Νέα

Η Μαρλέν από το Caligula Gold σε πορνοταινία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

οντως η ταινια ειναι μετρια .

η φιλη μας κανει την καμαριερα και παιζει μονο στο πρωτο μισαωρο .

η ξανθια - robin - ειναι πολυ καλη .  :boobies:

για οποιον ενδιαφερεται υπαρχει στα torrentαδικα .
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φολα η ταινια,η Μαρλεν στο LIVE ειναι πολυ καλυτερη
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ασε προεδρε . μακρυα και αγαπημενοι .
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
1ον Η ταινία είναι τραγική και ελεεινή .

2ον Καλά , υπάρχουν άτομα που σκάνε λεφτά σε αυτήν τη μαρλέν ??  :think: :think:
    Θα μου πεις γούστα είναι αυτά , όπως θέλει ο καθένας ...
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Χθες το βραδι στο παμπριζ του αυτοκινητου μου βρηκα ενα διαφημηστικο απο το  Gold που ελεγε ,ΣΕΧΟΒΟΜΒΑ,ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ,ανοιγει τις πυλες της διασκεδασης καθε βραδι στον  Caligula,ποια ητανε στην φωτο ,η ΜΑΡΛΕΝ,πολυ γελιο εριξα.
Αν μπορεσω το βραδι θα την ανεβασω
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Τωρα ειναι ξανθια
 

Συνημμένα

  • MARLEN.JPG
    MARLEN.JPG
    257,3 KB · Εμφανίσεις: 128

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
ειχα κανει πριβε με την κοπελα. ειχε ενα τεραστιο μουνι.. σκετος λαβυρινθος.. με το που τελειωσε το πριβε πηγα και επλυνα τα χερια μου.. ευτυχως δεν ειχε και σχεδον καθολου(τι σχεδον) υγρα και δεν παιζει να κολλησα και τπτ.
 

Επισκέπτης
ειχα κανει πριβε με την κοπελα. ειχε ενα τεραστιο μουνι.. σκετος λαβυρινθος.. με το που τελειωσε το πριβε πηγα και επλυνα τα χερια μου.. ευτυχως δεν ειχε και σχεδον καθολου(τι σχεδον) υγρα και δεν παιζει να κολλησα και τπτ.

σιγά μην τσουρουφλιστείς ρε φιλαράκο! :tooth:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
ειχα κανει πριβε με την κοπελα. ειχε ενα τεραστιο μουνι.. σκετος λαβυρινθος.. με το που τελειωσε το πριβε πηγα και επλυνα τα χερια μου.. ευτυχως δεν ειχε και σχεδον καθολου(τι σχεδον) υγρα και δεν παιζει να κολλησα και τπτ.
Δεν μπορω να εκφερω γνωμη γιατι ,δεν την πηρα ποτε για χορο,εχω ακουσει ομως οτι ειναι επικινδυνη.
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Εγω τη Μαρλεν την ειχα παρει για χορο οταν ακομα ηταν στο Πλατινουμ. ΠΟλυ καλη στον απλο χορο, δεν εκατσα για παραπερα. Εδωσε κατευθειαν τηλεφωνακι για ξενοδοχειο αλλα ζηταγε 250 γιουρια κ 400 για να φερει κ 1 φικη για 2 ωρες. Δυστηχως δεν πηρα γιατι την αλλη μερα εφευγα, αλλα οταν ξανανεβω θα παρω σιγουρα, αυτη η κοπελα ειναι τελειως προστυχη καυλοφατσα!!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εκτος απο την Μαρλεν που λετε οτι ειναι βρωμιαρα, μηπως ξερετε ποιες αλλες ειναι για να τις αποφευγουμε? η ερωτηση ειναι γενικη και οχι μονο για αυτο το μαγαζι αλλα και για αλλα μαγαζια της πολης μας. 
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Ποιο βρωμιαρα απο αυτην νομιζω δεν υπαρχει,σαν λεσι γυριζει μεσα στο μαγαζι,τα ρουχα της επισης βρωμικα.Το στομα της μυριζει πολυ ασχημα,ισως απο τις πιπες που κανει και τα χυσια που ρουφαει.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Ποιο βρωμιαρα απο αυτην νομιζω δεν υπαρχει,σαν λεσι γυριζει μεσα στο μαγαζι,τα ρουχα της επισης βρωμικα.Το στομα της μυριζει πολυ ασχημα,ισως απο τις πιπες που κανει και τα χυσια που ρουφαει.
κανενα δοντι θα εχει χαλασμενο μαλλον.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οντως Προεδρε η συγκεκριμενη ειναι αρκετα βρωμιαρα. Μονο να σκεφθει κανεις τι κανει μεσα στο πριβε με τοσα ατομα. Κριμα παντως γιατι ειναι πολυ ωραια γκομενα η συγκεκριμενη. Ηθελα να ξαναρωτησω αν υπαρχει καμια αλλη βρωμιαρα που πρεπει να προσεχουμε. Ευχαριστω. 
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Μάκγες αυτή την πέτυχα το Blue Iguana τώρα περιοχή βαρδαρίου πάλι στα πριβέ έκανε έκτροπα.Πολύ βρωμιάρα η συγκεκριμένη κινητό όχημα μικροβίων.
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι εκτροπα κανει στα πριβε δηλαδη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom