Νέα

Γυναικοκτονία στους Αγίους Αναργύρους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Έψαξα το θέμα λίγο παραπάνω και διάβασα πως ο τύπος έχει διαγνωσθεί με διπολική. Η απορία μου έχει να κάνει το κατά πόσο έπρεπε να κυκλοφορεί ο τύπος. Υπάρχει υπεύθυνος γιατρός για αυτόν; Τα φάρμακα που έπαιρνε φρόντιζαν να μειώνουν την επιθετικότητα του;
Ως πρεζάκι και πιθανόν ασθενής ξαναλέω δεν έπρεπε να κλειστεί κάπου; Διάβασα ξεκάθαρα πως η συγκεκριμένη πάθηση σχετίζεται με αυξημένη επιθετικότητα. Είχε προνοήσει κανείς για αυτό; Στις συνεδρίες του είχε μιλήσει το κόλλημα του με το θύμα;
Τυπε μου τέτοια τυπακια δεν μπορείς να γνωριζεις,αν παίρνουν τα φάρμακα στην ώρα τους,αν τα θυμούνται,αν τα ξεχνάνε κτλ.
Ύστερα αν συνυπολογιζεις τα κοκτέιλ shisa,Crystal,magic mushrooms, whatever...name it..
Σου κάνει το μυαλό πελτε ντομάτας κύκνος.
Άνθρωποι που δεν μπορούν να ελέγξουν τα ιδια τους τα συναισθήματα....δεν μπορείς να τος εμπιστευτείς σε κανένα. Επίπεδο.. (Επαγγελματικό,προσωπικό κτλ.)
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Να προσθέσω τύπε πως πλέον δεν ζητάνε μόνο αυτά

Αλλά τα ζητάνε και από ψηλούς παίδαρους , με ψωλαρα και κοιλιακούς φέτες

Λες και μπορούν να κάνουν καλά τη ψωλαρα οι πατσαβουρες
Οκ δεκτον....αυτές που έχουν αυτα τα μυαλα και αυτο το στυλ....τι προσφέρουν στο τραπέζι?
Τις καμπυλες τους ή την μοναδική προσωπικότητα τους?(Γελαω)
Μπα....δεν με συμφέρει το ντιλ τους.
Πάμε παρακάτω.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
746
Κριτικές
8
Like
875
Πόντοι
366
τι μπούρδες ξεφουρνίζεις πάλι βρε αλεξούκο ?:undecided:
τι χαοτικό αλαλούμ συμβαίνει μέσα στη κεφάλα σου ?:2funny:
Παραδέχεσαι πως στο κόμμα σου είσαστε λαοπλάνοι κ χυδαίοι ωρέ γενίτσαρε ? :uglystupid:
πως είναι δυνατόν να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά με τις αντιφατικές γραφικότητες που κατά ριπάς αμολάς ?
εκτός αν είσαι διαταραγμένος διπολικός κ επομένως τσάμπα σε "στολίζει" όλο το σάιτ :dunno:

κουλοταλιμπάνος.png

κουλοταλιμπάνος2.png

κουλοταλιμπάνος 3.png

κουλοταλιμπάνος 4.png
Πώς τον πετσοκοψες έτσι ρε ROB
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.727
Πόντοι
2.306
Κάθε κανόνας έχει τις εξαιρέσεις του. Αλλά η άποψη μου είναι η παρακάτω:
Οι γενιές του 80 90 2000 μεγάλωσαν με γονείς χωρίς αρχές και αξίες.
Ο άντρας του σήμερα είναι καταδικασμένος σε μια αποτυχημένη ζωή χωρίς νόημα.

Τι θέλει ένας άντρας σήμερα;

Εγώ θέλω σεβασμό, κατανόηση, αγάπη, αίσθημα ασφάλειας, καλοσύνη.

Τι θα πάρω; Τα αρχιδια μου,
αφού δεν έχω δώσει τίποτα από αυτά.

Αλάνια, τίποτα δεν είναι δωρεάν. Θέλει ίδρωμα η φανέλα όπως στην διαδικασία της εργασίας για να βγει το χρήμα έτσι και στις σχέσεις.

Το πρόγραμμα στον εγκέφαλο μπορεί να βγάλει πολλούς ίππους, αλλά οι ίπποι είναι ψεύτικοι.

Είχα να μπω σε αστική συγκοινωνία ίσως 30 χρόνια. Με πούλησε το Alfa Romeo στο κλείδωμα στα ηλεκτρονικά.

2024. Φοιτητές γιαγιάδες μικροί μεγάλοι. Και τι βλέπω; Ο οδηγός κάπνιζε και κοίταζε το κινητό..... όχι πέντε δευτερόλεπτα. Σε όλη την διαδρομή. 40αρης Έλληνας άντρας.
Είχα κατηγορήσει τις γυναίκες που οδηγούν καπνίζουν και έχουν το κινητό στο χέρι.

Φίλοι μου δεν έχω καλά νέα για κανέναν μας. Άντρες και γυναίκες.

Το μήνυμα που γράφω, καθε ένας θα το ερμηνεύσει κατά τον δικό του τρόπο σκέψης, όπως έχει προγραμματιστεί να σκέφτεται.

Το πρόγραμμα που έχει περαστεί στον εγκέφαλο του Έλληνα αυτή την στιγμή είναι το πρόγραμμα του Σταθμάρχη των Τεμπών.

Το πρόγραμμα αυτό γράφει ότι μπορώ να διαχειριστω την κυκλοφορία των τρένων. Ειμαι ικανός αξίζω έχω τις γνώσεις την όρεξη την ευθύνη μπορώ να πετάξω F16, τα πάντα. Μπορεί να μην πλένομαι και να βρωμαω και να ζεχνω αλλά έχω αυτογνωσία αυτοπεποίθηση. Διαχειρίζομαι γυναίκες σχέσεις εργασία.

Κάπως έτσι βλέπω εγώ τα πράγματα.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
356
Like
658
Πόντοι
81
Κάθε κανόνας έχει τις εξαιρέσεις του. Αλλά η άποψη μου είναι η παρακάτω:
Οι γενιές του 80 90 2000 μεγάλωσαν με γονείς χωρίς αρχές και αξίες.
Ο άντρας του σήμερα είναι καταδικασμένος σε μια αποτυχημένη ζωή χωρίς νόημα.

Τι θέλει ένας άντρας σήμερα;

Εγώ θέλω σεβασμό, κατανόηση, αγάπη, αίσθημα ασφάλειας, καλοσύνη.

Τι θα πάρω; Τα αρχιδια μου,
αφού δεν έχω δώσει τίποτα από αυτά.

Αλάνια, τίποτα δεν είναι δωρεάν. Θέλει ίδρωμα η φανέλα όπως στην διαδικασία της εργασίας για να βγει το χρήμα έτσι και στις σχέσεις.

Το πρόγραμμα στον εγκέφαλο μπορεί να βγάλει πολλούς ίππους, αλλά οι ίπποι είναι ψεύτικοι.

Είχα να μπω σε αστική συγκοινωνία ίσως 30 χρόνια. Με πούλησε το Alfa Romeo στο κλείδωμα στα ηλεκτρονικά.

2024. Φοιτητές γιαγιάδες μικροί μεγάλοι. Και τι βλέπω; Ο οδηγός κάπνιζε και κοίταζε το κινητό..... όχι πέντε δευτερόλεπτα. Σε όλη την διαδρομή. 40αρης Έλληνας άντρας.
Είχα κατηγορήσει τις γυναίκες που οδηγούν καπνίζουν και έχουν το κινητό στο χέρι.

Φίλοι μου δεν έχω καλά νέα για κανέναν μας. Άντρες και γυναίκες.

Το μήνυμα που γράφω, καθε ένας θα το ερμηνεύσει κατά τον δικό του τρόπο σκέψης, όπως έχει προγραμματιστεί να σκέφτεται.

Το πρόγραμμα που έχει περαστεί στον εγκέφαλο του Έλληνα αυτή την στιγμή είναι το πρόγραμμα του Σταθμάρχη των Τεμπών.

Το πρόγραμμα αυτό γράφει ότι μπορώ να διαχειριστω την κυκλοφορία των τρένων. Ειμαι ικανός αξίζω έχω τις γνώσεις την όρεξη την ευθύνη μπορώ να πετάξω F16, τα πάντα. Μπορεί να μην πλένομαι και να βρωμαω και να ζεχνω αλλά έχω αυτογνωσία αυτοπεποίθηση. Διαχειρίζομαι γυναίκες σχέσεις εργασία.

Κάπως έτσι βλέπω εγώ τα πράγματα.
Έβγαλε τυπε μου την Μιλάνο η Άλφα...την είδες;Πόσο αυτογκολτζηδες τελικά αυτοί οι Ιταλοί;Αντί να φέρουν καμία τουρμπατη προσιτή Άλφα για το λαουτζίκο θες να πουλήσεις διαμέρισμα για να αγοράσεις μια Τοναλε.Βλεπω να κρατώ την 147 μου για αλλά 22 χρόνια....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.825
Πόντοι
6.056

Κοκαρισμενο ηταν το αρχιδι προτού σκοτωσει την κοπέλα.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556
Αυτό είναι το ιδανικό ρε τύπε

Γαμήσια,καμια εκδρομή,καμια έξοδο...

Όχι τηλέφωνα όλη μέρα,πρηξοπούτσια,ζήλειες...

Κάτι σαν ελεύθερη σχέση δηλαδή,αλλά όχι μόνο να βρισκόμαστε και να γαμιόμαστε.

Πιο πιθανο το ΤΖΟΚΕΡ

Το Ευρωπαικο το καλο...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556

Κοκαρισμενο ηταν το αρχιδι προτού σκοτωσει την κοπέλα.

Εγω βλεπω ενα σκουπιδι να το φυλανε 20 αστυνομικοι (4 επι 3 βαρδιες, συν ρεπο, κλπ)

και μια κοπελα στον ταφο επειδη "το περιπολικο δεν ειναι ταξι"

Επειδη οι γαμωσταυροι καταργησαν τη θανατικη ποινη, ας ελπισουμε η παραμυθα να κανει σωστα τη δουλιτσα της, προτου το καθαρμα να βγει ξανα στο φως

1000_F_301995046_Tucws435RGSsszHs9MmwRaDZb73TFOtZ.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Έβγαλε τυπε μου την Μιλάνο η Άλφα...την είδες;
Alfa Romeo SUV ....

Θα μου πεις ... έχει και Maserati SUV .....

και .... Lamborghini SUV ....

Τι κατάντια .....

τι ξεφτίλα ...........


Kf5sdSn8Bqo3qEVaOZEzcQnvkfXqMnlp1EWFzaCip0vMbQ3LIEfcX3vCKHNgswOMl4jBtbJiiVjkYhxnQ10hgRRvqwfJQHvyZmzL0Jnn4tFNxw6YTsQJbxnLFoK4Pg


438ffbac934f99b8974ef0e4a392601aa34494a4.jpeg


GTV-2.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω βλεπω ενα σκουπιδι να το φυλανε 20 αστυνομικοι (4 επι 3 βαρδιες, συν ρεπο, κλπ)

και μια κοπελα στον ταφο επειδη "το περιπολικο δεν ειναι ταξι"

Επειδη οι γαμωσταυροι καταργησαν τη θανατικη ποινη, ας ελπισουμε η παραμυθα να κανει σωστα τη δουλιτσα της, προτου το καθαρμα να βγει ξανα στο φως
Γιατί παθιάζεσαι έτσι ;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Επειδη ειμαι υπερμαχος της θανατικης ποινης

Και δε θελω να βλεπω φονιαδες εξω μετα απο 15 χρονια
Είχες ακούσει ποτέ διήγηση από κανένα πρόγονο που να είχε παραστεί σε εκτέλεση;

Ένας παπούς μου το είχε ζήσει .... λιποτακτών και αντιρρησιών ....

Άστο να πάει στο διάολο ............
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556
Είχες ακούσει ποτέ διήγηση από κανένα πρόγονο που να είχε παραστεί σε εκτέλεση;

Ένας παπούς μου το είχε ζήσει .... λιποτακτών και αντιρρησιών ....

Άστο να πάει στο διάολο ............

Τι εννοεις; Οτι ειναι πχ βαρβαρο;

Μιλαμε για φονιαδες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.757
Πόντοι
3.656
Τι εννοεις; Οτι ειναι πχ βαρβαρο;

Μιλαμε για φονιαδες.


Ότι δεν θες να το ξέρεις και ακόμη χειρότερο να το ζήσεις.
Και εκτελέσεις στην ελλάδα .... οι πιο διάσημες ... είναι πολιτικές και άδικες ... ή σκέτο άδικες !
Πχ έξι , του Ίωνα Δραγούμη ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΙΚΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ
ΑΠΟ ΕΝΣΤΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΨΗ , Παγκρατίδης (ξέπλυνε 3 μεγιστάνες) .


Οπότε άστο να πάει στο διάολο .

Αν είχε θανατική ποινή η ελλάδα τίποτε .... φασίστες θα εκτελούσαν ... ή φουκαράδες .......
μόνο δολοφόνους και καθίκια δεν θα εκτελούσαν .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.386
Like
11.194
Πόντοι
3.656
αυτό το μιλάνο από πίσω είναι σαν κώλος με φρύδια ενωμένα....δε μαρέσει


η τονάλε είναι ομορφότερη αλλά η guilia είναι το σωστό εργαλείο.....και η τζουλιέτα στις καλές εκδώσεις όργωνε....και το μιτάκι ήταν ωραίο για παιχνίδι αλλά έπρεπε να έχεις και δεύτερο για τις μισές μέρες του μήνα που μπαίνει συνεργείο :confused:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556
Ότι δεν θες να το ξέρεις και ακόμη χειρότερο να το ζήσεις.
Και εκτελέσεις στην ελλάδα .... οι πιο διάσημες ... είναι πολιτικές και άδικες ... ή σκέτο άδικες !
Πχ έξι , του Ίωνα Δραγούμη ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΙΚΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ
ΑΠΟ ΕΝΣΤΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΨΗ , Παγκρατίδης (ξέπλυνε 3 μεγιστάνες) .


Οπότε άστο να πάει στο διάολο .

Αν είχε θανατική ποινή η ελλάδα τίποτε .... φασίστες θα εκτελούσαν ... ή φουκαράδες .......
μόνο δολοφόνους και καθίκια δεν θα εκτελούσαν .

Δε με ενδιαφερει η σκληροτητα οταν προκειται να αποδοθει δικαιοσυνη (πραγματικη, οχι...15 ετη φυλακη με ψυχιατρικες γνωματευσεις, αδειες, κοκ)

Μιλαμε παντα για φονιαδες που δε βρισκονταν σε αμυνα

Ειναι πιο απανθρωπο να βλεπεις ολοκληρα κρατη να σκουζουν για την υγεια φονιαδων και να τους βγαζουν στο φως στα 15 χρονια (η και νωριτερα)

Αν δε θελουν θανατικη ποινη, τουλαχιστον ας κανουν τα ισοβια-πραγματικα ισοβια
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.650
Like
28.825
Πόντοι
6.056
Δε με ενδιαφερει η σκληροτητα οταν προκειται να αποδοθει δικαιοσυνη (πραγματικη, οχι...15 ετη φυλακη με ψυχιατρικες γνωματευσεις, αδειες, κοκ)

Μιλαμε παντα για φονιαδες που δε βρισκονταν σε αμυνα

Ειναι πιο απανθρωπο να βλεπεις ολοκληρα κρατη να σκουζουν για την υγεια φονιαδων και να τους βγαζουν στο φως στα 15 χρονια (η και νωριτερα)

Αν δε θελουν θανατικη ποινη, τουλαχιστον ας κανουν τα ισοβια-πραγματικα ισοβια
Το παιχνίδι χάθηκε οταν τα σκουπίδια και οι υπάνθρωποι απέκτησαν ανθρώπινα δικαιώματα.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
10
Like
2.861
Πόντοι
746

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
10
Like
2.861
Πόντοι
746
Ότι δεν θες να το ξέρεις και ακόμη χειρότερο να το ζήσεις.
Και εκτελέσεις στην ελλάδα .... οι πιο διάσημες ... είναι πολιτικές και άδικες ... ή σκέτο άδικες !
Πχ έξι , του Ίωνα Δραγούμη ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΙΚΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ
ΑΠΟ ΕΝΣΤΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΨΗ , Παγκρατίδης (ξέπλυνε 3 μεγιστάνες) .


Οπότε άστο να πάει στο διάολο .

Αν είχε θανατική ποινή η ελλάδα τίποτε .... φασίστες θα εκτελούσαν ... ή φουκαράδες .......
μόνο δολοφόνους και καθίκια δεν θα εκτελούσαν .
Η υπόθεση Παγκρατίδη είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα του πως θα λειτουργούσε η θανατική ποινή...
Μπορεί να σκότωναν και δολοφόνους (βλέπε Λυμπέρης), αλλά καλύτερα 10 δολοφόνοι στην ζωή, παρά ένας αθώος στο εκτελεστικό απόσπασμα...
Το γιατί καταργήθηκε η θανατική ποινή το ξέρουν όλοι...
Ήταν το "δώρο" του Καραμανλή στους ένστολους πραξικοπηματίες...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom