Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ε οχι και χασικλου  :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Προβλέπω να την βγαζω να την πεζω και μολης δω την τσοντα να μου πεσει κατακορυφα!
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Εγώ πάντως κατέβασα από rapid παρόλο που ήταν 8 μέρη γιατί το torrent δεν. Όλοι ήθελαν να πάρουν και κανένας δεν έδινε.
Είναι μιάμιση ώρα. Από Τζούλια γαμιέται καλύτερα (θα μου πείτε πόσο χειρότερα;).
Οι διάλογοι για γέλια πολλά. Αξιοπρόσεχτη σκηνή: το μουνί της Ντούβλη που καπνίζει πούρο!
 

Επισκέπτης


Η Vivian αυτή η τσουλάρα την είχα πετύχει πριν καιρό στο facebook και της είχα ζητήσει ραντεβού με το αζημιώτο και με έστειλε στο διάολο λέγοντας ότι δεν εκδίδεται :tooth: :tooth: :tooth: :2funny: :2funny: :2funny:... για να δούμε τώρα που έγινε διάσημη πόρνη δηλαδή πορνοστάρ θα εξακολουθεί να μου λέει τα ίδια :think: έχει να φάει μεγάλη καζούρα  η Ελλεεινίδα τσουλάρα!!! :rockon: :2funny:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Το θέμα είναι πως άνοιξε διάπλατα ο δρόμος να βλέπουμε γνωστά μουνιά να γαμιούνται.
Είναι καλο στη συνείδηση της πόρνης σελεμπριτι να εχει κατα νου να βγει χωρις δισταγμο στο πορνογυαλί.

τώρα όλα τ'άλλα είναι στη μιζέρια του νεοέλληνα
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
δεν εκδιδεται με εσενα ενοουσε αγορι μου. αν ησουνα του κυκλωματος δε θα ζητουσες ραντεβου απο το φεισμπουκ και φυσικα και αυτη δε θα αρνιωτανε. με το αζημιωτο παντα. οποιος ειναι μαγκας εχει τα κονε αλλα πανω απολα ειναι ΑΝΤΡΑΣ καλο θα ηταν να προσημειωνει τα χαρτονομισματα του και μετα να φωναζει τους μπατσους να τις δενουνε μια μια να τελειωνει η πλακα επιτελους
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ναι πορνοκομωδία τύπου Γκουσγκούνη. Γελοίοι διάλογοι δλδ. Τώρα από γαμήσια 3 σκηνές έχει. Μία Ντούβλη και οι άλλες δύο με τις φίλες της  να πηδιούνται
 

1983

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως κατέβασα από rapid παρόλο που ήταν 8 μέρη γιατί το torrent δεν. Όλοι ήθελαν να πάρουν και κανένας δεν έδινε.
Είναι μιάμιση ώρα. Από Τζούλια γαμιέται καλύτερα (θα μου πείτε πόσο χειρότερα;).
Οι διάλογοι για γέλια πολλά. Αξιοπρόσεχτη σκηνή: το μουνί της Ντούβλη που καπνίζει πούρο!

μπορείς αν θέλεις να μου στείλεις σε ΠΜ το link του rapid? (για να μην το μαθαίνει ο Σιρήνας όπως είπαν οι συναγωνιστές)
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ερωτηση σε ολες αυτες τις πορνοσταρ μπορεις να ισχυριστεις αν δε σου κατσουν οτι προκειται για "αρνηση παροχης υπηρεσιων" ?
 

Επισκέπτης
δεν εκδιδεται με εσενα ενοουσε αγορι μου. αν ησουνα του κυκλωματος δε θα ζητουσες ραντεβου απο το φεισμπουκ και φυσικα και αυτη δε θα αρνιωτανε. με το αζημιωτο παντα. οποιος ειναι μαγκας εχει τα κονε αλλα πανω απολα ειναι ΑΝΤΡΑΣ καλο θα ηταν να προσημειωνει τα χαρτονομισματα του και μετα να φωναζει τους μπατσους να τις δενουνε μια μια να τελειωνει η πλακα επιτελους

καλά εσύ θες να κλείσουμε τις πουτάνες φυλακή? :think: :uglystupid:
 

giannis_7_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
από που θα το κατεβάσουμε τώρα? πρέπει να το δούμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom