Νέα

Ετεροφυλική Η ιστορία μιας μπουρδελοπαρέας

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
λαλακια ρε τύπε! Αφού το ξεκίνησες έπρεπε να συνεχίσεις
Όχι, νομίζω πως καλύτερα που σταμάτησα. Το θέμα του φόρουμ είναι Ερωτικές Ιστορίες και εγώ στην "Γκομενα του Φίλου μου" ξεκίνησα με σκοπό να γράψω κάτι παρακμιακό με προσωπικά αδιεξοδα κτλ, δηλαδή θα ήμουν εκτός θέματος.
 

horonia

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Όχι, νομίζω πως καλύτερα που σταμάτησα. Το θέμα του φόρουμ είναι Ερωτικές Ιστορίες και εγώ στην "Γκομενα του Φίλου μου" ξεκίνησα με σκοπό να γράψω κάτι παρακμιακό με προσωπικά αδιεξοδα κτλ, δηλαδή θα ήμουν εκτός θέματος.
Καλύτερα που σταμάτησες τότε! Έπρεπε να γράψεις μια χιουμουριστική ιστορία με τίποτα τσατσους και μπουρδελακια κτλ να γουστάραμε! Δε πειράζει όμως , Keep walking  :rockon:
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Πάει ένας χρόνος που ανέβασα την "Ιστορία μιας Μπουρδελοπαρέας" και σε καμιά περίπτωση δεν περίμενα ότι ένα χρόνο μετά θα είχε κάνει 11,500 και πλέον κλικ! Ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές αφιέρωσαν λίγο από τον χρόνο τους για να διαβάσουν την ιστορία και ακόμη περισσότερο όσους έγραψαν ένα σχόλιο είτε ήταν θετικό είτε αρνητικό.
Να είστε όλοι καλά , σας ευχαριστώ πολύ για την ανάγνωση!
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία Ανέστη, μπράβο.
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ανέστη...έπρεπε να τέλειωνε η ιστορία με εκδίκηση σας ρίχνοντας χειροβομβίδα στο μπουρδέλο, ή καίγοντας το και απαγάγοντας την Αλιόνα και ρίχνοντας ενα κουβά σκατά στην τσατσα.

 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ανέστη...έπρεπε να τέλειωνε η ιστορία με εκδίκηση σας ρίχνοντας χειροβομβίδα στο μπουρδέλο, ή καίγοντας το και απαγάγοντας την Αλιόνα και ρίχνοντας ενα κουβά σκατά στην τσατσα.
Συναγωνιστή ευχαριστώ για την ανάγνωση και τα καλά σου λόγια.
Τώρα, όσον άφορα την κατάληξη της ιστορίας δεν είχα σκοπό να γράψω μια ιστορία δράσης αλλά μια ιστορία με χιούμορ και ρεαλισμό. Οι χαρακτήρες ήθελα να είναι οικείοι με γήινα χαρακτηριστικά και αδυναμίες, όχι ήρωες - εκδικητές. Καταλαβαίνω, ωστόσο, την εκδικητική προσέγγιση, αν και βρίσκω πως η χειροβομβίδα είναι (λίγο) extreme ως μέσο επίλυσης διαφορών.
Για την τσατσά, από την άλλη μεριά, δεν αντιλαμβάνομαι σε τι θα χρησίμευε ένας κουβάς με ακαθαρσίες στην εμβάθυνση των ρόλων  ή στην εξέλιξη και γενικότερη δομή της ιστορίας (Χιούμορ κάνω).
Και πάλι ευχαριστώ για την ανάγνωση και το χρόνο σου.
Να 'σαι καλά!
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Συναγωνιστή ευχαριστώ για την ανάγνωση και τα καλά σου λόγια.
Τώρα, όσον άφορα την κατάληξη της ιστορίας δεν είχα σκοπό να γράψω μια ιστορία δράσης αλλά μια ιστορία με χιούμορ και ρεαλισμό. Οι χαρακτήρες ήθελα να είναι οικείοι με γήινα χαρακτηριστικά και αδυναμίες, όχι ήρωες - εκδικητές. Καταλαβαίνω, ωστόσο, την εκδικητική προσέγγιση, αν και βρίσκω πως η χειροβομβίδα είναι (λίγο) extreme ως μέσο επίλυσης διαφορών.
Για την τσατσά, από την άλλη μεριά, δεν αντιλαμβάνομαι σε τι θα χρησίμευε ένας κουβάς με ακαθαρσίες στην εμβάθυνση των ρόλων  ή στην εξέλιξη και γενικότερη δομή της ιστορίας (Χιούμορ κάνω).
Και πάλι ευχαριστώ για την ανάγνωση και το χρόνο σου.
Να 'σαι καλά!

Σε κταλαβαίνω. Ε καλά, οντως ειναι εξτριμ σχετικά, αλλα το πρότεινα σα "χολιγουντιανό" χαρακτηριστικό. ο κουβάς σκατα στη τσατσά θα χρησίμευε ως εξής: αφου δείχνει το Χρήστο και σας πλακώνουν στο ξύλο οι νταβάδες, φεύγετε και μετα απο 1 βδομάδα ξαναπάτε με χειροβομβίδα κλπ. Μόλις σας βλέπει η τσατσά σας βρίζει, βγαίνετε εξω απ το μπουρδέλο, πάιρνει τους νταβάδες τηλέφωνο, έρχονται αυτοί,ο Χρήστος κι ο Αλέξης τους ακινητοποιεί με την απειλή πιστολιού, τους βάζει να γονατίσουν σε ενα στενάκι δίπλα στο μπουρδέλο και ο τρίτος της παρέας, πάλι κρατώντας πιστόλι βγάζει εξω την Αλιόνα και την άθλια τσατσά, ρίχνει ενα κουβά σκατά στην τσατσά, χειροβομβίδα στο μπουρδέλο και φεύγουν οι 3 και η απορημένη Αλιόνα προς άγνωστη κατευθυνση.
Θα είχε ειχε ενδιαφέρον να πάρεις πάσα και να το συνεχίσεις?
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Σε κταλαβαίνω. Ε καλά, οντως ειναι εξτριμ σχετικά, αλλα το πρότεινα σα "χολιγουντιανό" χαρακτηριστικό. ο κουβάς σκατα στη τσατσά θα χρησίμευε ως εξής: αφου δείχνει το Χρήστο και σας πλακώνουν στο ξύλο οι νταβάδες, φεύγετε και μετα απο 1 βδομάδα ξαναπάτε με χειροβομβίδα κλπ. Μόλις σας βλέπει η τσατσά σας βρίζει, βγαίνετε εξω απ το μπουρδέλο, πάιρνει τους νταβάδες τηλέφωνο, έρχονται αυτοί,ο Χρήστος κι ο Αλέξης τους ακινητοποιεί με την απειλή πιστολιού, τους βάζει να γονατίσουν σε ενα στενάκι δίπλα στο μπουρδέλο και ο τρίτος της παρέας, πάλι κρατώντας πιστόλι βγάζει εξω την Αλιόνα και την άθλια τσατσά, ρίχνει ενα κουβά σκατά στην τσατσά, χειροβομβίδα στο μπουρδέλο και φεύγουν οι 3 και η απορημένη Αλιόνα προς άγνωστη κατευθυνση.
Θα είχε ειχε ενδιαφέρον να πάρεις πάσα και να το συνεχίσεις?

Δηλαδή μου προτείνεις να γράψω 4ο Μέρος;  :think: Και μάλιστα ξεφεύγοντας από το υπόλοιπο κείμενο, να γράψω δηλαδή με άλλο ύφος - όχι πια χιουμουριστικό αλλά δράσης;  :think:
Και κόσμος, το αναγνωστικό κοινό, ο λαός μου, δε θα νιώσουν προδωμένοι;  :2funny:

Δε ξέρω τύπε αμφιταλαντεύομαι... απ' την άλλη μεριά ,όμως, ψήνομαι, ψιλογουστάρω να γράψω μια ιστορία (ή έστω συνέχεια) με χειροβομβίδες , πιστόλια και "σκληρούς" τσαμπουκάδες αλλά και πάλι δε ξέρω γμτ δεν ξέρω αν θα είναι καλό, δε ξέρω θα δούμε, με βάζεις σε σκέψεις. Θα το σκεφτώ θα δούμε... Ευχαριστώ πάντως για τη σκέψη και τον χρόνο σου, να ΄σαι καλά συναγωνιστή, θα το σκεφτω και σύντομα θα αποφασίσω. Και πάλι ευχαριστώ
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δηλαδή μου προτείνεις να γράψω 4ο Μέρος;  :think: Και μάλιστα ξεφεύγοντας από το υπόλοιπο κείμενο, να γράψω δηλαδή με άλλο ύφος - όχι πια χιουμουριστικό αλλά δράσης;  :think:
Και κόσμος, το αναγνωστικό κοινό, ο λαός μου, δε θα νιώσουν προδωμένοι;  :2funny:

Δε ξέρω τύπε αμφιταλαντεύομαι... απ' την άλλη μεριά ,όμως, ψήνομαι, ψιλογουστάρω να γράψω μια ιστορία (ή έστω συνέχεια) με χειροβομβίδες , πιστόλια και "σκληρούς" τσαμπουκάδες αλλά και πάλι δε ξέρω γμτ δεν ξέρω αν θα είναι καλό, δε ξέρω θα δούμε, με βάζεις σε σκέψεις. Θα το σκεφτώ θα δούμε... Ευχαριστώ πάντως για τη σκέψη και τον χρόνο σου, να ΄σαι καλά συναγωνιστή, θα το σκεφτω και σύντομα θα αποφασίσω. Και πάλι ευχαριστώ

Επειδή δε θέλω να επηρεάσω τη σκέψη σου με διαστρευλωτικό τρόπο, γιατι ο,τι γράψεις πρέπει να φέρει την υπογραφή σου και οχι τη δικιά μου, θα σου ρίξω μια ιδέα που μπορεί να δέσει ολο το γλυκό :
Δέκα χρόνια μετά στα 32 τους ξαναβρίσκονται οι παλιόφιλοι μεσα απο συμπτώσεις και περιστάσεις. Κι εκει που λένε τις ιστορίες των ζωών τους τα χρόνια που είχαν χαθεί πίνοντας μπυρίτσα σε μπαράκι της αχαρνών και θυμούνται τα παλιά, κάπου εκει περιφέρεται και η Αλιόνα....θα μπορούσα να σου πω κι αλλα αν σε ενδιαφέρει
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Επειδή δε θέλω να επηρεάσω τη σκέψη σου με διαστρευλωτικό τρόπο, γιατι ο,τι γράψεις πρέπει να φέρει την υπογραφή σου και οχι τη δικιά μου, θα σου ρίξω μια ιδέα που μπορεί να δέσει ολο το γλυκό :
Δέκα χρόνια μετά στα 32 τους ξαναβρίσκονται οι παλιόφιλοι μεσα απο συμπτώσεις και περιστάσεις. Κι εκει που λένε τις ιστορίες των ζωών τους τα χρόνια που είχαν χαθεί πίνοντας μπυρίτσα σε μπαράκι της αχαρνών και θυμούνται τα παλιά, κάπου εκει περιφέρεται και η Αλιόνα....θα μπορούσα να σου πω κι αλλα αν σε ενδιαφέρει
Και χειροβομβίδες και κουβάς με σκατά και χόλυγουντ ΚΑΙ reunion; Πολλά μου τα ΄βαλες αδερφέ! Πάντως, έχεις φτιάξει ένα πολύ καλό σεναριάκι -γιατί δε γράφεις μια δικιά σου ιστορία; Εγώ θα τη διαβάσω με ενδιαφέρον, βλέπω πως "κόβει" το μάτι σου, η ιδέα για επανασύνδεση είναι πολύ καλή, γράψε κάτι δικό σου, μόνο προσεξε να ενυπάρχει και το ερωτικό στοιχείο - το φόρουμ άλλωστε είναι για Ερωτικές Ιστορίες
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Και χειροβομβίδες και κουβάς με σκατά και χόλυγουντ ΚΑΙ reunion; Πολλά μου τα ΄βαλες αδερφέ! Πάντως, έχεις φτιάξει ένα πολύ καλό σεναριάκι -γιατί δε γράφεις μια δικιά σου ιστορία; Εγώ θα τη διαβάσω με ενδιαφέρον, βλέπω πως "κόβει" το μάτι σου, η ιδέα για επανασύνδεση είναι πολύ καλή, γράψε κάτι δικό σου, μόνο προσεξε να ενυπάρχει και το ερωτικό στοιχείο - το φόρουμ άλλωστε είναι για Ερωτικές Ιστορίες

Δε το χα σκεφτεί ποτέ να λογοτεχνήσω, σκέφτηκα οτι εσυ θα πρεπε να το γράψεις, οπως τα γράφεις.
Νομίζω δε το χω, αλλα θα κάνω μια απόπειρα. Ευελπιστώ τις επόμενες μέρες να επανέλθω με την ιστορία
μου που θα ειναι συνέχεια του σεναρίου σου.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Δε το χα σκεφτεί ποτέ να λογοτεχνήσω, σκέφτηκα οτι εσυ θα πρεπε να το γράψεις, οπως τα γράφεις.
Νομίζω δε το χω, αλλα θα κάνω μια απόπειρα. Ευελπιστώ τις επόμενες μέρες να επανέλθω με την ιστορία
μου που θα ειναι συνέχεια του σεναρίου σου.
Όχι ρε συναγωνσιτή γράψε κάτι δικό σου, το 'χεις και το παρα τό 'χεις!

Η δική μου ιστορία είναι αυτοτελής και ολοκληρωμένη εδώ και ένα χρόνο - δε θα την αλλάξω τώρα...

Γράψε μια ιστορία δικιά σου και θα τη διαβάσουμε όλοι με ενδιαφέρον!
Άντε, βρες κάτι  γαργαλιστικό να μας καθηλώσεις! :rockon:
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ένα χρόνο μετά το ανέβασμα της "Ιστορία μιας Μπουρδελοπαρέας", αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω όλους τους συναγωνιστές που την διάβασαν και την σχολίασαν (θετικά ή αρνητικά).

Από μεριάς μου την αφιερώνω σε όλες τις μπουρδελοπαρέες του bou που γράφουν ιστορία με τις τσάρκες και τις εμπειρίες τους!

Καλή ανάγνωση και καλές βόλτες συναγωνιστές!
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Συναγωνιστή έχεις πραγματικά ταλέντο στο γράψιμο. Το θέμα που διάλεξες, αν και είναι πρωτότυπο, δεν είναι αυτό που έχει σημασία. Σημασία έχει ότι παίρνοντας ένα υλικό εμπειριων, είτε δικό σου είτε φίλων σου, μπορείς να το μετατρέπεις σε ιστορία. Όσο περισσότερο το καλλιεργείς αυτό το ταλέντο τόσο περισσότερο θα βγαίνουν και καλύτερα αποτελέσματα. Και μην σε ενοχλεί η κριτική. Πάντα για καλό είναι όταν γίνεται καλοπροαίρετα. Όταν γίνεται κακοπροαίρετα απλά αγνόησε τη. Μη χαλιέσαι. Υπάρχει πάντα και ο φθόνος. Όσα δεν φτάνει η αλεπου τα κάνει κρεμαστάρια. Από μένα πάντως μπράβο.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Εκπληκτική ιστορία!Συγχαρητήρια!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δεν είμαστε συναγωνιστές.
Εσύ με την πρώτη άσχημη φάση τα έκοψες μαχαίρι τα ντέλα από τον τρόμο σου.Μια βρωμερή και τρισάθλια μπακουροπαρέα ήσασταν (γιατί κανείς δεν πιστεύει πως όντως είχατε γκόμενες) που ήταν μαζί γιατί τα νορμάλ άτομα σας απαξίωναν και δεν σας ήθελαν στις δικές τους παρέες.Χαθήκατε κιόλας,απολύτως φυσιολογικό αφού ο καθένας την πάρτη του κοίταζε,ένας πραγματικός φίλος χώνεται άμα παίξει μια τέτοια φάση και με τα χρόνια δεν χάνεται με τους φίλους του-θα βρει χρόνο να ξεκλέψει για να βρεθεί μαζί τους όσες υποχρεώσεις και να έχει.Όλα τα άλλα είναι να έχουμε να λέμε.
Μου θύμισε πάντως το όλο στόρυ τον βλάκα τον Ορέστη πλάκα πλάκα :2funny:

Μου αρεσει και η ανατρεπτικη απομυθοποιητικη αποψη του Θρασυβουλα. Οι χαρακτηρες των γυναικων ειναι πολυ επιπεδη, ανηκουν στην κοσμοθεωρηση ανθρωπων που γνωρισαν τις γυναικες μονο μεσα απ την απορριψη.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Περάσανε 3 χρόνια από το ανέβασμα της "Ιστοριας μιάς Μπουρδελοπαρέας" και δε μπορώ παρά να ευχαριστήσω όλους τους φίλους που τη διάβασαν κι ακόμα περισσότερο όσους έκαναν τον κόπο και έγραψαν κάποιο σχόλιο.
Επειδή πολλοί ρώτησαν αν είναι αληθινή ιστορία- δεν είναι. Ωστόσο ο χαρακτήρας του "Χρήστου" βασίζεται σε πραγματικό πρόσωπο που όντως "τσιμπήθηκε" με επαγγελματία και χθες μετανάστευσε στο εξωτερικό, ανάθεμα την ανάγκη για μεροκάματο και τρις ανάθεμα για το πως καταντήσαμε...

Η "Ιστορία" είναι γραμμένη σε τρεις συνέχειες δίνω λινκ

1ο Μέρος
]

2ο Μέρος
]

3ο Μέρος
]

όποιος τύχει και τη διαβάσει αν δε του κάνει κόπο ας γράψει και δυο λόγια

Αδερφέ μου "Χρήστο" καλή πατρίδα, όπου κι αν είναι αυτή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom