Νέα

Η όμορφη Ιωάννα απο τα Γιάννενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vikings
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
οχι ρε μλκ  :2funny: πλακα κανουμε...αλλα μην το μαμησουμε το θεμα και λιγο σεβασμο στην κοπελα δεν εχει σημασια αν ειναι τανα.  ;)
Συμφωνω και σε αυτο αλλα καποια πραματα πρεπει να τα λεμε αυτη μπορει εκτος απο τανα να ναι και ανθρωπος αλλα και εμεις σκαμε φραγκα τα οποια πρεπει να σεβοντε και να ναι στην εντελεια εννοητε και εμεις βεβαια δε θα παμε μεσα στην μπιχλα και τη βρωμα στη γκομενα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
:2funny: να πας να την δοκιμασεις  :P αλλα να ξερεις μυριζει πολυ  :2funny:

Κοιτα να παω και να μην ειναι ομορφη...κομοδινο δεν με πειραζει να ειναι, αλλα αν ειναι ασχημη  :vomit: θα γινει φονικο.!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Συμφωνω και σε αυτο αλλα καποια πραματα πρεπει να τα λεμε
άμα μιλήσω θα κρυφτούν πολλοί! :orchestra: τα κραταω για παρτη μου και για ορισμένα ατομα που τους τα έχω πει ξέρουν τι εννοώ! :hi:
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Κοιτα να παω και να μην ειναι ομορφη...κομοδινο δεν με πειραζει να ειναι, αλλα αν ειναι ασχημη  :vomit: θα γινει φονικο.!!
χαχα να πω τι μανα μου να ετοιμαζει σιγα,σιγα τα μαυρα.  :P Μπεσα τωρα αν και τα γουστα μας μπορει να διαφερουν, ειναι αρκετα εως πολυ ομορφη, πιτσιρικα (24) ελληνιδα οπως λεει τα μιλαει πολυ καλα παντως,  :grin: κωλαρακι,στητο ωραιο βυζακι, πολυ ωραιο σωμα και μεσα αρκετα καλη. τι αλλο θελεις πεσμου  :grin:
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
άμα μιλήσω θα κρυφτούν πολλοί! :orchestra: τα κραταω για παρτη μου και για ορισμένα ατομα που τους τα έχω πει ξέρουν τι εννοώ! :hi:
Οπα χαλαρωσε κι εσυ :s&m_2: ενα θεμα για μια ιεροδουλη στην θεσσ/ ανοιξα δεν θα λυσουμε ολα τα προβληματα εδω.
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Συμφωνω και σε αυτο αλλα καποια πραματα πρεπει να τα λεμε αυτη μπορει εκτος απο τανα να ναι και ανθρωπος αλλα και εμεις σκαμε φραγκα τα οποια πρεπει να σεβοντε και να ναι στην εντελεια εννοητε και εμεις βεβαια δε θα παμε μεσα στην μπιχλα και τη βρωμα στη γκομενα
ρε φιλε εννοειται και τα φραγκα του αλλου θα σεβαστουμε, αλλα για αυτα που εγραψες πριν νομιζω υπαρχουν και η κριτικες  ;) εδω μονο καλα γραφουμε για το κοριτσι μας  :cheesy: :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
ρε φιλε εννοειται και τα φραγκα του αλλου θα σεβαστουμε, αλλα για αυτα που εγραψες πριν νομιζω υπαρχουν και η κριτικες  ;) εδω μονο καλα γραφουμε για το κοριτσι μας  :cheesy: :grin:
Nαι φιλος γιατι υπαρχουν πολλοι που δε γραφουν κριτικες και εγω δεν ειμαι πολλη της κριτικης γ αυτο και δεν εγραψα ηταν απαραδεκτη οταν μου ρθε ετσι στο δωματιο ελεος δηλαδη κατα τ αλλα δεν ειπα τιποτα κακο καλη ειναι επι του αγωνος και την Ελενα την ανεφερα γιατι ειχε ακουστει οτι και καλα δε πλενετε και μπενει απο το ενα δωματιο στο αλλο κατευθειαν και μαλακιες ενω παντα μοσχομυριζει οταν μπαινει στο δωματιο τωρα για το τη κανει μεσα ξερουμε πολλη καλα ολοι εδω μεσα και το ρισκο ειναι παντα εν γνωση μας
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Nαι φιλος γιατι υπαρχουν πολλοι που δε γραφουν κριτικες και εγω δεν ειμαι πολλη της κριτικης γ αυτο και δεν εγραψα ηταν απαραδεκτη οταν μου ρθε ετσι στο δωματιο ελεος δηλαδη κατα τ αλλα δεν ειπα τιποτα κακο καλη ειναι επι του αγωνος και την Ελενα την ανεφερα γιατι ειχε ακουστει οτι και καλα δε πλενετε και μπενει απο το ενα δωματιο στο αλλο κατευθειαν και μαλακιες ενω παντα μοσχομυριζει οταν μπαινει στο δωματιο τωρα για το τη κανει μεσα ξερουμε πολλη καλα ολοι εδω μεσα και το ρισκο ειναι παντα εν γνωση μας
Ελα ασε τις μλκ :) την γουσταρεις την μικρη και για αυτο και εισαι συνεχεια στο θεμα της.. :P
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ο μπουχος ο αλητης  :rockon: την πηδηξε τελευταια αλλα δεν μιλαει  :headbang: πες ρε μαλεα δυο λογακια για το κοριτσι στο θεμα της  ;) αφου σ'αρεσε κι εσενα  :grin:
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Ό,τι και να λέμε πάντως είναι φρέσκο το κορίτσι κι αυτό φαίνεται..και δεκτική και φιλομαθής ;)
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Ο μπουχος ο αλητης  :rockon: την πηδηξε τελευταια αλλα δεν μιλαει  :headbang: πες ρε μαλεα δυο λογακια για το κοριτσι στο θεμα της   ;) αφου σ'αρεσε κι εσενα  :grin:
έχω γράψει 2 κριτικές ήδη και την ανακάλυψα πρώτος! :grin: ΑΣΕ Μαλέα άλλη είναι ηφαίστειο μέσα και δεν λέω τπτ! :boobies:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Την ερωτευτηκατε και της ανοιξατε και τοπικ ? Σιγα το σερβις και την γκομενα :headbang: Οσο για τα γιαννενα? Κλαινε οι παγουραδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom