Νέα

Η μαλακία σώζει την τσέπη μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Ναι με βοήθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εάν στην παίξει άντρας ...και αυτό μαλάκια είναι ....γενικά με όλη την σημασία της λέξης
Βλέπε νήμα με θέμα: "Αλληλομαλακία παντρεμένων"... :wink:
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
504
Πόντοι
301
Τύποι μην λέτε πολλά...
μαλακία=φούντα
γαμήσι=πρέζα
η ημέρα με την νύκτα....γαμάτε κάνει καλό...!!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Θα ηθελα την αποψη σας. Όταν σκεφτομαι με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω εχω χαλάσει άπειρα λεφτά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls. Όταν το κάτω κεφάλι είναι έτοιμο να εκραγεί από την καύλα θες να δώσεις όσο και όσο για να εκτονώσεις αυτή την καύλα. Αν είσαι άτυχος και τυχερός παράλληλα και δεν βρίσκεις διαθέσιμη την επιθυμητή γκόμενα μπορείς να σκεφτείς δε γαμιέται θα τραβήξω μια μαλακία. Και έτσι ξεκαυλώνεις και γλιτώνεις τα λεφτά που θα χάλαγες. Θα ήθελα να τοποθετηθεί το κοινό του μπου σε αυτό το θέμα.

Εδω εισαι τυπε :confused: :confused: :confused:
(m=eaAaGwObaaaa)(mh=KcUsYk1QNjC6bdia)14.jpg
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Εγώ το βλέπω αλλιώς ...σίγουρα σώζει την τσέπη ....για σκέψου να πας ακόμα και με την γυναίκα σου και να σου φύγουν τα φλοκιια πάνω στην καύλα ....εγγυμοσυνη γιατρός γεννα πάνες γάλατα κτλ....καλύτερα μαλακια...τόσα λεφτά θα γλυτώσουμε
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
301
Like
771
Πόντοι
81
το θεμα παρ'οτι φιανεται να ειναι μαλακια και ομως οχι κυριοι του μπου.κομ δεν ειναι μαλακια
ειναι ενα πολυ σοβαρο κοινονικοοικονομικο ζητημα, στο οποιο τεταστου φημης καθηγητες εχου διαφωνισει και εχουν διασταυρωσει τα πνευματικα του ξιφη για αυτο
ο διασημος γερμανος καθηγητης χειροπαικτηκης και αυνανιας φον ΧΟΥΦΤΕΝ εχει γραψει (με το ενα χερι γιατι το αλλο ειχε <δουλεια>) οτι αν πετυχει η μαλακια τυφλα να εχει το γαμιση απο την αλλη ενας αλλος κορυφαιου διαμετρηματος γαλλος ειδικος ο ΛΕ ΠΟΥΤΑΝΕ-ΞΕΜΠΟΥΡΔΕΛΕ ειχε αναφερει οτι η ψωλη μου οτι δει εκει μεσα θε να μπει
ειναι δυο διαφορετικες σχολες σκεψης οι οποιες εχουν φανατικους οπαδους ανα τον κοσμο (κατι σαν θρησκεια ενα πραγμα)
εγω παντος αυτο που εχω να συμβουλεψω τον φιλο μας ειναι οτι εαν καθε φορα που <τραβαει> και απο μια για να χαλαρωσει ας βαζει στην ακρη και απο 50€ (αυτα δλδ που θα εδινε σε ενα studio) και μολις συμπληρωσει 1500 μαλακιες θα εχει τα χρηματα για να αγορασει ενα σπιτι 2-αρι, ετσι ναι καλα θα κανει κα θα <ανακουφιζεται> μονος του, γιατι το να τον φαει η μαλακια και μετα να τρωει τα λεφτα του σε μαλακιες εεεεε..... αυτο ειναι πολυ μεγαλη μαλακια :bigdick::bigdick:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Η μαλακία είναι υγεία, σου δυναμώνει το κορμί, σου κάνει μπράτσα, ωραία φάτσα και είναι κι οικονομική
Είναι θεωρία συνωμοσίας;

Για όλα φταίει ο Χίος και οι Illuminati;

Λευτεριά στην Τσετσενία και στον Γιώργο Μοναστηριώτη!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τή λέτε ρε μύστες η μαλάκια είναι μεγάλη αμαρτία για αυτό γαματε γιατί χανόμαστε καθημερινά πολλαπλασιάζονται η γκέι η τρανσέξουαλ και η Κρος
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Ενταξει απο την αποψη να λες οτι γαμας 3-4/φορες την εβδομαδα και να δινεις ποσα λεφτα λες καλυτερα μια φορα την εβδομαδα να πηγαινεις με ιεροδουλη και τις υπόλοιπες να τον παίζεις... Τελείως να την βγάζεις μόνος δεν γίνεται ειδικά αν έχεις ήδη εθισθει σε ιερόδουλες... αλλιώς πας και σε ένα Μοναστήρι που είναι και τζάμπα ολα χωρίς ενοίκια , φαγητά, λογαριασμούς...και κλεινεσαι εκει μέσα
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.185
Πόντοι
441
Ενταξει απο την αποψη να λες οτι γαμας 3-4/φορες την εβδομαδα και να δινεις ποσα λεφτα λες καλυτερα μια φορα την εβδομαδα να πηγαινεις με ιεροδουλη και τις υπόλοιπες να τον παίζεις... Τελείως να την βγάζεις μόνος δεν γίνεται ειδικά αν έχεις ήδη εθισθει σε ιερόδουλες... αλλιώς πας και σε ένα Μοναστήρι που είναι και τζάμπα ολα χωρίς ενοίκια , φαγητά, λογαριασμούς...και κλεινεσαι εκει μέσα
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.185
Πόντοι
441
η μαλακια είναι εθισμός , απόλαυση, συνηθεια , εξάρτηση και αυτοματισμός
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.793
Κριτικές
62
Like
40.176
Πόντοι
8.530
Σταμάτης Κραουνακης-"Αν πετύχει η μαλακια τύφλα να 'χει το γαμησι".
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
145
Πόντοι
1
Θα ηθελα την αποψη σας. Όταν σκεφτομαι με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω εχω χαλάσει άπειρα λεφτά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls. Όταν το κάτω κεφάλι είναι έτοιμο να εκραγεί από την καύλα θες να δώσεις όσο και όσο για να εκτονώσεις αυτή την καύλα. Αν είσαι άτυχος και τυχερός παράλληλα και δεν βρίσκεις διαθέσιμη την επιθυμητή γκόμενα μπορείς να σκεφτείς δε γαμιέται θα τραβήξω μια μαλακία. Και έτσι ξεκαυλώνεις και γλιτώνεις τα λεφτά που θα χάλαγες. Θα ήθελα να τοποθετηθεί το κοινό του μπου σε αυτό το θέμα.
Μπορεις να τα συνδυασεις και τα δυο, αν την πληρωσεις λιγοτερα λεφτα για να σου τραβηξει αυτη μαλακια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.312
Πόντοι
17.311

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Αν πετύχει η μαλακια,τύφλα να χει το γαμησι μπρο
Μεγαλη αληθεια κι ομως
Πραγματι μια μαλακια με ωραιο ερεθισμα και εντονες καυλες ειναι πολλες φορες ανωτερη απο το γαμησι.
Αλλωστε προσωπικα ακομη κι οταν γαμαω γκομενα η πουτανα σκεφτομαι πως παλι μαλακια τραβαω απλα τωρα μεταξυ πουτσας και παλαμης παρεμβαλλεται γυναικειο κρεας...
Επισης η παλαμη μου δε θα μου ζηταει αγκαλιες ουτε θα την πιασει πολυλογια ουτε θα μου λεει "μου ελειψες" και αλλες πιπες.
 

ellidorikjr

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
35
Πόντοι
0
ενταξει τωρα.... θα μπω σε ενα site κρεοπωλείου να ανοιξω thread για vegan ......
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Ορθότατα λέει ο θυμόσοφος λαός «εάν πετύχει …..»

Γράφτηκε πολλές φορές στο σάιτ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Σταμάτης Κραουνακης-"Αν πετύχει η μαλακια τύφλα να 'χει το γαμησι".
Σιγά αυτό μην το είπε αυτός ο μαλακας ....εγώ το ξέρω τουλάχιστον αυτήν την ατάκα 40χρονια ...και τότε δεν υπήρχε ίντερνετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom