Νέα

H πορνοστάρ Vicky Love φωτογραφήθηκε γυμνόστηθη στην Ακρόπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
η ιεροτητα του χωρου της ακροπολης από που κι ως που δεν συναδει με το γυμνο μιας πορνοσταρ?

στην αρχαια θρησκεια ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ το γυμνο.

η χριστιανικη θρησκεια που βεβηλωσε τον παρθενωνα μετατρέποντας τον σε χριστιανικο ναο για χρονια ναι ηταν αδικη βεβηλωση.

το γυμνο σε αρχαιαοελληνικους χωρους είναι ηθικα συμφωνο με την πατρωα θρησκεια.


κουφαθηκα όταν φυλακας μου ζητησε στην παλαιστρα της αρχαιας ολυμπιας να μην φωτογραφηθώ χωρις μπλουζακι όταν εκει αγωνιζονταν ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΥΜΝΟΙ.


βαζουμε κανονες τις χριστιανικης ηθικης για να δειξουμε σεβασμο στα μνημεια που βεβηλωσαν και κατεστρεψαν οι χριστιανοι και οπου οι αρχαιοι επετρεπαν πχ την γυμνια????!!!!
τι λες ρε φιλε? Σιγα μη μπαινουμε στον ιερο βραχο γυμνοι με λαδι ! Εχουν αλλαξει οι εποχες αλλα ηθη και εθιμα. Και στα αρχαια υπαρχει πληθος κοσμου δεν ειναι υποχρεωμενος ο τουριστας η τα παιδακια να δουν τα βυζια της αλλης η το τριχωτο σου στερνο επιδει την ειδες παλαιστης . Ας σοβαρευτουμε λιγο. Αν ειναι να μπαινουμε και στα μουσεια γυμνοι καθως υπαρχουν αγαλματα γυμνα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πρωτον δεν εχω ιδιαιτερα τριχωτο και αηδιαστικο στηθος.

δευτερον ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΙΒΛΗΘΗΚΕ αντιμαχομαι και εχθρευομαι.

καλοκαιρι οπως η τουριστρια γυμνοστηθη κανει τοπλες στην παραλια πχ της ροδου ή περπαταει με το μπικινι σε τουριστικα σοκακια πλησιον της πλαζ γιατι να μην μπορει να επισκεφθει και χωρους που αντιθετα με την χριστιανικη ηθικη επιτρεποταν ή και επιβαλλοταν η γυμνια, αλλα πρεπει να τους δειξει σεβασμο με χριστιανικο τροπο ενω ΔΕΝ ειναι χριστιανικοι τοποι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Ορμωμενος απ' το συγκεκριμενο "θεμα", ειδα 2-3 τσοντουλες της Βικης και τον εκανα λαστιχο...
Δεν εχει να επιδειξει κατι ιδιαιτερο, ή extreme, αλλά ειναι πολυ εκφυλη γκομενα.
Καυλωνεις και μονο με το βλεμμα της.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
εγω παντως εχω γαμησει κανονικα ακριβως κατω απο την ακροπολη στο δρομο που οδηγει απο το θησειο στην πλακα...ειχα κατσει  σε 1 αρχαιο παγκακι και την ξεκολιασα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom