Νέα

Η Ειρήνη Χειρδάρη άνοιξε σχολή για Ελλεηνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειρήνη Χειρδάρη: Να την εμπιστευόμαστε ή όχι;

  • Να την εμπιστευόμαστε. Τα λέει πολύ ωραία

    Ψήφοι: 21 5,5%
  • Μακρυά απο τσαρλατάνους που μιλούν για σεξ. Εμπιστεόμαστε μόνο γιατρούς

    Ψήφοι: 64 16,8%
  • Δεν θα πρέπει να την αποκλείσουμε. Την εμπιστευόμαστε αφού πρώτα ερευνήσουμε το θέμα

    Ψήφοι: 68 17,8%
  • Να πουλήσει θέλει η κοπέλα......

    Ψήφοι: 229 59,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    382

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
s_688a326b03a8f58beb614cc2d4f8cdba.jpg[img]
]

Γιωργος Σαλαμας...ο αστρολογος της lifo...τα λογια ειναι περιτα...

χαχαχα ναι ειναι καπως :P
αλλα πλακα πλακα, εκτος οτι παντα μα παντα σαβουριαζε το ζωδιο μου, με πετυχαινε σε πολλα :think:

ναι ειμαι εντελως χαζογκομενα :2funny:
 

Επισκέπτης
www.lifo.gr/mag/columns/3071]http://www.lifo.gr/mag/columns/3071[/url]

''CRACKHITLER

Οι σνομπ κλαψομαρίες. Όσα δεν φτάνουν, τα κάνουν κρεμαστάρια. Κατά βάθος Ελληναράδες με κιθαρίτσες. Δουλεύουν μέχρι και στα πρωινάδικα, αλλά, κατά τα άλλα, κριτικάρουν τον ξεπεσμό των ηθών. Ασήμαντοι, αλλά τους αναφέρουμε ως σύμβολο μιας σερνάμενης indie σνομπαρίας, αποτελούμενης από παιδιά που έχουν δώσει κώλο κανονικά στο σύστημα, ωστόσο στα μπλογκάκια τους και στα δρομάκια που μυρίζουν κάτουρο και μπίρα κυκλοφορούν κορδωμένα όπως ο βασιλιάς καρνάβαλος. Ατέρμονο ψιλόβροχο μίρλας - pathetic μέχρι εξουθενώσεως. Όλα τούς φταίνε, όλα τούς βρομάνε - εκτός από τον συγκλονιστικό τους εαυτό, που μέχρι να πάει από το κομπιούτερ στον νεροχύτη γεμίζει μούχλα. Όμως, ακόμα και το δηλητήριό τους έχει ημερομηνία λήξης. Μόλις πιάσουν κάνα φράγκο, χοντραίνουν, βαριούνται και κοιτάνε να συμπληρώσουν ένσημα. Get a lifo, βαρυόμοιροι.''

τη επιπεδο τη κουλτουρα........ ειναι ωραιο παντως να ριχνεις χυλοπιτες σε τετοια μουνοπανα του συστηματος...

Έχεις δίκιο αλλά, μεταξύ μας, ο Στελίνος Χριστόπουλος δεν είναι καλύτερος από αυτόν που κράζει... ;)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα που με δουλευουν κιολας :2funny:

Δεν σου κανω πλακα...ηταν μια περιοδος που μια φιλη μου διαβαζε το ζωδιο μου απο Σαλαμα και με ειχε εξοργισει με το ποσο μεσα επεφτε ο τυπος, ηθελα να του κανω μηνυση για stalking... :grin:
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο αλλά, μεταξύ μας, ο Στελίνος Χριστόπουλος δεν είναι καλύτερος από αυτόν που κράζει... ;)
@crack hitler ειναι σαιτ για μουσικη ...
εχει και αυτος μερικα ειρωνικα εκνευριστικα κειμενα...αλλα τουλαχιστον δεν περνει μισθο...απο αυτο που κανει..

αυτο που εχω παρατηρηση γενικα σε μπλογκς και σαιτς ειναι οτι πεφτει κραξιμο και ειρωνια..

η lifo δεν μου αρεσει για τους λογους που ανεφερα...ειδικα στον καλλιτεχνικο τομεα..
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Διάβολε τι γυναίκα είναι αυτή; Μου φαίνεται πανέμορφη, κατά τη γνώμη μου λέει αερολογίες, είναι σα να κλάνει από το (πανέμορφο) στόμα της, αλλά η προφορά της είναι απίστευτη, το στυλ της μου αρέσει, φαίνεται χαζούλα και το παίζει έξυπνη. Όμορφος λαιμός, ματάρες.

Να, μια τέτοια ψάχνω για να με απορρίψει.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ξεκολλατε ρε.

Η τυπισσα δεν εχει βρει γαμια για το μυαλο της και καθεται και γραφει βιβλια.

Νοικοκυρεμενο νυφοπαζαρο.

 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν σου κανω πλακα...ηταν μια περιοδος που μια φιλη μου διαβαζε το ζωδιο μου απο Σαλαμα και με ειχε εξοργισει με το ποσο μεσα επεφτε ο τυπος, ηθελα να του κανω μηνυση για stalking... :grin:

ρε συυυ!! ημουν σε φαση να μετακομισω καποια στιγμη, κ δεν εβρισκα σπιτι κ τα ειχα πρηξει στον τοτε φιλο μου. κ ελεγε ο Σαλαμας, να προσεξουν οσοι αλλαζουν κατοικια, γτ θα τους χωρισουν :S
και ειχα παρει τον γκομενο μου, κ του κλαψουριζα να μη μ'αφησει κ θα σταματησω να γκρινιαζω χαχαχα
ποσο γελιο ειχε κανει ο δολιος μου :P
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Ξεκολλατε ρε.

Η τυπισσα δεν εχει βρει γαμια για το μυαλο της και καθεται και γραφει βιβλια.

Νοικοκυρεμενο νυφοπαζαρο.
Ε εντάξει, ο καθένας έχει τα δικά του ψυχολογικά να αντιμετωπίσει, μπορεί να έχει, μπορεί να μην έχει βρει, είναι όμως γλυκιά, όμορφη και είναι σχεδόν εξασφαλισμένο πως θα σου κάνει τη ζωή πατίνι, πως να μη την ερωτευτείς;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ε εντάξει, ο καθένας έχει τα δικά του ψυχολογικά να αντιμετωπίσει, μπορεί να έχει, μπορεί να μην έχει βρει, είναι όμως γλυκιά, όμορφη και είναι σχεδόν εξασφαλισμένο πως θα σου κάνει τη ζωή πατίνι, πως να μη την ερωτευτείς;

Ερωτευσου εσυ γυναικα που θα σου κανει τη ζωη πατινι. Να το δεις με τα ματια σου ;)

Μετα απο αυτο που εγραψες δεν μπορω να σε παρω στα σοβαρα.

Ασχετα αν θα την ξεκωλιαζα την τυπισσα. Αλλα δεν ειναι για τιποτα παραπανω.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Ερωτευσου εσυ γυναικα που θα σου κανει τη ζωη πατινι. Να το δεις με τα ματια σου ;)

Μετα απο αυτο που εγραψες δεν μπορω να σε παρω στα σοβαρα.

Ασχετα αν θα την ξεκωλιαζα την τυπισσα. Αλλα δεν ειναι για τιποτα παραπανω.
Μα, προφανώς και δεν είναι κάτι που θέλει κάποιος στη ζωή του, είναι όμως μια γουτευτική αντίφαση, να ισχυρίζεται πως "ξέρει" και πως "καταλαβαίνει" τι πρέπει να κάνει για μια σχέση και να τα κάνει τελείως σκατά στην προσωπική της ζωή. Αυτή η αντίφαση είναι που ερωτεύεσαι, από εκεί και πέρα ούτε εγώ θα ήθελα κάτι παραπάνω μαζί της από γαμήσι.
 

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
ρε συυυ!! ημουν σε φαση να μετακομισω καποια στιγμη, κ δεν εβρισκα σπιτι κ τα ειχα πρηξει στον τοτε φιλο μου. κ ελεγε ο Σαλαμας, να προσεξουν οσοι αλλαζουν κατοικια, γτ θα τους χωρισουν :S
και ειχα παρει τον γκομενο μου, κ του κλαψουριζα να μη μ'αφησει κ θα σταματησω να γκρινιαζω χαχαχα
ποσο γελιο ειχε κανει ο δολιος μου :P

:2funny: :2funny: :2funny:

Σε καταλαβαινω απολυτα, ειναι να μην σου μπει στον εγκεφαλο ο Σαλαμας...μετα γινεσαι ερμαιο του, περιμενεις πως και πως το lifo για να μαθεις της εξελιξεις στην ζωη σου. :headbang:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λοιπον δεν διφωνω οτι μπορει να ειναι ανοιχτομυαλη σεξουαλικη(αν και δεν ξερω με ποιον τροπο το εννοει ο φιλος) απο το βιντεο που ειδα πολλα που λεει εχουν λογικη βαση φαινεται οτι εχει ψαχτει στο σεξ αλλα δεν ακουσα κατι που να μην το εχω ξανακουσει και μπαινοντας λιγο στο δικο της σαιτ που διαφημησε στην μενεγακη ειδα ολο ιστοριες για σεξ στυλ κοσμοπολιταν η αλλων περιοδικων τις οποιες ουτε πιστευω οτι ειναι αληθινες αλλα ουτε και ειναι αυτο το θεμα.το θεμξα ειναι οτι απο οτι φαινεται ασχοληθηκε με τον τροπο που σχοληθηκε με το σεξ και θελει να πουλησει η κοπελα εξου το βιβλιο και το σαιτ.τωρα αν μπορει να προσφερει κατι προσωπικα δεν εντυπωσιαστικα και τοσο απο αυτα που ειπε και αλλωστε απο τον οποιονδηποτε μπορεις να αποκομισεις κατι για το σεξ που να μην το ηξερες και ας μην επροκειτο για καποιο ατομο με πολλες εμπειριες.και κατι τελευταιο.δεν αρκουν οι συνεντευξεις με ιεροδουλες και τσατσαδες για να πεις οτι θα γραψεις βιβλιο για σεξ ποσο μαλλον για σχεσεις αλλα οπως και να χει ποιος μπορει να πει οτι ξερει τα παντα σε αυτον τον τομεα?επισης ειδα οτι μιλαει με πολυ πρακτικο τροπο οχι οτι ειναι ασχημο το αντιθετο απλως σε τετοια θεματα ολοι και ολες εχουν να σου πουν κατι.μπορει καποιος/α με πολλες σεξουαλικες εμπειριες να σου πει δεκα χρησιμα(οχι απαραιτητα σωστα) πραγματα αλλα καποιος/α που δεν εχει και τις πολλες εμπειριες να σου πει ενα αλλα να αξιζει περισσοτερο απο αυτα τα δεκα χρησιμα πραγματα.παντως πολυ θα ηθελα να το κανω μαζι της λογω στυλ και φατσας.

υστερογραφον:μπορει να ειναι καλος ο πρακτικος οδηγος για καλοκαιρινη απιστια αλλα οσο και αν οντως χαλαρωνουν τα πραγματα το καλοκαιρι οταν θελει το ετερον ημιση να στην φερει στην κανει και μεσα στο καταχειμωνο και επισης και μια απιστια μπορει να χαλασει τα παντα σε μια σχεση ενω πολλες ισως να μην χαλασουν την σχεση.υποκειμενικα ειναι αναλογα το ζευγαρι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ειρήνη Χειρδάρη. Δημοσιογράφος και sex editor σε πολλά περιοδικά. Ο ενδιάμεσος κρίκος μεταξύ επιστήμης και απλού κόσμου. Λέει πολλά και γνωρίζει τα πάντα για το σεξ. Ασχολειται με σχεσεις με ιεροδουλες με χωρισμούς με τεχνικές με τσόντες με οτι κινείται γύρω απο το σεξ. Πιστεύεται οτι πρέπει να την λαμβάνουμε υπόψη μας ή οτι μας "δουλεύει" απλά για να υπάρχει στο χώρο της επικαιρότητας
κλασσικη φεμινιστρια που το ονειρο της ειναι να καψει το σουτιεν της και να το παιζει εξυπνη σε φαλλοκρατικα γουρουνια :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κλασσικη φεμινιστρια που το ονειρο της ειναι να καψει το σουτιεν της και να το παιζει εξυπνη σε φαλλοκρατικα γουρουνια :2funny:
χαχαχα α ρε απολυτο αρσενικο...ειπα και εγω...θα ελειπε ατακα σου απο εδω? :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
κλασσικη φεμινιστρια που το ονειρο της ειναι να καψει το σουτιεν της και να το παιζει εξυπνη σε φαλλοκρατικα γουρουνια :2funny:

Απεναντιας ουτε φεμινιστρια ειναι ουτε ελεεινιδα...αν τη γνωριζες προσωπικα θα αλλαζες γνωμη αλλα δε θελω να σε πεισω για αυτο...δε σημαινει βεβαια οτι θα συμφωνησω μαζι της σε οτι λεει αλλα τουλαχιστον οτι εκανε ο πιτσι που επαιρνε συνεντευξη απο την κυρια ελευθερια αυτη το εκανε το 98 και μονη της...θυμαμε χαρακτηριστκα που καθομασταν στο θησειο για μπυρες και μας ελεγε τα συμβαντα.Ακομα και στο θεμα των εκδιδομενων καθε αλλο παρα φεμινιστικες αντιληψεις εχει εκδηλωσει σε συζητησεις που εχουν γινει....
Το αν πουλαει το βιβλιο μεσα απο το σαιτ της η τη τηλεοραση δεν ειναι κατακριτεο..αλλωστε και το παρων σαιτ που γραφουμε μια επιχειρηση ειναι.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ρε συυυ!! ημουν σε φαση να μετακομισω καποια στιγμη, κ δεν εβρισκα σπιτι κ τα ειχα πρηξει στον τοτε φιλο μου. κ ελεγε ο Σαλαμας, να προσεξουν οσοι αλλαζουν κατοικια, γτ θα τους χωρισουν :S
και ειχα παρει τον γκομενο μου, κ του κλαψουριζα να μη μ'αφησει κ θα σταματησω να γκρινιαζω χαχαχα
ποσο γελιο ειχε κανει ο δολιος μου :P

:new_shocked:

Ωχ Παναγία μου! Ξαφνικά νοιώθω τόσο κουρασμένος...

Δεν μπορώ το  :blahblah1: με την καμμία λέμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom