Νέα

Η στρατηγική του μπουρδελιάρη που «ξέμεινε» μετά τα 50

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Χωρις πλακα το εχω σκεφτει κ το εχω ψάξει μετα απο ταξιδι μου στις φιλιπινες,
Στεκει πολυ ως ιδεα, μονο που συμφερει πολυ περισσοτερο να πας εσυ να μεινεις εκει μονιμα
Όχι και φιλιπινεζες βρε φίλε, δε λέω καλές γυναίκες είναι καλοί άνθρωποι, καμία σχέση με τις κολοελλινιδες αλλά είμαι ασχημουλες.. Τώρα βέβαια αν εσένα σου αρέσουν πάω πάσο.. Εγώ θα προτιμούσα ανατολικομπλοκ?
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Η γυναίκα γύρω στα 35 [πόσο μάλλον στα 45 και στα 50 ] ¨σπάει “ βιολογικά . Και οι περισσότερες σπάνε πολύ άσχημα .Όσα ανορθωτικά και να φορέσουν , όσο μεταμορφωτικό μακιγιάζ και εάν κάνουν , συν ψεύτικες βλεφαρίδες , φακούς κτλ , όταν ξυπνήσεις το πρωί και τις δεις δίπλα σου , δίχως όλα αυτά , το εγκεφαλικό δεν το γλυτώνεις .

Αν στο παραπάνω προσθέσουμε και την αμορφωσιά , την κουτοπονηριά , το θράσος , τα διάφορα συμπλέγματα ,κλπ της μέσης Ελληνίδας , μιλάμε για έναν συνδυασμό , που για να τον ανεχτεί κάποιος , θα πρέπει να είναι τέρμα απελπισμένος , τέρμα αγάμητος , δίχως μια στάλα αξιοπρέπεια ,συν να του έχουν κάνει και λοβοτομή .

Εν αντίθεση ένας μέσος άνδρας σε μια αντίστοιχη ηλικία με μια γυναίκα καμιά σχέση .Αν δούμε ηλικιωμένα ζευγάρια , οπού το ζευγάρι φαίνεται να είναι συνομήλικο , [ λόγο του ότι η γυναίκα έχει καλά γονίδια ] στην πλειοψηφία τους , ο άνδρας είναι 10 και 15 χρόνια μεγαλύτερος από την γυναίκα .
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.694
Like
1.959
Πόντοι
216
Αυτό που μου έχουν πρήξει τα αρχίδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω αν κάνω λάθος,ίσως το έχω αναφέρει ξανά,είναι ότι ενώ έχω ρίξει κάτι ψωλιές σε μία Γερμανίδα 32 χρονών που είναι μοναχοκόρη,μοναδικό εγγόνι και της αντιστοιχεί μεγάλη ακίνητη περιουσία, δεν ψήνομαι.
Σκέψου ότι Γερμανοί κοινοί μας φίλοι,μου λένε ότι κλωτσάω το λοττο και ότι είμαι τρελός.
Η γκόμενα είναι ένα 8άρι πρόσωπο,7άρι σώμα,γαμώ τους χαρακτήρες,καλή στο κρεβάτι,αλλά δεν με βλέπω.
Μου στέλνει συχνά μηνύματα να πάμε περίπατο ή ακόμη και να περάσει από το σπίτι και εγώ τη χειώνω.
Θα δείξει...
Άμα κυριολεκτείς για τα νούμερα 8 και 7 κάνεις μαλακία, η γνώμη μου
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Άμα κυριολεκτείς για τα νούμερα 8 και 7 κάνεις μαλακία, η γνώμη μου
Καλά και οι Γερμανίδες ψιλομπαζακια είναι,έχουν πολύ αντρικά χαρακτηριστικά, εγώ δεν εντυπωσιαστηκα, προτιμώ ανατολικό μπλοκ..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.562
Like
13.565
Πόντοι
3.506
Καλά και οι Γερμανίδες ψιλομπαζακια είναι,έχουν πολύ αντρικά χαρακτηριστικά, εγώ δεν εντυπωσιαστηκα, προτιμώ ανατολικό μπλοκ..
Εγω προτιμώ νιου κιντσ ον δε μπλοκ :confused: :confused: :confused:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.541
Κριτικές
21
Like
10.086
Πόντοι
3.346
Αυτό που μου έχουν πρήξει τα αρχίδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω αν κάνω λάθος,ίσως το έχω αναφέρει ξανά,είναι ότι ενώ έχω ρίξει κάτι ψωλιές σε μία Γερμανίδα 32 χρονών που είναι μοναχοκόρη,μοναδικό εγγόνι και της αντιστοιχεί μεγάλη ακίνητη περιουσία, δεν ψήνομαι.
Σκέψου ότι Γερμανοί κοινοί μας φίλοι,μου λένε ότι κλωτσάω το λοττο και ότι είμαι τρελός.
Η γκόμενα είναι ένα 8άρι πρόσωπο,7άρι σώμα,γαμώ τους χαρακτήρες,καλή στο κρεβάτι,αλλά δεν με βλέπω.
Μου στέλνει συχνά μηνύματα να πάμε περίπατο ή ακόμη και να περάσει από το σπίτι και εγώ τη χειώνω.
Θα δείξει...
Αναφέρεσαι σε γάμο ή σε σχέση? Και από τη στιγμή που την έχετε περάσει στο παρασύνθημα, ποιο είναι το πρόβλημα?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Η αλήθεια είναι ότι καταβάλλω ολοένα και μεγαλύτερη προσπάθεια να είμαι σε μάχιμη κατάσταση,
εμφάνιση,σώμα,κ.ο.κ. ώστε να τηρώ αυτό που έγραψα.
Δηλαδή σωματικά παρά τις κορώνες,κλείσιμο γυμναστηρίων,κ.λ.π. παρέμεινα σε όλη τη διάρκεια σε υψηλό επίπεδο,
ενώ πιτσιρικάδες την αράξανε απλά επειδή έκλεισαν τα γυμναστήρια.
Οπότε ακόμη μπορώ να το παίξω εραστής και όχι κεραστής.

Αυτό που με βοηθάει επίσης είναι η δουλειά και πως μένω σε μία πόλη,όπου υπάρχει τεράστια προσφορά γυναικών και έλλειψη αντρών που τηρούν έστω τα προσχήματα,δηλαδή που να βασιστεί μία γυναίκα ότι μπορεί να κάνει κάτι σοβαρό μαζί τους.
Οπότε με παίρνει,αλλά έχω το πολύ 2-3 χρόνια ακόμη,να μπορώ να χτυπάω καλές δυτικές λίγο πριν ή λίγο μετά τα 30.
Μιλάω για γυναίκες που να με παίρνουν σοβαρά,γιατί για κανά πούτσο,έχουμε χιλιάδες φοιτήτριες μεταξύ των οποίων και αρκετές που κωλοτρίβονται και τρώνε καμιά ξώφαλτση.
Απλά εκεί,θέλει μεγάλη προσοχή.

Αυτό που μου έχουν πρήξει τα αρχίδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω αν κάνω λάθος,ίσως το έχω αναφέρει ξανά,είναι ότι ενώ έχω ρίξει κάτι ψωλιές σε μία Γερμανίδα 32 χρονών που είναι μοναχοκόρη,μοναδικό εγγόνι και της αντιστοιχεί μεγάλη ακίνητη περιουσία, δεν ψήνομαι.
Σκέψου ότι Γερμανοί κοινοί μας φίλοι,μου λένε ότι κλωτσάω το λοττο και ότι είμαι τρελός.
Η γκόμενα είναι ένα 8άρι πρόσωπο,7άρι σώμα,γαμώ τους χαρακτήρες,καλή στο κρεβάτι,αλλά δεν με βλέπω.
Μου στέλνει συχνά μηνύματα να πάμε περίπατο ή ακόμη και να περάσει από το σπίτι και εγώ τη χειώνω.
Θα δείξει...
Τυπε δεσε τον γαιδαρο τωρα που μπορεις και μαλιστα θα σου λεγα να της κανεις παιδι/παιδια το συντομοτερο δυνατο. Μετα αμα θελεις, χωριστε.
Θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο αργοτερα.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Και καπου εκει στα 30 οι γυναικες καταλαβαινουν οτι αρχιζει η φθορα τους, και οταν το μουνί στο χερι ειναι το μονο που παιρνουν απο τον αλλο, πιεζουν να προχωρησει η σχεση, και τοτε ο 28αρης την κανει λουης, και εν συνεχεια την πληρωνουν ενα σωρο αλλοι για το μαλ... τον 28αρη που την ειχε μονο για καβατζα και της δημιουργησε τα ψυχολογικα. Δε φταινε μονο οι γυναικες δηλαδη, αλλα και οι ανωριμοι αντρες. Αν η γυναικα καταφερει και ισορροπησει απο αυτο, θα σκεφτεται πλεον μη συναισθηματικα και θα παει σε μια οικονομικα σταθερη σχεση (ακομα και με μεγαλυτερο).
Αν δεν υπηρχε η οικονομικη καβατζα στις γυναικες απο τους γονεις, οι γυναικες θα ειχαν περισσοτερη πιεση να κανουν οικογενεια. Τωρα ειναι με το ενα ποδι εκτος σχεσης/γαμου. Για αυτο πεφτουν και οι γεννησεις εδω τοσο πολυ, παροτι δεν ειμαστε οικονομικα γερμανια, δεν κοβεται ο ομφαλιος λωρος της γυναικας με την οικογενεια.
ειχα 2-3 ελλεηνιδες που τους ειχε συμβει αυτο και μου τα πρηζανε για παντρεια (αυτοκτονια) παλι καλα που δεν εκατσε . Τωρα μετα απο τοσα χρονια λεω τι τυχερος που ημουνα και δεν εκατσε. τοτε στεναχωριομουνα . (ποσο μαλακς ημουν)
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Παιδιά γκαπ 10ετιας με τη καμμια δεν παίζουν σε γερμανόφωνες χώρες Γερμανία Αυστρία Ελβετία Ολλανδία
Τώρα προκύπτουν και κάποια ελαχιστα αλλά πολύ ελάχιστα
Τυπε qert σε ποια περιοχή η πόλη είσαι?
Στα άλλα που λες έχεις κάποιο ποσοστό δίκιο, ένα 20,30% imop αλλά από εκεί μέχρι να το γενικεύεις πάει μακριά
Εξαλου η θεία μερκελ όσο κ να την βρίζω εγω προσωπικά είναι μια απόδειξη ακόμα ότι οι γερμναιειδεις έχουν πουτσσ μέσα από το νιμου τους
Ολοσωστο ότι η κοινωνία τις πα ραπροστατευει και μας πάρα ζαλίζουν τα μύδια πάντως
εγω ειμαι φρανκφουρτη προς το παρον. Εχει καργα απλα δεν τα βλεπεις ειτε γιατι εισαι σε αλλη ηλικια ειτε γιατι δεν ψαχνεσε. Εσυ που εισαι σε ποια πολη ?
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
62
Like
971
Πόντοι
6.810
Μετά από μνημόνια ,social media, covid και αν έχεις περάσει και τα 40 ο γάμος και η συμβίωση είναι τύχη.Περισσότερο σε διαλέγουν παρά διαλέγεις.Αν είσαι τυχερός και σε διαλέξει κάποια που αξίζει κάνεις οικογένεια.Αλλιώς το μόνο σίγουρο στην Ελλάδα είναι τα μπουρδέλα και η παρέα
με αντίστοιχους κολλητούς
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
170
Like
484
Πόντοι
21
Μετά από μνημόνια ,social media, covid και αν έχεις περάσει και τα 40 ο γάμος και η συμβίωση είναι τύχη.Περισσότερο σε διαλέγουν παρά διαλέγεις.Αν είσαι τυχερός και σε διαλέξει κάποια που αξίζει κάνεις οικογένεια.Αλλιώς το μόνο σίγουρο στην Ελλάδα είναι τα μπουρδέλα και η παρέα
με αντίστοιχους κολλητούς
Έτσι φαίνεται. Αν και κάποια με την οποία αξίζει να κανεις οικογένεια οι πιθανότητες είναι ότι την έχουν καβατζωσει ήδη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.648
Κριτικές
62
Like
41.429
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.648
Κριτικές
62
Like
41.429
Πόντοι
8.530
Μετά από μνημόνια ,social media, covid και αν έχεις περάσει και τα 40 ο γάμος και η συμβίωση είναι τύχη.Περισσότερο σε διαλέγουν παρά διαλέγεις.Αν είσαι τυχερός και σε διαλέξει κάποια που αξίζει κάνεις οικογένεια.Αλλιώς το μόνο σίγουρο στην Ελλάδα είναι τα μπουρδέλα και η παρέα
με αντίστοιχους κολλητούς
Εμένα δεν μου μένουν πλέον παρέες συναγωνιστών...παντρεύτηκαν όλοι..όμως ανέχονται διαρκώς ακυρώσεις...ίσως κατά βάθος να θέλαν να είναι ελεύθεροι σαν εμένα...να φανταστείς ένας δεν έχει πρόσβαση σε τηλεόραση( που να προλάβει λόγω μωρών ,συζύγου και...πεθερας :confused: :badair::new_shocked:) και βλέπει μέσω κινητού.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.975
Like
10.407
Πόντοι
2.406
εγω ειμαι φρανκφουρτη προς το παρον. Εχει καργα απλα δεν τα βλεπεις ειτε γιατι εισαι σε αλλη ηλικια ειτε γιατι δεν ψαχνεσε. Εσυ που εισαι σε ποια πολη ?
Ζυρίχη ήμουν μέχρι τον Ιούλιο
Τώρα είμαι στα γαλοφωνα της Ελβετίας
Έχω δέκα χρόνια εδώ αλλά γυρνάω σε όλο το Süd Deutschland
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.648
Κριτικές
62
Like
41.429
Πόντοι
8.530
Όταν σκέφτεται ότι εγώ βλέπω τηλεόραση χωρίς να δίνω λογαριασμό πουθενά ίσως να λέει "που έμπλεξα ο μαλακας...".Μόνο για τα παιδιά ανέχεται τέτοια ακύρωση διάρκειας......
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.975
Like
10.407
Πόντοι
2.406
Έτσι φαίνεται. Αν και κάποια με την οποία αξίζει να κανεις οικογένεια οι πιθανότητες είναι ότι την έχουν καβατζωσει ήδη.
Μπα υπάρχουν κάποιες λίγες
Είναι όντως θέμα τύχης και σύμπτωσης όμως...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.975
Like
10.407
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.975
Like
10.407
Πόντοι
2.406
Άμα κυριολεκτείς για τα νούμερα 8 και 7 κάνεις μαλακία, η γνώμη μου
Και την δική μου
Απλά φυλαγεται λόγω ότι οβαται ότι μελλοντικά θα πέφτει πολύ παντόφλα
Πιέζει και ο περίγυρος έντονα μετά τον γάμο να είσαι συνέχεια μες στα όρια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.573
Like
16.294
Πόντοι
3.656
Αυτό που μου έχουν πρήξει τα αρχίδια τους τελευταίους μήνες και δεν ξέρω αν κάνω λάθος,ίσως το έχω αναφέρει ξανά,είναι ότι ενώ έχω ρίξει κάτι ψωλιές σε μία Γερμανίδα 32 χρονών που είναι μοναχοκόρη,μοναδικό εγγόνι και της αντιστοιχεί μεγάλη ακίνητη περιουσία, δεν ψήνομαι.
Σκέψου ότι Γερμανοί κοινοί μας φίλοι,μου λένε ότι κλωτσάω το λοττο και ότι είμαι τρελός.
Η γκόμενα είναι ένα 8άρι πρόσωπο,7άρι σώμα,γαμώ τους χαρακτήρες,καλή στο κρεβάτι,αλλά δεν με βλέπω.
Μου στέλνει συχνά μηνύματα να πάμε περίπατο ή ακόμη και να περάσει από το σπίτι και εγώ τη χειώνω.
Θα δείξει...

Μήπως βρωμάει η ανάσα της και δε σου κάνει; :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom