Νέα

Η κρίση «στέλνει» περισσότερα κορίτσια στα μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lagos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Απόλυτα σίγουρος! Θα πρότεινα μάλιστα να γίνει υποχρεωτικό για όλες τις γυναίκες να περνάνε για ένα εξάμηνο από μπουρδέλο όπως είναι για εμάς υποχρεωτική η στράτευση!  :dancing:

Συγνωμην, αλλα θα ειναι λιγο καυστικος.

Ολες - ολες ?
Ακομα και οι κοντινες συγγενεις μας (Αν με πιανεις ?)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Συγνωμην, αλλα θα ειναι λιγο καυστικος.

Ολες - ολες ?
Ακομα και οι κοντινες συγγενεις μας (Αν με πιανεις ?)

Εκεί ήθελα να καταλήξω και εγώ!!! Δε νομίζω οτι το εννοεί!!
 

Επισκέπτης
Συγνωμην, αλλα θα ειναι λιγο καυστικος.

Ολες - ολες ?
Ακομα και οι κοντινες συγγενεις μας (Αν με πιανεις ?)

Βεβαίως όλες, η κόρη μου πρώτη από όλες! Θεωρώ σπουδαίο λειτούργημα την πορνεία και έχω τεράστιο σεβασμό για τις πουτάνες! Να περνάνε όλες από τη Φυλής για λίγο και μετά να παντρεύονται όποιον θέλουν.  :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βεβαίως όλες, η κόρη μου πρώτη από όλες! Θεωρώ σπουδαίο λειτούργημα την πορνεία και έχω τεράστιο σεβασμό για τις πουτάνες! Να περνάνε όλες από τη Φυλής για λίγο και μετά να παντρεύονται όποιον θέλουν.  :)

Δεν εχω να πω τιποτα.....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Βεβαίως όλες, η κόρη μου πρώτη από όλες! Θεωρώ σπουδαίο λειτούργημα την πορνεία και έχω τεράστιο σεβασμό για τις πουτάνες! Να περνάνε όλες από τη Φυλής για λίγο και μετά να παντρεύονται όποιον θέλουν.  :)
:o ε τι αλλο θα δω πια...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
μμμμμ.........
ειναι και η κριση αλλα οχι και τοσο, αλλωστε πριν μερικα χρονια μια κοπέλα που εκανε αυτη τη δουλεια εφευγε απο τη βαδρια της με πολαπλασια χρηματα απο οτι φευγει τωρα.
Η κατασταση στις μερες μας εχει γινει τετοια ωτσε μια κοπέλα σε ενα μπουρδελο στο σχολασμα της να φευγει ακομα και με 50-100ε λιγο παραπανω δηλ απο οσα θα εβγαζε αν δουλευε σε μια καφετερια δηλ.
Γιατι να παει λοιπον η αλλη να γινει πουτανα?
για 30-40-50 ε παραπανω?
Το οτι πολλες κοπέλες πηγαινουν επιτελους να δηλωθουν εχει να κανει πιστευω με το συνεχιζομενο κυνηγητο της αστυνομιας και με την πιο αυστηρη τηρηση των νομων σε αυτον τον χωρο. Οι κυβερνησεις της ΝΔ ηταν ανεκαθεν αλλωστε πολυ αυστηρες με εμας τις ιεροδουλες.
Ουτε τα συνεχιζομενα αυτοφορα ειναι οτι καλυτερο για μια κοπέλα αλλα ουτε και οι κατηγοριες σε βαθμο κακουργηματος για μαστροποια για την υπηρεσια ή το μαγαζι που δουλευει με αδηλωτη κοπέλα ειναι κατι το οποιο μπορει κανεις να το προσπερασει τοσο ευκολα.
Συγουρα κατα την αποψη μου καλυτερα να δηλωθουν οσο το περισσοτερο γινεται αν οχι στο συνολο τους αλλα τουλαχιστον στην πληοψηφια τους ολες οι κοπέλες που κανουν αυτη τη δουλεια γιατι ετσι και επαγγελματικη συνηδιση θα αποκτησουν αλλα θα ειναι και πολυ πιο προσεκτικες οσον αφορα την υγεια τους αλλα και την υγεια των πελατων τους

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
100 την μέρα είναι 700 την βδομάδα και 2.800 τον μήνα πολύ καλά λεφτά !!!! Βέβαια παλιά ήταν τα 3πλασια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom