΜΙΑ ΦΟΡΑ,που ήμουν στη γύρα και αυτή σε ένα πάρκο με το παιδί,
πήγα και την συνάντησα σε εξωτερικό χώρο.
Το παιδί μοιάζει 100% Βραζιλία,αυτή ωραία Γερμανίδα,εγώ λευκος,ανοιχτά μάτια,δηλαδή ούτε με σφαίρες δικό μου το παιδί.
Στο Βερολίνο ίσως να με είχαν οι παριστάμενοι γραμμένο στα αρχίδια τους,στο Μόναχο όμως μας κοιτούσαν,μάλιστα εμένα
με επιτιμητικό βλέμμα...
Αν το ζούσα αυτό καθημερινά,συν κράξιμο από γονείς και φίλους,δεν θα την πάλευα.

-Που να δεις τι συμβαίνει όταν πρόκειται για αγόρι,που όχι μόνο επισκέπτεται,αλλά θέλει πίσω τον βιολογικό του πατέρα

Πάντως αν ασχοληθεί κάποιος,καλύτερα η μαμά να έχει κοριτσάκι,παρά αγοράκι.

Στο Μόναχο θα μπορούσε πχ η Χαιντι Κλουμ να κυκλοφορήσει με τον Σιλ και τα μαυράκια χωρίς να φάει κράξιμο;
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.147
Like
3.255
Πόντοι
456
Η ηλικία παίζει τεράστιο ρόλο στις γυναίκες. Μετά τα 35 ήδη είσαι μεγάλος. Στα 50 είσαι στα μάτια της παππούς. Ακόμα και οι συνομήλικές σου (που 50άρες λίγες βλέπονται) προτιμούν πιο μικρούς. Αλλά τι συζητάμε, στην Τυνησία ζεις;
Έχεις δίκιο. Μια γυναίκα 35 χρονών προτιμάει έναν τουλάχιστον 5 χρόνια νεώτερο κοκ. Δεν σημαίνει βέβαια πως και ο ίδιος τη θέλει. Λύση ανάγκης και συμβιβασμός είναι.
Όποια ένοικο του ραφιού να ρωτήσεις σε αυτή την ηλικία άλλωστε θα σου πει πως μικροδείχνει :jerking:
Η φυσική εξέλιξη όμως άλλα λέει, άλλο τώρα που κάτι τέτοια θεωρούνται σεξιστικά

(40).jpg
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Στο Μόναχο θα μπορούσε πχ η Χαιντι Κλουμ να κυκλοφορήσει με τον Σιλ και τα μαυράκια χωρίς να φάει κράξιμο;
Ίσως η χαιντι κλουμ να πήρε λεφτά για να τα φτιάξει με το μαύρο, ως ένα κοινωνικό πείραμα στη Γερμανία, να πούνε πχ στις Γερμανίδες, μην τα φτιάχνετε με Γερμανούς, να τα φτιάξετε με Αφρικανόυς, η κάπως έτσι.. Παρατήρησε πχ διαφημίσεις στο τινι, βάζουν ζευγάρια πάντα με μαύρο άντρα, λευκη γυναίκα, και ο άντρας όχι πολύ μαύρος, αλλά καφέ.. Περνάνε μόνιμα τα στις γκόμενές, πχ ο λευκός είμαι ασχιμοςζο Αφρικανός όμορφος και κουλ, ο κμαν ίσως να απαντήσει στην απορία σου..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.561
Like
16.280
Πόντοι
3.656
Ίσως η χαιντι κλουμ να πήρε λεφτά για να τα φτιάξει με το μαύρο, ως ένα κοινωνικό πείραμα στη Γερμανία, να πούνε πχ στις Γερμανίδες, μην τα φτιάχνετε με Γερμανούς, να τα φτιάξετε με Αφρικανόυς, η κάπως έτσι.. Παρατήρησε πχ διαφημίσεις στο τινι, βάζουν ζευγάρια πάντα με μαύρο άντρα, λευκη γυναίκα, και ο άντρας όχι πολύ μαύρος, αλλά καφέ.. Περνάνε μόνιμα τα στις γκόμενές, πχ ο λευκός είμαι ασχιμοςζο Αφρικανός όμορφος και κουλ, ο κμαν ίσως να απαντήσει στην απορία σου..

Και η Τζούλια πήρε λεφτά για να πηδηχτεί με τους μαύρους αλλά έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη.Τί να τα κάνεις τα λεφτά αν είναι να σου βγει τ'όνομα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.639
Κριτικές
62
Like
41.417
Πόντοι
8.530

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.648
Πόντοι
2.356
Η ηλικία παίζει τεράστιο ρόλο στις γυναίκες. Μετά τα 35 ήδη είσαι μεγάλος. Στα 50 είσαι στα μάτια της παππούς. Ακόμα και οι συνομήλικές σου (που 50άρες λίγες βλέπονται) προτιμούν πιο μικρούς. Αλλά τι συζητάμε, στην Τυνησία ζεις;
Αγαπητέ Vril καλημέρα. Θέλω να πω και εγώ την αντι άποψή μου, πάνω στη δική σου, ως μια πάντα καλοπροαίρετη παρατήρηση. Πιστεύω ότι σε αυτό που αναφέρεις υπάρχει ένα τεράστιο εξαρτάται. Μου φαίνεται περίεργο αυτό που γράφεις, δηλαδή ότι μετά τα 35 θεωρείσαι μεγάλος για τις γυναίκες... Εκτός αν σκοπεύεις στο target group των 19 - 25 μόνο ηλικιακά, που και εκεί δεν ισχύει.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.561
Like
16.280
Πόντοι
3.656
Αγαπητέ Vril καλημέρα. Θέλω να πω και εγώ την αντι άποψή μου, πάνω στη δική σου, ως μια πάντα καλοπροαίρετη παρατήρηση. Πιστεύω ότι σε αυτό που αναφέρεις υπάρχει ένα τεράστιο εξαρτάται. Μου φαίνεται περίεργο αυτό που γράφεις, δηλαδή ότι μετά τα 35 θεωρείσαι μεγάλος για τις γυναίκες... Εκτός αν σκοπεύεις στο target group των 19 - 25 μόνο ηλικιακά, που και εκεί δεν ισχύει.

Αν μένεις επαρχία,στα 35 είσαι τελειωμένος στο θέμα γυναίκα.Ακόμα και Θεσσαλονίκη χωρίς κύκλο θα δυσκολευτείς να βρεις (και εννοώ κάποια να βλέπεται,όχι χοντρές κλπ).Πιστεύω τα μπακούρια αυτών των ηλικιών το μόνο μέρος στην Ελλάδα που μπορούν να βρουν γυναίκα είναι η Αθήνα.Κι αυτό μόνο και μόνο λόγω πληθώρας γυναικών.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Στο Μόναχο θα μπορούσε πχ η Χαιντι Κλουμ να κυκλοφορήσει με τον Σιλ και τα μαυράκια χωρίς να φάει κράξιμο;
Η συγκεκριμένη είναι αγαπημένο παιδί του συστήματος και των ΜΜΕ,
αν κυκλοφορούσε στην πόλη,θα υπήρχαν άτομα που θα ζητούσαν selfie και αυτόγραφα.
Αν οι δυό τους ήταν άσημοι, κράξιμο δε θα έτρωγαν,αλλά περίεργα βλέμματα και φυσικά κανείς δε θα ήθελε τέτοια τύχη για την κόρη του.
Κράξιμο ίσως έτρωγαν στη βαυαρική επαρχία.

Ευτυχώς εδώ και κάποια χρόνια,τέτοια φαινόμενα λιγοστεύουν παρά την πίεση των ΜΜΕ,κ.λ.π.
Όπως λιγοστεύουν και οι σκλεναρίκοβες στην Τσεχία..

Γερμανίδες που κυκλοφορούν με αράπηδες,μόγγολους ή γυφτοάραβες,
είναι συνήθως κάτω του μετρίου σε εμφάνιση ή εμφανώς πυροβολημένες..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αν μένεις επαρχία,στα 35 είσαι τελειωμένος στο θέμα γυναίκα.Ακόμα και Θεσσαλονίκη χωρίς κύκλο θα δυσκολευτείς να βρεις (και εννοώ κάποια να βλέπεται,όχι χοντρές κλπ).Πιστεύω τα μπακούρια αυτών των ηλικιών το μόνο μέρος στην Ελλάδα που μπορούν να βρουν γυναίκα είναι η Αθήνα.Κι αυτό μόνο και μόνο λόγω πληθώρας γυναικών.
Αθήνα είναι πιο πολλές οι γυναίκες, αλλά οι ψωλες είναι ακόμα πιο πολλές, οι γκόμενές έχουνε αμέτρητες επιλογές ενώ στο χωριό σου λέει αυτόν θα Παρω που τον ξέρω από τα 13μου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Η συγκεκριμένη είναι αγαπημένο παιδί του συστήματος και των ΜΜΕ,
αν κυκλοφορούσε στην πόλη,θα υπήρχαν άτομα που θα ζητούσαν selfie και αυτόγραφα.
Αν οι δυό τους ήταν άσημοι, κράξιμο δε θα έτρωγαν,αλλά περίεργα βλέμματα και φυσικά κανείς δε θα ήθελε τέτοια τύχη για την κόρη του.
Κράξιμο ίσως έτρωγαν στη βαυαρική επαρχία.

Ευτυχώς εδώ και κάποια χρόνια,τέτοια φαινόμενα λιγοστεύουν παρά την πίεση των ΜΜΕ,κ.λ.π.
Όπως λιγοστεύουν και οι σκλεναρίκοβες στην Τσεχία..

Γερμανίδες που κυκλοφορούν με αράπηδες,μόγγολους ή γυφτοάραβες,
είναι συνήθως κάτω του μετρίου σε εμφάνιση ή εμφανώς πυροβολημένες..
Πάντως οι ελλεινιδες τους λογουρευονται τους αραπαδες,άμα υπήρχανε πολλοί μαύροι εδώ, και δεν υπήρχε τόσο το κράξιμο,να είσαι σίγουρος ότι πολλές ελλεινιδες θα ξεσκιζοντουσαν άνετα με αραπαδες..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.639
Κριτικές
62
Like
41.417
Πόντοι
8.530
Αν μένεις επαρχία,στα 35 είσαι τελειωμένος στο θέμα γυναίκα.Ακόμα και Θεσσαλονίκη χωρίς κύκλο θα δυσκολευτείς να βρεις (και εννοώ κάποια να βλέπεται,όχι χοντρές κλπ).Πιστεύω τα μπακούρια αυτών των ηλικιών το μόνο μέρος στην Ελλάδα που μπορούν να βρουν γυναίκα είναι η Αθήνα.Κι αυτό μόνο και μόνο λόγω πληθώρας γυναικών.
Και εκεί όμως έχουν ένα διαδικτυακό χωριό στο μυαλό τους οι κομπλεξαρες και δυσκολεύουν πολύ όσους δεν κατοικούν στο ίδιο χωριό μαζί τους...η λογική του παραλόγου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.561
Like
16.280
Πόντοι
3.656
Αθήνα είναι πιο πολλές οι γυναίκες, αλλά οι ψωλες είναι ακόμα πιο πολλές, οι γκόμενές έχουνε αμέτρητες επιλογές ενώ στο χωριό σου λέει αυτόν θα Παρω που τον ξέρω από τα 13μου..

Υπάρχει καλύτερη αναλογία όμως.Κυκλοφορείς και βλέπεις ένα σωρό μουνιά,δε βλέπεις μόνο ψωλές,κι αυτό σε κρατάει σε εκγρήγορση.

Στην επαρχία που βλέπεις 90/10 ψωλές είναι σαν να είσαι στο στρατό.Περνάει καμια γκόμενα απ'την καφετέρια και γουρλώνουν όλοι τα μάτια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η συγκεκριμένη είναι αγαπημένο παιδί του συστήματος και των ΜΜΕ,
αν κυκλοφορούσε στην πόλη,θα υπήρχαν άτομα που θα ζητούσαν selfie και αυτόγραφα.
Αν οι δυό τους ήταν άσημοι, κράξιμο δε θα έτρωγαν,αλλά περίεργα βλέμματα και φυσικά κανείς δε θα ήθελε τέτοια τύχη για την κόρη του.
Κράξιμο ίσως έτρωγαν στη βαυαρική επαρχία.

Ευτυχώς εδώ και κάποια χρόνια,τέτοια φαινόμενα λιγοστεύουν παρά την πίεση των ΜΜΕ,κ.λ.π.
Όπως λιγοστεύουν και οι σκλεναρίκοβες στην Τσεχία..

Γερμανίδες που κυκλοφορούν με αράπηδες,μόγγολους ή γυφτοάραβες,
είναι συνήθως κάτω του μετρίου σε εμφάνιση ή εμφανώς πυροβολημένες..

Γερμανία μόνο στα χιπχοπάδικα είδα αρκετές Γερμανίδες με Αράπηδες.ΗΠΑ,Αγγλία έχει πολύ περισσότερες που τραβιούνται με αυτούς,ακόμα και Σκανδιναυία.Πλούσιοι Αράπηδες Γερμανία δεν παίζουνε,αντίθετα ΗΠΑ,UK έχει αρκετούς.Οχι μόνο μπασκετμπολίστες,μουσικούς και ραπεράδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.343
Κριτικές
18
Like
16.570
Πόντοι
4.546
Υπάρχει καλύτερη αναλογία όμως.Κυκλοφορείς και βλέπεις ένα σωρό μουνιά,δε βλέπεις μόνο ψωλές,κι αυτό σε κρατάει σε εκγρήγορση.

Στην επαρχία που βλέπεις 90/10 ψωλές είναι σαν να είσαι στο στρατό.Περνάει καμια γκόμενα απ'την καφετέρια και γουρλώνουν όλοι τα μάτια
Ρε φίλε, φιλικά στο λέω: σήκω και φύγε και πήγαινε Θεσσαλονίκη ή Αθήνα, τι στο καλό σε κρατάει; Έχεις καμιά δουλειά σοβαρή ή είσαι άνεργος στο χωριό; Πήγαινε πιάσε έστω και ντελίβερι, αν το κυνηγάς θα βγάζεις φράγκα και θα γαμάς, θα κάνεις το κέφι σου ρε αδερφέ. Γάμησέ τες τις ελλεηνίδες και όλες. Δεν μπορείς να βρεις γκόμενα για οποιονδήποτε λόγο; Δούλεψε και πλήρωνε για σεξ, μια ζωή την έχεις, μην την αφήνεις να περνά μέσα στη μίρλα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αγαπητέ Vril καλημέρα. Θέλω να πω και εγώ την αντι άποψή μου, πάνω στη δική σου, ως μια πάντα καλοπροαίρετη παρατήρηση. Πιστεύω ότι σε αυτό που αναφέρεις υπάρχει ένα τεράστιο εξαρτάται. Μου φαίνεται περίεργο αυτό που γράφεις, δηλαδή ότι μετά τα 35 θεωρείσαι μεγάλος για τις γυναίκες... Εκτός αν σκοπεύεις στο target group των 19 - 25 μόνο ηλικιακά, που και εκεί δεν ισχύει.
Μεγάλος θεωρείσαι μετά τα 35 για όλες τις ηλικίες γυναικών. Ακόμα και οι 50ρες, που ελάχιστες βλέπονται, λιγουρεύονται πιο μικρούς. Όσο μεγαλώνει ο άντρας, ο βαθμός δυσκολίας αυξάνεται εκθετικά. Η μόνη εξαίρεση όπου τα πράγματα γίνονται πιο εύκολα είναι αν είσαι πλούσιος. Οι 20ρες σε βλέπουν σαν sugar daddy και οι μεγαλύτερες σαν husband material (όχι ιδανικό αν θες απλά να πηδήξεις, αλλά τα πράγματα δυσκολεύουν για τον άντρα καθώς μεγαλώνει).
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.561
Like
16.280
Πόντοι
3.656
Ρε φίλε, φιλικά στο λέω: σήκω και φύγε και πήγαινε Θεσσαλονίκη ή Αθήνα, τι στο καλό σε κρατάει; Έχεις καμιά δουλειά σοβαρή ή είσαι άνεργος στο χωριό; Πήγαινε πιάσε έστω και ντελίβερι, αν το κυνηγάς θα βγάζεις φράγκα και θα γαμάς, θα κάνεις το κέφι σου ρε αδερφέ.

Γιατί Αθήνα και Θεσσαλονίκη με νοίκια και μαλακίες θες μίνιμουμ ένα χιλιάρικο το μήνα για να κινείσαι,πού να το βρεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom