Νέα

Η "λύδια λίθος" των ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giant123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
citizen...


Πιστεύω κι εγώ ότι δεν ισχύει για όλες το φαινομενο πατερας-ανδρας δεδομένου ότι υπάρχουν εξαιρέσεις οπως ανεφερα. Σημασια όμως έχει ότι αυτό στέκει όχι επειδή το γράφω εγώ και συμφωνείς με τον δικο σου ξεχωριστό τρόπο αλλά επειδή βρίσκει πεδίο δράσης.
Τώρα για την λυδία λίθο έχω καταληξει στο εξής κι αφού πρώτα σε συγχαρω για την ανάλυση που εκανες:

Ναι, τα προκαταρκτικά είναι.
Αυτό είναι η λυδία λίθος.
Έχεις δίκιο. Πληρωνεις για να τεστάρεις.
Φυσικά πριν τα προκαταρκτικά υπάρχει
η πρωτη εντυπωση που δεν ειναι απολυτη
γι αυτό και τρώμε φολες. Πολλοί απο εμάς νιωθουν κάτι διαφορετικό σαν υποσχετική (και δεν εννοώ μάτια και φρύδια) οταν βλέπουν την πορνη στο σαλόνι. Όσες φορές έχω περάσει πολύ καλά παρατηρώ μετά την διαδικασία ότι πριν μπω το ήξερα. Δεν είναι ομως απόλυτο. Είναι ένα κομβικο σημείο ισο και αντίθετο με αυτό που ξέρουμε ότι θα φάμε φολα αλλά τελικα μπαινουμε, κατι και που πάλι δεν είναι απόλυτο. Αυτό συμβαίνει σχεδον σε όλους αν το σκεφτουμε. Αρα για να λειτουργεί έτσι λειτουργεί κι αντιστροφα. Αποδεικνυεται και δεν ισχυει πάντα επειδη πολυ απλά δεν έχουμε την ιδια διάθεση πάντα.
Θα μου πεις ούτε αυτές. Ναι αλλά εδώ νοιαζομαστε για εμάς.
Πάμε στην λυδια λίθο.

Ή τυπική πορνη δεν μπορεί σχεδόν ποτε
να κοντρολαρει εύκολα έναν άνδρα που αποσκοπεί σε βαθιά ηδονή (αλλιώς τον παίζει να μην τρέχει κιόλας) οποτε αναλώνεται σε επιδερμικές μαλακιες και μπούρδες για να προστατευτεί. Ξέρει ότι αν χαλαρωσει θα μπλεξει σε καταστάσεις που θα την διεγείρουν γιατί είναι αμαθη σε βομβαρδισμό ερεθισμων.
Και θα καταρρεύσει σε χρόνο dt.
Οι περισσότερες αυτών είναι ντουβαρια του τύπου "απο Δευτερα ξεκινας". Ερασιτεχνακια δηλαδη. Οτι καλύτερο.

Ή δοτική πορνη οδηγεί πιο εύκολα
τον προηγούμενο άνδρα στο να περάσει καλά, γιατί γνωριζει πως να δημιουργεί και να χαλιναγωγεί αυτά που θα συμβούν στο όλο θέμα. Το ξέρει ήδη με την εναρξη αλλά είναι καμμένο χαρτί πια.
Γνωρίζει πως να μην παρεκτραπεί
αν και το κάνει που και που.
Αυτή η πορνη δυσκολα θα βγει εκτός πενταγράμμου κι αν το κάνει θα είναι ωραία αλλά δύσκολα θα είναι αυθεντικό. Δεν μπορεί να πεισει εύκολα. Γι αυτό συνήθως έχει όρια αλλα και φοβερές διακυμανσεις.

Ενώ η πρώτη...

Όλη ή ιστορια λοιπον ειναι ότι θέλουμε την πρώτη πορνη αλλα να κάνει λάθος.
Εκεί παραμονευουμε γιατί μόνο αυτή μπορεί να δώσει μεγατονους συγκίνησης.
Βλέπεις αν κάνει λάθος, θα λειτουργήσει ως γυναικα κι όχι ως επαγγελματίας.
Θα μου πεις σπανια. Έτσι είναι στην πορνεία . Δεν θα τις εξισωσουμε και με τις γκομενες. Εξάλλου πιο το νόημα να μένω στο ότι χύνουν οι πουτανες σε κάτι λιγότερο από δέκα λεπτά στα ξεπεταδικα; Δεν έχω κάποια ανάγκη επιβεβαίωσης. Χειροκροτω άλλους πελάτες που γδυνονται, προκατάρουν, γαμανε, περιποιούνται, χύνουν, σοσιαλάρουν, ντύνονται και ανανεώνουν ραντεβού σε κατι λιγότερο από δέκα λεπτά νταντεύοντας τις πόρνες;
Πως να σταθώ δίπλα τους όταν έχω συνηθίσει μισή ώρα μόνο για προκαταρκτικά με γυναικα;
σε τι να φανώ αντάξιός τους;
ντρέπομαι τον διαγωνισμό.
Μήπως ειμαι ανώμαλος τελικα;

Εμένα ποιος θα με νταντεψει;
Άμα δεν έχεις μουνι...που πας στην Ελλάδα;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom