Νέα

Η ψυχολογία του αγαπούλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
στην αρχαια σπαρτη (μιας και ειπατε για παιδεραστια) καθε παιδι ειχε κι εναν γαμια που ομως υποτιθεται οτι ηταν ο παιδαγωγος και μεντορας του.

και μαλιστα ο νομος οριζε οτι οταν τον γαμουσε δεν επρεπε να τον πονεσει.αμα φωναζε τιμωρουσαν και τον γαμια του και φυσικα και το παιδι.

αυτα τα λεει ο paul cartledge ,πολυ γνωστος καθηγητης ειδικος σε θεματα σπαρτης

καμμιά πούστρα θα είναι ο τύπος αν γράφει τέτοια πράματα με λεπτομέρειες κιόλας, λες και υπάρχουν τέτοιες αναφορές σε αρχαία κείμενα και μάλιστα σε νόμους
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Το θρεντ τα σπάει λέμε  :rockon: :rockon: :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

large_C5607_1.jpg


ενα τετοιου τυπου σαν αυτο το ρολοι που μπορω να βρω ?  :think: :think: :think:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
καμμιά πούστρα θα είναι ο τύπος αν γράφει τέτοια πράματα με λεπτομέρειες κιόλας, λες και υπάρχουν τέτοιες αναφορές σε αρχαία κείμενα και μάλιστα σε νόμους
ειναι ασχετο με το παρον αλλα ουτε εγω το πιστευω.εχει κανει αναφορες ο πλουταρχος(οχι ο τραγουδιστης) για τη σπαρτιατικη παιδεραστια πως το λεει αλλα αμφισβητειται κι αυτος οπως και αρκετοι αρχαιοι συγγραφεις
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
μια χαρα δηλαδη για εσας  :2funny: τους τα τρωτε κανονικα
μπα εγω προσωπικά δεν τους μπορώ  :headbang: το πιο χαζό παιχνίδι  :headbang: απλά προσπαθώ να κανω σωστά την δουλεια μου, δλδ παίζω με τις καυλες και όχι με αισθήματα ....
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
μπα εγω προσωπικά δεν τους μπορώ  :headbang: το πιο χαζό παιχνίδι  :headbang: απλά προσπαθώ να κανω σωστά την δουλεια μου, δλδ παίζω με τις καυλες και όχι με αισθήματα ....
και με τα παραπανω 50ρικα  :2funny:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
και με τα παραπανω 50ρικα  :2funny:
οσες φορές αντέξει  :grin: Οχι αγάπες και λουλούδια όμως. Δλδ ειμαι πάντα ευγενική και γλυκιά στη δουλεια, αλλά ετσι δεν πρέπει να ειμαι;:) ως εκει όμως.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
βασικά συνήθως τύποι που ψάχνονται για γάμο κολλάνε με κοπέλες των μπουρδέλων και των κολόμπαρων...

βλέπει ο άλλος τη γλυκούλα θεά  :smitten: :tits: :tits2: :kissass: :kissass2: :fuck2:  :smitten:  και σου λέει γιατί να μην την έχω δικιά μου στο σπίτι μου. ;)
ε κάπου εκεί ξεκινάνε οι φαντασιώσεις που σιγά σιγά γίνονται εμμονές....
δεν είναι ακριβώς έρωτες, αλλά εμμονές για μόνιμη σχέση και μόνιμο  :knockinb: ...
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Εμένα γαμα με όσο θες αλλά μην μου γαμας το μυαλό  :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
βασικά συνήθως τύποι που ψάχνονται για γάμο κολλάνε με κοπέλες των μπουρδέλων και των κολόμπαρων...

βλέπει ο άλλος τη γλυκούλα θεά  :smitten: :tits: :tits2: :kissass: :kissass2: :fuck2:  :smitten:  και σου λέει γιατί να μην την έχω δικιά μου στο σπίτι μου. ;)
ε κάπου εκεί ξεκινάνε οι φαντασιώσεις που σιγά σιγά γίνονται εμμονές....
δεν είναι ακριβώς έρωτες, αλλά εμμονές για μόνιμη σχέση και μόνιμο  :knockinb: ...
η γλυκουλα όμως ειναι γλυκουλα στη δουλεια και κανείς δεν ξέρει πως ειμαι και πια ειμαι στην προσωπική ζωή  ;)
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
οσες φορές αντέξει  :grin: Οχι αγάπες και λουλούδια όμως. Δλδ ειμαι πάντα ευγενική και γλυκιά στη δουλεια, αλλά ετσι δεν πρέπει να ειμαι;:) ως εκει όμως.
αμα δεν εισαι ευγενικη μεσα πως θα ξαναερθει ο αλλος? θα παει σε μια αλλη που θα του κανει και τη γλυκια και οτι τον γουσταρει κιολας  :2funny: αγαμητοι λεμεεεε
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
αμα δεν εισαι ευγενικη μεσα πως θα ξαναερθει ο αλλος? θα παει σε μια αλλη που θα του κανει και τη γλυκια και οτι τον γουσταρει κιολας  :2funny: αγαμητοι λεμεεεε
το πρόβλημα όμως ξέρεις που ειναι; Οτι μερικοί (αγαπουλιδες που λέμε) νομίζουν ότι είσαι τόσο γλυκιά μόνο με αυτόν και οχι με όλο το κόσμο λόγο δουλειάς  :headbang: :2funny:
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Καλά τα λέει ο Μπέικερ αλλά δεν αναφέρεται στους αγαπούλιδες.

Ο αγαπούλης είναι εκείνος που θέλει πραγματικά στη ζωή του να αποκτήσει μία φυσιολογική σχέση αλλά δεν τα καταφέρνει για διάφορους λόγους. Συνήθως δεν έχει το θάρρος να αναζητήσει σύντροφο στον έξω κόσμο.

Ο αγαπούλης λοιπόν με το ανεκπλήρωτο απωθημένο της αναζήτησης σχέσης, όταν συναντά την επαγγελματία, φαντασιώνεται ότι του συμβαίνει αυτό που πάντα ήλπιζε. Οι επαγγελματίες εύκολα φέρνουν βόλτα αυτά τα άτομα γιατί είναι ευάλωτα.

Μέχρι εδώ, οι αγαπούλιδες είναι το τέλειο θύμα. Όχι πάντα όμως…

Η εκδίκηση του αγαπούλη είναι το timing. Ο σωστός χρονισμός που λέμε και στη γλώσσα μας.

Έρχεται κάποτε η ώρα που μερικές επαγγελματίες, αποφασίζουν ότι θέλουν να ξεκόψουν και αρχίζουν να σιχαίνονται όλους όσους τις συναναστρέφονται. Όταν η γυναίκα έχει χρόνια στη δουλειά, δεν είναι εύκολο να το καταλάβει αυτό ο πελάτης.

Εάν τύχει να υπάρχει διαθέσιμος αγαπούλης που σαν πιστό σκυλάκι όλα αυτά τα χρόνια την ακολουθεί και την συμπονά, είναι η δεύτερη επιλογή της για λύτρωση.

Οι αγαπούληδες δηλαδή δεν είναι εξορισμού καταδικασμένοι. Μπορεί στο τέλος να το κερδίσουν το κορίτσι.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
το πρόβλημα όμως ξέρεις που ειναι; Οτι μερικοί (αγαπουλιδες που λέμε) νομίζουν ότι είσαι τόσο γλυκιά μόνο με αυτόν και οχι με όλο το κόσμο λόγο δουλειάς  :headbang: :2funny:
ε ειπαμε μαλακες υπαρχουν πολλοι.και κοπελες που δεν κανουν τη δουλεια τους επισης.δεν ειπα να ειναι μεσα στις αγαπες αλλα τουλαχιστον να ειναι ευγενικη.



 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
η γλυκουλα όμως ειναι γλυκουλα στη δουλεια και κανείς δεν ξέρει πως ειμαι και πια ειμαι στην προσωπική ζωή  ;)

ε ναι άλλο αυτό...
για τον αγαπούλη όμως είναι ποιο περίπλοκα τα πράγματα...  ;)

images


1.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
καμμιά πούστρα θα είναι ο τύπος αν γράφει τέτοια πράματα με λεπτομέρειες κιόλας, λες και υπάρχουν τέτοιες αναφορές σε αρχαία κείμενα και μάλιστα σε νόμους
και στην σπαρτη κιολας :rolleyes:

ειχα αγορασει ενα τετοιο βιβλιο καταλαθος που το ειχε γραψει ενας πουστης εγγλεζος. Δυο ωρες μετα την αγορα πηγε στα σκουπιδια.ακομα τα λυπαμαι τα 30 ευρω και ας εχουν περασει 8 χρονια :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ετυχε να διαβασω τα παραπανω σχολια και μου εκανε εντυπωση το επιπεδο αγαπουλοσυνης ορισμενων συναγωνιστων. Θα ηθελα στο θεμα αυτο να δωσουμε το βημα σε πρωην και νυν αγαπουληδες και να μας αναλυσουν την ψυχολογια του αγαπουλη.

Τι ειναι αυτο που κανει τον αγαπουλη να ερωτευεται μια πουτανα, να της κανει δωρα και να της ζητα ραντεβου? Γιατι αισθανεται την αναγκη να κανει δικια του μια γυναικα δημοσιας χρησης? Κυριως θα με ενδιαφερε η αποψη ατομων που εχουν απεξαρτηθει πλεον απο την αγαπουλοσυνη, να μας περιγραψουν αν ο αγαπουλης εχει συναισθηση της καταστασης του. Και στο τελος πως καταφεραν να ξεπερασουν την αγαπουλοσυνη τους?

Παρακαλω τα υπολοιπα μελη να δειξουν κατανοηση και να μη γιουχαρουν τους αγαπουληδες που τολμησουν να ποσταρουν. Αλλωστε η αγαπουλοσυνη ειναι μια ασθενεια και καποιοι ισως βοηθηθουν απο τις θεραπειες πρωην αγαπουληδων.
Γιατι μια πουτανα δεν εχει δικαιωμα να αγαπηθει;Αν καποιος ερωτευτει καποια πορνη ειναι δικη του υποθεση,δεν εχουμε δικαιωμα να τον κρινουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom