Νέα

Η κόρη μου θέλει να γίνει μοντέλο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jonh70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
E,τότε γιατί δεν άνοιξε θέμα "η κόρη μου θέλει να γίνει πουτάνα":think:
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
H γνώμη μου είναι ότι η κόρη σου σε γράφει στα παπάρια της και κάνει ότι γουστάρει.
Οπότε η γνώμη η δική μας περισσεύει....

ΥΓ Όλες το έχουν δει μοντέλα στην Ελλάδα... Ας προσγειωθούν και λίγο στην πραγματικότητα και ας περιοριστούν στις selfies στο facebook με τα χείλια ενωμένα λες και έχουν πρηστεί από τσίμπημα μέλισσας...

Αν όντως ποστάρεις φωτογραφίες της κόρης σου στο bourdela.com για να παρεις άποψη αν θα γίνει μοντέλο  ή οχι, καλά κανει και σε γράφει στα @@ της και κάνει ότι θέλει
Σε ενα site για πουτανες έβαλες φωτογραφιες της ανήλικης (?) κορης σου με μαγιο? Ή μας κοροιδεύεις ή εισαι εντελώς για τον πουτσο

Με τέτοιο σώμα δεν κάνει ουτε για σερβιτόρα σε καφετερια....
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Αν όντως ποστάρεις φωτογραφίες της κόρης σου στο bourdela.com για να παρεις άποψη αν θα γίνει μοντέλο  ή οχι, καλά κανει και σε γράφει στα @@ της και κάνει ότι θέλει
Σε ενα site για πουτανες έβαλες φωτογραφιες της ανήλικης (?) κορης σου με μαγιο? Ή μας κοροιδεύεις ή εισαι εντελώς για τον πουτσο

Με τέτοιο σώμα δεν κάνει ουτε για σερβιτόρα σε καφετερια....

18 είπε ότι είναι, ρε...ποια ανήλικη ?
 

Επισκέπτης
Μην τσιμπατε , "κοπελα" ανατολικης προελευσης , που τη φιλοξενει ο τυπος στο παραθαλασσιο εξοχικο του θα ναι.
"Τουρισμο" κανει.
Με τα social media το πιο ευκολο πραγμα ειναι να "φιλοξενεις" κοσμο πλεον.
Προσφερεις δωρεαν διακοπες με "ανταλλαγμα"
Ανταλλακτική οικονομία λεγεται
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυπε το κακο θα ταν να θελε ο...γιος σου να γινει μονδελο! Η κορη δε πειραζει! Τη βγαζεις και στο κλαρι και θησαυριζεις! ;)
 

afteralll

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Like
100
Πόντοι
0
βασικα ο τυπος πρεπει να λεει αληθεια με τη διαφορα ότι ψαχνει να βρει γαμιαδες για μανα και κορη με λιγα λογια ανωμαλαρα...ηθελα να ηξερα τις ρώτησες????
 

afteralll

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Like
100
Πόντοι
0
ε πεστο μας ντε μας εβγαλες την ψυχη.και τι σου ειπε οκ θελω να γαμηθω με αλλον?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δεν φταίει ο ανωμαλος που ξεκινησε το νημα,  ο οποιος γυμνο γυναικείο κορμι δεν εχει δει περα απο καμια βαφτιση, αλλα τα χαϊβάνια που ανοίγουν διαλογο μαζι του παιζοντας το παιχνιδι του.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δεν φταίει ο ανωμαλος που ξεκινησε το νημα,  ο οποιος γυμνο γυναικείο κορμι δεν εχει δει περα απο καμια βαφτιση, αλλα τα χαϊβάνια που ανοίγουν διαλογο μαζι του παιζοντας το παιχνιδι του.
Δεν σε ακούει κανένας Λευτέρη.
 

afteralll

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Like
100
Πόντοι
0
μην βιαζεστε ρε αφήστε να δουμε που στο διαολο θελει να το παει
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Καλησπέρα  .
Είμαι καινούριος στο σπίτι.
Η κόρη μου έχει καιρό που θέλει να γίνει  μοντέλο.  Εγώ ανησυχώ με αυτά που ακούγονται για αυτό το επάγγελμα. Πριν δεν την αφίσα εγώ να πάει αλλά τώρα ξεκίνησε πριν 3 μήνες. 
Τι γνώμη έχετε εσείς?

ψοφα τρομπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom