Νέα

Η πιο «στενή αίσθηση» στο Μετάξι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Το αερογα...σι ειναι κατι πολυ εκνευριστικο, και παραλληλα πεταμενο "παραβολο". Τι να σου κανουν τα πιο απιθανα προκαταρκτικα, οταν το κυριως πιατο ειναι εντελως "αναλατο". Επειδη μου εχει συμβει αρκετες φορες, γιαυτο και "ανοιγω" το θεμα, και οχι για λογους περιεργειας και κουτσομπολιου. Ποια λοιπον απο τις κοπελες που εχετε επισκευθει (και συνεχιζει να εργαζεται εννοειται) στην περιοχη του Μεταξουργειου, (η ΦΥΛΗΣ λογω "κρισης", αρχιζει να γινεται πλεον απιαστο ονειρο) εχει την πιο στενη αισθηση. Αυτο βεβαια δεν εξαρταται μονο απο το ποσο "ανοιγμενη" ειναι, αλλα κυριως και απο το ποση κρεμα χρησιμοποιει.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
η πιο στενη,απ οτι ειπε ο μιλοπετροζα που την πηρε,ειναι η πυγμαια στο ακομινατου το αριστερο τα βραδια/νυχτες...βασικα ειναι τοσο στενη λεει που δεν τη γαμησε τελικα ,γιατι δεν εμπαινε με τιποτα :huh:
 

PEOPEXTRON

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ Μου πολυ καλο θεμα και σοβαρο ανηξες!
Μου εχει τυχει γυνεκα μοντελο στην γερμανια στο μπουρδελο πολυτελειας! με πισινα σαυνα κτλ κτλ!
να εχει ενα μουνη λες και να εχονε μπουκαλια της κοκα-κολα του 1.5 λιτρου! γαμησετα σας λεω!
μΟΥ ΕΠΕΣΕ η πουτσα! με τσιμπουκομη το μοντελα απο την ρουμανια! και προτου χησο σταματαει! γυμνο τσιμπουκη και με το χερη μου τραβαει μαλακεια ομως δεν χεινω λεω θελει κι αλο πιπα!

Μου λεει καλος ομως λεει αμα θελεις να χησης μεσα στο στομα μου ειναι αλα 20 ευρω και λεω! α δεν εχω αλα λεφτα!
Και ξεκιναει το κοριτσι το τσιμπουκομα! και και χυνω μεσα στο στομα της !!! 3 φορες το πουλι μου εσταξε εβριτικο δηλιτιριο! η κοπελα καλα εκπεδευμενη! κρατηση τα χησια στο στομα με ψυχραιμια! και μετα πειγε εισηχη στον κουβα! και τα εφτυσε! και μου λεει καλα δεν σε ειπα να μου πεις οταν ειναι να χυσης! και της λεω ειτανε τοσο καλο το τσιμπουκη που ξεχαστηκα! ειμουν στον 7 ουρανο!

Ομως ναι να μας πουνε οι σειρες εδω που εχει σθενο μουνι να ξερουμε! το καλοκαιρι θα ερθω ελλαδα για εκστρατεια! πιστευω να επενδεισω κανα 300 ευρο στο μεταξουργειο! για να στηριξω την εθνικη οικονομια! με εμβασματα απο την γερμανια!
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
η πιο στενη,απ οτι ειπε ο μιλοπετροζα που την πηρε,ειναι η πυγμαια στο ακομινατου το αριστερο τα βραδια/νυχτες...βασικα ειναι τοσο στενη λεει που δεν τη γαμησε τελικα ,γιατι δεν εμπαινε με τιποτα :huh:
Lust η δικη σου πειρα τι λεει? Ποια ειναι η πιο στενη που εχεις παρει στο Μεταξι? Πρεπει να "βγαλουμε" μερικες επιλογες.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Lust η δικη σου πειρα τι λεει? Ποια ειναι η πιο στενη που εχεις παρει στο Μεταξι? Πρεπει να "βγαλουμε" μερικες επιλογες.
η ντιανα που ειναι στο κεραμεικου(εχω κριτικη) ,(προχθες την πετυχα κολωνου 30α :think:) ειναι σχετικα στενη...

αν και μαλλον στεγνη θα τη χαρακτηριζα και οσο περναει η ωρα :fuck2: καπως υγραινεται και ανοιγει...αλλα γενικα ειναι στενουλα...(μυριζουν οι μασχαλες της  ομως)

κι αυτη η τζωρτζιανα στο κολωνου 30β(βλ. κριτικη) εχει στενη αισθηση σχετικα...(και ειναι και κελεπουρι!)

 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
η ντιανα που ειναι στο κεραμεικου(εχω κριτικη) ,(προχθες την πετυχα κολωνου 30α :think:) ειναι σχετικα στενη...

αν και μαλλον στεγνη θα τη χαρακτηριζα και οσο περναει η ωρα :fuck2: καπως υγραινεται και ανοιγει...αλλα γενικα ειναι στενουλα...(μυριζουν οι μασχαλες της  ομως)

κι αυτη η τζωρτζιανα στο κολωνου 30β(βλ. κριτικη) εχει στενη αισθηση σχετικα...(και ειναι και κελεπουρι!)
ΑΞΙΟΣ!!!! Μπαινουν και οι δυο στο στοχαστρο. Σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι.
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Για να βρείτε στενή αίσθηση στο Μετάξι, μάλλον θα πρέπει να ψάξετε για....κώλο.

Αν και μεταξύ μας, κι αυτός δεν είναι πάντα στενός :P
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Η Στενοτητα του μουνιου εξαρταται απο το παχος της ψωλης.

Αρα ειναι σχετικο ο,τι και αν γραφτει.
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Η Στενοτητα του μουνιου εξαρταται απο το παχος της ψωλης.

Αρα ειναι σχετικο ο,τι και αν γραφτει.
Ο καθενας απο μας με το δικο του "παχος", οταν επισκεπτεται 10 διαφορετικες κοπελες, μπορει ανετα να εκφρασει ποια ειναι η πιο "στενη" απο οσες επισκευθηκε. Για συγκριση μιλαμε. Σε αυτο το ερωτημα μπορει ανετα να απαντησει ο καθενας μας. Για παραδειγμα ο φιλτατος ο lust χρησιμοποιωντας το δικο του "εργαλειο", εξεφρασε την προσωπικη του αποψη. Προβλημα θα υπηρχε αν σχολιαζαμε 10 απο εμας, με 10 διαφορετικα "παχη", για το αν ειναι "στενη" η οχι καποια συγκεκριμενη κοπελα.
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Η Στενοτητα του μουνιου εξαρταται απο το παχος της ψωλης.

Αρα ειναι σχετικο ο,τι και αν γραφτει.
Εσυ με τα δικα σου "δεδομενα", θεωρεις οτι ΟΛΕΣ στο Μεταξι εχουν το ιδιο "ανοιγμα"? Αν οχι (που το θεωρω πιο φυσιολογικο) γραψε καναδυο απο αυτες που θεωρεις στενοτερες απο τις υπολοιπες.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η Στενοτητα του μουνιου εξαρταται απο το παχος της ψωλης.

Αρα ειναι σχετικο ο,τι και αν γραφτει.

Συμφωνώ απολύτως, είσαι αρχηγός. Έτσι είναι τα πράματα. Και το ξέρω απόπρώτο χέρι γιατί έχω ένα φιλαράκι (φωτογραφία), είναι τακτικός πελάτης Μεταξουργείου (εγώ δεν είμαι), που μου έχει πει ότι ΟΛΕΣ οι γκόμενες εκεί είναι πολύ στενές.
Δυσκολεύεται στη διείσδυση.
Κρέμες κλπ βοηθήματα δε τον πολυβοηθάνε.
 

Συνημμένα

  • SomalianGuy.jpg
    SomalianGuy.jpg
    80,4 KB · Εμφανίσεις: 229

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
Συμφωνώ απολύτως, είσαι αρχηγός. Έτσι είναι τα πράματα. Και το ξέρω απόπρώτο χέρι γιατί έχω ένα φιλαράκι (φωτογραφία), είναι τακτικός πελάτης Μεταξουργείου (εγώ δεν είμαι), που μου έχει πει ότι ΟΛΕΣ οι γκόμενες εκεί είναι πολύ στενές.
Δυσκολεύεται στη διείσδυση.
Κρέμες κλπ βοηθήματα δε τον πολυβοηθάνε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Συμφωνώ απολύτως, είσαι αρχηγός. Έτσι είναι τα πράματα. Και το ξέρω απόπρώτο χέρι γιατί έχω ένα φιλαράκι (φωτογραφία), είναι τακτικός πελάτης Μεταξουργείου (εγώ δεν είμαι), που μου έχει πει ότι ΟΛΕΣ οι γκόμενες εκεί είναι πολύ στενές.
Δυσκολεύεται στη διείσδυση.
Κρέμες κλπ βοηθήματα δε τον πολυβοηθάνε.
Σκεψου να του σηκωθει κιολας. Αυτος ο ανθρωπος εχει προβλημα. Δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση του.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αυτος ο ανθρωπος εχει προβλημα. Δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση του.

Μπα, δεν έχεις δίκιο!  ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα!
Μπορεί να δυσκολεύεται λίγο στην αρχή (διείσδηση), αλλά μετά γίνεται πανηγύρι.

Οι περισσότερες μάλιστα του λένε "Όταν ξανάρθεις, δε θα σου πάρω λεφτά".
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εσυ με τα δικα σου "δεδομενα", θεωρεις οτι ΟΛΕΣ στο Μεταξι εχουν το ιδιο "ανοιγμα"? Αν οχι (που το θεωρω πιο φυσιολογικο) γραψε καναδυο απο αυτες που θεωρεις στενοτερες απο τις υπολοιπες.

Με τις γιαγιαδες που παω μπορω να σου πω πως ολες τους ειναι στενες,
καθως κανεις δεν τις επιλεγει,
αρα δεν τρωνε πουτσα,
αρα δεν ανοιγει το μουνι τους,
αρα ειναι στενες!

;)
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Μπα, δεν έχεις δίκιο!  ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα!
Μπορεί να δυσκολεύεται λίγο στην αρχή (διείσδηση), αλλά μετά γίνεται πανηγύρι.

Οι περισσότερες μάλιστα του λένε "Όταν ξανάρθεις, δε θα σου πάρω λεφτά".
Αμα σου ελεγε να πηγαινατε σε εναν καλο χειρουργο για "ανταλλαγη"..., θα πηγαινες?....
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Με τις γιαγιαδες που παω μπορω να σου πω πως ολες τους ειναι στενες,
καθως κανεις δεν τις επιλεγει,
αρα δεν τρωνε πουτσα,
αρα δεν ανοιγει το μουνι τους,
αρα ειναι στενες!

;)
α) Και οι γιαγιαδες ησαν καποτε μικρες, και τις επελεγαν πολλοι...
β) Εγω οπως σου ειπα επιλεγω γιαγιαδες, δεν τις αποφευγω (ιδιως οταν ειναι αδυνατες πχ Αλιονα κλ), αλλα τις επιλεγω για αλλο λογο που δεν θα στον πω, εισαι πολυ εμπειρος, και τον γνωριζεις.
γ) Ακομα και οι γιαγιαδες δεν ειναι ΟΛΕΣ ακριβως το ιδιο στενες, οπως ακριβως δεν φορανε και το ιδιο νουμερο παπουτσια.
δ) Στο Μεταξι τωρα που παιζω μπαλλα εγω λογω "κρισης", εκτος απο την Βραζιλιανα στο Κολ47 επανω, δεν εχω επισημανει κατι αλλο. Θα σου ημουν πολυ ευγνωμων αν εριχνες λιγο "φως στην ομιχλη". Με ενδιαφερει πολυ.
Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου.
 
OP
OP
Π

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Μπα, και με τον δικό μου ευχαριστημένος είμαι.
Κι ας πληρώνω!
Ουτε κι εγω θα πηγαινα, γιατι αντε να βρεις να "παρκαρεις" αυτη την "νταλικαρα".
Αν τωρα εισαι κι εσυ "Μεταξιωτης", ριξε καμια ιδεα περι του θεματος. Καναδυο περιπτωσεις δηλαδη "στενωτερες" συγκριτικα απο τις υπαρχουσες κορασιδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom