Νέα

Η κρίση εκτόξευσε την πορνεία στην Ελλάδα κατά 150%..Oι τιμές γιατι ειναι ιδιες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
η εμπειρια χρειαζεται στα ντελα αλλα και να πηγαινεις με στανρακια η συχνα εχει διαφορα με καποιον που πηγαινει λιγες φορες    
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
και  αυτες  ειναι γυναικες εχουν τα δικα τους θεματα ψυχωλογικα  οι θεματα με γκομενους  η μενουν μακρια  απο την πατριδα  τους καποιες αν ξερεις να τις χειριστεις περνας τελεια
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
η εμπειρια χρειαζεται στα ντελα αλλα και να πηγαινεις με στανρακια η συχνα εχει διαφορα με καποιον που πηγαινει λιγες φορες    

Αναλογα πρεπει να κοβεις τη φαση..  μπορει να σε βαρεθει και η τανα αν πηγαινεις πολυ συχνα.. αν βεβαια πηγαινεις συνεχεια σε μια και υπαρχει θετικη εκβαση και αυρα στο γαμησι ok γινετε στανταρακι σου.. το καλυτερο ειναι να εχεις μερικες καλες και να πηγαινεις εναλλαξ για να μη βαριεσαι και να μη σε βαριουνται.. υπαρχουν αρκετα τιπς για να παιρνας καλα σε ντελο..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
λογικο ειναι  βαριουνται  και οι δυο πλευρες  εγω στα  ντελα  παω διοτι αλλαζω παραστασεις και  βαρειμαι τις κοπελες  απο τη σχολη  και  φιλες  που εχω στην  δαπ
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
λογικο ειναι  βαριουνται  και οι δυο πλευρες  εγω στα  ντελα  παω διοτι αλλαζω παραστασεις και  βαρειμαι τις κοπελες  απο τη σχολη  και  φιλες  που εχω στην  δαπ

Γαμιουνται ευκολα οι συμφοιτητριες ή θελουν πολυ μπλα μπλα και παρεα?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
υπαρχουν πελατες  λογο  του χωρου  λογο  των  ξενων  καποιοι που  δεν γουσταρουν να γαμησουν σε ντελο  το θεωρουν  εξευφτελεστικο 

Ένα μεγάλο μείον στα μπορδελα, είναι η καθαριότητα. Τα σεντόνια τα αλλάζουν κάθε 14 βδομάδας, να πλυθείς που; έχεις και την τσατσά να βαράει την πόρτα σαν τον γάλατα.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Παω σε ντελα που δε διαφερουν πολυ απο στουντιο και εκμαιευω λογο εμπειριας καλυτερες υπηρεσιες/χρονο στο 20ρικο. Σε στουντιο δε σεβονται το 50ρικο ενω θα επρεπε να σου κανουν τεμεναδες.. απορω πως βρισκουν και τα σκανε.

Ακριβος αυτο. Ειδικά η studio αλησιδά (54α 54β 56 δυδιμου 8Α) και παρα πολλες και ωραιές κοπέλες έχει και παρα πολυ καλο χώρο και ποτε μου δεν είχα θέμα με τον χρόνο. Γιαυτο θεωρο τέρμα αδιανοητο να πάει  κανεις σε studio. Μονο αμα δεν ξέρει κάποιος και νομίζει οτι θα είναι καλητερα η κατι τέτοιο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
καποια  σπιτακια  εχουν φτιαχτει ανακαινιστει φυλης  84  κατω  τα  δυο φιλιππιδου 11  α κια β μοντελοαλυσιδα  το πλυσιμο μια  δικαιολογια  ειναι αυτο κανεις μπανιο στο σπιτι  σου  και μετα μπανιο στο σπιτι σου  υπαρχουν κοπελες  στο 20 ευρω  καλυτερες απο κοπελες  50 ευρωου σε συμπεριοφρα  και υπηρεσιες
 

sweet_old1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2016
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
..οι τιμές ανεβαίνουν κι ο χρόνος χρήσης της κοπέλας μειώνεται..?

Απ τη στιγμη που υποτιθετε συμφωνα με δημοσιογραφικη ερευνα οι εκδιδομενες εχουν αυξηθει... τοτε γιατι δε πεφτουν οι τιμες??

Εφιάλτης γίνεται η πορνεία στην Ελλάδα, καθώς η οικονομική κρίση οδηγεί όλο και περισσότερες νέες κοπέλες στο πεζοδρόμιο. Ακόμη και φοιτήτριες «κάνουν πιάτσα» προκειμένου να εξασφαλίσουν χρήματα για να συνεχίσουν τις σπουδές τους....

...Σύμφωνα με πρόσφατη έκθεση που εκπονήθηκε από κοινού από τον Τομέα Εγκληματολογίας του Παντείου Πανεπιστημίου, το Εθνικό Κέντρο Κοινωνικών Ερευνών (ΕΚΚΕ) και τον Συνήγορο του Πολίτη, τα στοιχεία είναι δραματικά, καθώς η πορνεία τα χρόνια της κρίσης αυξήθηκε κατά 1.500%. κτλ κτλ

Ειναι τοσο μεγαλη η ζητηση που επιτρεπει να μενουν οι τιμες οπως την εποχη προ της κρισης?

Τα εισοδηματα εχουν πεσει, οι πουτανες εχουν αυξηθει, οι τιμες στο αγοραιο σεξ ειναι σταθερες. Πως το εξηγητε παιχτες???

εγω θα το εξηγουσα ως εξης :

Θα ελεγα οτι για καποιους ειναι βασικη ενστικτωδης αναγκη το σεξ και οχι αγαθο πολυτελειας
οποτε απο την στιγμη που εχεις αναγκη κατι θα τα σκασεις για να το παρεις με καθε τροπο
δεν ειναι δηλαδη οπως τα αμαξια για παραδειγμα που σου λεει ο αλλος ωραια στα αρχιδια μου δεν το αγοραζω και πεφτει η τιμη του 10 φορες κατω ή τα σπιτια αντιστοιχα

ο αλλος ΘΕΛΕΙ να γαμησει οποτε τα σκαει χοντρα και οι τιμες παραμενουνε ως εχουνε.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Nα πεσει στα 15 ευρο η Φυλης, οσο τα ονλιγκρικ στο Μεταξι.
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Άρθρα του 2015 με μια αναφορά σε μια έρευνα μια δημόσιας υπηρεσίας του κ€&@• , ρε συνάδελφοι όλοι ξέρουμε ότι οι εκδιδόμενες έχουν μειωθεί στην Αθήνα , οι μαύρες έφυγαν από το κέντρο, οι πιάτσες στη σ Λόντος και την Αθηνών έχουν εξαφανιστεί ( αναφέρομαι σε τοποθεσίες και όχι σε τύπο υπηρεσιών ) , τα ροδέλα κλείνουν το ένα μετά το άλλο , τα στούντιο έχουν ρήξει τη ποιότητα των κοριτσιών , οι παλιές καλές vfm βίζιτες έχουν σχεδόν εκλείψει . Με τι στοιχεία δικαιολογούν την αύξηση ; και απο ποιες πηγές έχουν πάρει τα στατιστικά ; από το σύλλογο εκδιδόμενων ; αυτό απλά θα σήμαινε ότι αυξήθηκαν οι νόμιμες κοπέλες στη πιάτσα. Από συνεντεύξεις ; Ποια -ός του κυκλώματος θα τους έδειχνε εγγράφως πραγματικά νούμερα ; ή μήπως μπορούν να κάνουν ποιοτικό έλεγχο στη κάθε πικραμένη που για την οποία ελάχιστη αμοιβή της προσέφεραν πήγε και τους αράδιασε κάποια ιστορία ;

Η μοναδική εξήγηση ειναι να αναφέρει εικασίες από τις καθημερινές ιστορίες που ακούμε για γυναίκες που ενεκα των οικονομικών συνθηκών αναγκάστηκαν να κάνουν πράγματα τα τελευταία χρόνια τα οποία έχουν σεξουαλικές προεκτάσεις αλλά σίγουρα δεν μπορούν να αναχθούν σε επίπεδο εκδιδόμενης .

Όσο για τις τιμές ...

Θυμάμαι που το 1998 πλήρωνα 2000-5000 δρχ. Στα δέλα τις φυλής , 20€ το 2004 ήτοι 7000 δρχ. 13 χρόνια αργότερα οι τιμές ειναι ίδιες. έλεος που γκρίνιαζετε. Εάν υποθέσουμε ότι οι κοπέλες παίρνουν 5€ ανα πελάτη ( και όχι λιγότερα όπως μάλλον θα προκύπτει στο τέλος της ημέρας ) τι θα πάνε σπίτι τους ;
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
καλημερα.2-3 πραγματα που θελω να πω.
σε γενικες γραμμες πριν το ευρω οι τιμες στην φυλης πριν το ευρω ηταν απο 2000-5000 max,με το τριχιλιαρο να ειναι συνηθως το στανταρ εκτος και αν μιλαμε για καμμια μοντελα οποτε ανεβαινε στο πεντοχιλιαρο.αλλα μιλαμε για μοντελο κοπελα που σημερα δεν βρισκεις ουτε με κυαλια στην φυλης.
με την αλλαγη νομισματος το πηγανε απευθειας 20 ευρω μεγαλη αυξηση ΤΟΤΕ αλλα η αληθεια ειναι οτι το εχουνε κρατησει σταθερο για καμμια 15ετια.
βεβαια πολλοι θα πουν οτι τωρα υπαρχει μεγαλητερη προσφορα αλλα και οτι οι μισθοι στην ελλαδα εχουν πεσει η καλυτερα οτι το εισοδημα του ελληνα εχει πεσει.
εγω πιστευω οτι σε γενικες γραμμες στο θεμα τιμης ειμαστε ισα βαρκα ισα γυαλο τουλαχιστον στην φυλης.
για studio η callgirl νομιζω οτι το 100ευρω ειναι πολλα λεφτα.
αλλα για να επανελθω στη φυλης αποψη μου ειναι οτι το μεγαλυτερο προβλημα ΣΗΜΕΡΑ ειναι η ποιοτητα των κοριτσιων και οχι το 20ρικο.
οι παλιοι θυμουνται νομιζω τι κοριτσαρες ειχαμε σε σχεση με τα μπαζα του σημερα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο μεσος μπουρδελιαρης ειτε προ κρισης με 1300 ευρω ειτε μετα την κριση με 900 ευρω το μηνα, θα παει με 5-10 πουτανες τον μηνα.
δεν του λειπουν τα 200 ευρω το μηνα για την μεγαλυτερη απολαυση της ζωης αρα δεν εχει λογο να μειωσει την ζητηση του αρα και οι πουτανες τις τιμες τους για τον ανταγωνισμο.
επισης ο αριθμος των ιεροδουλων σε αθηνα και θεσσαλονικη μπορει να μην φαινεται διαφορετικος. διαφορετικος μπορει να είναι σε μικρες πολεις πχ βολο, ιωαννινα, αλεξανδρουπολη, λαρισσα, ηρακλειο... εκει παλια μπορει να μην υπηρχε ουτε 1 να εκδίδεται με ραντεβού και τωρα να εχουν βγει στο κλαρι από 5 φοιτητριες, ή και σε άλλες μικρότερες πολεις μη φοιτητριες μπορει να αρχισαν το σπορ λογω κρισης πχ σε κιλκις, καβαλα, αγρινιο...
αρα αν αθηνα-θεσσαλονικη ειχαν 500 πουτανες και η επαρχια ειχε 100, συνολο 600
και τωρα αθηνα-θεσσαλονικη εχει 500 αλλα η επαρχια ανεβηκε στις 400, συνολο 900
να η αυξηση 50 %.
τωρα αν οι κοπελες με τα κρυφα ραντεβού εχουν γινει άλλες 500 σε αθηνα θεσσαλονικη και άλλες 100 στην επαρχια
να άλλη μια αυξηση 100 %
δηλαδή αυτές που εκδίδονται και καταγράφονται εδώ στο σαητ μπορει να φαινονται ιδιες, άλλες πολλες κρυφες-περιστασιακες και κυριως σε επαρχια μπορει να εχουν θεαματικη αυξηση σε αριθμο.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
για τα μπουρδελα δεν εχω αποψη...

για τα μασαζ , επισης δεν εχω συγκριτικα. δεν πηγαινα προ κρισης, μονο τώρα, στα οποια μου φαίνεται καλη η τιμη, 80 για δυο φορες στην ωρα, χωρις να πληρωσεις ξενοδοχειο.

τωρα για τα call μπορω να μιλησω.

Απο 2004-2012-13 περίπου πράγματι τα 150 που ζητουσαν οι περισσότερες για 1 ώρα ήταν πολλά. Όποια κυρία έπαιρνε απόφαση να το δώσει το μουνακι της στην πιάτσα, πιστεύω αν είχε μυαλο, θα μάζεψε χρήμα.
Εγω λέω: 150X3 πηδήματα την μέρα = 450 Χ 20 το μήνα = 9000 Χ 10 μηνες το χρονο 90.000 το χρόνο Χ 5 χρονια = 450.000.

Χωρίς πίεση, κάνοντας επιλογή πελατών...

Μια χαρά  λοιπόν...αν βέβαια είχες μυαλό να τα μαζέψεις και όχι να τα γαμήσεις σε ρούχα και ταξίδια. Έχω παραδείγματα που δούλεψαν και αποχώρησαν , ευα38, ευα, κάποια νανα που ψαρευε απο love.gr

Τώρα λοιπον με την κρίση, αυτες που έπαιρναν τα 150 ζητάνε 80-100. Εννοώ οι αντιστοιχης κατηγορίας...

γιατι λέτε ότι δεν έπεσαν οι τιμές? Άργησαν να πέσουν ναι...αλλά όχι οτι δεν έπεσαν...

Εδώ πριν 4-5 μήνες γάμησα μια που τωρα ζητάει 100...(θα το ριξει εντος ολιγου...) για 1 ώρα, με μασαζ καλό, 2 σφόλια και κώλο για 50!!!!




 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
συμφωνο απολυτα.ειδικα στην κατηγορια νεαρων κοριτσιων π.χ φοιτητριες και γυναικες ανω των 45 ετων ειναι απολυτη ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ οτι εκδιδονται και μαλιστα παρανομα πολυ μεγαλο ποσοστο.
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
συμφωνο απολυτα.ειδικα στην κατηγορια νεαρων κοριτσιων π.χ φοιτητριες και γυναικες ανω των 45 ετων ειναι απολυτη ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ οτι εκδιδονται και μαλιστα παρανομα πολυ μεγαλο ποσοστο.

πως τις βρισκουμε ομως αυτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom