Νέα

Η καψούρα της χορεύτριας ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AssFiller
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μην ενοχλείσαι "φίλε"....είναι δικό μας παιχνίδι....κάνε δουλειά σου...μην μας παίρνεις σοβαρά....είμαστε στην 4η διάσταση εμείς...;)
εγω παντως εμεινα στη δευτερα γυμνασιου,και ξεκινω νυχτερινο σκολιο
 

Finder

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
198
Like
2
Πόντοι
1
Οκ.  :)
Να προσθεσω σε αυτα που εγραψα πιο πανω, οτι λιγο καιρο αφοτου την αφησε ο φιλος μου, η κοπελα επιασε ξανα δουλεια σαν χορευτρια.

Στο διαστημα που δεν δουλευε βραδυ, ειχε φρικαρει με την διαφορα χρηματων που κερδιζε (εχανε) πλεον...

Ειναι πολλα τα λεφτα που κερδιζουν παιδια και μετα δεν μπορουν να πιασουν κανονικη δουλεια.
 

Επισκέπτης
εγω παντως εμεινα στη δευτερα γυμνασιου,και ξεκινω νυχτερινο σκολιο
εγώ ενδιαφέρομαι για μεταμεσονύκτιο σχολείο...το πρωί δουλεύω οικοδομή,το απόγευμα μέχρι τις 12 ταξί κ δεν προλαβαίνω...έχεις τίποτα κατα νου ???
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγώ ενδιαφέρομαι για μεταμεσονύκτιο σχολείο...το πρωί δουλεύω οικοδομή,το απόγευμα μέχρι τις 12 ταξί κ δεν προλαβαίνω...έχεις τίποτα κατα νου ???
ελα απεδω να δουλεψουμε μαζι,τωρα που φυγε και ο αχμετ
 

Επισκέπτης
ελα απεδω να δουλεψουμε μαζι,τωρα που φυγε και ο αχμετ
Τα παιδιά στο αεκτζήδικο θρέντ ή του βάζελου...δεν έχουν δηλώσει ενδιαφέρον για το βοθράδικο ???
Μ'αυτή την ιδέα είχα μείνει...κ έκανα αίτηση αλλού...:(
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τα παιδιά στο αεκτζήδικο θρέντ ή του βάζελου...δεν έχουν δηλώσει ενδιαφέρον για το βοθράδικο ???
Μ'αυτή την ιδέα είχα μείνει...κ έκανα αίτηση αλλού...:(
αυτοι ρε συ θαναι υποτακτικοι σι ΕΡΓΟΔΙΓΟΣ και γω σταθερα διευθυνων συμβουλος ετεριας αποφραξεων εκκενωσεων και καθαρισμου λιμνοδεξαμςνων,
θα αναλαβεις και τι χεμικες τουαλετες,ασισταντ μανατζερ θα σε λεμε,θα χεις και καρτα!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
αυτοι ρε συ θαναι υποτακτικοι σι ΕΡΓΟΔΙΓΟΣ και γω σταθερα διευθυνων συμβουλος ετεριας αποφραξεων εκκενωσεων και καθαρισμου λιμνοδεξαμςνων,
θα αναλαβεις και τι χεμικες τουαλετες,ασισταντ μανατζερ θα σε λεμε,θα χεις και καρτα!!!!!!!!!1
Θα το σκεφτώ....γιατί δεν ξέρω αν έχω τα προσόντα για μια τόσο υψηλή θέση....μην κλέψω τη δόξα σε άλλα παιδιά πιο ικανά κ άξια...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom