Νέα

Η αυθεντική Ελληνίδα Domina Lola

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Όλοι αναμενουμε την λολα επιλεκτική Αφέντρα
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
536
Like
1.345
Πόντοι
206
Δεν σταμάτησε τελικά όπως λέγανε οι κακές γλώσσες, όποτε προλαβαίνεις. Απλά θέλει έναν μικρό προγραμματισμό…..
Όπως και να έχει είναι πολύ θετικό που μια τέτοια Αφέντρα επέστρεψε στον χώρο, έστω και με τους ρυθμούς της. Όσο για τον προγραμματισμό είναι πιο εύκολο για εσας που ζείτε στην Αθήνα. Για μας που είμαστε από Θεσσαλονίκη μεριά κάπως δυσκολεύει το θέμα. Πάντως και μόνη η επιστροφή της έδωσε μεγάλο boost στο χώρο και ανέβασε αυτόματα τον πήχη.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
94
Like
218
Πόντοι
20
μαζι της
Πήγε κάνεις πρόσφατα;
Ειναι πολυς λαος που περιμενει. Νομιζω οτι οποιος προλαβε προλαβε για το επομενο διμηνο. απο ανοιξη η νεα παρτιδα υποτακτικων της. Ολο αυτο το σεβασμο τον κερδισε με το σπαθι της ολα αυτα τα χρονια και μπραβο της.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
29
Like
7.141
Πόντοι
3.886
μαζι της

Ειναι πολυς λαος που περιμενει. Νομιζω οτι οποιος προλαβε προλαβε για το επομενο διμηνο. απο ανοιξη η νεα παρτιδα υποτακτικων της. Ολο αυτο το σεβασμο τον κερδισε με το σπαθι της ολα αυτα τα χρονια και μπραβο της.
Σύμφωνω απόλυτα... Είναι επαγγελματίας με τα όλα της.. Ευρωπαϊκών προδιαγραφών και είναι τιμή μας που την έχουμε στην Ελλάδα
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Ναι είναι ενεργό και το site της οποιος έχει λεφτά τα αξιζει η λόλα
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
488
Κριτικές
22
Like
1.509
Πόντοι
1.071
απλώς είναι τόσο ιερό τέρας στον χώρο που οριακά είναι προσβολή να γράψεις κριτική! χαχα
Γενικά το να μην περάσεις καλά με Λόλα είναι στα όρια της επιστημονικής φαντασίας!
 

fournaris21

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
39
Like
1.370
Πόντοι
2.390
Συνάντηση με Λόλα επιτέλους και κατάλαβα γιατί δεν γράφονται κριτικές ή γιατί ήταν σίγουροι κάποιοι συναγωνιστές πως αποκλείτεται να μην περάσει κανείς καλά μαζί της. 'Εχοντας δοκιμάσει όλες τις Αφέντρες του χώρου στην Ελλάδα, απορώ με τον εαυτό μου γιατί δεν είχα συναντηθεί ποτέ με την Λόλα. Μεγάλο λάθος, αλλά από την άλλη μου δίνει μέτρο σύγκρισης. Απλά δεν υπάρχει! Είναι σε άλλο επίπεδο και σε ταξιδεύει και σένα στον κόσμο της. Ζει αυτό που κάνει, δεν προσποιείται. Είναι Κυρίαρχη με όλη την σημασία της λέξης. Η Λόλα δεν μπαίνει σε καλούπια, για εκείνη δεν χωράνε ετικέτες. Συνοψίζει και κλείνει το κεφάλαιο υποταγή στην Ελλάδα με τον καλύτερο τρόπο. Ιερό τέρας, απίστευτη. Δεν έχω λόγια! Εμφάνιση που ξεπερνά κάθε προσδοκία, νομίζω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν κατάφορα. Πανέμορφη, γεμάτη φρεσκάδα, αισθησιακή, ερωτική. Πεντακάθαρη, μοσχοβολάει και δε θα ξεχάσω ποτέ την μυρωδιά από τις υπέροχες τρύπες της. Νομίζω ότι μπορείς να την γλείφεις και να την γεύεσαι για ώρες. Η απόλυτη ψυχολόγος, αφού καταλάβει τι σου αρέσει θα δημιουργήσει όλες τις συνθήκες για να ζήσεις τα φετίχ σου με τρόπο μοναδικό, αξεπέραστο. Σε οποιονδήποτε αρέσει το bdsm, αν δεν ζήσει την εμπειρία Λόλα δεν έχει ζήσει απολύτως τίποτα! Ευτυχώς ήμουν τυχερός να το ζήσω και θα το επαναλάβω. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες της συνάντησης γιατί ο καθένας το ζει με τον τρόπο του, αλλά παραθέτω στοιχεία που ενδιαφέρουν όλους.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
1.293
Πόντοι
481
dl.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom