Νέα

H παλιά Θύρα 7

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pefotismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 206K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.886
Like
24.809
Πόντοι
5.006
Σκασε ρε μουνόπανο.

Για κάτι παλιούς μονο σεβασμός και ας ήταν αντίπαλοι.

Ειδικά ο λιοφάγος,ήταν και γείτονας μιας θείας μου,με είχε δει μια μέρα με την στολή εξόδου και πιάσαμε κουβέντα,είχαμε υπηρετήσει στην ίδια μονάδα.
Μου έκανε εντύπωση αν και δεν είχε σπουδάσει ότι ήταν πολύ ψαγμένος και διαβασμένος.Τότε είχα κόψει από γήπεδα κτλ.
Έπαθε σόκ όταν του είπα ότι είμαι πράσινος αν και Μανιάτης και μου είπε προλαβαίνεις να αλλάξεις ομάδα πιτσιρικά,θα μιλήσω στα ξαδέρφια σου πως έγινε αυτό....
:tooth:
Μετά έμαθα ποιός ήταν αυτός...
βρε τραβά γαμησου από εδω
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
534
Like
625
Πόντοι
86
Σκασε ρε μουνόπανο.

Για κάτι παλιούς μονο σεβασμός και ας ήταν αντίπαλοι.

Ειδικά ο λιοφάγος,ήταν και γείτονας μιας θείας μου,με είχε δει μια μέρα με την στολή εξόδου και πιάσαμε κουβέντα,είχαμε υπηρετήσει στην ίδια μονάδα.
Μου έκανε εντύπωση αν και δεν είχε σπουδάσει ότι ήταν πολύ ψαγμένος και διαβασμένος.Τότε είχα κόψει από γήπεδα κτλ.
Έπαθε σόκ όταν του είπα ότι είμαι πράσινος αν και Μανιάτης και μου είπε προλαβαίνεις να αλλάξεις ομάδα πιτσιρικά,θα μιλήσω στα ξαδέρφια σου πως έγινε αυτό και ξεστράτισα....
:tooth:
Μετά έμαθα ποιός ήταν αυτός...
και εγω κορωνι Μανιατηs ειμαι, μεσα Μανη Λακωνικη !!!! εχουμε καταντησει εξω απο την Καλαματα η απο Καρδαμυλη - Στουπα να λενε Μανη. Αγια Παρασκευη εμενε η θεια σου ?? δεκ. 80 ηταν Νο 1 ο Γιανναροs
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.802
Πόντοι
6.336
και εγω κορωνι Μανιατηs ειμαι, μεσα Μανη Λακωνικη !!!! εχουμε καταντησει εξω απο την Καλαματα η απο Καρδαμυλη - Στουπα να λενε Μανη. Αγια Παρασκευη εμενε η θεια σου ?? δεκ. 80 ηταν Νο 1 ο Γιανναροs
Ναι σωστά Αγία.
Και εγώ μέσα Μάνη κορωνάκι
:hi:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Μας άφησε χρόνους και ο Μάρκος από την καλλιθεα
1000009839.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom