Νέα

Η Φαίδρα από το Athens Diva έβγαλε τσόντα με τη Sirina (147o ερασιτεχνικό)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
avnanovic

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
H αληθεια ειναι πως εχοντας διαβασει τις κριτικες για την φαιδρα εδω στη σελιδα, και εγω περιμενα κατι πολυ καλυτερο μολις αρχισα να βλεπω την ταινια. Το αποτελεσμα δυστυχως ηταν μετριο.
Νομιζω ομως πως δεν φταιει απαραιτητα εκεινη, γιατι μην ξεχναμε πως προκειται για ταινια και για την σκηνοθεσια και το φτωχο σεναριο αυτης δεν εχει λογο η κοπελα που συμμετεχει.
Ας μην αποθαρρυνουμε την Φαιδρα και καθε Φαιδρα λοιπον.
Ας της ευχηθουμε καλη συνεχεια.
Επισυναπτω 2 στιγμιοτυπα της ταινιας.
 

Συνημμένα

  • faidra.jpg
    faidra.jpg
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 272
  • faidra 2.jpg
    faidra 2.jpg
    82,1 KB · Εμφανίσεις: 265

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
Μόλις την είδα πολύ καλό σώμα,πολύ καλή πίπα εντάξει δεν είναι κούκλα,αλλά καλή δεν μου φάνηκε για ελληνίδα όμως!!!!μάλλον Αλβανίδα πρέπει να είναι.κάνω λάθος η όχι!!
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Άλλη μια λοιπόν που κάνει ακάποτο σεξ και θα πρεπε να προβληματίζει όσους ψωνίζουν. Γι αυτό και έχω κόψει πολλές άλλες πριν από αυτήν.
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Μόλις την είδα.Θα μπορούσε να την είχε αξιοποιήσει καλύτερα ο Σειρηνάκης
 

athensdiva

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.242
Like
5.741
Άλλη μια λοιπόν που κάνει ακάποτο σεξ και θα πρεπε να προβληματίζει όσους ψωνίζουν. Γι αυτό και έχω κόψει πολλές άλλες πριν από αυτήν.
άσχετος,η κοπελες κανουν εξετασεις οπως και τα αγορια πριν γυρισουν.λιγες μερες πριν...
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
άσχετος,η κοπελες κανουν εξετασεις οπως και τα αγορια πριν γυρισουν.λιγες μερες πριν...
τελικά είναι ελληνίδα η όχι.. όσο για τής εξετάσεις πιστεύω ότι αγαπάνε τον εαυτό τούς,, οπότε κάνουν..
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Την κατέβασα από το soulseek
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Μόλις την είδα πολύ καλό σώμα,πολύ καλή πίπα εντάξει δεν είναι κούκλα,αλλά καλή δεν μου φάνηκε για ελληνίδα όμως!!!!μάλλον Αλβανίδα πρέπει να είναι.κάνω λάθος η όχι!!

Τελικα πηρε η οχι πιπα γτ βλεπω  πεφτει παραπληροφορηση για ενα τοσο σημαντικο θεμα....
 

Koukouroukos

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
208
Πόντοι
1
άσχετος,η κοπελες κανουν εξετασεις οπως και τα αγορια πριν γυρισουν.λιγες μερες πριν...
και επειδή κάνουν εξετάσεις πριν τι σημαίνει γιατρέ?? Ότι όλα καλά...??? Γτ και στην Αμερική κάνουν αλλά όλο και κάτι κολλάνε συνέχεια... Επίσης για το ύψος κουβέντα?? Άμα... Και τώρα που γύρισε ταινία θα πάει 300η ώρα??
 

athensdiva

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.242
Like
5.741
και επειδή κάνουν εξετάσεις πριν τι σημαίνει γιατρέ?? Ότι όλα καλά...??? Γτ και στην Αμερική κάνουν αλλά όλο και κάτι κολλάνε συνέχεια... Επίσης για το ύψος κουβέντα?? Άμα... Και τώρα που γύρισε ταινία θα πάει 300η ώρα??
αν υπηρχε εστω ενα περιστατικο θα ειχε κλεισει η εταιρεια,η τιμή δεν αλαζη εκει θα μεινει
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
αν υπηρχε εστω ενα περιστατικο θα ειχε κλεισει η εταιρεια,η τιμή δεν αλαζη εκει θα μεινει
Ε τότε να βγάλει και άλλες τσόντες γιατί με τέτοια τιμή με τίποτα.
Επίσης ψάχνετε παρτενέρ για τις ταινίες της. :think:
Είμαι 23 όπως και αυτή.... και με τα καλοκαίρια μέσα  :S
Επίσης
Πώς δεν πήρε στο τέλος δεν τον ρουφαγε,, μαζί με τα γάλατα πλάκα με κάνεις!!!
ισχυει, του πηρε τσιμπουκι στο τελος
Στην αρχή εννοούσα, στο τέλος τι να την κάνω  :S
 

ianhit

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2016
Μηνύματα
38
Like
20
Πόντοι
0
Λινκ για την ταινία, όποιος μπορεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom