Νέα

Η πρώτη μου φορά με άντρα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα parthenoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 240
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Γράψε καί ίστορίες νά διαβάσουμε όταν πάρεις καί καρότο, πακιστανό, μπαγκλαντεσιανό, άλβανό, κλπ
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Χαχαχα τα σχόλια είναι όλα τα λεφτα
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Τύπε, να υποθέσω πως όταν σε βλέπει ο πατέρας σου, φωνάζει:
- Καλώς τον γιό μου, καλώς το παλικάρι μου, καλώς τον άντρα τον πολλά βαρύ...!

Και εσυ τον χαιρετάς έτσι:
- Ουού....  :gay:  :gay:  :gay:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.965
Πόντοι
216
τυποι,με μια φορα γινεσαι πουστης?  :think:


ας μας απαντησει ο τσιμυς που ξερει  :sunglasses:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
Είμαι μελαχρινός 1,76 ύψος, κανονικό βάρος και όταν έγινε η ιστορία ήμουν 20 ετών. Ήρθα στην Θεσσαλονίκη για σπουδές και μέχρι τότε ήμουν str8 αν και δεν είχα πολλές επιτυχίες. Σταδιακά όταν έβλεπα τσόντες άρχισα να κοιτάζω τον πούτσο του άντρα και να θέλω να πάρω την θέση της γυναίκας στο τσιμπούκι. Δίσταζα να το κάνω αλλά τελικά το πήρα απόφαση και πήγα σε γνωστό τσοντοσινεμά της Θεσσαλονίκης και το έκανα 4-5 φορές(Ισως γράψω ιστορία και για αυτές). Την πρώτη φορά ένιωσα τύψεις αλλά το ξεπέρασα και συνέχισα τα τσιμπούκια ακάθεκτος. Μια μέρα βλέποντας τσόντες το πήρα απόφαση οτι θέλω να με γαμήσει επιτέλους ένας άντρας ήθελα να στήσω κώλο. Έκανα λοιπόν κοπάνα από την σχολή, έκανα τις ετοιμασίες μου και πήγα στο σινεμά που πήγαινα πάντα πλήρωσα το εισητήριο και μπήκα στον χώρο. Προχώρησα στον διάδρομο και περπάτησα αργά ανάμεσα στις καμπίνες, μια απο τις πόρτες ήταν ανοιχτή εκεί ηταν ενας τύπος γύρω στα 30 με την ψωλή έξω. Την είχε σε κανονικό μέγεθος και ξυρισμένη τον ρώτησα αν θέλει παρέα και μου είπε τι θέλεις να κάνουμε; Του είπα θέλω να σου πάρω πίπα και μου έκανε νοήμα να αρχίσω. Του πήρα τελικά πίπα αλλα δεν ήθελε να με γαμήσει και έτσι βγήκα απο την καμπίνα. Πήγα στον άλλο όροφο που έχει καναπέ και πριβέ καμπίνες με κρεβάτια να δω τι παίζει και εκεί βρήκα το λαχείο! Ένας 50αρης με γκρίζα μαλλιά και λίγα γέννια είχε το χέρι μέσα στο παντελόνι και έτριβε τον πούτσο του. Του ζήτησα να του πάρω πίπα καθώς έχω αδυναμία στους ώριμους και μου είπε πάμε στην καμπίνα, κλειδωσε την πόρτα και γονάτισα μπροστά του. Κατέβασε το φερμουάρ του και έβγαλε μια ψωλάρα γύρω στους 15 πόντους μήκος αλλα με τρομερό πάχος και μεγάλο πουτσοκέφαλο αξύριστο με μεγάλα αρχίδια. Ξεκίνησα αμέσως να το χαιδευω με θαυμασμό του χούφτωνα την πούτσα με το ένα και με το άλλο τα τριχωτά του αρχίδια, μετά απο λίγο μου είπε παρτον στο στόμα σου μικρέ και το έκανα αμέσως το έβαλα όσο πιο μέσα μπορούσα και πνίγηκα με το εργαλείο του. Ένιωσα την πούτσα του να σκληραίνει και άλλο ρούφαγα τα αρχίδια του με πάθος και μου έρχινε πουτσοσκάμπιλα χωρίς να μιλάει. Τού είπα οτι είναι η καλύτερη ψωλάρα που έχω ρουφήξει και δεν μου απάντησε μόνο με κοίταζε με αυστηρό βλέμμα και που και που πάταγε με το χέρι του το κεφάλι μου στο καυλί του και με έπνιγε. Ξαφνικά μου λέει το κωλαράκι σου πως είναι; Πάγωσα είχα ξεχάσει πως ήρθα για να γαμηθώ, απο την μία η ψωλάρα του με τρόμαζε λίγο αλλα απο την άλλη ημουν αποφασισμένος και έτσι του είπα αν θέλεις θα σου κάτσω. Ετοίμασε το κωλαράκι σου μου απάντησε. Τον ρώτησα τι θέλεις να κάνω ακριβώς και μου είπε βάλε δάχτυλο για να ανοιξεις. Μέσα στην καυλα απάντησα δεν χρειάζεται ας πονέσω και λίγο τότε φόρεσε προφυλακτικό και μου είπε στήσου να σε γλεντήσω εγω αμέσως στήθηκα στα τέσερα και ήρθε απο πίσω μου, τον ένιωσα να φτύνει την κωλοτρυπίδα μου μου έδωσε μια σφάλιαρα και άρχισε να σμπρώχνει. Με το που ένιωσα την βέργα του να ακουμπάει την τρύπα μου ηλεκτρίστηκα ένιωσα πόνο και εξευτελισμό απο ένας ευπρεπής φοιτητής βρέθηκα στημένος doggystyle μπροστά σε εναν 50αρη που θα με ξεπαρθένιαζε και όπως είπε θα με γλεντούσε. Αυτή η σκέψη διακόπηκε όταν ένιωσα το πουτσοκέφαλο του να με παραβιάζει απο πίσω, δεν υπήρχε πλέον γυρισμός με γαμούσε ένας άντρας. Μου είπε είσαι πολύ στένος πουστράκι σκέφτηκα να του πω οτι δεν το εχω ξανακάνει αλλά δεν το έκανα δεν απάντησα. Πήρε μια ανάσα με χαστούκισε πάλι και καρφώθηκε με δύναμη. Σχεδόν όλο το καυλί του ήταν πλέον μέσα μου φώναξα αααααααχχχ με ένα δεύτερο σμπρώξιμο ήταν πλεόν όλος μέσα μέχρι την ρίζα! Εκεί με χούφτωσε ανάμεσα απο τα πόδια και κατάλαβα οτι έσταζα χωρις καν να εχω στύση. Τον εχω μικρό σχετικά 12 εκαοστά και λεπτό. Του φώναξα πήδα με! Και ξεκίνησε το σφυροκόπημα. Τι μου κάνεις; Σε πηδάω! Ετσι θέλω να γίνω η πουτάνα σου. Τι λέμε οταν μας πηδάνε μου λέει; Ευχαριστώ γαμια μου! Τότε με έβαλε πάλι να κάνω πίπα και έβαλα όλη μου την μαεστρία στο πουτσοκέφαλο του. Κάθησε και άνοιξε τα πόδια και μου είπε κάτσε στον πούτσο μου εγω προσπάθησα αλλα δεν τα κατάφερνα οπότε με έστησε πάλι στα τέσσερα οπου με γαμούσε με λύσσα για άλλα δύο λεπτά και ξαφνικά φωνάζει χύνω πουτάνα χύνω και μετά απο μερικά απότομα καρφώματα βγηκε απο τον κώλο μου αφήνοντας τον γαμημένο και ξεπαρθενιασμένο. Μου πρότεινε παρτούζα αλλα δεν έμεινα χαιρετηθήκαμε και έφυγα.
:heavymetalbig: :2funny: :2funny: :heavymetalbig:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
τυπε νασο οπου δεις θεμα με πουστηδες και αλαξοκολιες εισε μεσα μαζι με το παρεακι ιακοβο, εντουρα/κροςς και λοιπες αδερφες ψηχες :2funny: :2funny:
κατα τ αλλα αντρακλες και βαρημαγκες :gay: ολες σας :S :S
ΠιπΑλεκο προς στιγμην νομιζαμε οτι εχεις γραψει εσυ αυτην την καταθεση ψυχης :S :S :S
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
1.206
ΠιπΑλεκο προς στιγμην νομιζαμε οτι εχεις γραψει εσυ αυτην την καταθεση ψυχης :S :S :S
Νάσο δεν είσαι για αυτό το θρεντ, φτιάξε ρε τυπε ένα θρεντ ο τιμωρός των κακών τανων κ εκεί θα σου γράφουμε τις φολες κ θα πηγαίνεις να τις τιμωρεις
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Δεν μπηκα καν στο κοπο να διαβασω ολο το ποστ αλλα ριχνοντας γενικα μια προχειρη ματια νομιζω οτι θα ποσταρω μια καθαρα συμβολικη απαντηση ( σε μορφη στιχων ) που ειναι και σχετικα επικαιρη λογω του θανατου του μεγαλου Τζιμακου .......


Μαυρη χελωνα σου πιασε την φτερνα, μπερδεψες το juke box με την λατερνα
Πανω απ'του ταφου σου το κυπαρισσι ........ μαυρη χελωνα σ'εχει κατουρησει

Μαραθηκε η λουλουδιασμενη ιτια  και ψηλωσε η κοντουλα λεμονια
στα σαλωνα δεν σφαζουνε αρνια..... εισαι ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΕΡΜΑ ΤΕΛΙΚΑ


ΑΙΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..........
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ΠιπΑλεκο προς στιγμην νομιζαμε οτι εχεις γραψει εσυ αυτην την καταθεση ψυχης :S :S :S

κι εγω οταν το διαβασα τυπε νασο νομισα οτι το εγραψε καπιο απο τα πουτανακια σου ιακοβος ή ο εντουρο/κροςς. αλλα τεληκα αλλος πουστης εινε αυτος :S :S

κατα τ αλλα τι λεη καλα ? τον ιακοβο τον γαμης ακομα ?

 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Εδω και καιρο παρατηρω τα σχολια σας για ανθρωπους που τους αρεσει να μηγαινουν με αντρες τα οποια τις πιο πολλες φορες ειναι ειρωνικα.Σε αντιστοιχα ομως θεματα με αντρες που τους αρεσουν οι τραβεστι δεν βλεπω καποια ειρωνια.Γιατι αυτο?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εδω και καιρο παρατηρω τα σχολια σας για ανθρωπους που τους αρεσει να μηγαινουν με αντρες τα οποια τις πιο πολλες φορες ειναι ειρωνικα.Σε αντιστοιχα ομως θεματα με αντρες που τους αρεσουν οι τραβεστι δεν βλεπω καποια ειρωνια.Γιατι αυτο?
γιατι αυτοι ειναι κρυφοι πουστηδες και ντρεπονται και για να κρυψουν την ντροπη τους κραζουν τους αλλους.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο αγορι μου που περασες καλα ,αυτο εχει σημασια !! Και εγω πηγα πρωτη φορα με γυναικα προσφατα και ηταν καταπληκτικα . Να περνας παντα ετσι υπεροχα :)
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
γιατι αυτοι ειναι κρυφοι πουστηδες και ντρεπονται και για να κρυψουν την ντροπη τους κραζουν τους αλλους.

ακριβως!!!  κατι ιακωβοι, νασος αθανασιαδης, εντουρο και λοιποι, το παιζουν αντρακλες αλλα οπου γραφει καποιος πισωγλεντης, τα "παλικαρακια" αυτα μπαινουν να χλευασουν. οι δηθεν αντρες που ειναι γνωστο οτι κανουν αλλαξοκωλιες μεταξυ τους οι κρυφαδερφες. ο δε εντουρο  ποσταρε συνεχεια φωτο του λιλα ταχαμου οτι τον εκραζε, αντι να παραδεχτει η αρχη-πουστρα πως τον ζηλευει. γιατι ο λιλας και ο καθε λιλας ειναι συνηδητοποιημενοι πουστηδες ενω ο εντουρο και το παρεακι του καταπιεσμενες αδελφες :gay:  για αυτο τους κραζω και θα τους ξεφτυλιζω οπου τους πετυχαινω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.200
Like
21.150
Πόντοι
5.506
Τάδε έφη ΠΙΠΑλέκος.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.226
Κριτικές
49
Like
22.135
Πόντοι
24.596
ακριβως!!!  κατι ιακωβοι, νασος αθανασιαδης, εντουρο και λοιποι, το παιζουν αντρακλες αλλα οπου γραφει καποιος πισωγλεντης, τα "παλικαρακια" αυτα μπαινουν να χλευασουν. οι δηθεν αντρες που ειναι γνωστο οτι κανουν αλλαξοκωλιες μεταξυ τους οι κρυφαδερφες. ο δε εντουρο  ποσταρε συνεχεια φωτο του λιλα ταχαμου οτι τον εκραζε, αντι να παραδεχτει η αρχη-πουστρα πως τον ζηλευει. γιατι ο λιλας και ο καθε λιλας ειναι συνηδητοποιημενοι πουστηδες ενω ο εντουρο και το παρεακι του καταπιεσμενες αδελφες :gay:  για αυτο τους κραζω και θα τους ξεφτυλιζω οπου τους πετυχαινω.
ΠιπΑλεκο λυπησου μας λιγο,φοβομαστε να βγουμε εξω απο το σπιτι μας :'( :S :S :S
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Εδω και καιρο παρατηρω τα σχολια σας για ανθρωπους που τους αρεσει να μηγαινουν με αντρες τα οποια τις πιο πολλες φορες ειναι ειρωνικα.Σε αντιστοιχα ομως θεματα με αντρες που τους αρεσουν οι τραβεστι δεν βλεπω καποια ειρωνια.Γιατι αυτο?

Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει ειρωνεία και εκεί αλλά επειδή εκείνα είναι ενημερωτικά δεν σπαμάρονται. Μπορεί και να μην επιτρέπεται.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.617
Like
14.549
Πόντοι
3.656
ακριβως!!!  κατι ιακωβοι, νασος αθανασιαδης, εντουρο και λοιποι, το παιζουν αντρακλες αλλα οπου γραφει καποιος πισωγλεντης, τα "παλικαρακια" αυτα μπαινουν να χλευασουν. οι δηθεν αντρες που ειναι γνωστο οτι κανουν αλλαξοκωλιες μεταξυ τους οι κρυφαδερφες. ο δε εντουρο  ποσταρε συνεχεια φωτο του λιλα ταχαμου οτι τον εκραζε, αντι να παραδεχτει η αρχη-πουστρα πως τον ζηλευει. γιατι ο λιλας και ο καθε λιλας ειναι συνηδητοποιημενοι πουστηδες ενω ο εντουρο και το παρεακι του καταπιεσμενες αδελφες :gay:  για αυτο τους κραζω και θα τους ξεφτυλιζω οπου τους πετυχαινω.


τυπε να παιρνεις και φορα ωστε να ερχεσαι με ταχυτητα να μας κλανεις τα αρχιδια    :2funny: :2funny: :2funny: :effemine: :gay:

ξερεις εσυ,ε; οπως ρουφας τα καβλια στη συγγρου    :grin: :grin: :grin: :pipa1: :pipa2:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.617
Like
14.549
Πόντοι
3.656

ρε τυπε πιπαλεκο ποιο ειναι το προβλημα σου που γελαμε με τον λιλα και τα αλλα πουστρακια;    :S :S :S
ειναι μηπως ο πατερας σου η ο αδερφος σου η ο γιος σου πουστηδες και θιγεσαι;    :2funny: :2funny: :2funny:

σιγουρα μια φορα εσυ εισαι πουστης παντως που ρουφας τραβελισιες ψωλες καθε βραδυ    :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:
εκτος αμα το εχετε οικογενειακο ρε φιλε να ρουφατε παπαρια    :S :S :S :effemine: :gay:
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Παιδιά πως κάνετε έτσι. Όπως επίσης είχε πει ο Τζιμάκος, “δεν είναι και τίποτε ... σα να χέζεις προς τα μέσα»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom