Νέα

Η "μαλακία" στα καλύτερα της..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.398
Like
5.369
Πόντοι
1.406
απο μικρός 16 χρονών με βασανίζει το εξής φιλοσοφικό ερώτημα , γιατί όμως το να παρατρίβεσαι με τον εαυτό σου (επιτυγχάνοντας πολλές φορές μεγάλη απόλαυση) , δεν σε ικανοποιεί τόσο ή σου αφήνει μια δυσφορία ή ενοχές (ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων)μετά την εκσπερμάτιση, σε σχέση με το να παρατρίβεσαι με μια έμβια γυναίκα ( ακόμα και κομοδίνο) ?
η διαδικασία η μηχανική είναι η ίδια
Αν ξεκινησουμε απο τα βασικα,εχουμε το ενστικτο της αναπαραγωγης,Θες να χυσεις μεσα σε ενα μουνι και να το γκαστρωσεις,εστω και υποσυνειδητα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Αν ξεκινησουμε απο τα βασικα,εχουμε το ενστικτο της αναπαραγωγης,Θες να χυσεις μεσα σε ενα μουνι και να το γκαστρωσεις,εστω και υποσυνειδητα
συμφωνω ...αλλα μου βγαινει να γκαστρωσω την φαιη σκορδα :fuck1: :cum: :2funny:
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Χιτμάνειο θεωρημα που δεν καταρριπτεται ποτε.

Χιτμάνειο θεώρημα ! Το δέχομαι.

Πάντως αν μπορούσα να την κρύψω σπίτι χωρίς "θέματα", εύκολα της έριχνα ένα πούτσο. όσο γαμήσι και να έχει ρίξει ένας άντρας στη ζωή του, καθαρά για το διαφορετικό και την όλη φάση ένα πούτσο στην κούκλα τον έριχνε πιστεύω.

Πιστεύετε ότι αν την είχατε, στο πρώτο γαμήσι υπάρχουν πιθανότητες να μην την παίρνατε από κώλο???

:dancing:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
άλλη εμπειρια το καλο γαμησι τυπε

το κακο γαμησι θα συμφωνησω οτι δεν εχει τιποτα παραπανω απο μια καλη μαλακια
συμφωνώ αλλά δεν καταλαβαίνω το "γιατί" γίνεται αυτό,
πρέπει να έχει σχέση με την αποδοχή του άλλου η όλη ιστορία

Αν ξεκινησουμε απο τα βασικα,εχουμε το ενστικτο της αναπαραγωγης,Θες να χυσεις μεσα σε ενα μουνι και να το γκαστρωσεις,εστω και υποσυνειδητα

και τι διαφορά έχει ένα πλαστικό μουνί κούκλας ή ένας κόλπος που δημιουργήθηκε απο κολποπλαστική (λέω γώ τώρα...) ή η παλάμη σου
απο έναν κόλπο γυναίκας ;
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
απο μικρός 16 χρονών με βασανίζει το εξής φιλοσοφικό ερώτημα , γιατί όμως το να παρατρίβεσαι με τον εαυτό σου (επιτυγχάνοντας πολλές φορές μεγάλη απόλαυση) , δεν σε ικανοποιεί τόσο ή σου αφήνει μια δυσφορία ή ενοχές (ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων)μετά την εκσπερμάτιση, σε σχέση με το να παρατρίβεσαι με μια έμβια γυναίκα ( ακόμα και κομοδίνο) ?
η διαδικασία η μηχανική είναι η ίδια

Και εσύ νιώθεις έτσι?
Και ο Picker!
Τυχαίο?
Δεν νομίζω ....
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.398
Like
5.369
Πόντοι
1.406
και τι διαφορά έχει ένα πλαστικό μουνί κούκλας ή ένας κόλπος που δημιουργήθηκε απο κολποπλαστική (λέω γώ τώρα...) ή η παλάμη σου
απο έναν κόλπο γυναίκας ;
Αν εσυ πειστεις και πιστεψεις οτι ειναι το ιδιο πραγμα,τοτε καμια διαφορα,αν οχι τοτε θα εξακολουθεις να αναζητεις αυτο που θεωρεις αληθινο
Ειναι ολα θεμα αντιληψης
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
παντως αν την ωρα που "παιζεις" με την κουκλα σου , βαλεις και μια τσοντα να παιζει στο pc , σε σχεση με κατι κομοδινα που θελουν και λεφτα για να γαμηθουνε , καλυτερα θα περασεις με την κουκλα , παρα μαζι τους (ηχητικα εφε & φουλ προγραμμα & οχι +20 , +20 , +20) :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Και εσύ νιώθεις έτσι?
Και ο Picker!
Τυχαίο?
Δεν νομίζω ....

μου άφηνε άγχος και καυλόσπυρα όταν ήμουν 16 ετών , τώρα όχι τόσο
τίποτα δεν είναι τυχαίο  ;)

Αν εσυ πειστεις και πιστεψεις οτι ειναι το ιδιο πραγμα,τοτε καμια διαφορα,αν οχι τοτε θα εξακολουθεις να αναζητεις αυτο που θεωρεις αληθινο
Ειναι ολα θεμα αντιληψης

σωστός ο παίχτης ,
μου άρεσε αυτή  η απάντηση ;)
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
να νιώσω άσχημα όταν χύσω μετά από μαλακία? Ίσα ίσα παραγγέλνω και μια πίτσα μετά και κάνω και το τσιγαράκι μου και είμαι πρώτος. Τι τύψεις?

Πιστεύω ότι κάποιος θα νιώσει άσχημα με όλο αυτό, αν καταβάθος μέσα του ξέρει ότι δε μπορεί να βρεί κάτι άλλο και αναγκαστικά μένει στην κούκλα και στην μαλακία.

Κάποιος που έχει σεξουαλική ζωή δε θα νιώσει άσχημα με μια μαλακία ή την κούκλα, ίσα ίσα θα πεί ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ !
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
συμφωνώ αλλά δεν καταλαβαίνω το "γιατί" γίνεται αυτό,
πρέπει να έχει σχέση με την αποδοχή του άλλου η όλη ιστορία

και τι διαφορά έχει ένα πλαστικό μουνί κούκλας ή ένας κόλπος που δημιουργήθηκε απο κολποπλαστική (λέω γώ τώρα...) ή η παλάμη σου
απο έναν κόλπο γυναίκας ;
τυπε το αρσενικο απο τοτε που μπορει να εκσπερματωσει εχει την επιθυμια να μοιραστει το σπερμα του με καποιο θηλυκο, σαν κομματι της αρχεγονης ανθρωπινης επιθυμιας για αναπαραγωγη. Δραση και αντιδραση ειναι. Εσυ χυνεις, αυτή το καταπινει, νιωθει την ευχαριστηση, εσυ εχεις μοιραστει μαζι της το σπερμα και αυτή εχει μοιραστει μαζι σου την ευχαριστηση, και ερχομενη σε οργασμο σου δινει την επιβεβαιωση που χρειαζεσαι οτι ΝΑΙ ΡΕ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ. Με την παλαμη αυτο πώς να το νιωσεις, πες μου;
 

oxi allo dalara

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
256
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τυπε το αρσενικο απο τοτε που μπορει να εκσπερματωσει εχει την επιθυμια να μοιραστει το σπερμα του με καποιο θηλυκο, σαν κομματι της αρχεγονης ανθρωπινης επιθυμιας για αναπαραγωγη. Δραση και αντιδραση ειναι. Εσυ χυνεις, αυτή το καταπινει, νιωθει την ευχαριστηση, εσυ εχεις μοιραστει μαζι της το σπερμα και αυτή εχει μοιραστει μαζι σου την ευχαριστηση, και ερχομενη σε οργασμο σου δινει την επιβεβαιωση που χρειαζεσαι οτι ΝΑΙ ΡΕ, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ. Με την παλαμη αυτο πώς να το νιωσεις, πες μου;

κι αμα σου τον παιζει η γκομενα ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΤΗΣ?  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
η μόνη μαλακία με την κούκλα είναι ότι τα 300+ που θα κάνει θα μπορούσαν να διατεθούν σε
20 μαυρούλες από πιάτσα...
η δυο καλά call girl
η 10 μπουρδέλα
η 6 στούντιο
η καμιά χορήγηση γκόμενας για κανένα μήνα που θα καταλήξει το ίδιο βαρετή με την κούκλα μετά  :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom