Νέα

Η καλύτερη επαγγελματίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.903
Πόντοι
8.236
Αν σας ρωτούσαν ποια είναι καλύτερη εργαζόμενη - εργαζόμενες αυτή την στιγμή απο οποιοδήποτε κλάδο ( μπουρδελα , call girl, μασατζιδικα, στούντιο ) Τι θα απαντούσατε ? Ποια κοπέλα θα προτείνατε σε έναν ο οποίος θα ήθελε να περάσει καλά και για αυτόν τον λόγο  αποφάσιζε να βρεθεί με κάποια η οποία θεωρείτε κορυφαία (η ένα από τα ποιο βαριά χαρτιά ) στον κλάδο της  ?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Παλι τέτοιο θρεντ  :S
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
πολυ γενικη και αοριστη ερωτηση θεωρω,γραψε εσυ τι θες ακριβως και μετα να σχολιασουμε..για καποιον καλη μπορει να ειναι μια που δινει κωλο,για καποιον αλλον μια που κανει αγκαλιτσες και νιωθει σαν την κοπελα του,για αλλον μια που γαμιεται σαν σκυλι χωρις αυριο,για αλλον μια που κανει τα παντα με 80 ευρω και παει λεγωντας..αν ανοιξω εγω ενα θεμα και ρωτησω ποιο ειναι το καλυτερο αυτοκινητο,πιστευεις θα παρω απαντηση που να με βοηθησει?αν πω ομως εχω οικογενεια,το θελω με χωρους για αποσκευες,να εχει ανεσεις,κτλ κτλ,τοτε κατι θα γινει...
 
OP
OP
B

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.903
Πόντοι
8.236
πολυ γενικη και αοριστη ερωτηση θεωρω,γραψε εσυ τι θες ακριβως και μετα να σχολιασουμε..για καποιον καλη μπορει να ειναι μια που δινει κωλο,για καποιον αλλον μια που κανει αγκαλιτσες και νιωθει σαν την κοπελα του,για αλλον μια που γαμιεται σαν σκυλι χωρις αυριο,για αλλον μια που κανει τα παντα με 80 ευρω και παει λεγωντας..αν ανοιξω εγω ενα θεμα και ρωτησω ποιο ειναι το καλυτερο αυτοκινητο,πιστευεις θα παρω απαντηση που να με βοηθησει?αν πω ομως εχω οικογενεια,το θελω με χωρους για αποσκευες,να εχει ανεσεις,κτλ κτλ,τοτε κατι θα γινει...
Εγώ προσωπικά για την ώρα τουλάχιστον παίζω με call girls και μαστζίδικα (έχω παίξει και με στούντιο παλαιότερα και μπορεί να ξαναπάω κάποια στιγμή). Η ερώτηση που κάνω είναι πάρα πολύ απλή, δεν υπάρχει κάποια ερώτηση παγίδα, θέλω να μάθω ότι καλό υπάρχει στην αγορά αυτή την στιγμή και για να ενημερωθώ εγώ προσωπικά αν υπάρχει κάτι το καλό η το συγκλονιστικό και παράλληλα να ενημερωθούν και τα υπόλοιπα μέλη. Άλλωστε το νόημα αυτό είναι να βρεθούμε και να περάσουμε καλά με κάποια. Για να γίνει αυτό καλό θα ήταν να έχουμε ιδέα για τα δυνατά κομμάτια που κυκλοφορούν αυτη την στιγμή. Από εκεί και πέρα όποιος θέλει γράφει την άποψη του και ο καθένας κρίνει αν θα βασιστεί στην γνώμη που θα διαβάσει η θα ακούσει.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
πολυ γενικη και αοριστη ερωτηση θεωρω,γραψε εσυ τι θες ακριβως και μετα να σχολιασουμε..

Είναι όμως κάποια βασικά αυτονόητα ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΤΗΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ.

1)Να καλύπτει το χρόνο για τον οποίο πληρώνεται. 1 ώρα η βίζιτα, 15 λεπτά η στούντιο , 30 λεπτά ή 45 ή 60 στο μασάζ ανάλογα το πρόγραμμα.

ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΕΙ. ΜΗΔΕΝ ΟΛΕΣ.

2)Να δέχεται να ... ΓΑΜΙΕΤΑΙ. Να μην κουράζεται . Αν κουράζεται σε πολύ λιγότερη ώρα από αυτή για την οποία πληρώνεται ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΘΗΝΌΤΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.

Αν πληρώσω πουτάνα για μια ώρα ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΑΩ ΜΙΑ ΩΡΑ.

Υπάρχει κάποια διαφωνία σε αυτά ;;;;;
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Αν σας ρωτούσαν ποια είναι καλύτερη εργαζόμενη - εργαζόμενες αυτή την στιγμή απο οποιοδήποτε κλάδο ( μπουρδελα , call girl, μασατζιδικα, στούντιο ) Τι θα απαντούσατε ? Ποια κοπέλα θα προτείνατε σε έναν ο οποίος θα ήθελε να περάσει καλά και για αυτόν τον λόγο  αποφάσιζε να βρεθεί με κάποια η οποία θεωρείτε κορυφαία (η ένα από τα ποιο βαριά χαρτιά ) στον κλάδο της  ?
Μπουρδέλα-Μιχαέλα
            Call girl-Νίνα (μελαχρινή)
            Μασατζίδικο-Αντελίνα (nirvana)
            Στούντιο-Katy
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Είναι όμως κάποια βασικά αυτονόητα ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΤΗΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ.

1)Να καλύπτει το χρόνο για τον οποίο πληρώνεται. 1 ώρα η βίζιτα, 15 λεπτά η στούντιο , 30 λεπτά ή 45 ή 60 στο μασάζ ανάλογα το πρόγραμμα.

ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΕΙ. ΜΗΔΕΝ ΟΛΕΣ.

2)Να δέχεται να ... ΓΑΜΙΕΤΑΙ. Να μην κουράζεται . Αν κουράζεται σε πολύ λιγότερη ώρα από αυτή για την οποία πληρώνεται ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΘΗΝΌΤΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.

Αν πληρώσω πουτάνα για μια ώρα ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΓΑΜΑΩ ΜΙΑ ΩΡΑ.

Υπάρχει κάποια διαφωνία σε αυτά ;;;;;
σχετικα με το 1 που εγραψες εχει να κανει αποκλειστικα με την καθε κοπελα (βιζιτα),τωρα σε στουντιο κτλ αλλαζουν οι παραγοντες και μπορει να μην φταιει μονο η κοπελα αλλα και το παρασκηνιο του χωρου που δουλευει...Τωρα για παραδειγμα αν μια βιζιτα ερθει αργοπορημενη και θελει να φυγει ακριβως στο τελος του ραντεβου της ειναι φαουλ..το αν την ξαναπαρεις ειναι δικο σου θεμα..οταν ομως η αλλη ερχεται ακριβως στην ωρα της και φευγει αντιστοιχως στην ωρα που ειχε συμφωνηθει,τοτε ειναι οκ..βεβαια και εμεις και αυτες ειμαστε ανθρωποι και μπορει να μας τυχει κατι με αποτελεσμα να υπαρξει καθυστερηση ή ματαιωση του ραντεβου.Σε μενα προσωπικα ειναι πολλες οι περιπτωσεις που χτυπησε η πορτα του δωματιου ακριβως την ωρα που ειχε συμφωνηθει και η αναχωρηση το ιδιο επισης.Βεβαια υπηρξαν και πολλες καθυστερησεις απο πολλες οι οποιες σημειωθηκαν στο μπλοκακι μου και φανηκε στην πορεια ποσο της ξαναπροτιμησα.
Οσο αφορα το 2 εχει να κανει με την κοπελα αλλα και την χημεια/καυλα που θα βγαλει με τον καθενα.Ωστοσο παντα σε γενικες γραμμες, θα πρεπει να κανει αποσβεση του χρηματικου ποσου για το οποιο εχει πληρωθει.Αν στο τελος της συναντησης,δεν σε καλυψε,πας παρακατω..πορτοκαλιες υπαρχουν πολλες που λενε.Τωρα αυτο που λες να την γαμας 1 ωρα?Φανταζομαι θα πρεπει το ραντεβου να ειναι μεγαλυτερης διαρκειας της 1 ωρας για να γινει αυτο,γιατι εκτος απο το γαμησι να το πω απλα,θα πρεπει λιγο να μιλησεις-γνωριστεις λιγο στην αρχη ειδικα αν την βλεπεις πρωτη φορα,να βγαλει τα ρουχα της,να παει να κανει ενα μπανακι κτλ..δεν νομιζω να γινεται μολις μπει μεσα στο δωματιο,καλα καλα δεν περασει την πορτα ,κατεβαζουμε το παντελονι της στα 4 και δωσε πονο για 1 ωρα.
Για να κλεισω και να μην γινομαι μακροσκελης,αυτο που ειπες <ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΕΙ. ΜΗΔΕΝ ΟΛΕΣ.> θα διαφωνησω επειδη η ζωη μου εχει μαθει οτι δεν πρεπει να βαζεις ολους τους ανθρωπους σε ενα τσουβαλι.Εχει και καλους, εχει και κακους..Απλως στον καθενα δινεις, αυτο που του αξιζει.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
θα πρεπει το ραντεβου να ειναι μεγαλυτερης διαρκειας της 1 ωρας για να γινει αυτο,γιατι εκτος απο το γαμησι να το πω απλα,θα πρεπει λιγο να μιλησεις-γνωριστεις λιγο στην αρχη ειδικα αν την βλεπεις πρωτη φορα,να βγαλει τα ρουχα της,να παει να κανει ενα μπανακι κτλ..δεν νομιζω να γινεται μολις μπει μεσα στο δωματιο,καλα καλα δεν περασει την πορτα ,κατεβαζουμε το παντελονι της στα 4 και δωσε πονο για 1 ωρα.
Για να κλεισω και να μην γινομαι μακροσκελης,αυτο που ειπες <ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΕΙ. ΜΗΔΕΝ ΟΛΕΣ.> θα διαφωνησω επειδη η ζωη μου εχει μαθει οτι δεν πρεπει να βαζεις ολους τους ανθρωπους σε ενα τσουβαλι.Εχει και καλους, εχει και κακους..Απλως στον καθενα δινεις, αυτο που του αξιζει.

Ρε τύπε ΕΛΕΟΣ.
Δεν γράφουμε έκθεση ιδεών εδώ !!!!!
Τι κουβεντα και να γνωριστούμε ;;;;;;

ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
Πληρώνονται πολύ ακριβά για κουβέντα.

ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.

Φυσικά και μπορώ να έρθει στο δωμάτι , κάνει ντουζάκι και να αρχίσω να τη γαμάω.
Σιγά που θέλω να τη γνωρίσω !!!!!

ή να σπάσω πάγο .

Αν είναι του γούστου μου, ούτε τη φωνή της δεν χρειάζεται να ακούσω.
Το εργαλείο δουλεύει , τη βάζω κάτω και την ξεσκίζω στο γαμησι.

ΔΥΣΚΟΛΟ ;;; ΕΙΝΑΙ . ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ 80-100-150 ΤΗΝ ΩΡΑ !!!!!!!!

Αυτή που καθαρίζει το σπίτι μου , ΠΑΙΡΝΕΙ 10 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ και είναι επίσης πολύ δύσκολο .

Οι βίζιτες ,πληρώνονται για ωρα ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ.
ΑΝ δεν τελειώσεις , σε 40 λεπτά χτυπάει το τηλέφωνο !!!!!!!


ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ. ΑΚΥΡΟ. ΜΑΥΡΟ.
δεν είναι ανεκτή συμπεριφορά αυτή


ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Αλλού σέβονται τον πελάτη και τα λεφτά που παίρνουν .
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Μυστη μου, αν εσύ μπορείς να το έχεις το κομπρεσέρ να δουλεύει μια ώρα σερί, είσαι ειδική περίπτωση.
Ίσως αυτή η υπεράνθρωπη ικανότητα σου να σε κάνει δυσανεκτικο σε οτιδήποτε λιγότερο, αλλά οι περισσότεροι δεν έχουμε τα υδραυλικά για να ζητάμε τέτοιες υπηρεσίες.

Οπότε πες μας. Ποια έχει φτάσει πιο κοντά στις υπηρεσίες που ζητάς με τα δικά σου κριτήρια;
 
OP
OP
B

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.903
Πόντοι
8.236
Ρε παιδιά δεν μπορείτε να πείτε κάτι σχετικό με το νήμα ? Εδώ πρέπει να λύσετε το εάν οι πουτανες ακολουθούν η όχι τον κώδικα δεοντολογίας ?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μυστη μου, αν εσύ μπορείς να το έχεις το κομπρεσέρ να δουλεύει μια ώρα σερί, είσαι ειδική περίπτωση.
Ίσως αυτή η υπεράνθρωπη ικανότητα σου να σε κάνει δυσανεκτικο σε οτιδήποτε λιγότερο, αλλά οι περισσότεροι δεν έχουμε τα υδραυλικά για να ζητάμε τέτοιες υπηρεσίες.

Παληκάρι ας αφήσουμε τι εξυπνάδες.
Αν κάνουμε τους κινέζους και ρωτήσουμε μια βίζιτα ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ,
τι θα μας πει ;;;;;;;

Μια ώρα σεξ , με ελεύθερο στοματικό και σεξ σε όλες τις στάσεις ;;;;;;
Εξτρά πρωκτικό .

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙ ;;;;

Θα πει καμία θα έρθω για μισή ώρα με 40 λεπτά, αλλά σεξ δεν πρέπει να κάνεις πάνω από 5-10 λεπτά ;;;
Και κατά προτίμηση να χύσεις στο 2λεπτο για να φύγω στο τέταρτο ;;;;;;

ΛΕΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ;;;;;;

Όχι βέβαια.
Και ζητάνε 80-100-120-150 και βάλε ... ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ! ΤΗ ΔΗΘΕΝ ΜΙΑ ΩΡΑ.

Και όταν τον βάζεις μέσα ....

στο 3λεπτο ... άντε ... αργείς ;;;
στο 10λεπτο ακόμη ;;;;;
στο .... 12λεπτο κουράστηκα, δεν μπορώ άλλο !!!!!!!

ΑΛΛΑ Η ΤΑΡΙΦΑ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ.
Ποιός παίρνει τόσα ;;;;;;

Οι δικηγόροι χρεώνουν 60 ευρώ την ώρα !!!!!!!!
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
42
Like
1
Πόντοι
0
Βλακώδης τρόπος σκέψης κατά τη γνώμη μου και καλησπέρα. Δε γίνεται μια κοπέλα να γαμιεται μια ώρα ενώ το ραντεβού είναι μια ώρα. Επίσης κανένας εδώ μέσα δε γαμαει μια ώρα σερί. Αν όμως θες να γαμησεις μια ώρα σερί, κάνε το ραντεβού μιάμιση ώρα. Το σοσιαλ, το μπάνιο και τα προκαταρκτικά είναι απαραίτητα στο σεξ.μ και συνεπώς στο ραντεβού. Έχω βρεθεί με κάποια να περνάω σχεδόν όλο το ραντεβού στα προκαταρκτικά με ένα δεκάλεπτο ΚΑΛΟΥ σεξ που μας κάλυψε και τους δυο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom