Νέα

Γυναικοκτονία στους Αγίους Αναργύρους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.355
Like
2.171
Πόντοι
216
Δεν είναι για τις χρυσές σελίδες της Ελληνικής Αστυνομίας αυτό το θλιβερό επεισόδιο.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
Ασχολείσαι σοβαρά τώρα ;
Με ποιά θεωρία του ;;
Ότι όλοι είναι μαλάκες ... και αυτός γαμάτος ...........

Μπορεί να .... Αλεξίζω71 ... αλλά μάλλον θέλει βοήθεια ..........
ο ντοναλντ εχει μπηφ με τα αλανια που κοβουν τα μπαστουνια με τα σαλαμια και τα τυρια στα σουπερμαρκετ....σκοπος της ζωης του ειναι να τους κανει χουνερια μεχρι να σβησει ο ηλιος..προφανως εχει φαει λοιπον ουκ ολιγες φορες μπαστουνι τυρι γκουντα με δυναμη στο κεφαλι και η βλαβη δυστυχως ειναι μη αναστρεψιμη!
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Η τύπισσα ήταν 28 αλλά νοητικά μάλλον ήταν 12-13,για να την ελκύουν τα 'κακά παιδιά'

Σε κάθε περίπτωση,όταν διαπιστώνεις πως ο συντροφος σου είναι χρήστης ουσιών και δεν τον αφήνεις άμεσα,παίζεις με τον θάνατο

Τώρα αν αυτό...κάποιες τις ερεθίζει ή τρώνε τον παπά 'θα κόψω την πρέζα για σένα',κακό του κεφαλιού τους
Όλες εκεί γύρω είναι.
Είναι περίπου η ίδια φάση με τους ηλίθιους ιδιοκτήτες shitbull. Την βρίσκουν με την ιδέα πως το τετράποδο αλυσοπρίονό τους μπορεί να φάει κάποιον για πάρτη τους μέχρι που τους τρώει κάνα χέρι.
Επίσης αρέσκονται στην αυτοδιαφήμιση του "μαζεύω κουτσούς στραβούς στον Αγιο Παντελεήμονα για να τους κάνω fixing και να τους εντάξω στην κοινωνία". Βλέπε όλες τις αναρχοσαύρες που κάνουν εθελοντισμό σε λαθροδομές και τέτοια. Η τέτοιου τύπου ηλίθιες
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
927
Πόντοι
6.810
Όλα τραγικά δυστυχώς.
1)Έπεσε σε μπάτσους αγενείς, είρωνες και κλασικούς δημόσιους υπάλληλους που θέλουν να παιρνουν το μισθο.
2) Δεν πήρε περιοριστικά μέτρα-μύνηση παρα τον αφηνε να την πλησιαζει και μετά το περας της σχέσης τους
2)Είχε το σύνδρομο της μητέρας τερέζας και ήταν ατομο χαμηλής αυτοεκτιμησης που ήθελε να ασχολείται με αλήτες ψυχάκηδες πρεζάκηδες και απο οτι γράφτηκε τον πλήρωνε κι ολας.
4) Ο πατέρας της και ο κοντινός της κύκλος δεν την βοηθησε και να της ανοιξει τα μάτια ωστε να κανουν οτι χρειάζεται για να τον κλεισουν τον παλιομαλακα φυλακη πριν φτάσει σε αυτο το σημείο.
Κρίμα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Γνωρίζω 35αρα, ωραίο μουνι, με πτυχίο σχολής που θες 18+ χιλιάδες μόρια για να μπεις ,πλούσια, που ανεχόταν κέρατο από κοκακια μπαρμαν, ο οποίος έμοιαζε πολύ στο στυλ με το θύτη του εγκλήματος. Μόνο που ο τύπος ήταν 1.65. Πιο κοντός και πιο άσχημος ακόμα και από μένα , το πρώτο ξάδερφο του γκολουμν

Τα ήξερε όλα, τα ανεχόταν, και όποτε αυτός έπαιρνε κοκες της έπαιρνε το τηλέφωνο και απειλούσε όποιον άντρα μιλούσε μαζί της φέισμπουκ (και ας μην έπαιζε τίποτα)

Η οικογένεια της , να της λέει φύγε ,αυτή να επιμένει.

Μέχρι που γκάστρωσε άλλη, μια πιτσιρικά και την παράτησε.

οι θύτες πρέπει να μπαίνουν φυλακή , αλλά οποίος δίνει το ακαταλόγιστο στα θύματα απλά διαιωνίζει τη γυναικεία ανευθυνότητα και ανωριμότητα.

Και ταΐζει τις μυτουδες που απλά στρέφονται εναντίον του μέσου άντρα που τις ταΐζει με τους φόρους του
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.682
Πόντοι
3.656
4) Ο πατέρας της και ο κοντινός της κύκλος δεν την βοηθησε και να της ανοιξει τα μάτια ωστε να κανουν οτι χρειάζεται για να τον κλεισουν τον παλιομαλακα φυλακη πριν φτάσει σε αυτο το σημείο.
Κρίμα

Άμα η άλλη έφαγε κόλλημα,τι να κάνει ο κοντινος της κύκλος;

Και να της έλεγε τίποτα καμια φίλη της,αυτή θα νόμιζε ότι θέλει να της τον φάει

Για τον πατέρα τα έχω πει,αν δεν είναι κανας beta ανάρχιδος,σε τέτοιες περιπτώσεις αναλαμβάνει ο ίδιος.Και μιλάω για πριν,όχι μετά.Πάει,του κάνει τη μούρη τούμπανο και του δίνει να καταλάβει ότι αν ξανασχοληθεί με την κόρη,θα γίνει...τροφή γουρουνιών.Έτσι λύνονται τα θέματα
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.202
Κριτικές
7
Like
2.927
Πόντοι
786
Για τον πατέρα τα έχω πει,αν δεν είναι κανας beta ανάρχιδος,σε τέτοιες περιπτώσεις αναλαμβάνει ο ίδιος.Και μιλάω για πριν,όχι μετά.Πάει,του κάνει τη μούρη τούμπανο και του δίνει να καταλάβει ότι αν ξανασχοληθεί με την κόρη,θα γίνει...τροφή γουρουνιών.Έτσι λύνονται τα θέματα
οι αετοί δεν γεννούν πάντα αετούς, που έλεγε κι ο στράτος
αλλά τα ναυάγια πάντα ναυάγια μεγαλώνουν
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Γνωρίζω 35αρα, ωραίο μουνι, με πτυχίο σχολής που θες 18+ χιλιάδες μόρια για να μπεις ,πλούσια, που ανεχόταν κέρατο από κοκακια μπαρμαν, ο οποίος έμοιαζε πολύ στο στυλ με το θύτη του εγκλήματος. Μόνο που ο τύπος ήταν 1.65. Πιο κοντός και πιο άσχημος ακόμα και από μένα , το πρώτο ξάδερφο του γκολουμν

Τα ήξερε όλα, τα ανεχόταν, και όποτε αυτός έπαιρνε κοκες της έπαιρνε το τηλέφωνο και απειλούσε όποιον άντρα μιλούσε μαζί της φέισμπουκ (και ας μην έπαιζε τίποτα)

Η οικογένεια της , να της λέει φύγε ,αυτή να επιμένει.

Μέχρι που γκάστρωσε άλλη, μια πιτσιρικά και την παράτησε.

οι θύτες πρέπει να μπαίνουν φυλακή , αλλά οποίος δίνει το ακαταλόγιστο στα θύματα απλά διαιωνίζει τη γυναικεία ανευθυνότητα και ανωριμότητα.

Και ταΐζει τις μυτουδες που απλά στρέφονται εναντίον του μέσου άντρα που τις ταΐζει με τους φόρους του
Και για να το συνεχίσω (εάν μου επιτρέπεις), η παραπάνω 35άρα πολύ πιθανόν να θεωρεί τον εν λόγω ''τη μεγάλη ιστορία της ζωής της'' και ''αναντικατάστατο'' όπου κανένας ''δεν είναι σαν εκείνο'' και να βρίσκει ''λίγους'' ανθρώπους πραγματικά αξιόλογους για συντρόφους.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.669
Like
1.304
Πόντοι
366
Ρε δεν και να γαμηθεις που ασχολούμαι και μαζί σου..
Κανένας δεν πληρώνεται για να μπει μπροστά σου μη σε σφάξουν.. εσύ κ μερικοί άλλοι σαν και σένα άνοιξαν το κουτί.. να αντιδράσει ο σκοπός λέει.. να κλείσει και αυτός το σπίτι του δλδ επειδή η άλλη ήθελε να την μπει στον πρώην.. με περιπολικά και δημοσιεύσεις με τη νέα της ζωή..
Άντε κοιταχτειτε πουθενά
Μας εχεις φλομωσει στη μαλακια τυπε... συνελθε...
Σαφως και πληρωνεται για εμποδισει οποιαδηποτε αξιοποινη πραξη...πολυ περισσοτερο δε, οταν απειλειται ανθρωπινη ζωη... ετσι γινεται παντου στον κοσμο...οταν δουν καποιον να επιτειθεται με μαχαιρι, πυροβολουν... (εδω τελευταια, αν θυμασαι, πυροβολουν και 17χρονους που δεν σταματουν σε μπλοκα, αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα)

Δηλαδη, αν παει καποιος με μαχαιρι σε πολιτικο προσωπο ή αλλο υψηλα ισταμενο δεν θα τον εμποδισουν;

Καταλαβαινω οτι στην προκειμενη, μπορει να αιφνηδιαστηκε ο σκοπος και να μην προλαβε, αλλα μη λες μαλακιες, οτι δεν ειναι καθηκον του...
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Και για να το συνεχίσω (εάν μου επιτρέπεις), η παραπάνω 35άρα πολύ πιθανόν να θεωρεί τον εν λόγω ''τη μεγάλη ιστορία της ζωής της'' και ''αναντικατάστατο'' όπου κανένας ''δεν είναι σαν εκείνο'' και να βρίσκει ''λίγους'' ανθρώπους πραγματικά αξιόλογους για συντρόφους.
Πιθανότατα τύπε

Πάντως έλεγε ,πριν πετύχει τον κοκακια, ότι είχε γνωρίσει ένα παλικάρι πριν , επιστήμονας , στον ίδιο κλάδο με αυτήν , αλλά ήταν βαρετός και προτιμούσε να μείνει αγαμητη

Όσο για τον κοκακια, το ξαναλέω, καρμπον σχεδόν με τον τύπο στη φωτό, 1.65 , αδύνατος σαν πρεζόνι, αλλά έφαγε κάμποσα καλά μουνια. Μετά τους φταίει η πατριαρχία , και ο μέσος άντρας.

Ένα πρεζόνι με ψυχολογικά έσφαξε μια κοπέλα ,που γούσταρε να πηδιέται μαζί του , και μιλάμε για τοξική αρρενωπότητα και πατριαρχία όταν ο μέσος άντρας είναι κάποιος μεροκαματιάρης που ενδεχομένως να έχει βαρεθεί να γνωρίζει καργιολακια που τον βρίσκουν ανεπαρκή
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Και για να το συνεχίσω (εάν μου επιτρέπεις), η παραπάνω 35άρα πολύ πιθανόν να θεωρεί τον εν λόγω ''τη μεγάλη ιστορία της ζωής της'' και ''αναντικατάστατο'' όπου κανένας ''δεν είναι σαν εκείνο'' και να βρίσκει ''λίγους'' ανθρώπους πραγματικά αξιόλογους για συντρόφους.
Δεν πα να γαμηθει κι αυτή ρε τύπε...
Μας τα χουν κάνει τσουρέκια με τα κόμπλεξ τους.. δεν ξέρουν τι θέλουν πια
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.293
Like
4.468
Πόντοι
1.706
μην ασχολείσαι!!!! δεν ξέρουν!!! ο άλλος μας ειπε τραχανάδες.... Ο μπούλης.... που δεν έχει συναντήσει ποτέ του αυτούς που συναντούμε εμείς....
:tooth:
Αλάνι μου εσύ με τις δύσκολες συναντήσεις. Που είσαι και σίγουρος ότι είμαι και μπουλης και ξέρεις και ποιους έχω συναντήσει.
Χου ρε τραχανά....

 

akakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2020
Μηνύματα
171
Like
570
Πόντοι
81
:tooth:
Αλάνι μου εσύ με τις δύσκολες συναντήσεις. Που είσαι και σίγουρος ότι είμαι και μπουλης και ξέρεις και ποιους έχω συναντήσει.
Χου ρε τραχανά....

αντε ρε σαχλαμάρα....δεν ασχολούμαι μαζι σου
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.187
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Έμαθα ότι ο θείος της κοπέλας είναι εν ενεργεία αστυνομικός. Τραγική ειρωνεία η ανιψιά του να δολοφονείται μπροστά από αστυνομικό τμήμα :undecided-old:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
ειναι παντως εκπληκτικο το ποσοι ,με αφορμη τον αδικο χαμο μιας νεας κοπελας ,εχουν μπει και ξερνανε χολη για τις γυναικες και τις επιλογες τους ,γιατι εχουν φαει απιστευτες χυλοπιτες και φολες.....μαλακες ειστε πραγματικα για λυπηση ,αυτοδιαγραφτειτε,ειστε ρυπανση για το σαη!
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.293
Like
4.468
Πόντοι
1.706
χαχαχα.... καλά αφαιρώ το ρε από την πρόταση μου
Εντελώς φιλικά. Τα ζοριλικια από το νετ δεν έχουν νόημα. Άμα σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και ζητήσει κανείς μπουλης να βρεθείτε, καταπίνεις το σάλιο σου. Ειδικά αν δεν είσαι κωλοπετσωμενος. Που δε σε κόβω να είσαι.
Κατά τα άλλα, καζουρα αβερτα δεκτή.
Και τα "δεν ασχολούμαι μαζί σου", αφού κάνεις αναφορά στο σχόλιό μου, είναι άσκοπα.
Που δεν αναφερόμουν σε σένα κιόλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom